BELOS-PLP S.A.

Bielsko-Biała

Opinie o BELOS-PLP S.A.

witek 2016-03-18 23:46
Kurde panowie i panie?Piszecie jak wam jest źle w tym Belosie.Stawiacie firmę w złym swietle na forum publicznym.To odejdźcie jeśli wam jest tak źle.Proste jak drut.Nie podoba sie wam to sie zwolnijcie-poprostu.Najwięcej na ten temat mają do powiedzenia takie ciapy życiowe,które wiecznie na wszystko narzekają.Takich jest pełno w tym zakladzie.Nie rozumiem was że pracujecie w firmie a tu oczerniacie i narzekacie oczywiście anonimowo."Oj jak mi źle,oj źle".To zwolnij sie chopie,znajdź inną pracę,taką gdzie nie bedziesz na forum publicznym jej oczernial i marudził jak ci jest źle.
Franz 2016-03-19 18:40
Na jakich dopalaczach jedziecie że takie bzdury wypisujecie .Chyba się wam mózgi zlasowały.
nemo 2016-03-23 19:55
ale tylko dla tych, co nie stosują wazeliny
fix 2016-04-01 19:10
A dużo jeszcze tych wazeliniarzy zostało? W Biurowcu to chyba sami nowi wazeliniarze.
były pracownik 2016-04-09 15:21
Na co można liczyć w tej firmie :umowa o pracę ,niska pensja ,szalone normy wydajności i ciągły chaos organizacji pracy oraz mnóstwo donosicieli i wazeliniarzy .
baran 2016-04-20 10:41
Praca w tej firmie to porażka i strata czasu za te marne grosze !!!!!!!!
byly pracownik 2016-04-29 07:02
robi jeszcze na kuzni "bolid"?
baran 2016-05-04 17:58
Popatrz durniu na swoją podwyżkę jaka otrzymałeś to odpowiesz sobie na to pytanie .
festiwal disco polo 2016-05-29 19:16
No najwyższą podwyżkę to jak zwykle dostał "zarząd i biurowiec" nic w tej kwestii się nie zmienia.
Edek 2016-06-02 19:37
A co ty myślisz-piekarza na produkcji łatwo jest przyuczyc żeby przyciski naciskal a na odpowiedzialne stanowiska do biurowca już nie tak łatwo człowieka znaleźć.
ralf 2016-06-22 19:09
Tempora mutantur et nos mutamur in illis .
tadek 2016-06-30 09:37
Tak na początku przez agencję ale masz umowę o pracę,a potem ewentualnie jak sie sprawdzisz to przejmie cie bezpośrednio firma belos plp i też oczywiście umowa o pracę.
mmm 2016-07-08 22:46
za miske ryżu nikt nie będzie pracował
mmm 2016-07-09 13:54
Jak chcesz jeszcze zdrowo pożyć, nie mieć nerwicy - to pomijaj tą firmę z daleka
hihj 2016-07-09 14:44
Pedwnie, że opłacalne @xoxo, bo oprócz zarobków można jeszcze liczyć na jakieś socjale do tego , więc nie jest tak źle, ale czy wypłata jest terminowa? Podobno tak, więc jeszcze lepiej. Dzięki za odpowiedź.
janek 2016-12-15 20:39
bród smród i ubóstwo nawet zl na swieta nie dali nie polecam tego zakladu pracy nigdzie nie ma miodu ale w belosie to do tego gównem smierdzi warunki jak w stodole i same konfidenty
Harem 2017-01-01 16:18
Konfidentow trzeba neutralizowac!
W 2017-01-12 17:52
Belos to firma porażka a ty musisz być niezłym wazeliniarzem ,jak ustawiacz kropa.Jakby tak dobrze było to nie zatrudniali by ukraińców.Kto się tam przyjmuje i zostaje na pewno jet upośledzony,bo zakład i przełożeni nie są normalnymi ludźmi,Żal mi Cię bo chyba nigdy nie pracowałeś w firmie na poziomie za godziwą pensje-biedaku.
PrawieWpełniZadowolonyZpracy 2017-01-17 09:23
O to żeś zaświecił Edek, uwierz mi że żaden piekarz programów na CNC pisał nie będzie, a co do tych z biórowca kopiuj, wklej nie trudno nawet piekarzowi po przeszkoleniu zrobić bo tak wygląda większość technologii które my w sumie poprawiamy
jacek 2017-01-23 17:04
piekarz nie ale handlowiec ,cukiernik i inni pracujący jako operatorzy CNC na OM próbują to robić .
