Opinie o General Electric Power Controls w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie General Electric Power Controls. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w General Electric Power Controls o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Electric Power Controls w Bielsko-Biała

Ostatki

Hej wszystkim na okrecie. I jak sie wam pracowalo w strukturach ge czy jestescie zadowoleni ze mogliscie robic kariere w tak fajnym zakladzie ? :) wszystkiego dobrego pod nowym szyldem i niech wasze biale nowe karty zapisza sie sukcesami i premiamii finansowymi ...

@Ostatki

Jestem zachwycony. Szczególnie tym, że Tobie podobni malkontenci z czasem opuszczają zakład.

ktos

Troche prawdy o GE: pracuje tutaj ale chyba tylko produkcja. W biurach dawno skończyły sie ciekawe tematy. Nie ma tez pomysłu w firmie na zarządzanie a dokładnie to jest ale przez chaos. Nikt nie chce brać za nic odpowiedzialności w tej firmie. I czasami mam wrazenie ze to przechowalnia dla kobiet z dziecmi.

@ktos

W firmie nie ma zarzadzania a trzesą nią ludzie którzy są ze starej apeny. Czyli ze straej PRLowskiej firmy. Iwleu z nich czuje sie tutaj bezkarnie i nietyklani.

dorata
@ktoś

Najgorsze, że jak ktoś sensowny do firmy przyjdzie zewnątrz i rokuje dobrze w pierwszych dniach to albo szybko odchodzi gdzie indziej albo zostaje przemielony i tylko ładnie kiwa główką nie biorąc za nic odpowiedzialności i zostawiając decyzyjność tym co sa najmądrzejsi...

dżentelman
@ktos

No cóż jeśli taka popracuje rok i zachodzi w ciążę bo dostała umowę na czas nieokreślony to zakład wpływu na to nie ma .....

@dorata

No ja tak zrobiłem. Jak tylko wyczulem, ze w firmie znieczulica to bez sensu jest za cokolwiek brac odpowiedzialność i sie wysilać. Tutaj dyrekcja musi pokazac, ze oni są najwazniejsi. Za te pieniadze? Nie warto niszczyc sobie psychiki. Niesstety jeszcze tutaj siedze. Oby niedługo...ale to bardziej lenitwo niz brak pracy.

@ja

Po Twojej wypowiedzi wiele widać - po 1) zawiść do osób na wyższych stanowiskach po 2) lenistwo i marazm. Niestety ale patrząc na to forum widzę, że wielu pracowników cierpi na to samo.

lukaku
@Aruba

Zejdź na ziemię i zobacz jak funkcjonuje ten nędzny zakład. Przełożony zamiast uprościć pracę, utrudnia ją. Ciągle nie ma czasu, a sygnalizowany problem zamiast być zduszony w zarodku jest ignorowany i powielany. Każdy wydział tej fabryki walczy ze sobą, zrzuca winę na innych zamiast współpracować. Tu jest problem.

@lukaku

Bo ma walczyc. Ale w podwarstwie słychac...nie chce mi sie tego robic, błagam powiedz ze nie da rady tego robic. Wszystko ma wygladac jak walka, czasami nia byc. Tutaj sa rzeczy dla góry i rzeczy dla ludzi. Dwie wersje wydarzeń. Schozofremii mozna od tego dostac.

@ktos

Funkcjonuje jak większość podobnych zakładów. W każdej zbiorowości to wygląda podobnie. Jak ktoś chce innej atmosfery pracy to najlepszą znajdzie w jednoosobowej działalności gospodarczej :)

Spalona kielbasa

I jak po pikniku ? :)

@Spalona kielbasa

Smakowicie i wesoło

spec

ej chyba wam chodziło o nowatorską metodę zarządzania rodem z ... Na Czuja albo na oko - ha, ha fajny gość z tego (usunięte przez administratora). - ale z niego kabareciarz

Monter

Jakiś czas temu byłem w GE (teraz chyba już ABB) na rozmowie. W porównaniu z tym co ma miejsce w innych zakładach chciałem napisać, że przebiegała bardzo profesjonalnie. Ja ostatecznie zdecydowałem się na innego pracodawcę i po tych kilku miesiącach chyba żałuję.

