Opinie o Alfa Elektro w Katowice

Alfa Elektro to sieć hurtowni oferujących szeroki asortyment produktów elektrotechnicznych: od kabli i przewodów, poprzez oświetlenie, aż do aparatów i elementów automatyki, wraz z całą gamą produktów uzupełniających. W swojej ofercie posiada produkty ponad 100 dostawców, dedykowane dla klientów profesjonalnych z sektora B2B. Posiada ponad 80 własnych oddziałów handlowych w całej Polsce. To firma z bogatą, ponad 25-letnią tradycją. Jednocześnie należy do najbardziej nowoczesnych, prężnie działających przedsiębiorstw, gdzie pracownicy mają możliwość rozwoju swojej wiedzy i kompetencji dzięki szerokiej ofercie różnorodnych szkoleń. W swojej działalności hołduje wysokim standardom zarządzania i etyki biznesu, charakterystycznym dla całej Grupy SONEPAR – francuskiej, rodzinnej firmy o zasięgu globalnym, której Alfa Elektro jest częścią. Jako Grupa – obejmuje swoim zasięgiem 5 kontynentów, 41 krajów, zatrudnia ponad 40 000 współpracowników. </br> </br> <font color="black"><b>Misja firmy</b>:</font> „Właściwe rozwiązania elektrotechniczne we właściwym miejscu i czasie.” </br> </br> <font color="black"><b>Wizja firmy</b></font> „Chcemy być firmą pierwszego wyboru dla klientów i pracowników, łączącą kompetencje techniczne z doskonałą organizacją.”

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Elektro w Katowice

Dziwna Sytuacja

Witam, Niestety potwierdzam słowa zawarte w poprzednich opiniach. Praca i jej warunki wygadają tak samo. Pracownicy : Fajni, otwarci ludzie. : ) Niestety kadra podejmująca decyzję dalej postępuje z ludźmi jak z towarem. Początkowe zapewnienia tracą ważność w momencie podjęcia współpracy. System nastawiony jest tylko i wyłącznie na wydajność, jakość jest nie istototna. Nie polecam, można się mocno poparzyć . Pomimo braku pracowników firma nadal pozwala sobie na sortowanie ludzi, czym zniechęca do siebie przyszłych pracowników którzy sami bądź przez nią są zwalniani.

@Dziwna Sytuacja

@Dziwna Sytuacja Praca w Alfa Elektro jest dosyć szczegółowo opisana. Ale nie ma tu nic odnośnie świadczeń pozapłacowych. Czy ta firma oferuje opiekę lekarską, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą?

@Irena

Hey, W odpowiedzi na twoje pytanie mogę zapewnić o ubezpieczeniu społecznym i chyba na tym się kończy :) Z tego co wiem firma nie oferuje dofinansowania do wczasów i nic mi nie wiadomo o paczkach na święta. Być może firma rekompensuje to jakimiś premiami jednorazowymi. :) Pozdrawiam :)

@Irena

Aaa i jest jeszcze opcja prywatnej opieki medycznej . Poziom podstawowy : do którego pracownik jest z automatu przydzielony gdy wyrazi oczywiście chęć, ponadto są dostępne jeszcze dwie opcje odpowiadające kolejno poziomowi ŚREDNIEMU i ROZSZERZONEMU.

Kazimierz
@Dziwna Sytuacja

A co mógłbyś napisać o organizacji spotkań integracyjnych? Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, dlatego zastanawiam się, czy w związku z tym można liczyć na wigilię pracowniczą? Wypowiedz się, proszę, jak pracodawca dba o atmosferę panującą między zatrudnionymi osobami.

Seweryn
@Dziwna Sytuacja

Nawet jak wykupisz dodatkowe opcje możesz sobie o najwyżej iść do weterynarza hehe cała opieka to pic i farmazon wiem mialrm to .Dodatkowo na święta dostaniesz 250 PLN w karcie sodexo .. Nie polecam tego pracodawcy

jaa
@Dziwna Sytuacja

Pracuję 7 lat w jednym z oddziałów. Paczki na święta BN były zawsze w formie słodyczy (koszt. ok. 250-300 zł). Od 2 lat przedpłacone karty sodexo ok. 300 zł. Dofinansowanie do wypoczynku letniego na dzieci jest. Pracując na etacie jako handlowiec masz płacowe tzw. urlopowe.

