Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Nina

Witam, Patrząc na wypowiedzi niektórych osób uważam że nie rozumieją co sie do nich mówi z tąd te negatywne komentarze. Prościej jest się wypowiedzieć na forum anonimowo. Tylko zapominacie że w sieci nikt nie jest anonimowy i gdyby te osoby(wymienione z imienia i nazwiska) się uparly to moglibyście sporo kłopotów. Ale myślę że ich mądrość jest ponad tym. Pozdrawiam.

Jaaaa

Czego się uczepiliście tej biednej dziewczyny co ona ma niby wspólnego z Eweliną?

Dstdgfx

Ciekawy jestem co masz na myśli pisząc najgorszy kaplider ? Nierub?

Ooo

Jestem ciekawa kto teraz na opalaniu zostanie kapliderem? Bo kobieta tam się nie nadaje...

Weronika

@Marta, na forum dzielimy się opiniami o pracodawcach, a nie o konkretnych osobach pracujących w danej firmie. Prosiłabym również o nieużywanie na forum danych osobowych osób trzecich - znajdujemy się w miejscu publicznym, a takie dane podlegają ochronie. @jul. a Ty pracujesz w Faurecia? Tak wnoszę po brzmieniu Twojej wypowiedzi.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

jul

A co wiecej?

A rozumiem ze pracuje u was ?

Weronika

@Zdziwiona, jako moderatorzy forum staramy się reagować na czas, ale jesteśmy też tylko ludźmi i nie jesteśmy w stanie wykryć wszystkich uchybień od regulaminu od razu. @Nowy pracownik, zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Faurecia, tak? Jeśli się zdecydujesz to daj znać, jak oceniasz tego pracodawcę. @.89- , długo już pracujesz w Faurecia? Czy mogłabyś napisać coś o kwestiach organizacyjnych typu forma umowy?

Haha

Musisz być chyba bardzo zakompleksioną osobą żeby takie rzeczy wypisywać na forum pod pseudonimem niż powiedzieć to prosto w twarz. Ja jestem odmiennego zdania .A poza tym każdy jest kowalem swojego losu. ????Pozdrawiam serdecznie (usunięte przez administratora) ????

Haha
@Haha

I Chcę dodać,że mi się dobrze współpracuje z Panią kierowniczką , a nie jestem „lizusem i podpierdalaczem „

Hshdhdhs
@Haha

Oho chyba P.Malwina odpisała Ci osobiście Samanto hahaha

Nowy pracownik

Witam. Od poniedziałku mam zacząć pracę w firmie na zmianie p. M z tego co czytam to nie jest zbyt fajnie czy mozna prosić o konkretną opinię co jest nie tak bo zaczynam się obawiać.

Doswiadczona

Mercedes to najgorsze (usunięte przez administratora) , współczuję Ci

@Doswiadczona

Teraz to już poważnie zaczynam się bać. Praca jest taka ciężka czy atmosfera. A ludzie są sympatyczni. Pytam bo wnioskuje że tam pracujesz.

En-89~
@Nowy pracownik

Nie ma co sugerować się forum, bierz poprawkę, że ktoś kogoś nie lubi albo akurat miał zły dzień i chce się wyżyć. Uważam, że samemu się trzeba przekonać i wtedy dopiero kogoś oceniać, a problemy rozwiązywać osobiście. Może akurat Tobie podpasuje?

Ttttt
@Nowy pracownik

Pracowałem tam na jej zmianie stanowczo odradzam

×××

Biedny wóz może tego nie wytrzymać ha ha

@Ttttt

Trochę się obawiam, niby wiem że sama muszę się przekonać ale niepokoją mnie te negatywne komentarze pod jej adresem. Czy jest taka wymagająca, czy wredna? Czy nie mozna się z nią dogadać? Co jest nie tak?

.89-
@Nowy pracownik

Jeśli wszyscy będą Ci wmawiać, że trawa jest niebieska to też w to uwierzysz? Mówię, sama się przekonaj. Zdania są na pewno podzielone, ja akurat mam neutralne. Do pracy przychodzę po to aby zarabiać, a nie szukać na siłę przyjaciół czy kandydata do ślubu. Staram się dawać z siebie 100%, i wiadomo - różnie to wychodzi z różnych przyczyn. Nie mniej jednak staram się wyciągać wnioski by pracować jak najlepiej. Dystans do tego co słyszysz i widzisz, obserwacje na bieżąco, zaangażowanie w pracę i będzie ok z każdą jedną osobą! :)

