Opinie o FICO MIRRORS w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FICO MIRRORS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FICO MIRRORS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FICO MIRRORS w Dąbrowa Górnicza

Ela

W przyszłym tygodniu mam rozmowę o pracę na produkcji wiecie może jakiej stawki mogę się spodziewać przez agencję?

@Ela

przez aas słyszałem o 22,50 brutto + 1.50 dodatku...............................

Hr
@Ela

Najnizszej krajowej i uscisk dloni przelozonego

znawca
@nick

kto tym razem mial dosyc tej roboty? w tej firmie to rotacja jak w dobrej pralce.

@znawca

łysa pała pseudo kierownik zmianowy m.g z zagórza z odleniwni wyżywa się na ludziach i ich gnębi a ludzie siedzą cicho bo boją się żeby nie stracić pracy ,łysa pało ja to tylko współczuje twoim dzieciom bo niezły rezim im w domu wprowadziłeś...do nowych pracowników jeśli traficie na odlewnie i przydzielą was do kierownika zmianowego m.g łysa pała od razu idzcie na inną brygade. ...

Anom
@Anonim

Dokładnie tak jest, ja już tam nie pracuje ale jak bym spotkał go na ulicy to chętnie bym mu napluł w twarz, tak delikatnie mówiąc. (usunięte przez administratora) nie zatem ziemii. 21 wiek i tylko w tej firmie się to toleruje.

Gall
@Anom

Wiesz co się toleruje? Prezenciki od załogi na urodziny kierownika. Co to ma być? To on wam powinien dawać więcej pieniędzy w postaci premii a nie wy sobie od ust odbierać i jemu kupować nie byle jakie prezenty. Ciekawe czy on każdemu z was na urodziny coś daje.

@Gall

ludzie sa niereformowalni. zachowanie jest wyniesione z domu. pamietam jak na studiach mlodsze roczniki kupowaly jakies drogie prezenty profesorom zeby nie miec egzaminow etc. zenada.

wsiur
@nick

Starzy dali ci na studia czy doopa płaciłaś aby mieć na te studia ???

@wsiur

ja nie ale twoja matka lub corka lub siostra napewno

amber
@nick

ooo znow szukaja do jakosci. znow ktos sie ktos zwolnil i mial dosyc tej firmy. hallo dzial persobalny. do roboty. nie widzicie ze toniecie w bagnie.

maniek
@amber

noo w jakosci to porazka. sam mobbing to ludzie sie zwalniaja. nikt nie chce tam pracowac. lepiej w brembo lub gnk. ja tez ucieklam

qwertyyy
@maniek

minely 2 miesiace i znow sie ktos zwolnil z jakosci. taki Jan co mial to nowe Audi. czy tam bedzie kiedys normalnie? takiego balaganu to od dawna nie bylo

nowy
@qwertyyy

podobno znow duzo osob sie zwolnilo. czy to prawda ? jak widze kogo szukaja na stronie lub na pracuj to chyba tak

matylda
@nick

uuu niedobrze jak juz kierownik glownej sekcji sie zwolnil. co tu sie dzieje? ktos wie ?

tuter
@matylda

i znow szukaja na pracuj do jakosci.... to juz rekord. jak licze to chyba 6 rekrutacja. powiedzcie. az tak tam zle ?

Kajetan
@tuter

Nie polecam. W ostatnim czasie znow pare osob sie zwolnilo.

Dyro
@Kajetan

Oooo grubo w zakładzie. Dyrektor produkcji poleciał. To teraz czas na czystki i wywala kolejnych.... Kto następny. Jakość lub logistyka

Olo
@Dyro

Jak się nazywał ten dyrektorek?

Ciekawość

Dlaczego jest opinia o firmie najgorszy zakład pracy w całej strefie ekonomicznej, więcej ludzi samych się zwalnia niż dyrekcja by chciała zwolnić, kto pracuje za wnet najniższa krajowa okłamywany przez firmy zewnętrzne? Tyle lat ciaglo w miarę normalnie a ktoś tu pogrążył firmę do upadku. Zapewne wszystko pod kontrolą..

Szrek@

Kierownik zmianowy, który nominował Dorotę B, do zwolnienia, żebyś bydlaku raka dostal

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FICO MIRRORS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie FICO MIRRORS? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Odp.

Odbiór na niedzielny rosół.

Czy w FICO MIRRORS jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wilku

Buahahaha. Nawet HR nie pomoze, bo tam potulnie wykonuja polecenia dyrekcji

A w życiu hahaha

Odpowiedź

Tak, po zgłoszeniu nieprawidłowych zachowań kierownika w stosunku do pracowników , kierownik praktycznie natychmiastowo został zwolniony, tak więc szacunek dla firmy za poprawną reakcję i dbałość o pracownika.

Zenek
@Odpowiedź

Szacunek? To ze rozwiazali jedna (usunięte przez administratora)to nic. Co z reszta?

Były
@Zenek

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak szacunek

Bruce
@Były

I co dalej? Czy HR rozwiaze kolejne problemy czy jak zwykle o niczym nie wie?