Typowe dla rozmów - od ogólnych przez kilka technicznych i dot. doświadczenia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Grzybek

Ciesz się, niedługo to się zmieni i czas będzie leciał Ci całkiem inaczej :D

Ciastek
@Grzybek

Nie masz się z czego cieszyć dyrektorka, bo będziesz jednym z pierwszych do ostrzału. To, że cię się wydaje panie R....i, że dalej będziesz udawał pracę jak do tej pory i wiecznie będzie G. K. krył pańską niezdolność to jesteś w błędzie.

monter

Trzeba było startować na kierownika jak były okazje a nie komentować. Widać że to marudzi ktoś z magazynu. Ja się cieszę że tak jest bo przynajmniej mam materiały i mogę montować. Bez wytargania nic nie dostaniesz smutne ale prawdziwe. Ruszcie się obiboki a nie nadajecie ze ktoś proboje coś od was dostać.

Szymon Ancymon
@monter

Akurat nie z magazynu ,nie trzeba pracowac na magazynie żeby to widziec

Zewnętrzny

I magazyn i montaż mają problemy nie tylko z organizacją pracy ale również z wiecznymi malkontentami jak tymi tutaj na forum.

ktos

Pytanie : ja mam tylko takie wrazenie czy w tej firmie oczekuje sie od ludzi w niektórych dzialach braku samodzielnosci i mają chodzić i pytac co mają robic szefunia?

@ktos

Przede wszystkim oczekuje się tego, żeby pracować i robić to, co jest wymagane.

poprawnik

Art 231 par 3 KP Pracownicy powinni być poinformowani o przyczynach zmiany właściciela firmy. Prawnych, ekonomicznych i socjalnych skutkach dla pracowników, a także zamierzonych działaniach dotyczących warunków zatrudnienia pracowników, w szczególności warunków pracy, płacy i przekwalifikowania. Zawiadomienie powinno nastąpić na co najmniej 30 DNI przed przewidywanym terminem przejęcia zakładu pracy lub jego części. Za 14 dni będziemy pracować dla nowego właściciela. Więc dlaczego nikt mnie nie poinformował o wyszczególnionych w Kodeksie Pracy przyczynach i skutkach?

Felek
@poprawnik

Weź doczytaj porządnie ten paragraf a nie pisz głupot...

@Felek

Dokładnie. Nauka czytania ze zrozumieniem to dla niektórych problem.

Joachim

Witam. Zgodnie z rozporzadzeniem RODO zaklad nie moze egzekwowac aby moje imie I nazwisko widnialy na liscie wyjscia np. na palarnie ... wiec jakbteraz mam zglosic ze wychodze na "dymka"

Loew
@Joachim

Przestać palić, zacząć pracować :)

lysy z sandero
@Joachim

Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę kolego. Listy wyjść, wypełnione wnioski urlopowe, wnioski na godziny nadliczbowe, lista pracowników pracujących nadliczbowo. O zgrozo lista uczestników pikniku wraz z wypisanymi imionami i wiekiem dzieci pracowników (!!!!). Czy ktoś w tej firmie zna, tak zwaną "zasadę czystego biurka"? Skargi wraz ze zdjęciami proszę wysyłać do GIODO : Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2 00-193 Warszawa

blady
@lysy z sandero

...i jak już wyślesz tą skargę to popukaj się w czoło

@Joachim

Padłem :) Zycze HR bicia głową w szklany sufit pop wspaniale wprowadzonej ustwie RODO bo przypuszczam ze teraz co jakiś czas ktos się bedzie na nią powoływał. To za to ze my zwykli ludzie co chca coś zrobic w tej firmie bijemy głową w beton.

Będą przemalowywać blaszak na czerwono czy dalej pod szyldem GE będzie? A jaką farbą będzie malowane ?

blady

olejną

poprawnik

Nikt Wam o tym nie mówi, a warto wiedzieć. § 4. W terminie 2 miesięcy od przejścia zakładu pracy lub jego części na innego pracodawcę, pracownik może bez wypowiedzenia, za siedmiodniowym uprzedzeniem, rozwiązać stosunek pracy. Rozwiązanie stosunku pracy w tym trybie powoduje dla pracownika skutki, jakie przepisy prawa pracy wiążą z rozwiązaniem stosunku pracy przez pracodawcę za wypowiedzeniem.

oobserwator

Ciekawe, kto tu wypisuje aż tyle negatywnych opinii? Z doświadczenia i badań wiem, że robią to zwykle osoby ambitne i chcący poprawić kulturę pracy i organizacji, w której pracują ale układy plus beton ma najwyższym szczeblu sypie piach w tryby tej maszyny.