Piotrek

Firma jakich wiele, w ostatnich latach mocno daje po tyłach. Pracuje już kilka ładnych lat ale jest coraz gorzej. Finanse średnie, socjalu praktycznie nie ma. Wynagrodzenie ustalasz z dyrektorem oddziału i regionalnym. Podstawa + premia różna w zależności od oddziału i rejonu Polski. Szkoda pieniędzy dla wszyskich pracowników, jesteś tylko numerem w kadrach. Dużo ludzi odchodzi samemu. Praktycznie jak w korporacji przerost formy nad treścią. Sprzedaż przez Internet nie istnieje, fikcja w Exelu. Wiele stanowisk zbytecznych, tylko generują koszt dla firmy. Zastanów się dobrze, sam niedługo złoże wymówienie...

Jakie są warunki zatrudnienia w Alfa Elektro?

nick magazyn

Takie, że pracujesz uczciwie, starasz się, motywuje cie premia(bo bez premii płaca jest opłakana jak na tak ciężkie stanowisko i przede wszystkim nieadekwatna do średniej płacy na rynku na podobnym stanowisku), a tu nagle ktos informuje cię że ucina ci premie(ah przepraszam mrozi premie) i twoja motywacja spada do zera. Jednak zeby bylo smieszniej starać nadal się trzeba, ale wlasciwie dlaczego? Tego chyba nikt juz nie wie. Generalnie w firmie tej jest wiele nieścislosci i niesprawiedliwości, gdyż pracownicy zarabiają tyle samo mimo, że jedni się starają bardziej a inni totalnie obijają. Pytam sie gdzie tu logika i dlaczego pracownicy którzy na prawde chca pracować i się starają nie są doceniani tylko traktowani na równi z tymi, którzy nic nie robią? Ogolnie firma na to aby na krótki czas się zahaczyć, bo i tak nikt cie tam nie doceni tylko jeszcze obetnie ci premię zwalając na kryzys(tak najłatwiej).