Mech
@Bruce

Mirabelka do wycięcia. Może włoski dopomoże.

Kinga
@Bruce

HR czemu pozwalacie na takie zwolnienia? Czemu dla firmy nie liczy sie pracownik?

@Kinga

Od pewnego czasu nic się nie liczy, po świeżym spotkaniu ma blisko 200 osób wylecieć :)

taki
@frds

czy wyrzuca tez kilku kierownikow i kierowniczek co nic nie robia a tylko chodza na kawke i ploki? przeciez oni nic nie wnosza do firmy. tylko zbedne koszty. a co z dzialem lean? nie ma produkcji to nie ma co usprawniac...

Gruby
@taki

Najlepszy jest wieprz Mumin z lakierni, który chyba nawet nie wie jak ma na imię. Niczego nie ogarnia, niczego nie potrafi załatwić, a po zakładzie chodzi jakby nosił telewizory pod pachami odkąd założył tą zbyt dużą szarą kurteczkę ???????????? kolesiostwo to największy problem tego zakładu, a jak wiadomo ryba psuje się od głowy więc nic dziwnego, że panuje tam taka atmosfera i organizacja skoro kierownikami zostają takie klauny jak przytoczony powyżej Pan.

Pokemon
@Gruby

Nie no. Najlepsze sa kierowniczki z jakosci. Nikt nie wie po co sa i co robia ? Po reklamacjach widac ze nic.....zero. ale buty majo fajno....

@taki

niee tam to nikogo nie ruszą :)

Gustav
@frds

Rusza. Juz niedlugo. Ile mozna tkwic w takim chaosie. Wszyscy sie z tego smieja...

Lala

No wysłać jej takie zdjęcia na Messenger.Niech wie jakiego ma super kochającego męża.Ja nie posiadam takiej korespondencji ale poświadczyć można.Napewno jest więcej takich dziewczyn...

Tyśka

Widzę że są zwolennicy rozwalania małzeńst, b takich powinno się kastrowac to jest 21 wiek. Precz z komuna

Ola

Zapraszam do kontaktu jeśli masz dowody

Iza
@Ola

Dowody? Z dowodem to jego żona się spotkała z taką Kasią.Wciskala jej kity że są przyjaciółmi.A mąż się śmiał i opowiadał o tym na zakładzie. No ale cóż...każdy jest głupi na swój sposób

Kulesza

Czy ktoś wie dlaczego dyrektor Paweł się zwolnił? I czy był dobrym dyrektorem?

frds

A dajta spokój i tak co chwila wołają o urlopy bo nie ma roboty za 3 dni, a urlop z (usunięte przez administratora) wyssać najlepiej... Nic się nie starają żeby dobrych pracowników utrzymać tylko ściągnąć bardziej opłacalnych zagranicznych...

JBL
@Kulesza

Już w zeszłym roku było mówione ze przechodzi do oddziału w Niemczech

jaro
@JBL

nie wzięli go do Niemiec, to się zwolnił. poszedł do innej firmy w polsce

JBL

Hej, pracowałem w tym zakładzie przez ponad 3 lata, zatrudniłem się przez agencje Ranstad, po 3 miesiącach dostałem się pod firmę, po około pół roku dostałem propozycje awansu, firma mocno się rozwija, jeżeli się starasz i jesteś osoba w miarę inteligentna to masz możliwości rozwoju i przejscia do dzialu który cię interesuje, będąc na magazynie możesz zostać technikiem na wtryskach, albo zostać technikiem jakości czy planista, pierwsza zasada to jeżeli zgadzasz się na warunki finansowe to nie patrz na innych i nie szukaj kolegów, rób swoje a prędzej czy później to docenia, nie wiem jak teraz ale zaczynałem od 1800 w agencji odchodząc z firmy przy 4200, a z premiami wakacyjnymi czy świątecznymi 6k jest do zrobienia, zależy oczywiście na jaka zmiane trafisz, są zajebisci specjaliści ale tez są buraki, firma dobra do zdobywania doświadczenia i nauki specjalności, praca na maszynie ssie ale jest niezbędna do dalszej drogi, pozdrawiam z Niemiec załogę odlewni!

Anonymous

Witam ile zarobie na utrzymaniu ruchu ale netto.Pozdrawiam.

przewioze ci forme
@Anonymous

cos kolo 5

Paweł Gaweł

Znowu zabrali kartę Edenred pod pretekstem braku wyników finansowych. Skoro tak jest to niech pokażą te wyniki, bo z tego co mi się wydaje to zamówień nie brakuje. Pracujemy teraz za 190zl mniej, dali,,pożywkę,, to cos innego musieli zabrać. Firma to (usunięte przez administratora) Wyzywanie, poniżanie, krzyki nowych pracowników przez kilku starych. Przy osobach przełożonych, które w ogóle nie reagują Boja się odezwać i zwrócić uwagę. Najłatwiej jest dać (usunięte przez administratora) słabszym albo kobietom. I nie mowa tutaj o montażu. Może ktoś w końcu się zainteresuje innymi działami. L.

