Opinie o Elmax-Hurt Żywicki sp.j. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elmax-Hurt Żywicki sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elmax-Hurt Żywicki sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmax-Hurt Żywicki sp.j. w Tychy

Irena Nowy wpis

cześć, z partnerem zauważyliśmy, że dodana została jeszcze w tym miesiącu oferta pracy dla elektryka. w opisie wskazano, że minimum rok doświadczenia jest potrzebny, a widełki zamykają się w zakresie od 5 do 7 tys. jeśli partner od trzech lat pracuje w zawodzie to będzie miał już szanse na ten górny próg?

Black Nowy wpis

Z tego co mi wiadomo to w tej firmie się sporo pozmieniało. Jaka panuje obecnie atmosfera. Kiedyś byłem tam stałym klientem. Teraz ceny nie są już konkurencyjne a i pomoc techniczna na słabym poziomie. Na ofertę czekam do tej pory.

Hehe Nowy wpis

Śmieszny dyrektor któremu mówię że na start chcę 3800zł (miałem doświadczenie w podobnej pracy) i po 3miesiącach jeśli będziemy zainteresowani dalszą współpracą będę chciał więcej. A on poszedł do komputera po 3minutach milczenia odpowiada 3200zł po 3msc 3600 Deal życia ????

Justyna Nowy wpis
@Hehe

do komputera? czyli to tej odpowiedź po zweryfikowaniu możliwości budżetowych? to jak teraz finanse w firmie wyglądają, wyniki są gorsze / lepsze czy stabilne?

Szczerze mówiąc praca spoko ludzie też spoko. Wiadomo jak w każdej firmie zawsze znajdzie się podpier@#$#cz ale wiadomo kto i się go ominą tematowo co do kasy jest ok ale mogło by być lepiej robią kursy - jest taki że kierownik PP nie rozumie niektórych spraw i ludzi uważa za gorszych ale da się żyć

Zuzanna

Co po tych kursach pracownik ma? Może liczyć na jakiś awans na wyższe stanowisko? I jakiego rodzaju są to kursy? Pracownik nic za nie nie płaci?

@Zuzanna

Robią kursy ale do podpisu lojalka i pracownik po tych kursach ma jedynie kurs a kursy są rodzaju operator koparki koparko-ładowarki itp

Justyna

i taka lojalka jak długo trwa? i ile średni staż pracy przy takiej ofercie wynosi? po jakim czasie wyczerpie się limit kursów? chyba, że mimo wszystko organizowane są jeszcze jakies cykliczne szkolenia? perspektywa rozwoju mnie ciekawi

Aplikowałeś na stanowisko Magazynier - Kierowca oferowane przez firmę Elmax-Hurt Żywicki sp.j.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Szczerze nie polecam tej firmy za brak pewności czy się popracuje miesiąc czy 3 miesiące czy rok zwolnili tyle dobrych pracowników z dnia na dzień nie informując wcześniej takich ludzi nie interesuje to czy masz jakieś problemy czy masz dzieci czy też rodzinę nie ma pracy więc wszyscy do kosza z tego co wiem to sporo ludzi dostało wypowiedzenie z dnia na dzień do czego podobno przyłożył rękę kierownik i podobno jego decyzja była decydującą OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Majster

Opinie piszą osoby, które się zwolniły, więc wylewają swoje żale. Może warto zapytać pracowników z kilku albo kilkunastoletnim stażem pracy w Firmie ELMAX? Jako klient jestem obsługiwany od wielu lat przez dwóch stałych handlowców, którzy nie narzekają :) Lubię atmosferę w Elmax-Hurt Żywicki sp.j. za: Miła atmosfera

Roberto
@Majster

jak ma się opinia klienta sklepu elektrycznego na temat pracodawcy i pracy w firmie rozumiem ze zna pan osoby które się zwolniły :))) będąc od wielu lat obsługiwany przez dwóch stałych handlowców, którzy nie narzekają haha dobre :) co do firmy pracodawca ok, bardzo fajne podejście szefa pracownika, miła obsługa w kadrach + ładna szefowa, pracuje się dobrze ustalona stawka wpływa regularnie na konto dodatki nadgodziny bony na święta itp. były więc miło się wspomina :), niestety pracują też święte krowy :) do tego młody kierownik który nie ogarnia prac trwających na zleceniach - obiektach przez co ludzie jeżdżą na pusto bo towar nie zamówiony (..........) a do tego kolesiostwo wybranych serwisantów i brygadzistów którzy żyją jak pączki w maśle ponieważ nie są do ruszenia tak jak napisane "z kilkunastoletnim stażem" możesz być w czymś dobry lub bardzo dobry ale i tak do niczego nie dojdziesz bo św. zadufani w sobie blokerzy nie pozwolą na to bojąc się o swoje posady :) Polecam aczkolwiek trzeba by było odświeżyć troszkę załogę.... lub sprawdzić na jakim etapie jest problem.

