logo General Electric Power Controls

General Electric Power Controls

Bielsko-Biała

Opinie o General Electric Power Controls

zaniepokojony 2016-11-29 17:00
Drodzy pracownicy biurowi! Przechadzając się przez obszary produkcji nie rozglądamy się na wszystkie strony, nie poruszamy się z oczami wpatrzonymi w telefon komórkowy (to jest zauważalne najczęsciej) i chodzimy wyznaczoną stroną drogi. O zgrozo dotyczy się to także pracowników działu BHP. Stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych! Powinno się Was ponownie przeszkolić.
Zyczliwy PIPiarz 2016-11-29 18:53
Kolega Weteran odniosl sie do mojego wpisu "kolega wyzej klamie" odnosnie wysylania na urlopy przymusowe wypoczynkowe. Jedyny problem ze mojego wpisu powyzej juz nie ma. No takie to reguly ze jesli pisac to dobrze, zle nie wolno bo skasuja. Majac to na uwadze lacze sie z kolega weteranem: my pracownicy GE z wyrazami szacunku i wzajemnego zrozumienia rezygnujemy z majowki i poswiecamy swoj urlop na okres przestoju aby nie ogrzewac niepotrzebnie hal a kadra mogla w spokoju wypoczywac w Dolomitach. Urlopu i tak jest za duzo w odniesieniu do naszych zarobkow.
brodacz 2016-11-30 22:59
Każdemu kto rozważa przyjęcie się do tej firmy przytoczę tylko 2 sytuacje aktualnie mające miejsce. Naszym jaśnie panującym, wielmożnym kierownikom i dyrektorom nie podoba się, że pracownik 3 minuty po skończonej pracy jest już na portierni i opuszcza teren zakładu. Niemożliwe oszukują!!! Gó..no was to obchodzi - na taki głupi zarzut pozostaje tylko głupio odpowiedzieć. Może ktoś ma przenośny teleport w kieszeni? Formułowanie takich zarzutów to modelowy przykład mobbingu. Kolejna rzecz to zachowanie kierownictwa. Siedzenie w kiosku po ciemku i polowanie na ludzi zwyczajnie nie przystoi normalnemu człowiekowi. Sami sobie wystawiacie świadectwo. Minęliście się z powołaniem - trzeba było kanarem w autobusie zostać...
Pracownik 2016-12-03 08:37
Panie ~brodacz, nic ujac nic dodac Swiete slowa A ja sie tylko zastanawiam po co oni zainstalowali te czytniki przy kioskach jak i tak "kierownictwo" filuje kto gdzie i kiedy sie odbija No paranoja
Janek 2016-12-07 21:01
A ja oczy zamykam jak widze marnotrastwo jakie sie dzieje na zakladzie Wyrzucanie wszystkiego od malych plastikowych kanbanikow przez tony przewodow, akcesoriow typu wylaczniki przekazniki mierniki po tony blachy (nawet juz pomalowanych detali) miedzi. Nie wspomne juz o meblach biurowych krzesla obrotowe komputery (lepiej to wywalic niz sprzedac pracownikom) Ile z Leszczynskiej polecialo tych rzeczy do kontenerow A tu ci dyrekcja powie ze na podwyzki nie ma kasy KPINA !!!
Wkurzony 2016-12-09 15:12
A ja mam pytanie. Dlaczego przy wejściu i wyjściu na bramkach, ochrona traktuje pracowników produkcji jak złodziei? Zwłaszcza podczas wejścia, nie wpuszczą do póki nie otworzy się torby/ plecaka. Co ja mogę takiego wnosić? To moja dobra wola, a w momencie kiedy odmówię okazania, ochrona zaczyna się zachowywać hamsko i agresywnie z góry szufladkując jako złodzieja. Przykry jest również fakt, że osób pracujących w biurach ten proceder nie dotyczy. Mogą dowolnie wchodzić i wychodzić z zakładu, mimo sygnałów dźwiękowych na bramkach nie są sprawdzani, gdyż ochrona wie skąd przyszli, widząc przez którą bramkę wychodzą i o jakiej porze. Tak, przez tą, która podczas końca zmian na produkcji jest zastawiona.
