logo General Electric Power Controls

General Electric Power Controls

Bielsko-Biała

Opinie o General Electric Power Controls

Nowy pracownik 2016-10-11 11:56:35
Świetna firma! Jest to moja trzecia praca i jestem zachwycony! Wiele dróg rozwoju, nawet na produkcji, kierownicy to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach, nie rozumiem malkontentów mówiących odwrotnie. Z zazdrości? Że osiągnęli sukces i zarabiają adekwatnie do swoich umiejętności? Jesteście śmieszni, pośmiewisko robicie sami z siebie. Dorośli mężczyźni a nie potrafia zadbać o higienę, nieustannie narzekają. Był nawet ostatnio przypadek, starszy człowiek, operator którejś z maszyn skrawających, po tym jak dostał decyzję odmowną od kierownika o podwyżce, rozpowiedział to chyba na każdym dziale, niewątpliwie delikatnie całą historię podkolorowując. Dla mnie to żałosne. Jeżeli ktoś jest ambitny, chce robić w życiu coś więcej niż bezmyślnie zarabiać pieniądze, to gorąco polecam!
9
button 2016-10-11 12:11:14
To skoro jest tak pięknie to dlaczego okłamujecie Waszych przełożonych z USA. Podczas ich wizyty zakazano poruszać się wózkom widłowym, usunięto wszelkie materiały potrzebne do produkcji jak palety czy skrzynie. Operatorzy wózków mieli przeczekać wizytację na stołówce. Na starym zakładzie zamykano nawet całe oddziały aby przypadkiem tam szefowie z USA nie zajrzeli. Więc jakie zdanie o kierownictwie może mieć szeregowy pracownik? Całości dopełniają rozwieszone wszędzie plakaty z hasłami "uczciwość" "transparentność" "przejrzystość" w biznesie. I jak to się ma do Waszych działań?
7
Magie 2016-10-11 13:52:04
Nie wiem skąd masz takie opinie o ludziach kolego.
Pracownik ge 2016-10-11 18:02:54
Niestety ale @hektar ma rację. Masz znajomości masz wszystko. Co do regulacji klimatyzacjo- jest ale tylko w biurowcu, na produkcji i magazynach w lecie była tragedia, aż strach co będzie w zimie. Mistrzowie i kierownicy- śmiech na sali- dla kierowników najważniejsze jest porządek. działanie zakładu nie ważne jest dla nich. Ale oczywiście od ciebie wymagają wszystkiego. Nawet do pracy 3 zmianiowej. Nic nie działa od produkcji, poprzez magazyny do wysyłki gotowych wyrobów. Praca zła nie jest- ale tylko tymczasowo. A opinie napisane powyżej prawdopodobnie są od osób które albo nie wiedzą gdzie ten zakład się znajduje, albo są z biurowca ( czyli nigdy nie były na produkcji). Aha i komórka lean- największą porażka firmy- chwała się na plakatach projektami sprzed 2 lat a wszystkie nowe pomysły są totalna tragedia. Pozdrawiam wszystkich którzy nie wierzą w te kolorowe brednie.
5
karwiz 2016-10-11 18:06:03
Mam wrażenie, że niektórzy tak strasznie narzekają na warunki pracy, na wynagrodzenie itd., bo nie mają za bardzo porównania do pracy w innych podobnych zakładach pracy, gdzie często (naprawdę) jest dużo gorzej
2
Byly pracownik 2016-10-11 19:56:36
Kto i ile ci dal za te wypociny? A moze ktos na polecenie odgorne to napisal? Normalnie na maturze dostalbys 6. Brawo za propagande . I brawo temu kto pod tym postem napisal 5 kolejnych pod zmienionym nickiem. Ja nie moge !!! Czy wy tam na "gorze" myslicie ze "robole" na produkcji sa az tak glupi. Masakra jakas. I wlasnie potwierdza sie "blyskotliwa inteligencja" kadry kierowniczej tego zakladu. Normalnie ŻAL !!!
3
janek 2016-10-11 20:03:01
A nie uważasz, że każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i nie każdy musi myśleć negatywnie @byłypracownik skoro już nie pracujesz to w sumie skąd możesz wiedzieć jak jest teraz? A może przynajmniej logicznie opisz jak było z twojej perspektywy?
sprawiedliwy 2016-10-12 01:02:39
BUDUJECIE TEN ZAKŁAD NA KŁAMSTWIE I OBŁUDZIE. DOPÓKI TEGO NIE ZMIENICIE TO NIGDY NIE BĘDZIE W NIM DOBRZE.
