Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Nie polecam

Faurecia was wykorzysta i wypluje jak tylko nie będziecie potrzebni zapomnijcie o sprawiedliwych zarobkach wolnych sobotach i wyrozumiałości to wyścig szczurów

Weronika

@LYSY, rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w Faurecia w Gorzowie Wielkopolskim. Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie osób pracujących w danej firmie. Jak oceniasz to miejsce pracy? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Faurecia w Gorzowie Wielkopolskim?

LYSY
@Weronika

@WERONIKA - opinię budują większość pracownicy a nie pracodawca. Pracodawca może dużo zrobić ale jeśli w zespole będzie miał paru "GAMONI" którzy poza ublizaniem nie mają zielonego pojęcia co się dzieje. Taki właśnie przykład z SV. Akurat są mało doswiadczenii i nic nie potrafią poza chodzeniem i spychac na innych. Podstawą jest zespół. Jak zespół jest zgrany to i miło się pracuję. A co niektórzy SV myślą że to oni wszystko mogą.

LYSY

Czyżby chodziło o SV z wtryskarek. Przypadek wątpię.

Weronika

@Ciekawy, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Faurecia. Wysyłałeś już swoje CV? Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, to koniecznie podziel się później z nami swoimi wrażeniami! @XXX, bardzo proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum. Czy jesteś pewna, że w firmie panuje mobbing? To bardzo poważne oskarżenie. Przypominam, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy jesteś pewna, że właśnie takie sytuacje miały miejsce w Faurecia? Czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ciekawy

chciałbym się dowiedzieć o klimat pracy administracji? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć. Czy jest dużo nadgodzin? Czy premie są realne?

Mam zacząć prace na faurecia 1, u Krzysztofa Szajek jakie macie zdanie

@Nowy

Lepiej daj sobie spokój..

Cichyyyy
@Nowy

Ja pracuję już kilka lat u tego kierownika i jestem zadowolony .Godny polecenia .

Czarna
@Michał

Najlepszy kierownik w tej firmie

@Nowy

Polecam, rzetelny, konkretny i sympatyczny człowiek i współpracownik.

Ruda
@Czarna

Zgadzam sie

Ruda
@Ruda

(usunięte przez administratora)najfajniejszy najnormalniejszy konkretny kierownik na zm A

Weronika

@Operator, oczywiście rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w Faurecia czy też niektórych osób, ale bardzo proszę, po pierwsze, o kulturalne wypowiedzi na forum i nieobrażanie nikogo, a po drugie, o nieużywanie danych osobowych osób trzecich - takie dane podlegają ochronie w sieci. @Ruda, rozumiem, że pracujesz w Faurecia, tak? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna.

freddy

Jutro idę tam do pracy się okaże jak tam jest :d

Scheuren
@freddy

Na razie sezon urlopowy... Więc raczej się nie przepracujesz':)

zz top

po stylu pisania , a jak pani moderator chce naprawde sprawdzic jak jest to zapraszamy na tydzien do tego domu wariatow

joontra volta

do pani moderator--> czemu pani usuwa prawe którą piszą ludzie ?? przeciez mamy demokrację, wolne media a tu jak prlu blokuje sie i usuwa prwde , wiem jak jest w tej fabryce bo pracuje tam przeszło 10 lat (czemu nie zmieniam bo sie mi zasiedzialo, ale juz nie dlugo bo jestem na wypowiedzeniu), tak wiec pani moderator laskawa zanim pani coś usunie to niech pani popracuje w tej pseudo firmie a pozniej robi co ma robic

niezadowlony

Pracuje w tam już ponad 5 lat. Z roku na rok widać tendencje spadkowa, problemy z wypłacaniem nadgodzin to już przykra norma,(kwity z wypłaty z miesięcznym opozniemiem są dostarczane, a kadry umywają ręce gdyż to nie oni naliczają wypłaty) bhp w zładzie nie istnieje, po zgłoszeniu awarii układu jezdnego i skrętnego w małym pociągu reakcji zero( zgłaszane od pól roku, podobno klo za drogie 1000zl kosztuje), mobbing i nepotyzm to codzienność, żeby zostać kierownikiem wystarczy zawodowe nie pełne + manager wujek+ umiejętność targania kabin prysznicowych. Pracownicy biurowi to dopiero dostarczają rozrywki inżynier produkcji nie wie gdzie jest projekt którym się zajmuję po znalezieniu nie moze trafić do biura.