Princepolo 2016-12-09 15:24
Drogi @Wkurzony już śpieszę z wyjaśnieniami. Sądząc po twojej mizernej wypowiedzi, jesteś pracownikiem produkcji. Otóż jest ogólno wiadomym faktem, że na działach produkcyjnych pracują ludzie o niższym ilorazie inteligencji, co zwiększa prawdopodobieństwo występowania kradzieży. Wielu z was być może kradnie, a ochrona stara się temu zapobiec. Nie krzycz w sieci, tylko grzecznie wypełniaj polecenia Pana ochroniarza i wszystko będzie dobrze. Nikomu nie dzieje się krzywda.
Zyczliwy PIPiarz 2016-12-15 19:43
No i przyszedl koniec General Electric w Bielsku-Bialej. Czekamy na otwarcie nowego salonu sprzedazy znanej sieci IKEA, Moze szwedzi zrobia wreszcie dojazd do blaszaka i mozna bedzie jezdzic z rodzina na klopsiki.
Zdziwieni ? 2016-12-15 23:08
"Błogosławione są hałasy łomot nam wyostrza smak"
R1 2016-12-16 17:21
Jestem zatrudniony przez Partnera, ale od osób z GE ( montaż R1) też słyszałem co miesiąc nie zgadza im się wypłata.
IKEA gorsza nie będzie 2016-12-16 17:25
Jakbym to słyszał na szatni ;)

Dzisiaj podczas przebierania się po pracy usłyszałem rozmowę że zakładu nie sprzedadzą, bo nie da się sprzedać zakłądu bez drogi dojazdowej.
blacharz 2016-12-18 16:34
kor yto to nie wszystko!!!!!
nie kupować w automatach przez miesiąc
sami zadbają o klientów ja nie korzystam i żyję!!!!!
blacharz 2016-12-18 16:37
korto to nie wszystko!!!!!
nie kupować w automatach przez miesiąc
sami zadbają o klientów ja nie korzystam i żyję!!!!!
dośćtego 2017-01-11 16:37
Może wielokrotnie tu wymieniany pan kierownik to zrozumie. Wybitny przejaw pogardy i braku szacunku z pańskiej strony.
"Siadanie na czyimś biurku, a nawet samo opieranie się o nie dolną częścią pleców (także wspieranie się na nim dłońmi lub łokciami), świadczy o braku kultury osobistej, a także lekceważeniu pracującej przy nim osoby. Niestosowność wykorzystywania cudzego biurka jako stanowiska do prowadzenia rozmowy z osobą siedzącą naprzeciw, pozostaje poza wszelką dyskusją. Mam tu na myśli sytuację, w której za naszymi plecami, przy biurku, na którym przysiedliśmy, siedzi człowiek"
romek 2017-01-11 17:21
Ten portal schodzi na psy... zamiast pisac o tematach zwiazanych z zatrudnieniem w zakladzie, zaczyna sie wytykanie palcami konkretnych osob. Jezeli kultura osobista budzi zastrzezenia to prosze temat zglosic do osoby ktorej temat dotycz lub do dzialu personalnego lub jezeli to nie pomaga do osoby ktora dba o takie i podobne tematy w zakladzie... Natomiast opisywanie takie spraw na forum zle swiadczy o tobie chyba najbardziej
pracownik 2017-01-12 17:29
Myślisz, że ktoś posłucha zwykłego pracownika? Naprawdę jesteś aż tak naiwny?
Poinformowany 2017-01-12 17:34
Krążą plotki i to od samej góry, że firma jest już prawdopodobnie jedną nogą w Chinach a oferta sprzedaży została wystosowana tylko dla dopełnienia formalności.
Kryptograf 2017-01-12 18:19
Człowieku, jakim dialektem ty piszesz, rozumiem co drugie słowo. Kup sobie słownik ortograficzny.
