GARO Polska Sp. z o.o.

Opinie o GARO Polska Sp. z o.o.

miecia

Jak tam mają się kolesiostwo i układy w Garo??? Słyszałam że Ciocia Madzia wprowadza niezły chaos z wujkiem Markiem?

Nie chodzi o pracę biurową,do Twojej wiadomości alek w GARO monterami są głównie kobiety ( i świetnie sobie radzą.Jak dla mnie praca super, zarobki mogłyby być wyższe ale głodem nie przymieram,a jeśli chodzi o plucie jadem to nie rozumiem,umowy są ok(nie dlatego,że nikt by nie przyszedł do pracy}i naprawdę trzeba być lewusem żeby nie przedłużyli umowy,co do ludzi to nie przewija ich się aż tak dużo.Ekipa jest złożona głównie z pracowników z długim stażem,a że są też nowi pracownicy świadczy tylko o tym,że firma się rozwija.Ja polecam tę pracę z czystym sumieniem.

xxxx

nikogo nie obrażam. Piszę tylko obiektywną prawdę. Czym większa rotacja w firmie tym bardziej zły znak dla potencjalnych pracowników. To nie była moja pierwsza praca... więc nie baw się w zgadywanie bo Ci słabo idzie...

ona

Oj mylisz sie to nie kierownik tylko pracownica. Gwaratuje ze jesli sie wykarzesz i postarasz to umowa bedzie przedluzona. Nie wirm czy xxx nigdzie nie pracowales spojrzec dookola nas przez kazda firme przewija sie duzo osob. Ale jesli jestes ok to firma wobec ciebie tez jest ok. Moze to tobie nie przedluzyli umowe dlatego tak oceniasz firme trzeba spojrzec najpierw na siebie, nie obrazajac nikogo.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GARO Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Lean Manufacturing Engineer wydawały Ci się najkorzystniejsze?
xxxx

wpis powyżej pisany przez kierownika. Skoro tak pięknie to czemu tyle osób się przewija przez tą firmę? Umowa na czas określony to żaden luksus. Kasa mała już są firmy że więcej płacą a się tyle nie narobisz. Najważniejsze dla chcących tam robić na starcie umowa na 3 miesiące. Kierownik będzie wam obiecywał ale te obiecanki bez pokrycia. A po 3 miesiącach następnej umowy nie podpiszą tak to wygląda

ona

Polecam prace w Garo. Dobra umowa, kasa tez nie jestzla wiadomo zawsze mogloby byc lepiej. Ale najwzaniejsze ze atmosfera w pracy fajna. Az chce sie przychodzic do pracy. Pracowalam w wielu firmach i cos o tym wiem. A wy ludzie z Garo tylko narzekacie, jak sie komus nie podoba zawsze moze zmienic prae tam.nikt nikogo nie trzyma. Kamery sa, nagrywaja ale jesli ktos wykonuje swoja prace dobrze i sie nie opier.. jak co nie ktorzy to nie ma sie o co bac. Kierownik dwa w jednym wporzadeczku jest no i brygadzistka jest the best. Naprawde polecam

xxxx

hehe od razu umowa bo inaczej następnego dnia nikt by się nie pojawił w pracy.

xxxx

po prostu poszli do innych firm. W sezonie letnim sporo jest ofert pracy. Tylko trzeba mieć czas na szukanie. Gdybyś się innych zapytał co tam pracowali/ pracują podzielać będą moją opinię... a na jakie stanowisko chciałeś tam iść?

xxxx

Przed urlopem mają obowiązkowe nadgodziny więc nie piszą. Nie zapominać trzeba też że dużo ludzi odeszło lub ich zwolniono. Zapewne po urlopie kolejni się zwolnią kwestia czasu... Zapewne kierownik i prezes w jednej osobie będzie wymagał od nich żeby podawali swój numer ip. firma już prowadzi głęboką inwigilację przykład kamery nagrywają obraz i dźwięk to tak żeby mieć na ludzi haka.

ktoś

W końcu ktoś przejrzał na oczy. Ciekawe czy nadal przyjaźń kwitnie ???:)

nikt

No i nie ma Adasia

ktokolwiek

do odważnych świat należy ... Do działa więc !! Najlepiej uczy się na własnych błędach

Cydzik

Nikt nie pisze bo nic dobrego nowego się nie dzieje, nic od dawna sie nie zmienia i nigdy nie zmieni....

sysia

A czy praca w Garo należy do trudnych? Chodzi mi o to czy trzeba się bardzo dobrze znać na tej pracy, czy da rade się nauczyć. Chciałam się również zapytać czy na produkcji pracują kobiety?

brygadzista

[usunięte przez moderatora] Garo omijajcie szerokim łukiem!!

......

Pracowałem w kilku firmach produkcyjnych i zauważyłem jedną tendencję, że ludzie pracujący w takich firmach bardzo narzekają na pracę, a i tak grzeją tyłki na swoich stanowiskach i tych niższych i tych wyższych... Prawda jest taka, że w Polsce w żadnej firmie produkcyjnej pracując jako zwykły szeregowy pracownik się nie dorobisz. W każdej firmie jest podobnie, więc dla tych co szukają pracy na produkcji. Nie ma co się sugerowac opinią innych.

brygadzistka

Nikomu nie polecam tej firmy!!! Niskie zarobki, ciągła presja i (usunięte przez administratora)!

Byla

Popieram wcześniejsze wypowiedzi, oddział firmy w Szwecji pokazuje jak to wszystko powinno wyglądać. Niestety nasza kadra zarządzająca a najbardziej prezes wprowadzają standardy polskie (usunięte przez administratora)

ktos

Jesli chcesz cos dorobic to tylko zle doswiadczenie i prace z niedoswiadczona kadra zarzadzajaca. Krotko mowiac jesli chodzi ci o rozwoj i dobre pieniadze to wykresl Garo z listy potencjalnych firm.

kris

Witam, To ktoś pracował i może coś napisać o tej firmie? Czy można sobie tamdorobić?

Zostaw merytoryczną opinię o GARO Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w GARO Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GARO Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GARO Polska Sp. z o.o.?

GARO Polska Sp. z o.o.