zombi
@niezadowlony

swieta prawda

zombi
@zombi

inna opcja awansu jest wchodzenie pod biurko lub w ....

xyz

dobrze ze anonimowo mozna pisac , ja w faurecii pracuje 5 lat i zarabiam 2500 - 3 tysiace w zaleznoci ile sobót i ile nocek w miesaicu , premia zawsze 28 procent . takze smieszy mnie pisanie tu ze zarabia sie malo w faureci. wczesniej pracowalam w tpv tam to sa grosze dopiero .... no ale dwie zmiany .

bubu
@xyz

5 lat i 2500 z sobotami. Nawet w Biedronce więcej płacą że o McDonald's nie wspomnę

@xyz

Ludzie to od razu najlepiej by chcieli po 4 tysiące zarabiać i to by niektórym nie wystarczyło...

@xyz

I co z tego,że do łapy dostaniesz hajs,a podstawa do (usunięte przez administratora) i w przyszłości emerytura do jeszcze większego srania. Jak podstawa solidna to i nadgodziny normalne,a soboty to już o,ho,ho. Myśleć trzeba,a nie podniecać się nadgodzinami,sobotami czy nawet niedzielami. Pytam się,a gdzie życie prywatne i rodzinne ? W zakładzie za zasrane grosze i w (usunięte przez administratora) przez pracę,a w przyszłości zmarnowane życie,rodzina i zasrana do (usunięte przez administratora) emerytura za którą nie kupisz nawet leków. I tyle w temacie.

@Pablo

Jak się nie podoba - zawsze masz wybór. Nikt Cię tam łańcuchem nie uwiązał!

@.

I tak zrobię już niebawem.

@.

A ten co stawia w nicku tylko kropkę jest mięczakiem i zwykłą ciotą. I tyle w temacie.

@Pablo

czekałam na dobry hejt :D

Prcownik
@xyz

Czyli chcesz powiedzieć ze pracujesz po 6 dni w tygodniu na 3 zmiany, dostajesz niecałe 3 tys i jesteś zadowolona? Szacun..... chociaż w sumie jak się tyle pracuje to pieniądze nie są Ci potrzebne bo i tak cale swoje życie spędzisz w zakładzie, przez takich ludzi jak Ty zawsze będzie tu źle bo nawet jak obetną Ci pół wypłaty to i tak będziesz (usunięte przez administratora)

Krzysiek

Pracowałem tam 8 lat. I jest to najgorsze 8 lat pracy w moim życiu!!! Jedno czego mnie nauczyli to nie ufać nikomu i że na każdym kroku można kogoś oszukać. Praca w trudnych warunkach (temperatura nie tylko latem jest nie do wytrzymania). 40godzinny tydzień pracy przestrzegany nie był nigdy. Uczciwa zapłata za nadgodziny nie istnieje! He napisałem uczciwa... nie ma jej wcale. Przełożeni nie kompetentni. Motywacja pracowników polega na zastraszaniu. (Uprzedzałem przełożonych, iż naukowo jest potwierdzone, że ten typ motywacji skuteczny jest do czasu... ale jak mówiłem są nie kompetentni więc reakcji zero;-) Dziś pracuje gdzie indziej i decyzja o zmianie pracodawcy była jedną z najlepszych. Ktoś powie, że do wszystkiego można się przyczepić... Jasne! Szkoda tylko, że przez okres kilku miesięcy w nowej pracy patrzyli na mnie jak na człowieka z buszu tak wpoili mi zasady pracy w Faurecii!! Ocena końcowa: OMIJAJ TO MIEJSCE Z DALEKA!!!