Realista 2017-01-12 18:19
Chinczyk, Jankes co za różnica? Zrobić swoje i do domu.
romek2 2017-01-12 21:39
Człowieku weź zgłoś tu sprawę anonimowo. Chełpią się, że skrzynka wisi na stołówce do której można wrzucać zażalenia do Ombudperson. Tylko może pracownicy nie chcą tego robić gdyż kamera na stołówce jest idealnie nakierowana na tę skrzynkę, a dla owego wspomnianego kierownika przeglądanie kamer to ulubione zajęcie. Info potwierdzone u ochrony.
Czubuś 2017-01-13 10:16
Mam pytanie czy w chwili obecnej są przyjęcia do GE? Jak przedstawiają się zarobki i ogólnie jaka jest atmosfera do pracy? Interesuje mnie praca elektryka automatyka. Nigdzie nie mogę się dowiedzieć. Może wiecie coś, byłbym wdzięczny za pomoc, martwi mnie ta sprzedż.
Pracownik 2017-01-15 13:10
Amerykany wyprali gruuuuuba kase to teraz chca sie pozbyc kulawej nogi ... mafia tez tak robi
spokojny 2017-01-16 11:37
Paradoksalnie mam wrażenie, że sprzedaż może nam wszystkim wyjść na dobre więc wcale nie panikuję.
Lepiej poczekać spokojnie na rozwój wydarzeń! :)
pan_nikt 2017-01-18 22:09
Szafę rozdzielczą 1000/ 1200 z setką lub 200 zaciskami odpływów ogarniam w tydzień, a dwu szafową automotive ponad 300 zacisków plus sterowniki w dwa tygodnie...
Proszę o poważne odpowiedzi.
V
Ile można w tej firmie zarobić na produkcji?
Młodzik 2017-01-22 18:07
Czy GE prowadzi dalej staże w dziale produkcyjnym?
pyrpyr 2017-01-28 04:09
a ilu tych miszczów masz teraz?
Mieszko Kulawy 2017-01-28 04:14
to do ApenaRemont prędzej,w ge tylko produkcja na poziomie Piasta Kołodzieja...
Bury 2017-01-30 20:31
Czy GE Power ma teraz zapotrzebowanie na staże w dziale BHP? Podobno są one płatne i pytanie w jakiej wysokości? Na co można liczyć po stażu? Czy stawki są już całkiem przyzwoite? Staż wolałbym mieć w Łodzi, może coś wiecie. Proszę o informację, wdzięczny.
HARNAS 145 2017-02-24 23:59
Chciałbym Was zapytać, na ile zmian pracuje się przy produkcji szaf sterowniczych?
Pracownik 2017-02-26 19:03
Szafy pracują na dwie i nie zawsze w soboty także robota bardziej na dwie. Zmiany
Z tego co mi wiadomo nadgodzin też u nich nie ma
R1 2017-03-03 21:17
Na "amerykańskich" stronach podano że rozpoczeła się już sprzedaż GE Solutions. Zainteresowanie wyraziły ( oczywiście się nie przyznają czyli no coments) Schneider Electric, ABB, Siemiems i Eaton. Która według Was byłaby najlepsza?
ghg 2017-03-03 22:40
Najpewniej to nie będzie zadna z tych firm.
Dowiemy się w poniedzialek
Optymista 2017-03-04 16:22
Ktolokwiek by to nie byl i tak bedzie lepiej niz teraz. W takim jak obecnie marazmie i demoralizacji nie da sie pracowac. Widac ja zarowno na dole wsrod szerogowych pracownikow jak i na szczeblu menadzerskim. Ogolnie w samym GE nie dzieje sie dobrze. Jeff przegrzal i zainwestowal wiele miliardow w upadajece molochy jak ALSTOM czy teraz BH. Dodatkowo obiecal akcjonariuszom nierealne pieniazki z dywidendow. Dla nas zmiana wlasciciela moze sie okazac zbawienna. Wyrzucaja nas do szalupy a my mamy zal ze na tytaniku wciaz gra muzyka i trwa korporacyjna zabawa.
nick2 2017-03-05 14:15
Duzo osob juz odeszło?
eks 2017-03-06 14:26
Ten Titanic to hasło od wielu lat obecnego plant managera. Jeszcze z czasów Apeny.