7
arek 2016-10-12 07:58:40
czesc
aplikuje na inzyniera ds usprawnien w dziale Lean. zarobki moze na poczatek nie sa najwyzsze ale chyba w tak duzej korporacji bedzie mozna w szybkim czasie sie wybic? szczegolnie tak wiele sie uczac dzieki pracy w tym dziale? czy faktycznie tam wprowadza sie takie super narzedzia i rozwiazania jak mozna by tego oczekiwac ? Jaka jest atmosfera w zespole?
janek 2016-10-12 08:06:03
Poczytaj wcześniejsze opinie nie każdy jest chyba zadowolony @arek ale też nie wiadomo czy te wpisy są prawdziwe..a co do kariery tutaj podobno wybić się można jak ogarniasz i zaliczasz szkolenia, warsztaty masz dużą szansę
idea 2016-10-12 12:06:44
Rozmowa z przełożonymi nie pomaga, wylewane żalów na tym forum również więc chyba czas zacząć pisać maile do kompetentnych ludzi w Stanach Zjednoczonych...
3
arnold416 2016-10-14 10:59:07
Dwa powyższe komentarze to oczywiście wierutne kłamstwa, wiele osób wcześniej pisało, że płaca jest adekwatna do umiejętności. Nikt nikomu nie będzie obniżał lub podwyższał stawek z samej zawiści i zazdrości, bo o to tutaj ewidentnie chodzi. Ktoś tutaj jest chyba zazdrosny, o stawkę kogoś innego. Pomijam pytanie o sposób w jaki ten ktoś wszedł w posiadanie informacji na temat zarobków innej osoby, takie informacje są tajne! Wejście w posiadanie takich danych to złamanie regulaminu! Może Panie kolego pora się doszkolić i faktycznie coś potrafić? Może ten "gość" który pracuje w zakładzie 20 lat ma niezastąpione doświadczenie? Jest dla firmy cenny ze względu na swoją wiedzę? To, że ktoś potrafi naciskać przycisk przez 8 godzin w kilku miejscach na zakładzie, to nie oznacza od razu podwyżki, nigdzie tak niema.
9
marian 2016-10-14 11:09:37
Popieram przedmówcę rękami i nogami! Na produkcji pełno jest buraków, nie wiem dlaczego dyrekcja przyjmuje takie elementy do pracy. Nic taki nie potrafi, zamieni młotek na śrubokręt i już chce podwyżkę, śmiech na sali. Ludzie którzy faktycznie coś potrafią nie muszą się niczym martwić. Propo samej firmy, to jest to świetny wybór! Firma rozwojowa, perspektywiczna, z odpowiednią wiedzą można szybko awansować. Obecnie jest wdrażany system OEE, ma za zadanie monitorowanie czasu pracy, ile dany burak przeznacza na papierosa, ile na śniadanie a ile na toalete, analizuje czas pracy i oblicza wydajność. Krzyk towarzyszący temu jest niesamowity! Ile to narzekań jest słyszanych teraz z każdej strony! Teraz już lenie nie dadzą rady się ukryć i będą musięli pracować, stąd ten wrzask, O biedny ja! Każą mi pracować! Najwięcej krzyku jest na dziale montażu mechanicznego. Połowa czasu to albo opieranie się o miotłę, albo granie na telefonie, ostatnio nawet leciał mecz reprezentacji! To się w głowie nie mieści, robią wszystko, żeby nie pracować a potem narzekają, śmiech na sali!!
7
oburzony 2016-10-14 11:31:24
Jesteś kolego zabawny. Prawdopodobnie nie masz żadnego znaczącego wykształcenia, ponieważ nie masz pojęcia o czym piszesz. Cała kadra kierownicza jest kompetentna, to, że ty nie rozumiesz czym się zajmują, nie oznacza, że są niekompetentni! Jak zakładem tych rozmiarów i takiej rangi mogą kierować osoby niekompetentne, nikt by sobie na to nie pozwolił!
