Garo Polska

Tanowo

Opinie o Garo Polska

Net

Wiesz co, trochę cisza, ludzie zajęci są praca, nikt nie narzeka, więc generalnie z tego powodu jest wielki spokój na forum, lud nie ma czasu za bardzo

kraaaaa

Nie polecam. Nowego kierownika interesują tylko normy, nie ludzie. Praca dla robotów

Jak pracowałaś kilka lat temu to chyba nie ma sensu porównywać, bo przy tej rotacji (która to sama mówi za siebie) 3/4 ekipy to już niestety inni ludzie. Jak wszedzie pozorna życzliwość wspólpracowników a za plecami obgadywanie. I nie chodzi o to że jest dużo pracy tylko w jakim tempie musisz ją wykonywać żeby wyrobić normy i nie narazić się kierownictwu. W zamian za to najniższa krajowa i premia

studentka

Kilka lat temu pracowałam tam jako studentka. Muszę powiedzieć, że atmosfera w pracy była super. Pracy dużo, ale jak ktoś chce tak robić, żeby się nie narobić to nigdzie nie znajdzie pracy. O zarobkach powiem niewiele bo pracowałam na umowę-zlecenie, ale zaplecze socjalne ok. Nie wiem ile zarabiają na umowę o pracę :):) Gorąco polecam

mała

Witam , znajoma tam pracowała .Zarobki nie przekraczały 1300pln i trzeba być bardzo odpornym na stres , jak lubisz gdy ktoś wywiera na Ciebie presję to praca jak znalazł .Pozdrawiam

filofan

Może ktoś,kto pracuje bądź pracował w tej firmie powiedzieć o niej coś więcej. Jaka atmosfera no i przede wszystkim jakie zarobki? Będę bardzo wdzięczny.

Zostaw opinię o Garo Polska - Tanowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garo Polska