@oobserwator

Czy możesz szczegółowo przedstawić wyniki swoich badań?

oobserwator
@ten z dołu

Chętnie bym udostępnił ale z powodów prawnych nie mogę tego ani udostępniać, ani publikować. Natomiast próba deprecjacji osób wypowiadających sie negatywnie świadczy raczej o kierownictwie firmy.

@oobserwator

Masz racje. własnie miałem zapytać czy w tej firmie ktoś pracuje bo z tych nudów to można nerwicy dostać.

Dominika

General Electric Power Controls w Bielsku- Białej prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: Production Quality Specialist – MQE. Czy ktoś pracował na podobnym stanowisku i chciałby podzielić się doświadczeniem? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Zachęcam do aktywności na forum. Odpowiedzi na te pytania będą cenną wskazówką dla osób zainteresowanych tą rekrutacją. A może ktoś już składał CV na te stanowisko pracy?

Stały bywalec
@Dominika

tak prowadzi bo 4 poprzedników się zwolniło po przepracowaniu paru wspaniałych latach , po tym jak stała się zła atmosfera na rudawce ,nowe progamy nic nie dające praca na sapie była bez błędna a teraz tyle narzędzi że każde stwarza duże problemy zarzadzania produkcja i magazynami po inżynierów , statysyki kierowników wykreowane żeby tylko zadowolić dyrektora Grzegorza

Ziuta

Spędzamy w pracy pół życia powinno być miło i przyjemnie jak w rodzinnym domu ale niestety w tym naszym dużym domu panuje nie ład, jeden drugiemu podkłada nogę, ohydny wyścig szczurów. Zamiast do pracy iść z przyjemnością idziemy jak na szafot.Ale niestety ryba psuje się od GŁOWY jak jest na górze tak jest na dole. GŁOWA powinna coś zmienić żeby pracownicy chociaż się tolerowali a nie samemu wkładać kij w mrowisko i mącić.

chaos
@Ziuta

ehh przykłady prosze..bo ja sie w tej firmie gubie. Nie rozumiem braku szkoleń, albo szkolenia internetowe - co to ma byc?? to nie wnosi nic do mojego CV ani do wykształcenia czy wiedzy gdy okazuje sie ze z tych szkoleń nic nie wynosze bo wiem wiecej niz wykładowca; ani tego chaosu..czasami mam wrazenie ze tymi ludzmi nikt nie zarzdza a nie kierownictwo samo ma chaos i nie wie co robi...nie widze tutaj zadnych strategii i planów w tej firmie. Za to widze ludzi co jecza i jecza, obgaduja wszystkich i zachowuja sie jakby przyszli do domu i do kolegów a nie do pracy by z powaga i zacunkiem wykonywac swoje obowiazki.

@chaos

"Za to widze ludzi co jecza i jecza, obgaduja wszystkich i zachowuja sie jakby przyszli do domu i do kolegów a nie do pracy by z powaga i zacunkiem wykonywac swoje obowiazki." - pod tą częścią jestem w stanie się podpisać, szczególnie jeśli chodzi o tych co jęczą, na tym forum szczególnie.

@chaos

A ja nie obgaduje i nie jęczę ale.." Nie rób krzywdy innym, bo kiedyś skrzywdzą Ciebie. Pamiętaj wszystko do nas wraca, kiedyś może spotkać Cię to samo , co Ty uczyniłeś złego innym. Jedno jest pewne Historia lubi się powtarzać"

@anonymous

Niekoniecznie...ta firma to raczej cos co tego kto robi krzywde komuś nie spotka nic zlego. W każdej normalnej firmie jakby ktoś cie mobbingował, darł ryja na ciebie to juz jego drzwi samochodu by sie otwarły i dostalby z kopa. Ewentualnie w niektorych ale to korporacjach na samochody dyrektorów lecą jajka. Patent z kopem z buta jest lepszy:) Ale z drugiej strony to tylko korpo wiec po co sie meczyc..ludzie zmieniają prace i tyle. W Bielsku same korpo jest wiec ...

Robotnik obserwator
@Ziuta

Podobno ten program jest pomysłem samego dyrektora naczelnego co czyni go rodzajem castingu, więc podobno miłe, ładne dziewczęta z kobiecymi atrybutami gotowymi na … zapraszamy. Niewątpliwie w świetle ostatnich wydarzeń mają realne szanse na zatrudnienie, a nawet samochód służbowy. Poszukiwana gwiazda ma zapewnioną ochronę w/w dyrektora niezależnie od wyników.