Moja opinia dotyczy "Centrum Dystrybucyjne (Magazyn) w Chorzowie". Zacznijmy od początku. Wysłałem CV bezpośrednio do firmy, zaprosili mnie po kilku dniach na rozmowę na stanowisko magazynier. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zatrudnienia na końcu rozmowy dowiedziałem się, że pierwsze 3 miesiące pracuje się pod agencją pracy. Mocno zdziwiłem się tym faktem, bo CV przecież wysyłałem do firmy. Jestem osobą, która ma różne doświadczenia z pracą, więc dla mnie nie było to różnicy. Na korzyść agencji przemawiał fakt, że miałem większą elastyczność i mogłem w każdej chwili zrezygnować z tej pracy, a wiadomo była to umowa o pracę tymczasową. Oferta zarobku to od 2200zł do 2400zł brutto (stawka zależała jak jesteś dobry w negocjacjach oraz od tego ile mogłeś zejść od początkowej stawki jaka Cię interesowała). Ja dostałem 2400zł, ale za tą samą pracę był jeden pracownik co dostawał 2200zł. Dla mnie było to jakieś nieporozumienie. Agencja dostarcza wszystkie ubrania robocze o ile można to tak nazwać. Zacznijmy od pracy jak ona wyglądała. W pierwszym dniu pracy na początku było krótkie szkolenie BHP oraz każdy otrzymywał własny skaner. Pracowałem w systemie zmianowym, ale bardzo dziwnym tj. tydzień na rano (godz. 6-14 - przyjmowanie dostaw), następnie 2 tygodnie na popołudnie (godz. 14-22 - zbieranie zamówień) i tak w kółko. Praca ogólnie łatwa, tylko minusem na drugiej zmianie jest dużo chodzenia i na końcu dniówki bolały nogi. W czasie kiedy ja tam pracowałem (było to jakiś czas temu) wg mnie było za mało pracowników, żeby w normalnym, spokojnym tempie zrobić wszystkie zamówienia. Ogólnie można powiedzieć liczyła się ilość, a nie jakość zbierania zamówień. Trzeba było robić jak najszybciej się da, bo norma, norma było mówione. Akurat pracowników agencyjnych to nie dotyczyło, więc miałem to gdzieś. A po drugie jeśli ktoś miał trochę rozumu w głowie (podaję na swoim przykładzie) można było łatwo oszukać system liczenia procentów do normy. Robiłem swoim tempem, inni latali jak głupcy, a mieli mniejszą normę niż ja. Da się, da, tylko trzeba było rozeznać po kilku dniach system jak to jest zrobione. To było odnośnie pracy, teraz przejdę do ogólnej atmosfery na magazynie. W skrócie - nierówne traktowanie pracowników firmowych i spod agencji. Uważali nas za gorszych od siebie, a każdy zaczynał tj. tak jak my. Kablowanie na porządku dziennym, trzeba było mieć oczy i uszy dookoła i trzeba było uważać co się mówi. Jeśli np. mówiłeś coś na kogoś spod firmy wystarczyło max. 10 minut, aby przyszedł ktoś ważny i miał do Ciebie pretensje co opowiadasz. Pracownicy firmowi obgadywali nas, uważali nas za głupków co nie umieją liczyć itp. (fakt autentyczny, bo to słyszałem) Ja trzymałem się z osobami, z którymi przyszedłem tam do pracy i było ok. Po 3 miesiącach sam zrezygnowałem z tej pracy (koniec umowy), bo znalazłem coś lepszego Pod koniec 3 miesiąca pracy koledze zaproponowali przejście pod firmę, wziął papiery, ale jak zobaczył jakie ma podpisać oświadczenia oraz jaka jest propozycja zarobku powiedział, że nie chce tej pracy i razem odeszliśmy w tym samym dniu, pozostali pracownicy byli w szoku, ponieważ uważali nas za dobrych pracowników. Ciekaw jestem czy dało im to coś do myślenia czemu odeszliśmy. Obecnie ponoć firma jest już w innej, większej hali, ale przy tym podejściu ludzi i zarobkach czarno widzę dla nich przyszłość. Ogłoszenia o pracę na stronie firmy jak i agencji są co miesiąc odświeżane, więc o czymś to świadczy.(usunięte przez administratora)(o ile nim jest jeszcze) jest na tym magazynie Bogiem, wszystko musi przechodzić przez jego ręce, a po drugie widać,(usunięte przez administratora). Tyle. Życzę powodzenia przyszłym pracownikom w tej firmie.

Grzegorz
@()

Pracowałem zgadzam w 100 %, ani kasy ani szacunku do ludzi, wykorzystywanie i buractwo.

grzegorz
@()

dzwonili dzisiaj tj. 4 grudnia 2018 r do mnie nic się nie zmieniło i nadal poszukują frajerów za 2300, zatem żadnego wniosku z Twojego odejścia nie wyciągnęli i nie miej takiej nadzieji

Robert
@()

Dzięki za takie rozpisanie się, bardzo pomocna wypowiedź.

@Robert

@() wypowiadał się tu w tamtym roku. Od tego czasu sytuacja w Alfa Elektro mogła przecież ulec znacznej zmianie. Widziałam, iż szukają tam: Operatorów, Handlowców, Magazynierów i Specjalisty ds. zakupów. Może chciałabyś aplikować? Tu są szczegóły: https://alfaelektro.pl/aktualne-oferty-pracy.html

@()