Zbigniew 2017-02-02 11:21
Belos to bardzo dobry pracodawca. Praca w tej firmie upływa w bardzo przyjemnej atmosferze , zarobki są wysokie .Istnieje możliwość awansu i rozwoju zawodowego .Od pewnego czasu kierownictwo zakładu stawia na pracowników ze wschodu . Bardzo dobry fundusz socjalny i coroczne wysokie podwyżki stawek wynagrodzenia zasadniczego .
Rudi 2017-02-03 10:49
Szanowny Panie jeżeli wynagrodzenia zasadnicze w tej firmie są takie wysokie to dlaczego większość pracowników pracuje w weekendy na flexa żeby dorobić .Czyżby motywowała nimi chciwość lub co bardziej prawdziwe bieda . Co do następnej tezy o wysokich podwyżkach corocznych , to zapewne ma szanowny kolega na myśli podwyżki norm pracy .Jeżeli zaś chodzi o atmosferę w pracy to ociera się prawie o mobbing i wyzysk pracowników . Zatem nadzieją dla Belosu są tacy pracownicy jak Pan o ile
zmniejszy kolega dawki dopalaczy na których funkcjonuje .
arek 2017-02-03 11:36
Ne sutor supra crepidam iudicet .
PRACUŚ 2017-02-04 16:05
Ja dalej nie rozumiem jak można mowić ze w Belosie jest zle. Belos to porzadna firma zarobki sa wysokie nawet bardzo praca bez stresowa jak wykonuje sie prace zgodnie zaleceniami Przełożonych a najwazniejsze ze jest mozliwosc rozwoju zawodowego, i bardzo wysokie podwyzki coroczne do płacy zasadniczej i premie co misieczne tez dobre Ten zaklad ma przyszlosc Pozdrawiam Pracownikow i Cala Kadre zarzadzajaca
romek 2017-02-04 18:13
Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie lidera .
PRACUS 2017-02-04 19:31
wystarczy troche dac od siebie a nie ino nazekac
kolumb 2017-02-05 11:48
aaa dasa
stefan 2017-02-08 17:46
liderzy to porządni ludzie zwłaszcza lider produkcji KW udający mistrza .
brt 2017-02-08 20:02
jak się jest bmw to nawet liderem można zostać
jarek 2017-02-09 18:29
Jeżeli lider musi być bmw i ciągle robić nadgodziny to jakie kompetencje musi mieć koordynatorka Pani M.
Swoim krzykliwym głosem potrafi prowadzić do pęknięcia szyb a lata po Belosie jak z piórkiem w d....e.
Czyli reasumując musi być inteligentna inaczej .
piotr 2017-02-09 18:44
Jest taki jeden lider o imieniu Przemek który gdyby mógł pracować 24 h na dobę plus wszystkie dni wolne to by to czynił . Geniusz albo wariat .
PRACUŚ 2017-02-10 18:47
Niech kazdy patrzy na siebie a nie mowi a jak ma cos do powiedzenia to prosto w oczy niech powie a nie opisuje kogos na forum pod anonimem
kolumb 2017-02-12 18:25
narzekaja tylko lenie i kombinatorzy ktorzy w pracy slodza kazdemu a na forum ODWAZNI
Zbigniew 2017-02-14 11:25
Lenie i kombinatorzy czyli management firmy szanowny kolego .
robert 2017-02-21 19:23
Czy w trakcie mrozów ktoś posypuje trakty komunikacyjne piaskiem żeby ta Pani nie wywróciła się podczas biegu na swych krótkich nóżkach .
były 2017-02-22 09:44
Miałem mały epizod z Belosem - moja ocena to DNO
W tej firmie nadal pracują wyłączne liżypyty, kapusie i karierowicze - lub ludzie którzy boja sie zmian w swoim zyciu.
Zarobki poniżej krytyki, warunki pracy - pańszczyźniane, a kadra zarządzająca nie ma pojęcia o dzisiejszej ekonomii - ważne aby tylko brali duże premie kwartalne - o czym pospólstwo nawet nie wie.