Dominika 2017-03-08 10:12
Myślę, że każda zmiana przyczynia się do pobudzania większego zapału do pracy. Ogólnie pracownikom zależy na rozwoju firmy General Electric Power Controls, to jest b. ważne a o szczegóły najlepiej pytać na adres e-mail: jolantaiwona.butowska@ge.com
Strazak Sam 2017-03-08 23:16
Nie wszyscy na zakladzie wytrzymuja nerwowo. Wczoraj bladym switem niezidentyfikowany pracownik ktory dwiedzial sie ze w eatonie daja juz 2400 a w akumulatorach 3000 na reke celowo recznie uruchomil alarm pozarowy i sparalizowal zaklad. Derekcja zapowiedziala wyciagniecie konsekwencji dyscyplinarnych jesli oczywiscie namierza tego sabotazyste. Strach pomyslec co sie bedzie dzialo jak juz GE zaproponuje te 20 PLN brutto miesiecznej podwyzki na 2017. Ludziska rozniosa blaszak na czesci.
Ferdek 2017-03-09 19:38
Wszędzie brakuje rąk do pracy. Nemak rekrutuje ale tylko przez polecenie. Niebawem to samo zacznie robić Fiat ktory uruchamia nową produkcję. Pomijam zakłady typu Enersys, MagnettiMarelli, Hutchinson i Eaton, tam zawsze są przyjęcia. Teraz to firmy walczą o pracownika... no chyba, ze chodzi o GE to wtedy nie.
ktoś 2017-03-10 19:14
oj tam Alstom...zawsze po przejeciu ktos musi zarzadzać tymi firmami. Tutaj było by też lepiej gdyby ktos patrzył cos ie na rynku dzieje.
ktoś 2017-03-11 14:08
Bo nie Ty odpowiadasz za wydanie kasy tylko kto inny. Dlaczego wy bierzecie odpowiedzialność za kierownictwo?? Oni mają swój zakres obowiązków i mają zrobić i tyle i pojsc z tematem dalej...no kurde oni wiedzą, że nie będzie kasy ale nawet jak nie będzie to muszą zgłosić temat bo należy to do nich ...jak nie zgłoszą pomysłów to usłyszą, że kasa była ale oni nic nie zrobili i tyle. Dlaczego wy chcecie zarządzać i brać odpowiedzialność za całą firmę? To nie wasza brozka!!! Możesz coś wiedzieć ale nie płacą Ci za tą wiedzę wiec po co sie wychylasz?
janusze z pl 2017-03-11 18:32
tam gdzie nie trzeba nosić debilnych okularow chyba niemieckie firmy

Pracownik 2017-03-11 20:48
Najlepszy kaizen (i za to ktoś powinien dostać chyba "Oskara") jest na magazynie moduli Przed wejściem tablica jak byk że są tablety jako pomoc w kompletowniu kitów A tych tabletów jeszcze nikt na oczy nie widział HAHAHAHA śmiech na całą wieś
Dziadek 2017-03-11 23:49
Dobrze wiedzieć że są w zakładzie "Wy" i "My". Wychylam się bo każą mi wymyślać jakieś bzdury a i tak nic z tego nie ma. Przychodzę do pracy zrobić sumiennie swoje 8h i do domu... a nie wymyślać jakieś bzdury...
