Opinie o Alfa Elektro w Katowice

Alfa Elektro to sieć hurtowni oferujących szeroki asortyment produktów elektrotechnicznych: od kabli i przewodów, poprzez oświetlenie, aż do aparatów i elementów automatyki, wraz z całą gamą produktów uzupełniających. W swojej ofercie posiada produkty ponad 100 dostawców, dedykowane dla klientów profesjonalnych z sektora B2B. Posiada ponad 80 własnych oddziałów handlowych w całej Polsce. To firma z bogatą, ponad 25-letnią tradycją. Jednocześnie należy do najbardziej nowoczesnych, prężnie działających przedsiębiorstw, gdzie pracownicy mają możliwość rozwoju swojej wiedzy i kompetencji dzięki szerokiej ofercie różnorodnych szkoleń. W swojej działalności hołduje wysokim standardom zarządzania i etyki biznesu, charakterystycznym dla całej Grupy SONEPAR – francuskiej, rodzinnej firmy o zasięgu globalnym, której Alfa Elektro jest częścią. Jako Grupa – obejmuje swoim zasięgiem 5 kontynentów, 41 krajów, zatrudnia ponad 40 000 współpracowników. </br> </br> <font color="black"><b>Misja firmy</b>:</font> „Właściwe rozwiązania elektrotechniczne we właściwym miejscu i czasie.” </br> </br> <font color="black"><b>Wizja firmy</b></font> „Chcemy być firmą pierwszego wyboru dla klientów i pracowników, łączącą kompetencje techniczne z doskonałą organizacją.”

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Elektro w Katowice

beauty

i tak dobrze ze dostałaś info zwrotne, 90% firm na rynku olewa kandydatów i nic nie wysyła żadnej info ani mailem ani telefonicznie, wiec fajnie ze cokolwiek dostałaś... powodzenia!

trelemorele

beauty, ok wiem że są lepsi...ale kultura wymaga by zadzwonić do danej osoby która biega na rozmowy, stara się itd. A nie jak ostatnie *&%$!# mailowo...Ja mailowo nie odbyłam rekrutacji :) No ale widać alfa nie jest taka PRO jak myślałam.

beauty

trele morele - wiesz jak to jest w rekrutacji, jest kilku kandydatów i wybierają najlepszych i tak dobrze ze dostałaś info od nich, ja brałam udział w konkurencji i nic nie dostałam - no cóż życie

trele morele

byłam zainteresowana ale "wybraliście kogoś z lepszym doświadczeniem" szkoda że zostałam poinformowana o tym drogą mailową... a nie telefoniczną. Cóż, powodzenia ALFO ;p nie wiecie co straciliście ;d

specjalista e-commerce

Profesjonalna i konkretną rozmowa, najpierw video z panie z HR i przełożonym, następnie spotkanie na żywo dodatkowo w obecności dyrektora. Miło, sympatycznie, konkretnie i profesjonalnie.

Adekwatne do stanowiska, żadnych dziwnych pytań typu jakim zwierzęciem jesteś etc.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
personalny

Zainteresowane osoby pracą w naszej firmie, zapraszamy do kontaktu :-)

pali-kot

mi o liść laurowy

pali-kot

wszystko w granicach zdrowego rozsądku?! to zielsko też? To ja tam aplikuje do was !! :D

@pali-kot

chodziło mnie przeca o majerjanek a wam co sie w głowach kolibie aa?

Personalny

wszystko w granicach zdrowego rozsądku...

@Personalny

ale gaśnice macie na stanie w razie jakby co? hahaha

Personalny

Nie prowadzimy dyskryminacji dla osób palących w firmie :-) Oczywiście, że możesz wyjść na papieroska

@Personalny

a zioło można przyjarać aa?

abcde

A wie ktoś jaki firma ma stosunek do osób palących? Można wyjść zapalić na przerwie? czy zależy od filii

personalny

Zainteresowany - oczywiście zapewniamy cały program adaptacyjny i program szkoleniowy dla nowych pracowników. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, jest to kwestia która jest omawiana na bezpośrednim spotkaniu pomiędzy pracownikiem a bezpośrednim przełożonym.

zainteresowany

A jak wygląda zatrudnienie PH? Jest jakieś szkolenie kilkudniowe np w centrali? jak wygląda przydzielenie samochodu, trzeba gdzieś po niego pojechać??? i ile dostaje taki PH na początek...netto;p

Personalny

Monti rekrutacja w Warszawie jest aktualna, jeśli jesteś zainteresowany prosimy wysłać aplikację Zainteresowany - bardzo dobrze, że złożyłeś aplikacje do Gliwic, w naszej firmie panuje przyjazna atmosfera pracy i przede wszystkim ważna jest dla nas współpraca i rozmowa. Zachęcam do złożenia aplikacji

a gliwice? jaka tam jest atmosfera pracy? aplikowałem jako PH, jak wygląda ten rodzaj pracy tam?

Personalny

Zapraszam na stronę internetową - zakładka Praca i prosimy wysłać aplikację poprzez formularz

Personalny

Alfa Elektro Sp. z o.o. planuje otworzyć nowy oddział w Chojnicach, obecnie poszukuje osób na stanowisko Handlowiec/Magazynier. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV poprzez stronę (usunięte przez administratora)

gosc

wyślij do nich aplikację poprzez ich stronę, a jak będą otwierać to się z tobą skontaktują

Wojtas

Cześć, ja też o tym słyszałem od znajomego, chciałem nawet zawieźć CV ale nigdzie nic nie ma na ten temat.

Witam. Słyszałem że Alfa otwiera przedstawicielstwo w Chojnicach. Niestety oficjalnie brak rekrutacji. Czy ktoś słyszał o nowej hurtowni?????

ktośsik

Hm, no dokładnie.. mam 18 letni staż w tej branży, ale jasne, gdyby nie pracująca Żonka to rodziny bym w życiu nie utrzymał. W końcu mieszkamy w Polsce.

Rewelacja
@ktośsik

No to super reklama dla firmy. Po osiemnastu latach 3 tysiaki brutto. Fajna perspektywa dla młodego chcącego czegoś się dorobić. Widzę, że w tej firmie to tylko garba. Nie!! Dziękuje, szukam innego miejsca do rozwoju!

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Elektro - Katowice

• Jak się pracuje w Alfa Elektro?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Elektro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Elektro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfa Elektro?

Kandydaci do pracy w Alfa Elektro napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfa Elektro