Paweł Gaweł
@Paweł Gaweł

Chodzi oczywiście o starych pracowników, którzy PASTWIĄ SIĘ nad nowymi.

@Paweł Gaweł

Teraz to nawet będzie pretekst przez "pożar" do ucięcia świątecznej premii na koszty porycia szkód :D :D :D Śmiech na sali co się dzieje w tym zakładzie ostatnio.

Lolek
@frds

A szefowie nowe beemki i maja nas w (usunięte przez administratora) Czas napisac co centrali co to sie dzieje....(usunięte przez administratora)i malaria

Doborze
@Paweł Gaweł

Dymaja nas jak moga. Ostatnio dwie Panie smialy sie jak to w czasie pandemii one robily juz za 100 % wyplaty a reszta nie.

@Doborze

standard, są ludzie i parapety.

Rafał

Śmiech na sali... Zero szacunku dla ludzi którzy tam pracują latami.. Ludzie odchodzą... Na odlewni za niedługo będą 2 zmiany... Bo nie będzie kim wypełnić tych ludzi którzy złożyli już wypowiedzenie a lbo zamierzają złożyć ale po cichutku się rozglądają ????trzeba myśleć o sobie... A teraz to już całkiem się robi żałośnie... O kierownictwie i kierownikach sekcji poszczególnych krótko...ludzie którzy nic nie potrafią i dlatego nic się nie odzywają bo wiedzą że są nikim oprócz ich stanowisk teraźniejszych w innych firmach nie dali by rady... i srają po gaciach przed dyrektorem... Ale jak klient się znajdzie to i prostytuka się znajdzie.. I tak są ruchani za dobre pieniądze.. Szkoda ze stracili już to czego nie mogą kupić... Honor, godność, uczciwość, bycie sobą i pewność siebie... I to za 4.5....5.....7......tys miesięcznie są (usunięte przez administratora) Swojego losu.... Szkoda bo to fajni ludzie są... Ale Karma do was wróci..a wtedy już będzie na zmiany bo wszyscy się na was poznali....

Ondre
@Rafał

To prawda. Zaklad upada. Niektorym kierownikom sloma z butow wystaje, mysla ze cos potrafia a tylko pograzaja siebie i zaklad. Stad taka rotacja.

Bania
@Ondre

I jak tu żyć Panie kierowniku. W tych warunkach trudno o normalność. Pomimo wirusa pracownicy odchodzą. Nie boją się że zostaną bez środków do życia. Chyba najwyższa pora zastanowić się w czym problem i fachowo go rozwiązać.

Ondre
@Bania

Koniec miesiaca i kolejne osoby odchodza. Jak zyc

Padre
@Ondre

Najgorzej w jakosci. Tam prawie pusto. Nikt nie chce tam pracowac

@Padre

Do jakosci znow szukaja? Kto tym razem sie zwolnil?

Olek

Dyrektor produkcji sie zwolnil. Czy moze byc gorzej? Kto nastepny? Takiej rotacji dawno nie widzialem.

Ola
@Olek

Który dyrektor

praca

pracy milo nie wspominam wywyzszanie sie nad nowym pracownikiem krzyki , dwulicowi ludzie ...nie moj poziom ; )

@praca

Dobrze że już tam nie pracuje ,na montażu wyścig szczurów tylko norma i norma , ,jedna baba przed drugą się ściga liniowi frajerzy cisną cie o normę ,życie jest zbyt piękne by marnować je na takie zakłady ,baby na liniach mają zepsute charaktery ,kasa marna mniej już nie da się zapłacić,szkoda że szybciej z tamtąd nie dałem nogi ,teraz zarabiam tysiąc złotych więcej nie mam żadnej normy i ludzie w miare normalni...

Anonimowy

Czy na zakładzie trzeba nosić maski?

...
@Anonimowy

Tak

Magazyn

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja na magazynie jak z zarobkami i czy magazynier pracuję też przy linii.

Boluś

Pamiętajcie, że możecie sprawdzić ile pracodawcą dostał z tarczy. Wystarczy wpisać NIP. (usunięte przez administratora)

@Boluś

Wpiszcie w Google kto ile dostał tarczy i będzie instrukcja :)

Witam, jakie zarobki na początek?

Benek

Najnizsze. Dzial hr do niczego. Nie polecam

Pracuj

Niektore osoby powinny nauczyć się kultury. Kobiety klną gorzej iż mężczyzni

Zapracowany

Czy to prawda, że nie ma zamówień?

@Zapracowany

Nie, tak naprawdę od czasu uruchomienia zakładu po przestoju ekonomicznym pracujemy więcej... Zamówienia są i na niektórych projektach nawet wzrosły

Zostaw merytoryczną opinię o FICO MIRRORS - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w FICO MIRRORS?

Zobacz opinie na temat firmy FICO MIRRORS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FICO MIRRORS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FICO MIRRORS
2.2/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Koksownicza 30
    41-300 Dąbrowa Górnicza