KaizenChef 2017-03-14 15:22
Skoro ktoś wymyślił te całe Kaizeny to niech sobie będą. W końcu w niczym to nie przeszkadza. Może znajdą się tacy, którzy lubią zbierać punkty.
desperat :(((( 2017-03-16 18:48
R1 partner zawsze miał problem z liczeniem robiłem tam 2.6 roku i powiem Ci ze parę razy dostałem 1/10 wypłaty ponieważ Szanowna Pani zgubiła moja kartę godzinowa, A co do pozostałych wpisów dotyczących montarzow hmm obecny stan rzeczy pozostawia wiele do życzenia ;) optymalizacja kosztów w tym zakładzie równa się tysiąca złotych wywalonych do pojemników na złom gdyz miejsce dla skladowania z mozliwoscia pobownego wykorzystania zostało usunięte z fabryki gdyż zajmuje zbyt wiele miejsca ponieważ ktoś bardzo chciał unowoczesnic produkcję wysyłki opuzniane ze względów na braki bądź niedociągnięcia ze strony konstruktorów ale wszystko pięknie ładnie tabelki mamy setki ladnych monitorkow na wydziałach i czytników oraz kadre ktora za wszelka cene chce doprowadzic do tego ze w tym zakladzie już na prawde nie będzie miał kto pracować przez to jak traktowani są szarzy pracownicy hmmm ten pomysl z "dyzurami" idealny przynajmniej ludzie z gory ktorych pracownicy powinni szanowac przez ich postawe staja sie posmiewiskiem a w pewbych przypadkach dają tak piękny przykład jak nie postępować ze aż się łza w oku kręci pozdrawiam pracowników oraz kochana dyrekcję oraz kierownictwo z dwoma wyjątkami ;)
sempre 2017-03-16 19:08
Hmm przyjacielu zapewne jesteś konstruktorem lub kierownikiem ... Nie ważne czy jesteś pracownikiem fizycznym czy umysłowym podobno istnieje coś takiego jak "równe traktowanie pracownikow" A ciągle sprawdzanie plecaków przy wejściu na teren zakładu z góry zakłada ze jesteśmy podejrzani A co do inteligencji hmm obrazajac ludzi dzieki ktorym masz kase nie okazujesz im nalezytego szacunku czyli pokazujesz jak bardzo jestes ograniczonym czlowiekiem a uwierz mi ze niektorzy prosci monterzy mają więcej oleju w głowie niż Ci którym wydaje się ze są bogami i wszystko im wolno bo siedzą przy komputerze przez 8 godzin swojej pracy więc proszę zastanów się czy na pewno warto rzucać takimi hasłami typu "większość z Was kradnie " ale pomysł sobie w ten sposób ze nie wolno wrzucać wszystkich do jednego worka oraz pomysł sobie o wieży wykonywania czynności na górze jest dyrektor na dole osoba fizyczna ale gdyby nie osoba fizyczna dyrektor nie miałby wypłaty A Ty jesteś pomiędzy więc zacznij szanować tych ktorzy pracują żebyś miał za co żyć ...
Monika 2017-03-18 10:50
Ja polecam ten zakład tylko dla tych którzy są w okresie przejściowym Tutaj można przyjść na góra 3 miesiące i podziękować A w między czasie szukać sobie innej roboty Ten zakład to jakaś parodia A pan dyrektor Konior to chyba nawet nie wie co się dzieje w jego ogródku. No cóż
Iza 2017-03-18 11:29
GE w swojej działalności ma projekt wspierania inżynierów i innowatorów za pośrednictwem stypendiów i stażów oferowanych studentom ekonomii, zarządzania oraz kierunków inżynieryjnych i technologicznych.To jest ich ocena
Biernacki 2017-03-23 13:26
Niech wymienia kierowników, którzy okłamuja dyrektora Koniora
rudawka kutafka 2017-03-24 21:46
robi sie coraz wiekszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okulary odbijania i inne pierdoły utrudnianie pracownikom fizycznym
na kazdym kroku życia.
lepiej maja wiezniowie myslałem ze w tym kraju sie cos zmieni a tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest coraz gorzej
3 euro na reke i takie wymagania ukrów nasciagaja jak w innych bielskich kołchozach.
Polak musi uciekać do normalnych krajów.
Zostaw swoją opinię o General Electric Power Controls - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Electric Power Controls