10
alleluja 2016-10-14 11:38:54
To co niektórzy wypisują to jakiś koszmar. NIe wstyd niektórym tak kłamać? To, że jesteście anonimowi, nie zwalnia was od bycia uczciwymi ludźmi. Piszcie prawdę, a nie tylko wasze żale wynikające z tego, że non stop macie mało pieniędzy. Życie to nie tylko pieniądze. Działy produkcyjne chyba nie robią nic innego jak tylko piszą te brednie. Dlaczego nikt z biur nie pisze? Bo tam pracują inteligentni ludzie którzy znają swoją wartość, zamiast narzekać, biorą się do pracy czy nauki żeby mieć nowe kwalifikacje, po czym rośnie też ich wynagrodzenie. Ludzie z produkcji jako widocznie mniej inteligentni, wolą wojować w sieci. Całkiem zabawne :)
4
łysy 2016-10-14 11:42:59
Idąc Twoim tokiem rozumowania to wszyscy pracownicy w biurowcu też tylko potrafią naciskać odpowiedni guzik na klawiaturze lub w telefonie. Widać płytkie myślenie w tych komentarzach płynących z biurowca.
1
excel master 2016-10-14 11:58:13
Pracuję w biurze, niestety nie zdradzę co robię konkretnie, ale już od wielu lat. Atmosfera jest świetna, wysokie zarobki, duży pakiet socjalny, sprzęt do pracy nie byle jaki, każde braki w narzędziach pracy są uzupełniane bardzo szybko. Mój poprzedni pracodawca był całkowitym przeciwieństwem, więc czuję się tutaj jak w domu. Niestety zgadzam się z @alleluja na produkcji jest wielu narzekaczy, podjudzaczy i ludzi którzy myślą, że coś potrafią ale tak nie jest. Często przechodzę obok działu montażu mechanicznego, tłoczni i obróbki miedzi i widzę jak niektórzy "pracują". Na montażu we trzech potrafią przykręcać jedną śrubę JEDNYM KLUCZEM! po 20 minutach wracam i jest to samo. Albo trzymają miotły, żeby się niepoprzewracały. Nie potrafią poskładać szaf z gotowych już elementów, projekty są przez to wstrzymywane. Mam nadzieję, że system OEE ich trochę naprostuje. Na tłoczni, ta sama grupa maruderów dzień w dzień kawka na stanowisku, siedzą i przekrzykują się pomiędzy hałąsującymi prasami. NIe wiem jak ich sąsiedztwo to wytrzymuje. Które w zasadzie też nie jest lepsze. Centrum obróbki miedzi, stoi jeden czy drugi z szynami przy maszynie i mierzy je godzinę i co chwila coś zmienia, krzywi je, klinując o niewłaściwe elementy maszyny które nie służą do tego! Niekompetencje pracownika widać już z daleka. Nie można zrobić tego raz a porządnie? W pojemnikach na odpady widać elementy gotowych już szyn ale pociętych, czyli błędy operatorów. Czy ktoś wyciąga w stosunku do nich konsekwencje? Chyba temat jakiś niewygodny, ponieważ został on przestawiony ostatnio bardziej w głąb działu aby nikt przypadkowo przechodzący tego nie zobaczył. Nie mówię już o tym, że nieustannie kogoś przy maszynach brakuje, ścieżka na palarnię jest praktycznie wydeptana w betonie. To są problemy którymi powinno się zająć kierownictwo w pierwszej kolejności.
8
Antek kuternoga 2016-10-14 12:02:14
Niestety kolego ale niewiedza się z ciebie wylewa. Praca ludzi w biurach jest o wiele bardziej skomplikowana, niż jak to piszesz "naciskanie odpowiedniego guzika na klawiaturze" To, że do pracy w biurach jest potrzebne wykształcenie wyższe chyba o czymś świadczy.
3
gość 2016-10-14 14:38:06
Nie żeby coś, ale może ta osoba co potrafi obsługiwać kilka kombajnów nie ma takich zdolności negocjacyjnych, jak gość co się nigdzie nie sprawdził :)
1
zdziwiony 2016-10-14 16:05:40
Szczerze powiedziawszy mimo wszystko nie posunąłbym się do porównywania pracy w biurze z pracą na montażu i sprowadzaniu jej do naciskania przycisków.
Nie do końca też rozumiem frustrację niektórych uczestników dyskusji. Mam wrażenie, że fakt że rynek pracy otworzył się na pracowników sprawił, że każdy za to że żyje i przychodzi do pracy chce otrzymywać wynagrodzenie kierownika lub dyrektora zakładu. Niestety nie tędy droga.
