Garo Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Garo Polska

Aktualność
Pytanie Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Garo Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nowy wpis

@Pytanie

Aby zbudować dobrą atmosferę potrzebne jest wzajemnie zaangażowanie, ze strony pracodawcy, przełożonych oraz samych pracowników. Wspólnie z kierownikami staramy się budować atmosferę otwartej komunikacji oraz zrozumienia dla wzajemnych potrzeb. Dbamy o to, aby członkowie zespołu traktowali siebie nawzajem z szacunkiem. Trudne sytuacje się pojawiają i pojawiać będą, jednak nie zamiatamy ich pod dywan, tylko reagujemy na bieżąco. Wspólnie z kierownikami angażujemy naszych pracowników do wspólnych działań. Na ten moment skupiamy się na akcjach związanych z pomocą potrzebującym przed Świętami. To zawsze była nasza mocna strona - pomaganie!! Myślę, że takie wspólne działania również wpływają na atmosferę panującą w Garo :) Najlepiej jednak samemu sprawdzić jak to u nas jest. Zapraszam do aplikowania poprzez formularz rekrutacyjny umieszczony na stronie www.garo.com.pl

Slodkatajemnica Nowy wpis
@Garo Polska

Nie zamiatacie problemów pod dywan? Haha, a to dobre ! Wszystko pięknie opisujecie a tak naprawdę mieszacie pracowników z błotem

Nowy wpis

@Slodkatajemnica

Ciężko nam się odnieść do tej wypowiedzi, ponieważ jest ona bardzo ogólna. Nie możemy jej jednak zignorować ponieważ mocno godzi ona w nasze dobre imię. Łatwo jest rzucać oszczerstwa anonimowo, gdy nie można ich w żaden sposób zweryfikować. Z pewnością dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników traktowany był z szacunkiem, a na każdą trudną sprawę reagujemy natychmiastowo. Staramy się być przy tym obiektywni, a przede wszystkim dbamy o to, żeby poznać racje każdej strony zaangażowanej w problem. Robimy wszystko aby panowała u nas atmosfera zrozumienia dla wzajemnych potrzeb i chyba nam się udaje o czym świadczą wyniki badania satysfakcji pracownika. Jeśli jednak miała miejsce sytuacja, która sprawiła że Pan/Pani poczuła się "zmieszana z błotem" proszę o szczegółowe informacje na adres : garo@garo.com.pl, z pewnością przyjrzymy się tej sprawie.

Marta
Kandydat

Witam są może przyjęcia do pracy.pozdrawiam

@Marta

Dzień dobry, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko montera oraz elektromontera. Szczegóły dostępne są na naszej stronie: https://www.garo.com.pl/o-garo/pracuj-w-garo/ Zapraszam do aplikowania!

Aktualność

Jan

Nadgodziny z przymusu ? Przecież nie można nikogo do nich zmusić ! Zgłaszałaś to komuś ?

Mądrala
@Jan

Jan, nie wprowadzaj w błąd! W nadgodzinach musisz się stawiać, zwalniają cię od nich tylko szczególne wyjątki. Warto poczytać kodeks pracy, rozdział obowiązki pracownika.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Garo Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Asystent/-ka działu logistyki wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Nikt

Długo zastanawiałem się nad napisaniem opinii o firmie Garo, nie chciałem pisać pod wpływem emocji. Praca w Garo, wiele osób zadaje sobie pytanie czy warto? Zacznijmy od początku, godziny, jedna zmiana od 7 do 15. Praca nie należy do specjalnie trudnych, oczywiście dużo zależy od działu, ale poradzi sobie każdy to ma odrobinę chęci. Ludzie, wiadomo że w tak dużym zakładzie można spotkać różne osoby, są ludzie do których lepiej się nie zbliżać, ale są też ludzie sympatyczni. Pieniądze, no cóż, szału nie ma i nic nie wskazuje na to żeby było lepiej, na seryjnej najniższa krajowa, czyli norma w zakładach produkcyjnych. Kierownicy i brygadziści, o ile brygadziści bywają sympatyczni, ludzcy, to kierownictwo pozostawia wiele do życzenia, wiadomo, firma ważniejsza od ludzi, a właściwie nie firma tylko stołek(usunięte przez administratora)Tyle chyba o firmie. O ubezpieczeniu grupowym i opiece medycznej nie będę się rozpisywał bo to już też jest norma w każdym zakładzie. Jednym słowem, ani dobra ani zła firma, jeśli szuka się czegoś na przeczekanie to spokojnie polecam, ale czy na stałe? Nie wiem.

