Garo Polska
counter
Administrator Nowy wpis

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Garo Polska? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Net Nowy wpis

Wiesz co, trochę cisza, ludzie zajęci są praca, nikt nie narzeka, więc generalnie z tego powodu jest wielki spokój na forum, lud nie ma czasu za bardzo

kraaaaa Nowy wpis

Nie polecam. Nowego kierownika interesują tylko normy, nie ludzie. Praca dla robotów

Tak1Nie

5688 Nowy wpis

Jak pracowałaś kilka lat temu to chyba nie ma sensu porównywać, bo przy tej rotacji (która to sama mówi za siebie) 3/4 ekipy to już niestety inni ludzie. Jak wszedzie pozorna życzliwość wspólpracowników a za plecami obgadywanie. I nie chodzi o to że jest dużo pracy tylko w jakim tempie musisz ją wykonywać żeby wyrobić normy i nie narazić się kierownictwu. W zamian za to najniższa krajowa i premia

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

studentka

Kilka lat temu pracowałam tam jako studentka. Muszę powiedzieć, że atmosfera w pracy była super. Pracy dużo, ale jak ktoś chce tak robić, żeby się nie narobić to nigdzie nie znajdzie pracy. O zarobkach powiem niewiele bo pracowałam na umowę-zlecenie, ale zaplecze socjalne ok. Nie wiem ile zarabiają na umowę o pracę :):) Gorąco polecam

mała

Witam , znajoma tam pracowała .Zarobki nie przekraczały 1300pln i trzeba być bardzo odpornym na stres , jak lubisz gdy ktoś wywiera na Ciebie presję to praca jak znalazł .Pozdrawiam

filofan

Może ktoś,kto pracuje bądź pracował w tej firmie powiedzieć o niej coś więcej. Jaka atmosfera no i przede wszystkim jakie zarobki? Będę bardzo wdzięczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Garo Polska - Tanowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Garo Polska