Oskarżanie też o otrzymywanie pracy za kolesiostwo uważam za lekko nieuczciwe - przecież każdy z pracowników pracę w GE dostał (raczej bez znajomości?), prawda? :)
Gemapowera 2016-10-14 19:28:38
Ten dzisiejszy jad na pracowników produkcji to chyba wylał się po spotkaniu z dyrektorem. Popieram dyrektora który trafnie ocenił kto jest winny złej atmosferze w zakładzie. A ten który się nazwał "Antek kuternoga" powinien wylecieć z hukiem za naśmiewanie się z innych.
1
daniel 2016-10-14 22:37:41
Jedno mnie zastanawia. Do tej pory była tylko konstruktywna krytyka, wytykanie błędów, nikt nikogo nie obrażał. Dzisiaj odezwały się nasze elity i doszło do wyzywania ludzi od buraków. Brawo Wy takim zachowaniem nic nie poprawicie. Może wsadzę kij w mrowisko ale pracuję już parę lat i niedawno się dowiedziałem, że istnieje coś takiego jak ocena pracownicza. Jaka ocena??? Nikt nigdy mnie nie poinformował jak mnie ocenia ani jakie ma zastrzeżenia do mojej pracy! Czyli wychodzi na to, że to kolejna ściema i fikcja. A dyrekcja myśli, że wszystko jest super.
2
bak 2016-10-14 23:50:55
Widzę że Twoja wiedza o produkcji, pomimo rzekomej wieloletniej praktyki w GE, jest co najmniej mierna. W całej swojej 4 letniej karierze ;) nie słyszałem, żeby projekt był wstrzymany przez błędy pracowników, wstrzymania wynikają raczej ze zmian zamówień od klienta, a nie z faktu, że jaki tam Józek czy Zbychu nie potrafią przykręcić srubki w odpowiednie miejsce. System OEE niczego nie zmieni, to kolejny sztuczny wskaźnik wprowadzony tylko po to, żeby "słupki i wykresy" dobrze wyglądały. Jeśli będzie za niski to się go po prostu troszkę podkoloruje, żeby było dobrze. Co do Twoich spostrzeżeń o centrum obróbki miedzi to brawo, opisałeś jak wygląda praca giętacza, właśnie w ten sposób obrabia się plastycznie miedź poprzez gięcie (nie krzywienie). Polecam wikipedie ;). I pewnie mają tam samokontrolę, dlatego szyny są mierzone.
Przechodząc już do meritum sprawy, czyli opinii. Zakład GE w Bielsku to specyficzne miejsce, nigdzie indziej nie spotkasz takiego zagęszczenia indywiduów i dziwaków na m2. To tworzyło pewną atmosferę tego miejsca. Niestety od jakiegoś czasu GE się zmienia - mocno na gorsze, na kolejny produkcyjny kołchoz.
7
OEE 2016-10-14 23:58:04
I jeszcze dodam odnośnie tych kolorowanych słupków. Czy jest ktoś kto mi potrafi odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie? Zegar na tych nowych tabletach jest ustawiony -6h. OK to jestem w stanie zrozumieć - obowiązujący czas w zachodnich stanach USA. Ale dlaczego data jest ustawiona dzień do tyłu? Czy nie po to aby nasza wspaniała kadra mogła podkolorować słupki przed wysłaniem ich do Stanów?
4
bass 2016-10-15 14:17:27
a jak się zatrudnię u was w Kłodzku na inżyniera jakości to jakaś ścieżka kariery jest?szczerze napiszcie
Pracownik 2016-10-15 21:01:03
Arnold - napisał bym ci coś ale moja klawiatura tego nie wytrzyma psychicznie Zejdź człowieku na ziemię A co do wiedzy o zarobkach innych Może ktoś był taki dobry wujek i się nimi pochwalił Widzisz nie wpadłeś na to kolego Zarobki w tym zakładzie nie są adekwatne do tego kto i co robi.