heh...Ja wytrzymałem tam miesiąc....I to nie wiem czy z mojej winy do końca, po prostu pewnego dnia, dzień przed końcem umowy, gdy już miałem zaklepaną nową umowę kilka dni wcześniej na rok, podczas drugiej zmiany na pół godziny przed szychtą nagle do mnie podbiega kierownik zmiany, prowadzi mnie do portierni i nagle oznajmia że z dniem dzisiejszym kończę pracę, bez podania przyczyny.... Po każdym tygodniu wywieszano tam tabelę z wydajnością poszczególnych pracowników, ja często pracowałem na drugiej zmianie, czyli kompletacja, więc miałem tam dużo linijek, ale nie byłem zły (środek tabeli), prawie nie miałem błędnych skanów, a i tak wyleciałem. Możliwe że ktoś coś na mnie doniósł, bo tam kolesiostwo i podpierdzielanie jest na porządku dziennym, był tam pewien pracownik, który pracował tam niecały rok, a zachowywał sie jak prezes, wszystkich rozstawiał, a najgorsze to to, że sypał tępymi żartami, myśląc, że jak kogoś obrazi to sie nie zorientuje...I raz miałem taki dzień, że gdy mi wyjechał z jakimś durnym tekstem to miałem ochotę go trochę "przetrzepać"....Być może sie poskarżył, że ktoś miał większe jaja od niego i mu sie postawił.... Także tak wyglądała moja przygoda tam, nic ciekawego i sam nie polecam. Jesteś tam cyfrą, takim szaraczkiem, który ma tylko popierdzielać po magazynie jak głupi bo norma, norma, norma... A potem i tak Cie wypi......lą na zbity pysk, czasem nawet bez przedstawienia powodu, jak mnie. Ale jeśli ktoś sie uprze że chce tam pracować, to tylko ostrzegam - miej język za zębami, i bądź cierpliwy, bo inaczej, jeśli masz podobny charakter do mojego, to będziesz musiał sie nieźle nadenerwować przez niektórych imbecyli z przerośniętym ego...

@Jasiu oczywiście że tak

specjalista e-commerce

Profesjonalna i konkretną rozmowa, najpierw video z panie z HR i przełożonym, następnie spotkanie na żywo dodatkowo w obecności dyrektora. Miło, sympatycznie, konkretnie i profesjonalnie.

Adekwatne do stanowiska, żadnych dziwnych pytań typu jakim zwierzęciem jesteś etc.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Hej, czy w firmie Alfa Elektro płacą za nadgodziny?

Zbychu

Płacą, dzięki temu można zarobić extra kasę. Jak jesteś w gronie wyróżnionych i robisz nadgodziny to kasa w alfie super

Kazimierz
@Zbychu

Mówisz, że można tu liczyć na niezłe wynagrodzenie, możesz podać jakieś widełki płacowe w Alfa Elektro? Jestem też ciekaw jaka atmosfera panuje w zespole, czy pracownicy dobrze się między sobą dogadują? Daj znać!

@Kazimierz

HA HA....dogadują? Każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabiał na lewo i prawo, a jeśli chodzi o nowych to wogóle zero uszanowania jako pracownika... Jesteś tylko cyfrą w ich bilansie wydajności i tyle...

Zniesmaczona

Smutna ta Wigilijka...... pierwszy chyba raz prezes nie odtrąbił sukcesu.... bo z czego się tu cieszyć. Konkurencja odskoczyła, rynek rośnie a alfeczka dostała dość sporej zadyszki. U nas dwuwładza , ehandlu brak, magazyn rozłożony a najlepsze wyzwanie przed wszystkimi w nowym roku będzie z systemem. Nie możemy się już tego dnia doczekać. Zarząd skutecznie przesuwa nam ten moment radości. Z dolewania pieniędzy w tym zakresie nic lepszego nie wyniknie. Coś nie widać pomysłu na poprawę w przyszłości. Obym się myliła..... (usunięte przez administratora)

Pesymista
@Zniesmaczona

No co, wazne ze wiesiowi kasa sie zgadza. Ludzie sie nie licza.

Tormund

Moim zdaniem w firmie panuje spory chaos organizacyjny. Góra patrzy tylko na to żeby w tabeli się zgadzało, a pracownicy są tylko cyfrą która ciągle może się zmieniać - przecież Alfa to lider rynku ! :) Firma bez wahania potrafi pozbyć się pracowników z długoletnim stażem, lub pozwoli odejść tym doświadczonym. Ma jakieś swoje organizacyjne przykazania, lecz to puste frazesy. Generalnie nie polecam i cieszę się że mam już ten etap za sobą.

Guy

W mojej ocenie Alfa jest bardzo dobrą firmą, wiadomo jak wszędzie można się dopatrzyć niedociągnięć, to jednak duża firma i nie sposób tym zarządzać idealnie, każdy ma swoje problemy, chociaż uważam że dyrekcja dokłada największych starań aby firma się rozwijała i ten proces trwa i trwać będzie. Trochę dziwią mnie opinie ludzi, gdyż jako były pracownik mogę powiedzieć że Alfa nie lubi leserow ale też to nie firma dla każdego, wobec tego krytyka jest od nie właściwych osób. Serdecznie pozdrawiam firmę i życzę wszystkiego dobrego.