@Nikt

jak to najniższe krajowa... Przecież dostajlismy we wrześniu podwyżkę i nie jest tak źle ????

poirytowana

Jakoś nie widać tych ucieczek...Że ktoś odchodzi z pracy to chyba normalne. Na moim dziale Ci sami ludzi od lat. Poza tym chyba nie ma takiego zakładu gdzie nikt się nie zwalnia... A podwyżki są co roku, więc można sobie uzbierać niezłą sumkę...Jak nie dają podwyżek źle, jak sypną kasą też źle. Nie dogodzisz... A u nas i podwyżki i mega integracja była, ale racja pewnie za płotem trawa bardziej zielona, eldorado normalnie... Na Garo narzekają najczęściej osoby, które tu nie pracują i nie mają już o firmie zielonego pojęcia. Zarobki na poziomie najniższej krajowe? Bzdury. Jak wiele innych tekstów tutaj... Ale wiadomo tego nikt nie zweryfikuje, więc można bezkarnie wieszać psy....

UchoPrezesa

Ile można czytać o tych pierdołowatych lamentach? Może niech szanowne towarzystwo za prace się weźmie. Normy zacznie wyrabiać. Mniej gadania - więcej zaangażowania. Tymi negatywnymi wpisami i sianiem fermentu co niektórzy chyba chcą się dowartościować, w końcu poczuć się ważnymi, tymi, którzy nad czymkolwiek panują. Jaki cel chcą osiągnąć osoby, które już tu nie pracują, ale jednak wciąż się firmą interesują, wypytują, szpiegują, tak znienawidzona, to nie szkoda Wam, Waszego prywatnego czasu "po godzinach" na pisanie tych wszystkich obelżywych pomówień?

Luna 654

Jestem aktualnie pracownikiem i wiem co się u nas dzieje na integracji nie byłam bo nie miałam ochoty. Ale zastanawiam się czemu ktoś obstawia że negatywne opinie to piszą tylko byli pracownicy.

Luna 654

Masz rację skończę bo widzę że tu same (usunięte przez administratora) i wodorosty ????????. Mój nic to Luna 654 a nie jakaś mała furiatka. Czas chyba skończyć z Garo.

odpowiedź prezesa
@UchoPrezesa

może warto poczytać opinie i starać się uwagi uwzględnić żeby zakład miał lepszą atmosferę. Ludzie tam spędzają sporo czasu i jak już nie zarobki to chociaż poprawiać relacje między pracownikami a kierownictwem. Ja tam lubię czytać opinie o firmach na go-work. Jeżeli firma jest ok to nie ma czego się bać zawsze będą osoby co nie będzie coś pasować. Ucho a Ty wyrabiasz normy? ile masz procent?

@odpowiedź prezesa

tam gdzie pracuje dużo osób nigdy nie będzie 100% zgrania. Każdy z nas ma inny charakter i podejście do pracy. Tak to już jest. W innych firmach jest dużo, dużo gorzej, wiec nie ma co narzekać

UchoPrezesa
@odpowiedź prezesa

nie wydaje mi się, by relacje między kierownictwem, a pracownikami były najgorsze, chyba taka ich rola, by wszystko trzymać w jakichkolwiek ryzach, bo na produkcji i tak jest spore rozprężenie, a niektórzy, niestety wykorzystują to w stopniu maksymalnym, poza tym chyba zbyt wiele osób ma negatywne nastawienie do osób pracujących w biurze, zbyt duże spoufalanie się z kierownictwem nie niesie za sobą nic dobrego, bo później trudniej opierniczyć koleżankę za nie wykonanie powierzonego zadania, niż osobę X czy Y, trzeba znać swoje miejsce w szeregu, ale przecież polska oświata stoi otworem, można studiować i aplikować na stanowiska biurowe w GARO wtedy będzie Wam dane sprawdzić jaki to miód, a co do norm...hm...o moje się nie martw, żeby wszyscy takie mieli, to było by bardzo dobrze!