1
XXX 2016-10-15 21:04:31
Inteligentni ludzie zwłaszcza niektórzy z LEANu hahahaha
7
bielszczanin 2016-10-16 22:43:17
W normalnej firmie na zachodzie, ludzie jak mają problem to idą z tym do związków, czy do dyrektora/kierownika i problem jest w jakiś sposób rozwiązywany. A w Polsce? W Polsce jak w lesie, nie, jak w chlewie obs*anym g**nem. Ludzie wolą się dalej dzielić, gryźć między sobą, wyzywać na jakiejś durnej stronie w internecie zamiast coś faktycznie zrobić. Zaczynając od związków zawodowych które tylko udają, że coś robią dla pracowników, a kiedy pada pomysł konkretnej akcji czy strajku to pukają się w czoło bo to nie wypada. Firma wielce szuka oszczędności, a cały zeszły tydzień przychodząc na 3 zmianę można było widzieć jak większość świateł w biurach się świeci. To samo w toaletach, nie dotarła jeszcze taka technologia jak "Fotokomórka"? Atmosfera jest teraz na zakładzie fatalna, kierownicy czują się chyba coraz bardziej jak Panowie na włościach i przyciskają chłopów pańszczyźnianych do ziemi. Okres przyznawania podwyżek indywidualnych to istny koszmar, jednemu taki samuraj powie, że ma za mało doświadczenia, innemu, że doświadczenie się nie liczy. Wymyślanie powodów dla samego zbycia pracownika, typu: "Naucz się robić na wszystkim a potem przyjdź" ale i tak nie ważne kto i ile się nauczy, później wymówka i tak się zmienia :) Jak wtedy ma się czuć taki pracownik? To tak jakby mu powiedzieć "Rób co chcesz i tak nic nie dostaniesz, nie ważne jak pracujesz i tak mamy to w *upie". Niech się potem nikt nie dziwi, że jeden z drugim ma gdzieś swoją pracę. Jeżeli pracuje na 150% i się staram i nikt tego nie zauważa i nie docenia to z jakiej racji mam to robić? Nie wiem kto nawypisywał te pierdoły wyżej o pracy dla prestiżu i idei ale niech się palnie w ten zakuty łeb. Polska to kraj gdzie ludzie pracują dla pieniędzy po to żeby przeżyć. Jeżeli tego ktoś nie rozumie, mówię tutaj o pracownikach biurowych, czy kadrze zarządzającej to przyjdźcie i porozmawiajcie, na produkcji nie pracują zwierzęta czy upośledzeni debile, jesteśmy normalnymi ludźmi. Za niedługo czara goryczy się przeleje i może się zrobić bardzo nieprzyjemnie, takie problemy nie są nikomu potrzebne, ale każdy chce żyć i pracować w normalnych warunkach. Kadra kierownicza powinna więcej słuchać, a pracownicy więcej mówić, bo często ktoś nadaje i nadaje co on by to nie zrobił, nie powiedział i nie narobił. To idź i zrób, powiedz, nikt w myślach nie czyta.
10
Eustachy 2016-10-16 23:12:50
Firma szuka oszczędności? HAHAHA to ktoś chyba patrzy a nie widzi, słucha a nie słyszy. W tej chwili te poszukiwania wyglądają tak, że łódź tonie, a załoga zamiast łatać dziurę i wylewać wodę, to wyrzuca się pokolei za burtę żeby wolniej tonęła i udają, że się nic nie dzieje. Ktoś pisał czy produkcja jest rozliczana z braków. A konstruktorzy? Najwięcej strat robią oni, co zresztą widać na mądrych słupkach i wykresach. Czy nie mogliby przeznaczyć więcej czasu na sprawdzenie projektu a mniej na siedzenie na stołówce i chodzenie po hali? Na rysunkach technicznych są trzy rubryki: AUTOR, SPRAWDZIŁ, ZATWIERDZIŁ czyli trzy osoby na kluczowych stanowiskach biorących za to niemałe pieniądze nie zauważyły tego co widzi zwykły szeregowy pracownik produkcyjny? Jeżeli faktycznie tak jest to polecam przyjść i zobaczyć jak wygląda dana maszyna, jakie ma możliwości, co ją ogranicza. Czy może lepiej potem poprawiać wszystko po sto razy, tracić czas i generować koszty? Więcej współpracy i rozmowy, a za robienie podziału biuro-produkcja to bym takiego jednego z drugim kopał jak kurczaki.