Ktoś tam

A jak jest w Warszawie na Połczyńskiej ??? Jakie zarobki i atmosfera ???

Władek
@Ktoś tam

Daruj sobie tę robote.

Były pracownik.
@Ktoś tam

Nie polecam. Są w prawdzie dodatki takie jak pakiet Medicover czy ubezpieczenie grupowe. Rotacja duża. Pracownicy zastraszeni widmem zwolnień. Jeśli jest słabszy wynik napędzana jest spirala strachu nagłymi zwolnieniami. Od 2018 roku wiele osób z dłuższym stażem zostało zwolnionych. Zwolnionym pracownikom stara się na siłę udowodnić błędy w pracy tak by nie wypłacić należytych odpraw. Były też osoby które same odeszły nie tolerując atmosfery jaka panuje na Połczyńskiej. Omijajcie to miejsce z daleka, dowodem na to są wieczne ogłoszenia z ofertami pracy do Warszawy. Gdyby było tam tak dobrze to ludzie by nie odchodzili. Z innych postów potwierdzam donosicielstwo i brak szacunku do pracowników. Jest się w tej firmie cyfrą nie człowiekiem czy kolegą.

@Były pracownik.

Rotacja może mieć przecież różne przyczyny - niekoniecznie wynikające z winy samego pracodawcy. Wiem, że nie masz o nim dobrego zdania, ale mam nadzieję, iż może zechcesz powiedzieć mi coś na temat zarobków w Alfa Elektro. Czy są one na w miarę dobrym poziomie?

@Były pracownik.

Potwierdzam racja w 100 Ludzie pracują nawet na urlopie bo wyniki A później dostają (usunięte przez administratora) Nikt nie pamięta co zrobiłeś jesteś tylko cyfra. Przełożeni to (usunięte przez administratora)

Seweryn

Firma bazująca na wyzysku szarego człowiek im jesteś wyżej tym mniej pracujesz I więcej zarabiasz szary pracownik jest tylko od pracy .Na stanowiskach PH I handlowiec zawsze oszukaja na premie .Jeśli ktoś się upomni lub walczy o swoje zostanie zwolniony jak pies nawet po 10 latach pracy i pozostawiony bez grosza .Nie polecam odradzam neguje krytykuję mam nadzieję że się zamkną wszystkie oddziały I zgredy wyladują na bruku .

Rybka

(usunięte przez administratora) do póki jesteś potrzebny i budujesz im bazę klientów jest ok. Jak stwierdzą, że już nie będzie z ciebie pożytku to jesteś wrogiem i Jeszce lojalke ci podtrzymają, żebyś swoich klientów nie zabrał.

Diego Rogers
@Rybka

Jaki oddział

Szalony Jim

Nieporozumieniem jest również fakt, iż za uprawnienia na wózki widłowe możesz zarobić tyle samo co bez nich a nawet gorzej.

Halina
@Szalony Jim

Faktycznie - to wydaje się być dosyć niesprawiedliwe. Ja chciałabym się jednak skupić na nieco innej kwestii. Widziałam bowiem, iż Alfa Elektro szuka właśnie Magazynierów i jest w stanie zaoferować im zatrudnienie na podstawie umowy o pracę: https://alfaelektro.pl/oferty-pracy/21358-magazynier.html W związku z tym muszę dopytać, czy umowa z nowym pracownikiem podpisywana jest na czas określony czy może nieokreślony? Jak to wygląda?

Zwinny

Warszawa Połczynska Alfa Elektro. Firma mała ,natomiast atmosfera i struktura tej firmy to coś na kształt dużej zagranicznej korporacji. Trzeba bardzo ostro biegać ze skanerem żeby wyrobić premię. Mało osób zostaje po okresie próbnym,jest ciągła rotacja i non stop pojawiają się oferty w internecie. Zarobki bardzo słabe,podstawa brutto niska,w okresie próbnym nie ma premii,później premia jest ale,można dostać nawet marne kilkadziesiat złotych ,jest ona bowiem uzależniona m.in. od tak zwanych wyników sprzedaży firmy ,które są zmienne i nawet jak ostro pracujesz ,a wyniki są słabe dostajesz grosze.Dobrze radzę omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Witold
@Zwinny

To, że premia jest uzależniona od wyników nie jest niczym dziwnym. Tylko firma, która generuje zysk może go rozdzielić miedzy pracowników. Czy inne dodatki w postaci szkoleń lub rozbudowanego pakietu socjalnego obowiązują w Alfa Elektro? Każda informacja, którą dodacie na temat pracodawcy będzie bardzo pomocna.