kandydat
@Majster

jedno jest pewne nikt się nie zwalnia jak w firmie jest dobrze, a w polsce jest bardzo dużo (usunięte przez administratora)

Justyna
@kandydat

Bardzo dużo czego u nas jest? Można mniej wulgarnie? :(

Polecam wszystkim, wypłaty jak wszędzie. Jest jeden sprawa chcesz do czegoś dojść to trzeba prezesom donosić. W tej firmie człowiek człowiekowi wilkiem. Nadgodziny wypłacane pod stołem 1 do 1. Firma ostatnio stawia na UA

Aneta

Na stronie internetowej firmy Elmax-Hurt znalazłam jedno ogłoszenie od nich - chcą zatrudnić doradcę handlowego ds. oświetlenia. No i trzeba przyznać, że oferują tam naprawdę znakomite warunki współpracy - sami zerknijcie: https://www.elmax-hurt.pl/praca/ Bardzo chciałabym wiedzieć, jak wygląda tam rekrutacja. Wiecie coś na ten temat?

fan, tychy.

Zgadza się, że właściciel to nałogowy alkoholik, tylko myśli, że jeszcze nikt o tym nie wie. Na dłuższy czas tego nie ukryje, wystarczy obok niego przejść i nawet dziecko pięcioletnie wyczuje. Ale uzależnieni będą zawsze zaprzeczać!!!! Nie polecam pracować w tej firmie. Brygadziści-to takie przydupaski szefa, zwłaszcza taki jeden z Auschwitz, nerwowy cham.

@fan, tychy.

Pracuje 10 lat, niestety nie mam takiej negatywnej opinii, myślę że jeżeli chcesz taką opinię negatywną wypisywać to na robocie się nie znasz

@Pp

Najsłabsze ogniwo odpada

Julia
@Pp

Cześć, skoro pracujesz w firmie już 10 lat i masz odmienną opinię od autora wpisu to może podzielisz się nią tu na forum? Będzie mi miło móc poczytać o pozytywnych aspektach pracy w Elmax-Hurt Żywicki od kogoś kto już tak długi okres czasu jest związany z firmą.

kieł

Płace w tej firemce to skandal nigdzie już takich nie ma!!! Pasjonujące opowiadania właścicieli jak tu pięknie i jakie mega prowizje - zapomnijcie. Jest masa innych firm tej raczej unikajcie!!!

@kieł

Pracuj lepiej w hiper markecie bo o swoje czeka walczyć..

@Roberto a dlaczego były zwolnienia?

zainteresowany

na jakie warunki może liczyć u nich monter?

Magda

@kamilek a zespół stały czy może kogoś nowego szukają ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Elmax-Hurt Żywicki sp.j.?

Kamilek

Super zespół, fajni ludzie :)

Elektryk

Dzięki za szczere opinie ,będę omijał ,szkoda czasu na aplikowanie jeśli tak to tam wygląda ... Pozdrawiam

Konrad

Mam nadzieję, że dobra praca to powód tej ciszy na forum?

Firma ma dobrą opinią , mają duże doświadczenie w swojej branży a narzekających zawsze znaleźć można

Agnieszka

@jimi Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

jfidjfinbgi

19 zł brutto na /h

kustosz

jeśli chodzi o pracę w elmaxie to wszystko zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz. To główne kwestia

Zostaw merytoryczną opinię o Elmax-Hurt Żywicki sp.j. - Tychy

• Jak się pracuje w Elmax-Hurt Żywicki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmax-Hurt Żywicki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmax-Hurt Żywicki sp.j.?

Elmax-Hurt Żywicki sp.j.
1.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Elmax-Hurt Żywicki sp.j.