10
0p0 2016-10-18 14:27:49
na pewno zyskasz sporo możliwości zawodowych moim zdaniem - tylko czy spełnisz wymagania aby się dostać na to stanowisko? Realizacja zadań związanych z wymogami normy ISO 9001:2000 będzie w twoich obowiązkach przecież, no ale jaki się czujesz na siłach to próbuj
Smiech 2016-10-19 09:32:47
I znowu pokasowane komentarze oj nie ladnie admin nie ladnie
4
Przystosowany 2016-10-20 01:46:18
Cześć, siedzę i czytam…
Pisałem już wcześniej, lecz administrator usunął wypowiedź :/
Każdy ma trochę racji i nie da się wszystkim dogodzić. Nie zgadzam się z excel master. Wymienione przez niego sytuacje spowodowało szereg pośrednich zdarzeń. Wypisywanie ich to pisanie małego opowiadania. Tak naprawdę do póki nie będzie poprawnie stworzonych dokumentacji i zleceń projektów, do póty będzie jak jest . LECZ NIE JEST to wina wyłącznie konstruktorów. Pracują na takich narzędziach jakie daje im pracodawca. Tworzone przeróżne „nakładki” na programy są łataniem faktycznych potrzeb dla inżynierów. Narzucane z góry rozwiązania nie współdziałają z programami, na których pracują. SAP też swoje dokłada. Podczas zlecania projektu sam z siebie generuje błędy. Powiela je produkcja, magazyny itd. Nacisk na ilość paneli spowodowała skrócenie czasu na rzetelną uwagę dla projektów w poszczególnych etapach realizacji. Kiedyś było 35 paneli na tydzień, teraz jest tyle na zmianę. Wiem, wiem zaraz odpisze mi kadra, aby cieszyć się, że mamy co robić itp. ….tylko, że wg mnie spadła znacznie jakość naszych wyrobów. Na samym końcu jestem ja –monter. Tu cytat z exel master ,stoimy „ Na montażu we trzech potrafią przykręcać jedną śrubę JEDNYM KLUCZEM! po 20 minutach wracam i jest to samo” - tak nas widzą. Tylko z jakiego powodu to się dzieje? Nie mogę już sam podejść do kompa, bo co tam robię zapyta przełożony .Nie mogę podejść na rozdzielnie i spróbować wyjaśnić temat, bo co tam robię zapyta przełożony. Nie mogę zrobić tyle co wiem, ….bo „paragrafy nie pozwalają”. Tutaj poprę Bak’a nie pamiętam, aby projekt został wstrzymany z winy montera, dawniej była współpraca pomiędzy excelem a monterem, teraz jest zobojętnienie….
Na to wszystko nakłada się niepewność, tak ,tak. Zdecydowanie pomniejszenie obszarów montażu szaf w stosunku do poprzedniej lokalizacji generuje skupienie pracowników w strefie, co jest odbierane jako niedozwolone pogaduchy….nie ma sensu się tłumaczyć, wysłucham opinii „biegłego” gdy zwraca uwagę, co mi pozostaje? Nic. Niepewność wtłacza LEAN. Pogardę jaką ma szef tej komórki do pracownika montażu przyprawia mnie o mdłości. Wypowiedzi i wizje tego pana przytaczane na spotkaniach dotyczących planowania produkcji ewidentnie wykazują brak jakiegokolwiek szacunku, ukłonu w stronę fizoli. Zastanawiam się czy Dyrektor Naczelny pokłada w nim nadzieje, czy tylko toleruje jego fantazje, tak on też musi coś robić, w końcu też chce dostać wypłatę . Wieczne zmiany ustawień regałów, maszyn, stanowisk montażu nie dają poczucia pewności, wracają na obszary jak bumerangi …idą, skurcz w klacie, narasta niechęć, nie mam ochoty słuchać ponownie o idealnym, cudownym, wspaniałym nowym pomyśle jakim zostaniemy wspaniałomyślnie obdarowani…BLUEEEE, odbiło mi się.
Pozdrawiam
Przystosowany
7
XXX 2016-10-20 10:08:17
Napisze tylko tyle BRAWO TY !!! i za ta wypowiedz dalbym ci nagrode w postaci karty VIP ale ze nie mam takich kompetencji to musisz mi wybaczyc Uscisk dloni id wiekszosci pracownikow powinien wystarczyc
1
daro007 2016-10-20 20:35:21
Ojoj, ale się bydło zdenerwowało. Cieszcie się, że macie co robić buraki, gdyby nie GE Power Controls to żarlibyście dalej chleb z masłem! Jesteście wszyscy bez ambicji, chleje taki pół życia, rodzice nienauczyli zaradności, to potem siedzi taki nawet w dobrej pracy, a i tak narzeka na wszystko! Nie podoba się to się zwolnijcie wszyscy, jest masa ludzi na wasze miejsce! Powinni wam wszystkim pensje obnizyć do ustawowego minimum to byście docenili jak macie dobrze! Widziałem na zebraniu kwartalnym, te smutne szare mordy, siedzą i leżą na ziemi, pod ścianą, rozmawiają, używają smartfonów, zamiast słuchać dyrekcji. Wygospodarowano dla was czas, przez godzinę nie pracowaliście a mimo to dostaliście za to pieniądze, wszyscy to powinni oddać spowrotem! A już szczytem było jak załoga kawalarzy z blacharni wyszła przed czasem, jeszcze sam dyrektor interweniował ze sceny, ale oczywiście szlachta się z nikim nie liczy. Szczyt buractwa! Jak potem taki ludzki odpad ma wychować dzieci?
