P.P.U.H. ELMAX

Tychy

Opinie o P.P.U.H. ELMAX

Józek 2014-11-06 12:22:25
firma rzenada i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Starzy pracownicy to przydupasy szefa a ten to jest wogóle poraszka.Podobno na zime zwalniaja nowych zobaczymy
tolek 2015-03-02 12:44:23
Tak jest zgadzam się z opinią poprzednika a cały ten właściciel to wiecznie jak nie pijany, to dobrze skacowany i w dodatku nieprzyjemny i chamski.
wek 2015-03-20 12:19:05
Płace tragedia najniższa krajowa a wymagania z kosmosu - po prostu żenada!
Prowizja jest ale, trzeba o nią żebrać długie miesiące!! Lepiej w markecie pracować za większą podstawę i wiedzieć za co ma się płacone.
Unikajcie tej firmy!!!!
fan, tychy. 2015-04-12 10:36:44
Zgadza się, że właściciel to nałogowy alkoholik, tylko myśli, że jeszcze nikt o tym nie wie. Na dłuższy czas tego nie ukryje, wystarczy obok niego przejść i nawet dziecko pięcioletnie wyczuje. Ale uzależnieni będą zawsze zaprzeczać!!!! Nie polecam pracować w tej firmie. Brygadziści-to takie przydupaski szefa, zwłaszcza taki jeden z Auschwitz, nerwowy cham.
młodyy 877 2015-08-24 08:11:20
Tragedia w tychach są dwie firmy pod nazwą elmax jedni zajmują się instalacjami wysoko napięciowymi fima prowadzona przez starego alkoholika który nie liczy się z nikim bo myśli ze ma kasę to i ma władze. Drugi elmax-hurt zajmuje się instalacjami niskonapięciowymi(instalacje alarmowe, telekomunikacja, monitoring itp) firma prowadzona przez syna(łysy cwaniak) który bierze przykład z ojca czyli płace żenada nadgodziny płatne tak samo jak normalna godzina pracownicy są na zawołanie szefa (soboty świątki piątki za stawkę jak w normalny dzień roboczy) Już nie wspominam o kadrze kierowniczej którzy są z przypadku na niczym się nie znają tylko poganiają do pracy. Jest to śmiech na sali szkoda czasu lepiej szukać innej pracy jak w tych obu firmach.
Grzegorz 2015-11-26 07:09:45
Firma ELMAX HURT to od kilkunastu lat, firma powiązana układami z miastem. Wykonuje wszystko co się da, a ceny z rękawa. Majątek zbija na lewych układach. Właściciel to zadufany bufon. Ludzi traktuje jak śmieci poza kilkoma przydupasami.Jeszcze raz co do cen w hurtowni i sklepie internetowym, wyśrubowane na maxa.
keyort 2015-12-26 19:25:56
A w jakich godzinach pracuje się w oddziale w Markach ul. Duża 1 ?
kustosz 2016-05-19 18:56:29
jeśli chodzi o pracę w elmaxie to wszystko zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz. To główne kwestia
Zostaw swoją opinię o P.P.U.H. ELMAX - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. ELMAX