Wodzirej
@ktoś

Hahaha, widzę poziom wypowiedzi i "metody" to mi żal niektórych. Trzeba było zostać w poprawczaku.

Dominika

Czy firma General Electric Power Controls prowadzi aktualnie rekrutacje na program stażowy? Jak wygląda rekrutacja na taki staż lub praktykę? Czy ktoś z obecnych na forum jest stażystą w tej firmie i chciałby się wypowiedzieć jak on wygląda? Zachęcam do aktywności na forum. Pomoże to osobom dopiero wkraczającym w zawodową karierę.

@Dominika

A co HR chce wiedzieć? :D kurna przeciez wszyscy wiedza ze na go work wypowiadają sie zazwyczaj malkontenci i ci co zostali zle poteaktowani przez firmę. Mozna co prawda wyciągnąć z tego jakas prawdę ale ci ktorym tutaj dobrze nie wypowiedzą sie na pewno.

@ktos

Może po prostu Dominika jest z zewnątrz i nie wie, że GoWork to klub malkontentów :)

A to się nam nasz pan dyrcio pogubił ha ha...

Czy ktoś wiec co będzie kombinowane na magazynie w miko ?

MikoPartyTime

Głównie się pracuje a nie kombinuje :)

@MikoPartyTime

Zobaczymy jak efektowna będzie twoja praca kiedy zaczną was rozliczac jak na Rudawce w nowym systemie.

KłodzkoTeam

Na co jest nam potrzebny dział BHP, jeśli od miesiąca operatorzy są zmuszeni pracować na maszynie, w której wymontowano pulpit sterowniczy, wraz z zintegrowanym awaryjnym wyłącznikiem bezpieczeństwa?

Kapitan Bomba
@KłodzkoTeam

Dlaczego w tym wątku wypowiadają się osoby pracujące w Kłodzku?

Witam zadowolonych i niezadowolonych tak to w życiu bywa ale czytając opinie jestem zszokowana GE kiedyś jak ktoś był na PIEDESTALE starał się szanować ludzi i słuchać co mają do powiedzenia oraz wyciągać wnioski,tworzyć przyjemną atmosferę w pracy. A teraz mimo że jesteśmy ludźmi rozumnymi niszczymy sami siebie zachowujemy się po chamsku niszcząc i ośmieszając jeden drugiego a przysłowie mówi "Kto pod kim dołki kopie sam do nich wpada "Myślę że dobrze by było aby każdy z nas miał czyste sumienie i nie myślał że kogoś skrzywdził. ALE MIMO WSZYSTKO PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY!!!!!!!

@anonymous

Przede wszystkim jak czytam te komentarze to odechciewa mi się przychodzić na następny dzień do pracy. Tyle dwulicowych, niekompetentnych i zawistnych ludzi jest tak przez cały dzień wokół mnie. Dopiero tutaj zdaję sobie z tego tak naprawdę sprawę. Wielka szkoda.

M
@anonymous

Dokładnie... karma wraca. Życzę tym którzy obrażają lub/i piszą nieprawdę lub też myślą że mogą być bezkarni pod przykrywką "anonimowej" sieci... wypisując bzdury, tylko po to aby jątrzyć aby karma do Was wróciła. Prędzej czy później tak się stanie. Życzę kolejnego "udanego" dnia w pracy. Chciałbym się podpisać, ale czy to coś zmieni?

PAN Maciek
@M

Te bohater bezimienny, chcesz karmę dla konia? Idź do swojego szefa.

Ktoś

Kierownik jest po to aby kierował a pracownik aby pracował. Skoro kierownik stał przez 20 min i słuchał o audycie to widać był tam w jakimś konkretnym celu. Akurat to jest jeden z lepszych kierowników który ma duże doświadczenie i wie co robi.

Tadzik

Poczekaj kolego jak przejmie cie magazyn. tam zobaczysz..

Józio
@Ktoś

Zgadzam się. Każdy ma swoje cele i swoje zadania do wykonania. Niekompetencja i brak zaangażowania są bardzo widoczne właśnie na najniższych szczeblach. Czasami na usta aż się cisną cytaty z poczciwego Wojaka Szwejka.

Zostaw merytoryczną opinię o General Electric Power Controls - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w General Electric Power Controls?

Zobacz opinie na temat firmy General Electric Power Controls tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Electric Power Controls?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Electric Power Controls?

Kandydaci do pracy w General Electric Power Controls napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Electric Power Controls