A co najgorsze kierownictwo traktuje podległych pracowników jak pachołki zdatne tylko do harowania za głodowe stawki
Arek 2017-02-22 17:37
Belos to bardzo dobra firma .Daje możliwość osiągania dobrych dochodów pod warunkiem pracy po godzinach i w wolne dni na Flexa .Organizacja pracy jest na dobrym poziomie o co dba liczna kadra dobrze wykształconych liderów , mistrzów i kierowników . Wyróżniający się pracownicy mogą liczyć na coroczne podwyżki .PLP zapewnia możliwość harmonijnego rozwoju zawodowego .Najlepsi pracownicy i donosiciele zawsze mogą liczyć na tytuł pracownika miesiąca lub członka brygady roku. A więc walcie wszyscy drzwiami i oknami bo zastąpią was Ukraińcami .
józek 2017-02-28 11:57
Na tych Ukraińcach podobnie jak i na flexie jakiś cwaniaczek robi dobrą kasę . Amerykanie z PLP powinni
się wreszcie temu przyjrzeć .
Arek 2017-03-02 10:14
Czytając informacje z KRS wszystko staje się jasne .
Jan 2017-03-06 17:15

FLEX WORK SP Z O O (KRS: 0000127643, NIP: 5482184974, REGON: 008456060)
FLEX WORK SP Z O O
Funkcja lub stanowisko
Wolska Kasprzyk Jolanta Ewa Prezes Zarządu
Rozwadowska Agnieszka Helena Wiceprezes Zarządu
były pracownik 2017-03-06 18:11
Kolejna sieć podnosi pensje swoim pracownikom. Na podwyżki zdecydował się niemiecki Kaufland. Od marca wynagrodzenie zasadnicze wzrośnie tam do 2,6 tys. zł. Po 6 miesiącach pracownicy będą mogli liczyć na 2,7 tys. zł, po roku na 2,8 tys. zł, a po dwóch latach pracy na 2,9 tys. zł – poinformował dlahandlu.pl.
I co na to powiedzą pracownicy Belos -PLP pracujący za śmieszne wynagrodzenia .Gratulacje dla zarządu i właściciela firmy za doprowadzenie do takiej sytuacji i upodlenia roboli .
pracownik 2017-03-13 17:29
Zostawcie Panią M w spokoju to jedna z niewielu w Belosie z którą można wszystko załatwić a to że pierwsze ją słychać a dopiero później widać to nic a jeżeli chodzi o liderów to muszą trochę kapować i podpiepszać żeby dostać brygadę roku .Pozdrawiam Wszystkich Pracowników.
Iwona 2017-03-14 15:07
@pracownik długo pracujesz w firmie? Możesz powiedzieć coś na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę?
pracownik OM 2017-03-19 15:38
Kolejny dobry pracownik oddał wypowiedzenie.Może w końcu nasi szefowie zaczną doceniać pracowników ktuży coś potrafią i zaczną godnie płacić.Bo jak będzie tak dalej to w belosie zostaną tylko Ukraińcy i biurowiec .
pracownik biurowca 2017-03-21 17:13
Pracowników fizycznych takich jak operatorzy CNC można zawsze zatrudnić z ulicy , więc nie ma nad czym płakać .Najważniejsi są inżynierowie pracujący jako konstruktorzy i technolodzy których należy bezwzględnie doceniać finansowo na pierwszym miejscu .
gwiazda 2017-03-23 11:51
No pewno, wszystkich pracowników biurowca należy docenić podwyżkami i premiami. W końcu to najważniejszy człon zakładu.
pracownik fizyczny 2017-03-24 00:19
Ale macie o sobie mniemanie
Naszych technologów i konstruktorów chyba też zatrudnili prosto z ulicy bo są na niskim poziomie a zarabiają od 5000 w górę (nawet pożądnej technologi nieumieją opracować ).Jest ich na ulicy na pewno więcej niż operatorów CNC.
robert 2017-03-24 10:09
Technologom i konstruktorom można podnieść pensje nawet powyżej 5000 PLN a produkcję przenieść na Białoruś lub Ukrainę gdzie koszty pracy są mniejsze . Wtedy operatorzy cnc i inni fizyczni w Polsce nie są potrzebni .
pracownik fizyczny 2017-03-24 16:16
Ale z ciebie idiota
motylek 2017-03-27 19:07
Pracownicy umysłowi to największe pasożyty tej firmy. Pokończyli Akademie Tańca i Humoru w Bielsku i to pewnie za pieniądze i nazywają się wielkimi konstruktorami i technologami a w rzeczywistości co nie wymyśla to wszystko zjebane .plątają się cały dzień po zakładzie i udawają że czegoś szukają albo udają że na czymś się znają do tego by chcieli zarabiać nie wiadomo ile za co? 2500 brutto to adekwatna stawka do ich wiedzy i pracy
Zostaw swoją opinię o BELOS-PLP S.A. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BELOS-PLP S.A.