Czarna66

Witam pracuje w Faurenci masakra na upołuwki cie nie wymieniajom bo gab liderka ci powie ze to jest dobra wola czy cie wymieni do toalety żeby pujść też musisz się prosić soboty nie możesz odmówić bo kierowniczka z byka Patrzy na ciebie maszyn nie naprawia jom dużo trzeba wycinać w częściach i ręce odpadają

ragnar

Klient volvo o krok od zatrzymania. te 2 projekty wisza na wlosku, potwierdzona informacja

@ragnar

Jeszcze po jednym projekcie niech sobie wezmą, wyszło zachłaństwo

Zdziwiona

Witam. Mam takie pytanie od jakiegoś czasu śledzę te stronę i jestem mocno zdziwiona tym, iż operuje się tu nazwiskami, które miecza usuwane przez odpowiednie osoby na czas. Ż tego co sie to jest to karalne.

Weronika

@oui, @follow, wypowiadacie się w wątku dotyczącym pracy w Faurecia, rozumiem więc, że jesteście pracownikami tej firmy. Co możecie napisać na jej temat? @Haha, Ty chyba również pracujesz w tej firmie. Jakie możesz wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w Faurecia? Zachęcam do dodania swojej opinii!

follow

skad masz takie info?

oui

Jeszcze dużo brakuje do odebrania projektów volvo i forda, nie ma co siać paniki

t mobile

gosciu ledwo lo zaocznie skonczyl a dyr. go zrobili

Roman

A to już normalka że we faureci na stanowiskach sa ludzie bez odpowiednich szkół stąd ten (usunięte przez administratora)

Gapli
@Roman

Dokładnie Ci z biura to parodia jest "inżynierzy" nawet nie znają PODSTAWOWYCH NAZWY CZESCI z projektów

zm.c

CHORY ZAKŁAD

Witam, a czy firma zwaraca koszty dojazdu lub ma dofinansowanie? Widze, ze jest oferta pracy nastanowisko: specjalista ds. logistyki jednak w moim przypadku wiaza sie dodatkowy koszty za dojazdy. Mam okolo 20km do gw czy ktos moze wypowiedziec sie na ten temat?

@Monika

A kogo to obchodzi ludzie też dojeżdżają i nikt się tym nie martwi

A skąd jesteś?

Roko Martin

To sie zwolnij

Weronika

@Nat-Nat, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Faurecia. Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy i oferowanych przez niego warunków? @Monika, i jak, zdecydowałaś się aplikować do pracy w Faurecia? @Piotr, rozumiem, że pracujesz w Faurecia. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie? @Krzysiek, czyli nadgodziny odbierane są w postaci dni wolnych, tak?

zz top
@Weronika

wronika ile zarabiasz w faureci?? bo widac ze siedzisz gdzies u góry bo ich bronisz

Roko Martin
@zz top

Pewnie ktoś wpadł na pomysł żeby biurowa tu troszkę się podzieliła bo za duży hate i nikt tu nie chciałby przyjść pracować hehe

Weronika

@????, widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Faurecia. Masz już doświadczenie w pracy w podobnej firmie? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Daj znać, czy wybierasz się w najbliższym czasie na rozmowę kwalifikacyjną do pracy w tym miejscu.

????

Ile realnie netto zarobi się w tej chwili na produkcji,bez nadgodzin? ile wyjdzie po roku pracy?

Weronika

@LYSY, to ciekawe, co piszesz. Miejmy nadzieję, że może przeczytają to osoby zarządzające firmą Faurecia i zaczną w niej zachodzić istotne zmiany w tym temacie! Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cię serdecznie. Planujesz związać się na dłużej z Faurecia? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w tym miejscu?

Weronika

@Nie polecam, rozumiem, że pracowałeś w Faurecii. Długo byłeś związany z tą firmą? Może od Twojego odejścia z firmy zaszły w niej jakieś istotne zmiany na lepsze. @LYSY, oczywiście rozumiem Twój punkt widzenia i poniekąd się z nim zgadzam. Ponowię również swoje pytanie: jak oceniasz tego pracodawcę?

LYSY
@Weronika

@WERONIKA jak oceniam pracodawcę. Myślę że niejest zły. Szkoda tylko że nie dba o starych pracowników którzy mają naprawdę pojęcie. Nie da pod względem finansowym itp. Myślę że jeśli by wprowadzić stażowe dużo pracowników by się czuło bardziej komfortowo. Tak samo z jubileuszówka została wprowadzona pracownik powyżej 5 lat nie dostał a ten co za chwilę kończył 5 lat dostał. To zaczyna oddychać. Pracodawca czasem się stara ale czy to wychodzi to jest różnie. Fundusz socjalny niewiem dlaczego jest dzielony od dochodu, od każdego pracownika jest oddzielona taka sama składa tak samo może być dzielony od stażu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia