GARO Polska Sp. z o.o.

Opinie o GARO Polska Sp. z o.o.

POPOPOOO

Witam pracuje w firmie kk wind solutions, czy jak mam tutaj stawkę ponad 20nzl jest to możliwe u was? Jakiś system premiowania, pozdrawiam

Jest
@POPOPOOO

Omijaj szerokim łukiem magazyn !!!

@Jest

Możesz wyjaśnić dlaczego bo właśnie chciałem aplikować na magazyniera

Y
@Adam

Poczytaj poprzednie posty. (usunięte przez administratora)

Qqqqqq

Brawa dla Dariusza i Pauliny!

elo leo
@Qqqqqq

Chłopiec czy dziewczynka?

Djalminha

Firma może i rozwojowa ale osoby które zarządzaja produkcja są beznadziejne, wielka Pani kierownik nie ma pojęcia co się dzieje na produkcji. Niektóre działy są wogole olewane, żyją własnym życiem a produkcja idzie tylko i wyłącznie dlatego że są osoby które ogarniaja i ciągną ten wózek. Nie mam na myśli brygadzistek bo też są to osoby z przypadku bez żadnego doświadczenia zarządzania produkcją.

Papapa
@Djalminha

Tutaj cała firma na kierowniczych stanowiskach jest po znajomości!!!!!!

Julian

Dzień dobry. Szukają Państwo dalej pracowników? Widziałem ogłoszenie w serwisie olx. Nie mam doświadczenia ale lubię uczyć się nowych rzeczy?

@Julian

Dzień dobry, obecnie poszukujemy osób na stanowisko montera oraz elektromontera. W przypadku stanowiska montera nie wymagamy doświadczenia. Jeśli chodzi o elektromontera, to znajomość schematu elektrycznego jest z pewnością atutem kandydatów. Zapraszam do aplikowania poprzez naszą stronę internetową. Pozdrawiamy

Dziękuję za odpowiedź.

@HR Garo Polska

Dzień dobry. Można do Panstwa podjechać na rozmowę o pracę czy Panstwo dzwonią do kandydatów po tym jak wyślą aplikację?

@Julian

Panie Julianie, przeważnie kontaktujemy się z Kandydatami po zapoznaniu się z wcześniej przesłanym do nas cv. Jest to bardziej dogodne rozwiązanie dla obu stron - wspólnie umawiamy termin rozmowy i jest on zarezerwowany wyłącznie dla osoby starającej się o pracę. Gdy Kandydat przyjdzie do nas bez wcześniej umówionego terminu takiej gwarancji nie ma. Zachęcam zatem do przesłania swojego cv. Można to zrobić przez naszą stronę www. Przesłane dokumenty aplikacyjne przez formularz rekrutacyjny od razu zostają zapisane w naszej bazie. Zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GARO Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Lean Manufacturing Engineer wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Ireneusz

Witam. W serwisie olx.pl znajduję się oferta pracy jako Monter/ka. Firma szuka osób z doswiadczeniem czy też do przyuczenia? Jaka jest pierwsza umowa? Zlecenie czy o pracę?

@Ireneusz

Dzień dobry! Od osób aplikujących na stanowisko montera nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji. Zatrudniamy osoby, które nie miały nigdy styczności z tym rodzajem pracy i uczymy wszystkiego od podstaw. Zatrudniamy pracowników wyłącznie na umowę o pracę. Pierwsza jest umową na 3 miesięczny okres próbny. Zapraszam do aplikowania przez nasz formularz rekrutacyjny: (usunięte przez administratora)

Inmous

Znalazłem ogłoszenie na stanowisko magazyniera. Jaka pensja po okresie próbnym? Poniżej coś piszecie o kiepskim brygadziście, dalej pracuje? Jest możliwość dorobienia na nadgodzinach?

Nicknick
@Inmous

1. Zależy jakie masz doświadczenie i ile wynegocjujesz, ale szału nie ma (2700-2900 brutto). 2. Tak. 3. Czasami, ale rzadko.

Jan
@Nicknick

Widzę, że masz wiedzę o tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia oferowane przez firmę Garo Polska, dlatego chciałbym, abyś napisał, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia firma oferuje zatrudnionym pracownikom ewentualne dodatki w postaci nagród okresowych, premii bądź bonusów? Będę wdzięczny za rzetelną odpowiedź.

Nicknick
@Jan

Wyślij CV a na rozmowie kwalifikacyjnej wszystkiego się dowiesz.

Gala

E tam. W Garo jest super ????

Nieistotne

Wiekszego ignoranta jak brygadzista magazynu to nie widzialam a swoje przezylam... Prostak jakich malo, dyrektor tego nie widzi? Poprzednie komentarze na jego temat wogole mnie nie dziwia.

Brzózka

Zapraszam dyrekcję do zapoznania się z poniższym: W spra­wie tem­pe­ra­tury mini­mal­nej obowiązuje roz­po­rzą­dze­nie Mini­stra Pracy i Poli­tyki Socjal­nej z 26 wrze­śnia 1997 r. w spra­wie ogól­nych prze­pi­sów bez­pie­czeń­stwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 r. nr 169, poz. 1650). Stwier­dza ono, że w pomiesz­cze­niach pracy należy zapew­nić tem­pe­ra­turę odpo­wied­nią do rodzaju wyko­ny­wa­nej pracy (metod pracy i wysiłku fizycz­nego nie­zbęd­nego do jej wyko­na­nia), nie niż­szą jed­nak niż 14°C, chyba że względy tech­no­lo­giczne na to nie pozwa­lają (np. praca w chłod­niach). Nato­miast w pomiesz­cze­niach pracy, w któ­rych jest wyko­ny­wana lekka praca fizyczna, i w pomiesz­cze­niach biu­ro­wych, tem­pe­ra­tura nie może być niż­sza niż 18°C (§ 30 powyż­szego roz­po­rzą­dze­nia). Obo­wiąz­kiem pra­co­dawcy jest zapew­nie­nie pra­cow­nikom w miej­scu pracy odpo­wied­niej tem­pe­ra­tury. Nie ma tu zna­cze­nia ani pora roku, ani sytu­acja eko­no­miczna pra­co­dawcy. W przy­padku, kiedy tech­no­lo­gicz­nie nie da się zapew­nić odpo­wied­niej tem­pe­ra­tury, albo odbywa się ona na zewnątrz, to na pra­co­dawcę spa­dają dodat­kowe obo­wiązki zwią­zane z dodat­ko­wymi prze­rwami w pracy, posił­kami rege­ne­ra­cyj­nymi, ubra­niem itd.

@Brzózka

Dziękuję bardzo za przytoczenie rozporządzenia. W Garo dbamy o pracowników zapewniając im między innymi odpowiednie, bezpieczne warunki pracy, a na stanowiskach, które tego wymagają odzież roboczą, która jest dobrana do danego stanowiska pracy jak i pory roku. Reagujemy też na bieżąco na potrzeby pracowników związane m.in z warunkami pogodowymi, które mają wpływ na komfort pracy. Każdy Kandydat do pracy jest oprowadzany po firmie, dzięki czemu może sam przekonać się o tym, jak pracuje się w Garo. W razie jakichkolwiek pytań związanych z warunkami pracy w Garo zapraszam do kontaktu.

Asd
@HR Garo Polska

Kurtka zimowa i cieplejsze buty dla pracowników - to wszystko na co stać firmę? Co z zapewnieniem minimalnej temperatury podczas zimy? Czym ogrzewacie magazyn? Proszę spędzić 8h na magazynie przy 10° choć jeden dzień to może będzie Pani wiedzieć jakie spartańskie warunki fundujecie pracownikom. Co z ciepłymi posiłkami dla pracowników w tak chłodne dni? I proszę nie pisać o możliwości zrobienia sobie kawy bądź herbaty. Tutaj chodzi o regeneracyjny posiłek, którego nie ma a prawo pracy jasno określa, że firma ma obowiązek zapewnić taką formę posiłków dla pracowników, którzy pracują przy niskich temperaturach. Szukacie oszczędności? Szukajcie gdzie indziej. Inspekcja pracy lada moment zapuka do prezesa.

Benji
@HR Garo Polska

Może i jest trochę zimno, ale to przecież magazyn.... Trzeba załadować i rozładować auto i wtedy nawiewa, a przy zamkniętych drzwiach sie tego nie zrobi...Niektórym to nikt nie dogodzi.

EB

Praca na magazynie nie taka zla, ale kierowniczka magazynu to juz inna historia. Pani Ola ma glowe wyzej niz world trade center, oderwana od rzeczywistosci, nie ma pojecia o zarzadzaniu wieksza iloscia pracownikow, co przeklada sie na konflikty i kiepska atmosfere. Brygadzista jest aspoleczny i nie potrafi nic zalatwic dla swoich pracownikow, predzej wrzucilby na mine, a nizeli pomogl.

@EB

Dziękujemy za opinię. Jest ona dla nas niezwykle ważna. Jednakże nie chcielibyśmy odnosić się do Pana/Pani osobistej opinii na temat wymienionych pracowników naszej firmy, każdy może mieć inne odczucia. Dodam, że każdy z zatrudnionych w Garo może zgłaszać się do przedstawiciela pracowników lub do działu HR ze swoim problemem lub sugestią. Staramy się rozwiązywać sprawy na bieżąco. W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji.