@UchoPrezesa

masz rację, przecież nikomu nie broni się dokształcać. A pracownikowi zawsze się wydaje, że pracujący w biurze ,, to nic nie robią, a oni muszą na nich pracować”. Pamiętać trzeba, że bez pracowników biurowych, kierownictwa nie było by nas w firmie. Każdy tak jak napisałeś powinien mieć swoje miejsce w szeregu ;)

Mi się pracuje bardzo dobrze miła atmosfera pracować trzeba wszędzie jak wam coś przeszkadza w tej firmie to zapraszam do pracy w handlu od 9 rano do 21 za najniższa krajową to dopiero dostaniecie w kość soboty i pracujące niedziele to szybko zmienicie zdanie pozdrawiam

Jan
@Pracownik

Dobre spostrzeżenie, pracować trzeba jak wszędzie, nie lubię leni w pracy, ale mnie ciekawi jedno, piszesz, że jest bardzo dobra atmosfera, między ludźmi czy i kierownictwo jest w porządku ?

@Jan

są wolne wakaty, więc możesz sobie sam ocenić jak jest u nas :)

Hehehe

To co super firma Garo się zaczęła sypac? Skończylo się zamydlanie oczy i mówienie jak jest dobrze, że praca będzie, że nie będzie zwolnień pracowników :) Może teraz pani od HR to tutaj skomentuje i powie co się dzieje naprawdę?

@Hehehe

... no i przetrwaliśmy, idziemy dalej do przodu :) Super Firma :)

Mulatka Furiatka
Kandydat

Czy to prawda że w Garo zarabiasz jako elektromonter z uprawnieniami max 2220 na rękę? Dlaczego są takie głodowe stawki? Ponoć jest jakaś baba co wygląda jak chłop i prowadzi tam dyktaturę ????????????

@Mulatka Furiatka

Dzień dobry, nie zatrudniamy w Garo Polska elektromonterów z uprawnieniami. Nie mamy takich oczekiwań wobec Kandydatów.. Najważniejszym wymogiem jest umiejętność czytania schematów elektrycznych - do tego uprawnienia nie są potrzebne. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to są one ustalanie indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Poziom wynagrodzenia odpowiada wiedzy i umiejętnościom Kandydata.

kandydat
@HR Garo

jaka stawka brutto jest proponowana przez HR Garo osobie, która posiada wiedzę i umiejętności?

@kandydat

W przypadku rekrutacji na stanowisko elektromontera propozycja wynagrodzenia ustalana jest po rozmowie kwalifikacyjnej oraz po weryfikacji wiedzy i umiejętności. Na tej podstawie proponowane jest wynagrodzenie. Jest to więc kwestia indywidualna.

Klient

obserwator

Ricotta, no i po co tak pisać, aż przykro. To ne jest opinia o Garo, tylko hejt na pracowniku. Cieszmy się życiem, zacznijmy szanować ludzi w rzeczywistości. Sami sobie tworzymy niepotrzebny wirtualny świat, w którym krzywdzimy ludzi, I tylko pytanie: po co? ... żeby kogoś niepotrzebnie skrzywdzić? ... może sprawia to nam przyjemność? ... bardziej tym się dowartościujemy? NIE... TO NIE MA SENSU - STAŃMY PRZED LUSTREM: I POWIEDZMY SAMI DO SIEBIE I NA SIEBIE SŁOWA KRYTYKI. TO BĘDZIE DUŻO LEPSZE NIŻ UBLIŻANIE KOMUKOLWIEK WIRTUALNIE!!!