6
Wkurzone bydło 2016-10-20 20:45:11
Chyba cie człowieku ostro popie*doliło, jak ty sie odnosisz do innych ludzi? Uważasz się za kogoś lepszego bo w odróżnieniu od nas siedzisz a nie stoisz? Na początku nie wierzyłem w te opowiadania o stosunku ludzi z biur do tych z produkcji, ale zaczynam wierzyć po tym co się ostatnio dzieje! Chyba, że to jeden i ten sam idiota, siedzi i prowokuje innych, już nie mówię, że wszystkich denerwujesz takim pie*doleniem i z pewnością jeżeli kiedyś ktoś się dowie kim jesteś to zgubisz parę zębów na asfalcie, ale skoro jesteś taki lepszy to dlaczego używasz tego "naszego" języka? Sam chętnie bym ci zapakował buta w *upe bo na te twoje (celowo z małej) argumenty inaczej nie można zareagować!!
4
daro007 2016-10-20 20:58:10
Zamilcz parobku :) Jutro grzecznie pójdziesz do pracy, znowu będziesz udawał, że pracujesz i okradał swojego pracodawce, po czym wrócisz do swojego zagrzybionego mieszkanka starym rozklekotanym 10 letnim Passatem czy Golfem, zjesz schabowego z zimniokami, rozsiądziesz się w ponaciąganych dresach w dziurawym fotelu i słuchając Wiadomości na TVP będziesz klął na mnie pod nosem ze świadomością, że nic nie możesz zrobić. Nie zmienisz pracy bo przecież w głowie tylko wódka ze szwagrem w weekend, zero kompetencji, umiejętności, zero przyszłości. Jak można tak żyć?
6
Wkurzone bydło 2016-10-20 21:02:51
Stary cie łopatą po łbie (usunięte przez administratora) jak byłeś mały, że takie rzeczy teraz piszesz? Czy cie z procy karmili kamieniami?
1
daro007 2016-10-20 21:06:29
No i proszę, typowa postawa bydła :) Brak argumentów, typowa reakcja ludzi z niskim ilorazem inteligencji. Rzeczywistość boli? :) Niestety pozostanę niewzruszony na twoje bezmózgie wyzwiska parobku, a teraz grzecznie na tapczan spać bo jutro do pracy :)
5
daro007 2016-10-20 21:14:49
Cii, już późno, kładź się do swojej brzydkiej grubej żony i śpij bo jutro rano do pracy i następny dzień życia bez perspektyw :)
4
pracownik 2016-10-20 21:27:10
Odnośnie wpisów "daro007" można napisać tylko jedno


Z głupcem nigdy nie dyskutuj bo najpierw zrówna Cię do swojego poziomu a potem pokona praktyką!!!
2
HR 2016-10-20 21:33:07
Obrzucajcie się błotem dalej ale jutro ląduje doniesienie w prokuraturze z art. 216 par. 1 Kk. Pamiętajcie, że nie jesteście anonimowi.