2018
@HR Garo Polska

Przecież pracowników magazynowych macie za nic i w każdej chwili z uśmiechem na twarzy jesteście w stanie pożegnać pracownika, mimo że nie ma nikogo KOMPETENTNEGO na ich miejsce. Nikomu nie polecam pracy na magazynie, no chyba że 2400 zł brutto to szczyt Waszych ambicji. Zero możliwości rozwoju. Wieczne kłótnie z pseudo brygadzistą, który jest tam tylko i wyłącznie ze względu na znajomość materiału i układy. Wszedłem tu z ciekawości odkąd przestałem pracować w Garo, ale widzę że się nic nie zmieniło. Do przewidzenia!

Gosc
@2018

Wlasnie dowiedzialam sie ze pracujacy brygadzista w firmie zamiast zajmowac sie integracja pracownikow magazynowych i dbac o atmosfera w magazynie w sposob oczywisty przesladuje pracownikow i ich osmiesza! Mam nadzieje ze dyrekcja zakladu jest o tym powiadomiona i wprowadzila odpowiednie poczynania do zaniechania negatywnego tego pana! Nalezy pamietac ze zdrowa atmosfera ma wplyw rowniez na wydajnosc pracy! Takie przypadki nie powinny miec miejsca a dyrekcja powinna natychmiast podjac odpowiednie kroki o ile zalezy jej na zdrowej atmosferze w zakladzie pracy. Jak dotychczas nie rekomenduje zakladu pracy szczegolnie dotyczy pracy w magazynie z owym panem brygadzista.

Alf

Widziałem ogłoszenie na elektromontera w Garo. Czy ktoś może mi powiedzieć na jaką stawkę może liczyć monter rozdzielnic z 3 letnim doświadczeniem głównie w Tabuli? Czy są jakieś premie? Pozdrawiam

@Alf

W przypadku pracy na stanowisku elektromontera warunki finansowe są uzależnione od doświadczenia pracownika oraz posiadanych przez Niego umiejętności i wiedzy. Dopiero po etapie weryfikacji powyższych elementów na rozmowie rekrutacyjnej możemy zaproponować konkretna ofertę. W przypadku tego stanowiska zawsze podchodzimy do tego tematu indywidualnie. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Zachęcam również do palikowania na stanowisko elektromontera:)

Daniel

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na podwyżki? Przy braku rąk do pracy kto da więcej ten ma pracownika!!

@Daniel

W naszej firmie podwyżki przyznawane są co roku w okolicach października. Do każdej osoby staramy się podejść indywidualnie, a na finalną kwotę ma wpływ wiele czynników m.in absencje i zaangażowanie danego pracownika. Śledzimy trendy rynkowe i nasze wynagrodzenia nie odbiega od średniej. Jeśli pojawią się dalsze pytania zapraszam na spotkanie rekrutacyjne, na którym można dowiedzieć się więcej.

Srednia
@HR Garo Polska

No wlasnie - srednia.... Czyli ja i moj pies jestesmy zwierzetami 3-noznymi:-) bo taka jest srednia. Od lat jest jasne, ze powinno sie patrzec na mediane....

pytający może zainteresowany
@Daniel

to ile na rękę dajecie świeżakowi co dopiero się zatrudnił np na produkcji? ile premia jeżeli jest? itp to pomoże chętnym co u was chcą pracować...

@Daniel

Podwyżki w naszej firmie przyznawane są co roku w okolicach października.

@pytający może zainteresowany

O warunkach finansowych rozmawiamy wyłącznie z Kandydatami zaproszonymi na rozmowę rekrutacyjną.

Lolek

Witam jak wygląda praca w tej firmie ? jaka jest stawka na start, godziny pracy , jaka jest atmosfera w pracy. Dzięki za informację

@Lolek

O jaki obszar pytasz? Produkcja czy magazyn?

K 18 08 2018 Pracowałam tam kiedyś i nie polecam tej firmy nikomu. To była najgorszea i najcięższa praca w moim życiu, zawsze będę wspominać tą firmę bardzo źle.Radze omijać ta firmę z daleka.

Aneta

@Daniel, czy mógłbyś powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Garo Polska w Szczecinie? Jak wygląda aktualnie sytuacja pracowników w tej firmie? Zachęcam do wyrażenia swojej opinii na temat tego pracodawcy! @xxx, czyli rozumiem, że praca odbywa się w ściśle określonych godzinach, tak? Jaka jest jej specyfika? Czy pracodawca zapewnia na przykład odzież służbową? Myślę, że to może być dość ciekawa informacja. @Nick, czy kwestia warunków, o których wspomina także @xxx, była w jakiś sposób poruszana na zebraniach z pracodawcą? Może warto zwrócić uwagę na ten temat.