@obserwator

tak się dzieje, kiedy ktoś przychodzi do pracy za karę, a nie by pracować, a co za tym idzie zarabiać...brak słów na to co jest tu wypisywanie, bo chyba 4 latki w przedszkolu są poważniejsze niż te wpisy, błąd za błędem, nie spójne, nie jasne, czemu to ma służyć? serio myślicie, że jesteście w stanie tymi wpisami mnie obrazić, bądź mi zaszkodzić? SERIO? to Wam odpowiem, że NIE! dla mnie najważniejsze w tej sprawie jest stanowisko firmy, które jest mi znane, niestety nie ja powinnam się wstydzić, ale Wy, że kryjecie się za nickami i myślicie, że jesteście bezkarni? mogę Wam udowodnić, że nie...tylko kto komu wtedy bardziej zaszkodzi? szkoda, że jesteście tchórzami, bo może konfrontacja by rozwiązała problemy jakie macie przez moją osobę, może wtedy osiągnęliście by zamierzony cel? a może iść za radą komentarzy na GoWork i faktycznie na temat co niektórych porozmawiać z Panią Kierownik i Panią z HR...pomyślę jeszcze o tym...tych, którzy po mimo wszystko są po mojej stronie serdecznie pozdrawiam - Agnieszka Dziewit

beza I TAK TRZYMAJ :)

Nick wazny
@obserwator

Hehe, ale jak bezy nie ma, to jest cisza i spokoj.

@Nick wazny

ale pamiętaj, że kij ma zawsze dwa końce. Możesz przecież podać swoją kandydaturę, że chcesz być tym ,, ważniejszym" i zobaczysz jak to jest, ale od tej drugiej strony.

"Ślepo zapatrzona"

Chyba Paniom terror pomylił się z konkretnie postawionymi wymaganiami co do jakości wykonywania danego produktu. Przyzywana tutaj Beza najczęściej zajmuje się końcowym etapem produkcji tj. pakowaniem na jednym z działów. Z jej rąk wychodzi ostateczny wygląd produktu. Podpisuje się pod każdą spakowaną sztuką. Nie ukrywam jest osobą z charakterem. Trudno się jednak dziwić gdy podniesie głos bo po raz setny powtarza się, że każda obudowa ma być wykonana estetycznie tzn. naklejka ma być naklejona prosto, w konkretnym miejscu. (Faktycznie wymagania nie z tej ziemi). A otrzymuje obudowy niechlujnie oklejone gdzie każda naklejka jest w innym miejscu. Nieważne jak byle odbębnić, ale ten ktoś nie podpisuje się finalnie pod spakowaną sztuką. Niestety za poddenerwowanie często odpowiedzialne jest za też widmo wysyłki, która często z różnych powodów (np. braku odpowiedniej liczby pracowników) wisi właśnie w rękach Tej osoby. Osoby, która powinna tylko nałożyć prawidłowo przygotowaną obudowę, a nie zajmować się jeszcze poprawianiem połowy obudów bo komuś się nie chce przyłożyć do wykonywanej pracy. Zapraszamy na pakowanie :) I ostatnie co warto podkreślić, niektórym osobom faktycznie wydaje się, że przyjdą do pracy, usiądą i odbębnią jakoś te 8 godzin. To jest produkcja, nikt nie mówi o zapierdzielaniu, ale o 100% chęci do pracy i świadomości tego, że produkt który się wykonuje jedzie do klienta. Jak się chce buble robić to w domu – dla siebie. Wiele osób przewija się w firmie i naprawdę widać kto chce pracować i ten właśnie sobie poradzi, a ten co chce się obijać – wcześniej lub później sam odejdzie albo dostanie wypowiedzenie. Dla Nas? Oby jak najszybciej – bo szkoda czasu na szkolenie takiego pracownika i współpracowanie z takim, któremu trzeba pomagać. Ale nie dlatego bo nie daje rady, jest zbyt wolny - a dlatego, że chce pościemniać. Bywa ciężko, ale nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Powodzenia Paniom życzę w nowym miejscu pracy! :)

@"Ślepo zapatrzona"