Badrok

Alfa filia Gdańsk to moja pierwsza praca w tak ogromnej firmie i nie mogę generalizować ale praca tam to trałmatyczne przeżycie pierwszy raz się z takim czymś spotkałem niby wszyscy mili i fajni a za plecami donoszą do kierownika jeżeli nie piszesz maili na kolegów z pracy to długo tam nie popracujesz atmosfera jak za komuny w urzędzie bezpieczeństwa niestety zarobki raczej niskie wiec nie ma co się napalać, stanowczo odradzam tam pracę no chyba że masz moralność świni to szybko zaczniesz się pluskać w (usunięte przez administratora) zwanym alfa ????

Tymek

Jaka atmosfera w firmie? Trudno dostać się tu do pracy?

Kaba

Bardzo dobra agencja pracy w branży grzewczej, elektrycznej i ogólnobudowlanej to firma Proguest. Obecnie szukamy osoby na stanowisko Handlowiec Stacjonarny Elektryczny w Gliwicach dla międzynarodowej hurtowni instalacyjnej. Branżowe CV można przesyłać na adres katarzyna.baginska@proguest.pl

Dominika

@pracownik, rozumiem, możesz chciałbyś napisać coś jeszcze na temat wynagrodzeń na twoim stanowisku? Czy osoba na tym stanowisku ma szansę negocjować wynagrodzenie, czy poziom wynagrodzeń jest jednakowy dla wszystkich? Jak wygląda grafik pracy w firmie Alfa Elektro. Wszyscy pracownicy rozpoczynają pracę o stałej godzinie?

Dominika

@pracownik, twój staż pracy potwierdza, twoją pozytywną opinię o firmie Alfa Elektro. Czy chciałbyś może napisać, jakie aspekty tej pracy cenisz najbardziej? Wspomniałeś o dobrym kontakcie z przełożonym, a jakie jest twoje zdanie na temat zarobków i pozostałych warunków pracy? Inne osoby chciałby dowiedzieć się czegoś więcej.

@Dominika

Dominika mogę napisać tylko jedno. Przyszedłem do tej firmy z dużym doświadczeniem z poprzednich firm na stanowisku magazynier - operator wózka widłowego. W tej firmie łatwiej jest mi pracować na wózku widłowym bo doświadczenie i lata pracy zdobyłem w poprzednich firmach. To tylko procentuje bo poziom zaawansowania oddaję firmie to co najlepsze, czyli moje umiejętności.

Pracuję już ponad 2 lata w AE w Chorzowie. Jedni odchodzą, nowi przychodzą jak w każdej firmie się zdarza. Cenię sobie tę pracę bo jest przyjazna atmosfera w pracy. Dyrektor oddziału Chorzów jest za pan brat, zawsze znajdzie chwilę żeby porozmawiać i się przywitać. Jednym słowem napiszę że to dobry szef. Nie wiem dlaczego tyle złego się pisze o Alfa Elektro bo pracowałem wcześniej w innych firmach i było tylko gorzej. No ale niech każdy się przekona na własnej skórze czy jest tak źle czy nie . Pozdrawiam kolegów i koleżanki z AE Chorzów.

Dominika

@Unleashed, Twoja wypowiedź nie wnosi zupełnie nic wartościowego do wątku o firmie Alfa Elektro. @Artur zadał konkretne pytanie. Czy możesz mu pomóc i udzielić wiarygodnej odpowiedzi? Może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź lub ją uzupełnić? Inne osoby czytające to forum mogą nie zrozumieć sensu Twojej wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Elektro - Katowice

• Jak się pracuje w Alfa Elektro?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Elektro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Elektro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfa Elektro?

Kandydaci do pracy w Alfa Elektro napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfa Elektro