Sky
@Aneta

W firmie pracownicy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę (jedni na okres kilku lat a inni na czas nieokreślony w zależności od czasu zatrudnienia). Praca w godzinach 7-15, czasem nadgodziny. Soboty płatne wycofali i nie ma jak dorobić. Odzież służbową firma daje ale to standard w każdej firmie więc nie wiem po co w ogóle o to zapytałaś. Jezeli chodzi o wynagrodzenie to Prezes nie chce więcej płacić. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie i moje koleżanki. Podobno we wrześniu mają być podwyżki ale osoby, które pracują tu trochę dłużej mówią że na więcej niż 100 zł nie ma co liczyć (oczywiście nie wszyscy w ogóle dostaną jakakolwiek kasę).

@Sky

Zmiana podejścia do pracy w godzinach nadliczbowych została wprowadzona na prośbę samych pracowników. Chcieli Oni weekendy spędzać w gronie najbliższych, co jest dla nas jak najbardziej zrozumiałe. Stąd nasza decyzja. W naszej firmie podwyżki przyznawane są co roku w okolicach października. Do każdej osoby staramy się podejść indywidualnie, a na finalną kwotę ma wpływ wiele czynników m.in absencje i zaangażowanie danego pracownika. Śledzimy trendy rynkowe i nasze wynagrodzenia nie odbiega od średniej.

xxx

Jedna zmiana to plus. Wynagrodzenie na bardzo niskim poziomie. Pracodawca dużo oczekuje a mało daje od siebie. W lato na produkcji temperatura sięga 30°. W zimie na magazynie nie wiem czy jest 10°. Witamy w XXI wieku.

@xxx

Dokladnie! Ciekawe jakim cudem Garo zostalo pracodawca roku 2017 w naszym wojewodztwie!? Bo ani warunki ani pensja nie powala...

HR Garo Polska

W plebiscycie "Pracodawca Roku Pomorza Zachodniego" brano pod uwagę zarówno warunki socjalne panujące w zakładzie pracy, atmosferę oraz co niezwykle istotne podejście do pracownika. Wszystkie te aspekty zostały również wysoko ocenione przez naszych pracowników w badaniu satysfakcji pracownika. W Garo Polska stawiamy na dobrą atmosferę, stabilność zatrudnienia oraz dobre relacje z przełożonym. Wyniki anonimowych ankiet mówią same za siebie. Jeśli chcesz przekonać się sam, jak pracuje się w Garo, zapraszamy!

@xxx

Fakt, jest trochę ciepło. Ale robimy wszystko aby się trochę schłodzić. Wyposażyliśmy halę w dodatkowe stanowiskowe wentylatory, dokupiliśmy dodatkowe dozowniki na wodę i jeśli upał naprawdę doskwiera zmieniamy godziny pracy. Jeśli chodzi o magazyn, nowe mury podczas tegorocznej zimy nie zdążyły się jeszcze nagrzać. Zdajemy sobie z tego sprawę dlatego pracownicy mieli dodatkowe przerwy podczas których mogli ogrzać się w biurze oraz wypić gorącą herbatę. Dbamy również o to, aby ubiór pracowników był dostosowany do warunków pogodowych. W okresie zimowych oprócz ciepłych polarów pracownicy magazynu otrzymują również kurtki zimowe. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

Aneta

@Nie Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne argumenty, które potwierdzą Twoją opinię? Twoja opinia zawiera się wyłącznie w jednym zdaniu i nie jest uargumentowana. Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Czy Twoja negatywna ocena atmosfery dotyczy kontaktów z przełożonym czy innymi pracownikami firmy?

Aneta

@Tak Z Twojego postu nie wynika jednoznacznie jaka jest Twoja ocena firmy Garo Polska. Negatywnie oceniasz magazyn, ale jaki aspekt pracy masz na myśli? Czy chodzi o wynagrodzenie, a może atmosferę? Czy dostrzegasz jakieś pozytywy w pracy dla firmy Garo Polska? @info Rozwój firmy jest dla pracownika bardzo dobrą wiadomością. Czy firma aktualnie szuka nowych pracowników? Jeżeli tak, czy wiesz może do jakich działów?

Nie
@Aneta

Atmosfera i wynagrodzenie na niskim poziomie.

Bartosz

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w pracy?

Tak
@Bartosz

Na magazynie dno :)

Pesssm

Niestety zaczyna się cięcie kosztów. Nie ma pracujących sobót, ludzie z produkcji odchodzą, przychodzą nowi. Ogólnie nic dobrego to nie wróży.

info
@Pesssm

Z tego co wiem nowi przychodzą, bo zwiększane jest zatrudnienie.Cięcia kosztów nigdzie nie widać firma cały czas się rośnie.

Zostaw merytoryczną opinię o GARO Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w GARO Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GARO Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GARO Polska Sp. z o.o.?

GARO Polska Sp. z o.o.