... i tu się zgodzę. Pracownik, który przychodzi do pracy, po to żeby ponarzekać na pracę, przełożonych to powinien siedzieć w domu. Każdy uważa się za pępek świata, nie można mu zwrócić uwagi, że coś jest nie tak. Zaraz jest obraza majestatu i jaki to on jest pokrzywdzony. Kiedyś pracownik przychodził do pracy po to, żeby pracować i zarabiać, ale teraz to przychodzi po to, żeby szkalować innych, ponarzekać na pracę i brać kasę ( i jeszcze powie, że mało bo on jest naj...) Dlaczego ludzie nie piszą o tym jak jest fajnie w firmie, praca jest super, szef jest spoko ( przecież można trafić na gorszego ), tylko za plecami wypisując takie głupoty. NIE SZKODA WAM CZASU???

Jak długo trwa proces awansu w Garo Polska?

@Pytanie

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Zależności jest kilka. Po pierwsze musi pojawić się wolne stanowisko pracy. Gdy mamy taką możliwość rozpoczynamy rekrutację wewnętrzną. Wówczas zainteresowani pracownicy zgłaszają swoje kandydatury. O wyborze odpowiedniej osoby decydują kompetencje oraz potencjał. W obszarze administracji awansować można wraz ze zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami. W tym przypadku również jest to podejście indywidualne. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Jaka umowa obowiązuje w Garo Polska podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Dzień dobry, podczas okresu próbnego obowiązuje umowa o pracę zawarta na 3 miesięczny okres próbny. Pozdrawiam

Beza

narzekacie na zarobki, serio? ja przeszłam do Garo z państwowego przedszkola, opowiem Wam zatem o pracy w budżetówce, pracowałam tam 7 i pół roku, przez cały ten okres ani razu nie miałam całego etatu, każdego roku w maju dyrektorka przygotowuje arkusz organizacyjny i przesyła go do urzędu, gdzie urzędniczki decydują jak obciąć nam etaty...nigdy po zwolnieniu nie dostalibyśmy zasiłku dla bezrobotnych, bo skoro nie pracujemy w pełnym wymiarze godzin, to i nie zarabiamy najniższej krajowej...teraz uwaga, zarabiałam tam na rękę 2 lata temu 940 zł...uwierzycie? takie są zarobki w budżetówce...etat 3/4 to miód w porównaniu z tym, że któregoś roku, dostałam etat 4 godziny i 40 min...gdzie przez rok zarabiałam 540 zł!!! odliczcie dojazdy...to był dramat! poza tym przerwa śniadaniowa? jesz w międzyczasie...zakres obowiązków przewyższa czasowo dzień pracy, trzeba było być mega dobrze zorganizowanym, by móc to ogarnąć, kawa, herbata za free...mikrofalówka? zapomnij!! co mi po 13 pensji...skoro to tak marne pieniądze, w Garo na dzień dobry dostałam praktycznie dwukrotność swojej przedszkolnej pensji, więc litości!! nie narzekajcie, bo wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...w Garo 30 min. przerwa, którą można podzielić sobie tak jak danemu pracownikowi wygodnie, zaplecze socjalne czyt. stołówka w pełni wyposażona, darmowa napoje. Za mało...pewnie u poprzednich pracodawców mieliście zdecydowanie lepiej ???? i dlatego od nich odeszliście, by "męczyć" się w GARO...doceniajcie fakt, że nikt nie stoi nad Wami z pejczem i nie pogania: szybciej, lepiej, dokładniej...nie wyrabiacie się, a wysyłka zbliża się nie ubłagalnie, niejeden Pracodawca wyciągnął by z tego konsekwencje, ale w GARO zawsze ktoś przyjdzie do pomocy, by Ciebie odciążyć i oby wysyłka w miarę możliwości mogła pójść planowo, no ale przecież niektórzy z Was mają gdzieś czy towar wyjedzie na czas...pamiętajcie, że to dzięki temu towarowi Wy dostajecie pensję...ale co ja tam wiem, jestem tylko "głupią panią z przedszkola" ;)

@Beza

Patrzysz na budżetówkę przez pryzmat przedszkola. Zapominając że w budżetówce się często więcej zarabia. Szczerze to sorry nigdy tak mało nie zarabiałem. Stąd praca w Garo wydaje Ci się świetnym miejscem. Popracujesz to z czasem zmienisz zdanie. Masz małe porównanie 2 pracodawców... 13 pensję dostałem sporo wyższą od tego co podajesz...

@Beza

to jak Ci przychodzą pomagać to się nie wyrabiasz? Nie wyrabiasz norm w garo to po jakimś czasie spotkanie i się żegnasz z pracą. Ile ty tam pracujesz? bo chyba krótko. Szczerze dopiero w budżetówce mam umowę na stałe a tak wcześniej zawsze na czas określony i strach przedłuża czy nie.

@prawda

wiesz, gdziekolwiek bym nie pracowała, a pracuje już 25 lat, to wszędzie marnie płacili w porównaniu do Garo...dlaczego Ty tak szybko wysnuwasz pochopne wnioski, skąd u Ciebie takie przekonanie, że pracowałam jedynie u dwóch pracodawców?

@prawda

chyba nie czytasz ze zrozumieniem tego co pisze...owszem, mogłeś dostać większą, bo być może Ty pracujesz na cały etat, ja takiego farta nie miałam :P

@prawda

2 lata będzie jak pracuje...czy ja napisałam, że się nie wyrabiam? nie wyrywaj z kontekstu i nie szukaj na siłę problemu, tam, gdzie go nie ma...a co do umowy, w szybkim czasie dostałam ją na stałe, nie było z tym żadnego problemu

beza
@Beza

teraz wszędzie prawie dają szybko stałą umowę bo pracowników brakuje. Nawet w markecie szybko dadzą Ci umowę więc teraz to już nie jest jakiś mega atut. Ważniejsza kwestia jest ile możesz zarobić a w garo raczej z tym słabo... Spróbuj wziąć kredyt to się przekonasz. Tak pisałaś że odniosłem takie wrażenie ( 2 prace). Trochę za bardzo wychwalasz firmę.

@Beza

To tylko o Tobie świadczy co masz w głowie, że pracowałaś za 900 zł.

@2019

to ciekawe kto Twoimi dziećmi oraz reszty społeczeństwa ma się opiekować w przedszkolach i żłobkach, bo tak się składa, że obsługa zarabia najniższą krajową, o ile ma cały etat...kiedy się zatrudniałam rynek pracy był mocno ograniczony, miałeś znajomości to pracowałeś, więc daruj sobie tego typu komentarze, a doceń pracę jaką takie osoby muszą wykonać wychowując i opiekując się Twoim dzieckiem!

@beza

@beza

@2019 bez problemu z zarobków w Garo dostałam wysoki kredyt...bez konieczności przedstawiania zaświadczeń, wystarczyła tylko historia wpływów na konto oraz to, że umowa jest na czas nieokreślony...znowu Twój argument mnie nie przekonuje!

@Beza

oj nie podniecaj się tym kredytem. Pewnie mąż ma dobre zarobki i dlatego dostałaś kredyt. Skończ to już zachwalanie bo czym bardziej bronisz i chwalisz to tym bardziej skazujesz że jesteś z biura. Możliwe że panią z HR.

@prawda

Tak się składa że jestem wdową...pracuje na produkcji, zapytaj znajomych o ile ich jeszcze w Garo masz ????

Dość
@Beza

Nikt nie stoi i nie pogania.? Prosze Cię, może u Twojego brygadzisty tak jest. Może "wypracowałaś" sobie pozycję śniadaniami dla przełożonego lub włażeniem w tyłek. W tej firmie są ludzie faworyzowani nie koniecznie za super prace ale za inne rzeczy. Są działy gdzie zawsze jest za wolno i za mało choćby nie wiem jak sobie żyły wypruwał. I tak, zdarza sie ze stoją i popędzają.A to gdzie wcześniej pracowałeś i za ile- sorry ale to byl Twoj wybór że spędziłaś tam tyle czasu za takie pieniądze. W większości firm produkcyjnych mikrofala itd to standard a nie luksus.