Weronika

@Paweł, przypominam, że forum jest miejscem publicznym, a dane takie jak imiona i nazwiska są danymi, które podlegają ochronie. Nie używaj więc ich, proszę. Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w Faurecia? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie?

Weronika

@Piotr Rozumiem, że Twoja doświadczenia z firmą Faurecia są przykre, ale pamiętaj jednak, że na forum nie wolno używać wulgarnego słownictwa. Czy Twoim zdaniem słabsza kondycja firmy, to tylko wina kierownictwa, czy może problem tkwi również gdzieś indziej? @DB Absolutnie nie próbuję być szczebel wyżej od, jak to określiłeś, "roboli". Moim celem jest aktywna pomoc użytkownikom forum w zasięgnięciu informacji o danym pracodawcy. Jeśli zatem chcesz coś dodać o firmie Faurecia, to zapraszam. @Mmrrroooo Dlaczego tak uważasz? Pamiętaj, że na forum publicznym trzeba wypowiadać się w sposób kulturalny.

Dokladnie tak jak inni pisza zaklad zszedł na psy totalnie.. Oszukuja , kłamią i obgadują za plecami... Szkoda słow. Pieniądze nedza na trzy zmiany 2100 haha jesli oczywiscie premie otrzymasz. Stołowka żenada tylko trują ludzi , jedzenie stare i oplute . o produkcji nie wspomne . ludzie wszedzie dobrze tylko nie w faurecii :)

Operator
@Piotr

2100 netto czy brutto? Prawda jest, że w zakładzie jest coraz większy bałagan, maszyny się psują, części brakuje ale uwierz mi znam gorsze zakłady... Piszę o pracy na produkcji.

@Piotr

Dziwne, bo jeszcze się nie zatrułam ich jedzeniem :P Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - oj zdziwiłbyś się jakbyś miał porównanie takie jakie ja mam.

Weronika

@Niezadowolony Dziękuję Ci bardzo za te słowa wyjaśnienia. Uważam, że sprawa jest poważna i powinieneś zgłosić ten incydent odpowiednim ludziom. Jak myślisz? Czy ktoś z Was jeszcze chciałby wypowiedzieć się na temat pracodawcy, jakim jest firma Faurecia? Serdecznie zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Weronika

@niezadowlony Pracujesz w firmie Faurecia już ponad pięć lat, więc na pewno wiesz, o czym mówisz, a Twoja opinia posłuży innym użytkownikom. Wspominasz, że parcodawca stosuje mobbing - to bardzo poważny zarzut. Mobbing jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Jesteś zatem pewny, iż tego doświadczyłeś?

Weronika

@Tosia To bardzo dobrze, że zachciałaś włączyć się w dyskusję i dziękuję Ci za Twoją opinię o firmie Faurecia. Jak długo tam pracowałaś? Skoro firma oszukuje i przestrzega zasad Kodeksu Pracy, to może warto byłoby to jednak gdzieś zgłosić? Co sądzisz na ten temat?

Weronika

@Lali Dziękuję Ci z Twoją opinię na temat pracy w firmie Faurecia. Dlaczego uważasz ją za jedną z najgorszych firm? Proszę byś uzasadnił swoje zdanie. Piszesz, że firmie zdarza się często oszukiwać pracowników - a czy zgłosiłeś to odpowiednim ludziom?

Tosia
@Weronika

post nie jest skierowany do mnie ale chcialabym powiedziec, że jest w tym duzo prawdy co do oszukiwania ludzi biorąc od uwagę ostatnie podwyżki. Ludzi pracujący w firrmie dostali mniej niz ktos kto pracuje miesiąc.. a do tego nie szanuje się ludzi i ich rodzin... trzeba chodzic 6 dni w tyg, bardzo czesto nawet z soboty na niedziele gdzie spi sie pól dnia i trzeba wpon juz isc do pracy... proponowalabym się zastanowić nad szacunkiem do pracownika

Lali

Jedna z najgorszych firm. Oszukują na czym tylko się da tu 50 zł tam 200 zł. Przecież szary człowiek się nie zormienutuje...

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia