GARO Polska Sp. z o.o.

Opinie o GARO Polska Sp. z o.o.

Czy firma potrzebje aktualnie pracowników?

niki

a jakie macie zarobki w firmie? na start i potem?

Czosnek
@niki

Na magazynie bardzo kiepskie. Proponują 2400-2500 zł brutto.

Polecam

Na pracę na produkcji nie narzekam. Monotonna ale bez stresu. Lada moment otwiera się nowa produkcja więc zobaczymy czy coś się zmieni. Co do magazynu to raczej chłopaki nie narzekają, dziwny tylko ten ich brygadzista i jego przydupasek

Gosciowa

Narzekają chyba tylko Ci którzy nigdzie wcześniej nie pracowali. Może nie jest idealnie ale nie znam chyba żadnej firmy w której wszyscy na produkcji byliby zadowoleni. Jak dla mnie jest Ok

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GARO Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Lean Manufacturing Engineer wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Aneta

@M co sprawia, że zamierzasz tak szybko zrezygnować? Jeśli jacyś pracownicy nienależycie wykonują swoje obowiązki, to warto takie sytuacje zgłaszać do firmy. Możesz też powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda sama praca w Garo?

Aneta

Pracujesz w Garo Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Ciekawy

Jak wygląda praca jako magazynier? Jakie zarobki, atmosfera?

M
@Ciekawy

Ciężka... brygadzista ma dziwne podejscie do ludzi i zachowuje sie czasem jak H...pracuje tu od niedawna i juz szukam czegos innego...

Ciekawy

Jak wygląda praca jako magazynier? Jakie zarobki, atmosfera?

Rosół

No jak dla mnie bardzo fajna praca, bardzo polecam

Daga

Taro-< wcześniejsza wypowedź nie mówi że za te pieniądze nie powinni pracować, Przeczytaj ze zrozumieniem. W sumie ja widze troche racji. Zgadzam się z myślą o podwyższaniu kwalifikacji i szukaniu lepszych perespektwy dla siebie.

Bliżej niż myślisz

"ciężko pracująca" czy mijam się rzeczywiście z rzeczywistością? Pomyślmy...z tego co piszesz, wnioskuje, iż pracujesz na hali-ciężko xD Zadowolona hm widocznie nie wiele ci trzeba do szczęścia...aż szkoda mi się ciebie robi, jak sobie pomyśle, że satysfakcjonuje Cię pensja ok.1.500zł za stres, ciągłe zdjęcia, które robią na hali po to by zabrać premie, ciągłe podwyższanie wymogów, mniejsza ilość czasu na skończenie zamówienia. Szkoda mi Cię...widać ZERO ambicji, by znaleść coś lepszego niż GARO i chorzy ludzie w biurach, a na hali sami fałszywce. Ale najważniejsze, że powiększą Ci szatnie jejjjjj , super!!! A może Ty masz "dobrze" bo jesteś pupilkiem, albo konfdentem?! Cóż, nie obchodzi mnie to. A opinia z pierwszej ręki ;) Nie wiesz kim jestem...pomyśl, że może jestem bliżej niż myślisz i wiem więcej. Pozdrawiam P.s "ogier" program multisport to już norma w firmach ;) żadne ochy i achy. No chybaże pracuje się w firmie, która nic nie wie o zarządzaniu i pchają dla siebie.

cieżko pracująca

Nie wiem skąd mają informacje korespok i Info ale mocno mijają się z rzeczywistością! Ja pracuje już dłuższy czas w Garo i jestem zadowolona. Firma się będzie dalej rozwijać o czym informował prezes. Niedawno dostaliśmy karty multisport, będziemy miały większą szatnię. Ludzie jak to ludzie ale generalnie atmosfera OK! Proszę nie obrażać nas jako mało normalnych! Jak komuś nie pasuje to po co siedzi i puszcza takie komenty!

Info

"korespok" nie wydaje mi się, że firma"splajtuje" bo ma bardzo dużo do spłacenia...bardziej trzeba liczyć się z faktem, że z każdym dniem coraz bardziej będą zaciskali pasa i patrzeli komu premie uwalić, pensje jak najniższe, szkoda tam składać cv jak chcesz mieć psyche zdrową. Tam jest mało "tych normalnych" a jeśli chcą dobrze, to pan prezes od razu rzuca bana i neguje. Nic dla pracownika, wszystko, aby zaoszczędzić, a sami szastają w biurach kasą na prawo i lewo.gw3d

poirytowana

zgadzam sie z osoba wyzej... strach nawet sie popatrzyc

Poirytowany

Porażka, pracowałem tam nie długi okres czasu. A to dlatego, że zobaczyłem jak firma działa. A mianowicie...pan prezesiorek nie robi nic przesiaduje całymi dniami w logistyce (szklana szyba-wszystko widać na produkcji) a jak im się nudzi to wymyślają jak pracownikom utrudnić życie. Wymyślają premie za donoszenie jeden na drugiego. Co chwile ktoś przechodzi po hali i robią zdjęcia jak osoby pracują i jak wygląda ich stanowisko. A później oglądają komu pojechac po premii. ŻENADA.

komar

a przez kogo był przeprowadzony wywiad z prezesem? bo nigdzie nie pisze o autorze wywiadu na stronie internetowej...

komar

SZEROKIM ŁUKIEM RADZE OMIJAC TE FIRME.

ania

jakie sa zarobki? ile osob pracuje? na jakie zmiany? od pon do pt?

aga

A czy ktoś się orjentuje czy w tej chwili sa jakies przyjęcia?????

swen

zawsze jest tak że u sąsiada trawa jest bardziej zielona. praca na jedną zmianę.Fakt, że są nadgodziny i soboty pracujące,ale nikt nie robi tego za darmo, a pieniądze są na czas. wiadomo że chciałoby się więcej zarabiać, ale tragedii nie ma. oczywiście nie jest idealnie i nie będzie bo różni ludzi przychodzą do pracy. nie można zadowolić wszystkich. duża ilość kobiet nie sprzyja braku plotkowania i narzekania :) generalnie oceniam pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o GARO Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w GARO Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GARO Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GARO Polska Sp. z o.o.?

GARO Polska Sp. z o.o.