Eho
@Beza

Omg. A ile masz 2000 chociaż ?? Bo z tego co pamiętam firma nie była nigdy chojna. Więc blagam nie chwal się tą biedą z wypłaty. Bo dlatego właśnie z tamtąd uciekałem oraz kilka osob

Rekomendacja
@Eho

@Eho nie bądź śmieszny, ponad 2 tysiące złotych na rękę zarabiają osoby nowo przyjęte, ja nie narzekam na zarobki, poza tym, w dobie tego co się dzieje w kraju, lepsze jest pewne 2 tysiące, niż niepewność jaką na tę chwilę niesie za sobą zmiana pracy...a tak na marginesie, to ile zarabiasz w dużej mierze zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania...

Magda
@Beza

Porównanie przedszkola do produkcji jest słabe. A zarobki z tego co słyszałam kiepskie. Na innych produkcjach oferują o wiele więcej i mniej się "zajezdzasz". Czytając tą opinie nie zdecydowałam się na ofertę pracy. A kawa, mikrofalówka i inne tego typu rzeczy to standard w większości firm. Przerwy w innych firmach mają nawet i 45 min, lepszy pakiety socjalny i zarobki. Widać że nie pracowałaś na innych produkcjach i nie masz porównania. A przedszkole haha sorry ale to inna bajka.

@Magda

nie bardzo wiem, czemu ma służyć Twój komentarz, przecież nikt na siłę do GARO nikogo nie ciągnie, skoro masz lepsze perspektywy czemu jako swój status wybrałaś kandydat? skoro jesteś super pracownikiem, to śmiało aplikuj tam gdzie będziesz mieć 45 min. przerwy oraz lepsze zarobki, porównanie przedszkola, czy pracy w biurze do produkcji jest jak najbardziej adekwatne, bo moje zarobki na ten moment kształtują się na poziomie nauczyciela kontraktowego, a jak by nie patrzeć odpowiedzialność zdecydowanie mniejsza, praca zdecydowanie spokojniejsza i cichsza, tak, pomimo, że to produkcja odczuwasz psychiczny spokój, nie neguje tego, że gdzie indziej BYĆ MOŻE są lepsze warunki, ale nie chce tego sprawdzać, zależy w dużej mierze od tego czego oczekujesz od danej firmy i jakie masz nastawienie na wykonywane przez Ciebie zadania, dodatkowym atutem jest fakt, że w GARO masz możliwość pracy na nadgodzinach, jest to super perspektywa dla tych którym się chce, bo dzięki nim mogą podnieść swoje miesięczne wynagrodzenie netto nawet o 100% wartości, no ale trzeba mieć chęci, a z tym niestety bywa różnie u pracowników, wielkie oczekiwania i wymagania, a zaangażowanie mierne...cóż, życzę powodzenia i pysznej kawki na 45 min. przerwie :P

Glowa do góry
@Pytanie

Nie ma dodatkowych świadczeń!!!

@Pytanie

Dzień dobry, poza podstawowym wynagrodzeniem pracownicy Garo otrzymują również: opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę, możliwość korzystania z pakietu sportowego opłacanego przez pracodawcę, bony na święta Bożena Narodzenia, prezenty na Wielkanoc oraz Boże Narodzenie, możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia na życie, Obecnie trwają pracę nad nowym systemem premiowym. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

moro
@HR Garo

to raczej standard dzisiaj to co pani podała. Jak na taką firmę warto może pomyśleć nad bardziej atrakcyjną ofertą...

Nuka
@HR Garo

Czy firma aktualnie rekrutuje na stanowiska produkcyjne?

@Nuka

Witam, na ten moment prowadzimy rekrutację na stanowisko elektromontera. Kandydat/ka powinna posługiwać się schematem elektrycznym na podstawie którego budowane są rozdzielnice elektryczne. Mile widziane jest również doświadczenie w budowaniu rozdzielnic. Zapraszam do aplikowania.

@Nuka

Właśnie otworzyliśmy proces rekrutacji na stanowisko montera. Zapraszam do aplikowania. Szczegóły są dostępne na naszej stronie www w zakładce "praca w Garo".

osa
@HR Garo

czy oferta na stanowisko montera wciąż aktualna? Czy jest to praca 1zmianowa?