7
espirituu 2016-10-20 23:31:30
Hmm mówisz światowy rynek zapytałem kilku znajomych ze stanów rpa czy Brazylii niestety nikt nie wiedział co to jest A co do pracowników działów produkcyjnych hmmm nie licząc hałasu problemów z komunikacją obrobka-magazyn-montaż oraz licznymi bledami zlecen oraz osobami ktore pomimo swiadomosci ze plan aktualnie jest taki a nie inny gnebia szarych pracownikow bo pracuja za wolno lub czekaja na detale ....co do liderow wg mnie mylisz sie twierdzac ze 90% minelo sie z powolaniem osobiscie znam jednego lidera ktory dosłownie nadaje się do zamiatania hali a co do reszty myślę że mają większe pojęcie o tym co robią niż połowa pracowników biurowych w tym zakładzie ... co do stawek to temat który wśród pracowników fizycznych zawsze będzie tematem nerwowym podam przykład pracownik z załóżmy szescioletnim stażem w fabryce zarabia tyle co partnerowiec który nie ma bladego pojęcia o tym co robi więc nie wiem na jakim Ty pracujesz stanowisku lub co zrobiles aby to osiągnąć ale uwierz mi sama ideą rodziny to Ty nie wykarmisz ani rachunków nie zapłacisz ... A co do traktowania pracowników to zastanów się ze jeżeli to firma "mlekiem i miodem " płynąca ze świetną renomą to czemu większość pracowników się zwalnia ? I pokaż mi inną fabrykę tego typu gdzie pracownicy partnera czekają po 2-3 lata na transfer pod ge? Sorki ale masz za dobra posadę i za mało wiesz i wg mnie żyjesz w jakiejś wyimaginowanej świadomości i pogladzie na to co się dzieje po za twoim obszarem ...
4
bennyhill 2016-10-21 08:20:02
Witam co poniektórzy widzę że naprawdę błyszczą tutaj inteligencją godną mojego psa którego nie mam . Czy wy drodzy"inteligentni" przedstawiciele firmy widzicie co piszecie ?oszczerstwa wobec pracowników? na prawdę na poziomie gdybym nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego ze gdyby nie my pracownicy fizyczni niektorzy przerastajacy wiedzą i umiejętnościami was nie mielibyście grosza przy duszy ani pracy tutaj bo jak mi dobrze wiadomo pracownik biurowy raczej nie wytwarza wyrobów które potem sprzedajecie. był dyrektorem i dowiedział bym się kto takie rzeczy wypisuje które trafiają nie tylko do pracowników ale też do ludzi którzy chcieli by tu pracować od razu z miejsca miałbyś wyciągnięte konsekwencje swoich bardzo inteligentnych komentarzy. Pracuję tu dość długo by dostrzec jak to wszystko wygląda i nie ma kolorowo. Takze jeśli macie chodź trochę oleju w głowie radzę zastanowić się nad tym co piszecie i co sądzicie o pracownikach zapraszam na linie montażowe popatrzcie jak się ciężko pracuje a może sami spróbujcie skoro tak wszystko dobrze wiecie i umiecie;) pozdrawiam
6
zbulwersowany 2016-10-21 09:50:16
Drodzy forumowicze! Nie dajcie się sprowokować trollowi! Widać, że ta osoba nie jest tu po to by dyskutować lecz tylko żeby się kłócić i obrażać innych. Dajmy sobie z nim po prostu spokój.
2
pracownik666 2016-10-21 11:33:59
Troll czy nie ale i tak obraził ludzi i ich rodziny. Osobiscie proponuje aby zglosic tego osobnika do szefostwa aby wyciagli odpowiednie konsekwencje.. I najlepiej koles przeprosi publicznie wszystkich za glupoty co nawypisywał.
Niewiem jak wy ale ja sie niepozwole obrazac..
Po zakladzie juz krazy wydruk z tej strony z tymi wpisami.. Niewiem kto przynies do pracy ale dobrze zrobil.
6
Człowiek 2016-10-21 11:37:53
zaczyna się od nazywania ludzi bydłem a kończy się na obozach zagłady...
5
XXX 2016-10-21 15:07:03
Do daro007 ~ synek nie strasz, nie strasz bo sie zesrasz
1
anubis 2016-10-21 15:28:41
od człowieka który czekał na stołowce jest wózkowym i co zatkało kakao?
Raf_s 2016-10-21 16:45:32
własnie tacy ludzie ja Ty nie mają najmniejszego pojęcia o produkcji !
za to ludzie Twojego pokroju przychodzą na hale aż w trójke ciągnąć za sobą
wózek z zaledwie trzema obrazkami ,które kładą na ziemię bo nawet z
przymocowaniem sobie nie radzą ! to jest dopiero praca !
nie mierz innych swoją miarą !zajmij sie swoją pracą , nie jesteś od oceniania.
1
D.M 2016-10-21 19:13:22
Ta strona chyba nie należy do obrażania pracowników czy to biurowych czy fizycznych ani pisania oszczerstw na temat zakładu zastanówcie się co wy robicie
Zostaw swoją opinię o General Electric Power Controls - Bielsko-Biała
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Electric Power Controls