@osa

Witam, oferta jest aktualna. Jest to praca na jedną zmianę.Zapraszam do aplikowania.

Oizo

Firma porażka. W nie polecam

Obserwator
@Oizo

Jeżeli tak uważasz to dlaczego nie masz własnej działalności. Będziesz sobie sam szefem. Zatrudnij pracowników i będzie to wtedy Najwspanialsza Firma na świecie

Polecam firmę dla ludzi chodzących na zwolnienia,w ciągu miesiaca mozna byc zawsze na zwolnieniu,a inni niech zapieprzaja.A wyplata jest taka sama,i daja przyklad dla innych,zeby chodzili na zwolnienia

@Pracownik

Podstawę wymiaru świadczeń chorobowych przysługujących pracownikowi z założenia stanowi przeciętne miesięczne wynagrodzenie wypłacone mu za okres 12 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc, w którym powstała niezdolność do pracy. Wynagrodzenie za pracę to nie tylko wynagrodzenie zasadnicze, ale również różnego rodzaju premie, nagrody i dodatki oraz wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych. Wysoce prawdopodobne więc jest, że pracownik w miesiącu wrześniu, październiku czy listopadzie miał większe wynagrodzenie w zwiazku z nadgodzinami, które odbywały się w firmie. Te wyższe wynagrodzenia miały zatem wpływ na wysokość zasiłku chorobowego.

obserwator

ciekawe czy firma Garo weźmie udział w gaszyn challenge? coraz więcej firm i instytucji się przyłączyło. Czekamy na was może pani od HR poćwiczy...

@obserwator

Niestety wyzwanie, o którym Pan wspomniał zbiegło się w czasie z akcją wspierającą małego Franka Kępę. Postanowiliśmy wesprzeć "Wojownika z SMA" przy okazji promując wśród pracowników aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Nasz rewelacyjny GaroTeam kręcił kilometry jeżdżąc na rowerze czy biegając. Następnie zamieniliśmy je na złotówki, które zostały przelane na konto zbiórki. Nie we wszystkie akcje jesteśmy w stanie się włączać, ale staramy się, gdy tylko mamy takie możliwości.

Prawda

I jak tam się w firmie maja dwie panie robiące "atmosferę", pani kierownik I pani z HR? Pani z HR coś dawno nic nie pisze pewnie urlop się trafił :) a Pani kierownik ciężko pracuje na inwentaryzacji która i tak jest jedną wielką ściema. Może ktoś coś napisze jak tam atmosfera na działach czy dalej ludzie się boicie mówić prawdy?

Jolekjolek

Witam czy u Państwa są przyjęcia do pracy.jesli tak to czy można podjechać na rozmowę

@Jolekjolek

Dzień dobry, na ten moment nie mamy otwartych procesów rekrutacji. Zachęcam do zaglądania na naszą stronę www, tam widoczne są aktualne ogłoszenia. Można też wypełnić zamieszczony na stronie formularz rekrutacyjny. Jest to równoznaczne z zarejestrowaniem cv w naszej bazie Kandydatów.

Djalminha
@Jolekjolek

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie,naprawde szukaj innych opcji, omijaj z daleka Garo.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Garo Polska?

Prawda
@Pytanie

Trzeba umieć(usunięte przez administratora) pewnym osoba i być ze wszystkiego zadowolonym

@Pytanie

Dzień dobry, warunki uzależnione są od stanowiska, na które poszukujemy pracowników. W przypadku pracowników produkcji specjalnych oczekiwań nie mamy. Ważna jest dla nas chęć do pracy. Na magazynie istotne są uprawnienia na wózki widłowe, a na stanowisku elektromontera umiejętność czytania schematów elektrycznych. Szczegółowe oczekiwania zawsze umieszczone są na naszych ogłoszeniach o pracę.

zaciekawiony

Jakaś kolejna fala zwolnień się szykuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Garo Polska - Szczecin

Garo Polska