Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Hej, może ktoś z Was jest zorientowany czy wszyscy pracownicy otrzymają bony świąteczne niezależnie od stażu pracy ? Pozdrawiam

Jezeli pracujesz od niedawna to nie

@Karolina

Pracuje od połowy sierpnia ,dzięki za odpowiedź

Musialbys byc zatrudniony najpoznoej 1 sierpnia zeby dostac na swieta niestety teraz nie dostaniesz dopoero w styczniu

@Karolina

Tzn w styczniu dostane jakiś bon ? W Jakiej kwocie ?

Ktosiek

Tak w styczniu. 300 zł na karcie przedplaconej. Ale tylko jeżeli od dnia 7 listopada do 30 grudnia nie będziesz miał nieobecności nieusprawoedliwonych. Chyba że do 3 dni będziesz miał l4, uż, opiekę na dziecko itd (usprawiedliwione) to dostaniesz 150 zł. Jeżeli tych dni będzie więcej niż 3 to nie dostaniesz nic :)

A karte przedplacona juz dostales bo ja jeszcze nie a pracuje juz ponad miesiac

Zarządzie Aldi . Mówimy,piszemy, zgłaszamy i nic jest tylko coraz gorzej Może wreszcie ktoś zainteresuje się tym co się dzieje w Bydgoszczy na magazynie. Towar nie przyjeżdża wcale albo okrojony. Już nawet orginalne palety się nie zgadzają.Do działu reklamacji nie idzie się dodzwonić ( do nikogo się nie idzie dodzwonić) Warzywa przyjeżdżają zniszczone, nabiał jak dojedzie to spuchnięte jak by stał gdzieś na słońcu. Czy Państwo nie wiedzą że klienta łatwo stracić ale ciężej pozyskać. Jak lubiłam przychodzić do pracy to teraz boje się co się dziś stanie.I nie tylko ja tak mam. Jak byliśmy obsługiwani przez Chorzów mając teraz porównanie z Bydgoszczą to było idealnie . Może wystarczy wysłać kilkunastu pracowników z Chorzowa aby przeszkoliła Ludzi Bydgoszczy

Ona

Chorzow nie posle az tylu, bo to przeciez koszty ( delegacja )

Przemek

Załoga z Bydgoszczy jest niedoświadczoną, siła rzeczy musi nabrać wprawy, czy każdy jest taki nieomylny i obeznany we wszystkim ? Ludzie przecież każdy z Was kiedyś zaczynał, i Wam również dali szanse. Mniej jadu więcej wyrozumiałości.

@Przemek

To może warto poprosić o pomoc. I zatrudnić doświadczonych. Zapraszamy na sklep wytłumaczyć klientowi że trzeci dzień z rzędu czegoś nie ma. Klienta nie interesuje że nie macie doświadczonej załogi. Poprostu nie wróci

Waldek

Byłem na szkoleniu w Chorzowie. To bardziej interesowali się nami pracownicy z Chorzowa niż ci pseudo liderzy z Bydgoszczy. A wiem że nic się nie zmieniło.

Elwira

Palety z warzywami mają 2,15 wysokości. Oni myślą że my mamy kręgosłupy z gumy. Tak firma przestrzega przepisów bhp. No ale co buty ochronne noś, nie ważne że krew z nóg ci leci. Skoro tak to działa to nie powinnam nawet do takiej palety się dotknąć i też przestrzegać przepisów.

Aldi jedna z najgorzej zarządzanych firm. Magazyn Bydgoszcz nie radzi sobie w ogóle. Braki w sklepach nie tylko tam gdzie ja pracuje ale wszędzie tam gdzie Bydgoszcz wysyła towar. Mówimy, piszemy oficjalne pisma i nic później rejonowy z się wydziera że obroty słabe a czym mamy handlować powietrzem. Ciekawa jestem w czym jest lepsza Łódź od Warszawy że oni znów są obsługiwani przez Chorzów. Jak czekacie aż Bydgoszcz się ogarnie to nie będziecie mieli gdzie wysyłać towaru bo po zamykacie sklep. Już klienci odchodzą.

@Marta

Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie że na działania magazynu w Bydgoszczy narzeka jedna i ta sama osoba. Nie jestem nieomylna, ale tutaj coś mi podpowiada że mam rację ????

@Exaudia

No to masz złe wrażenie. Niestety ale Aldi ma pracowników niższego szczebla w doopie. Na Atomie wszystko pięknie a w rzeczywistości masakra. Łysolek nie wie co sięu niego w firmie dzieje.

@Marta

Ja pierwszy raz tu piszę nasze kierownictwo. Dzwoni do Was z reklamacjami ale Wy macie to gdzieś. Zapraszamy na sklep posłuchajcie co klienci mówią.Jak ktoś tu pisał klient ma to gdzieś czy wy sobie radzicie czy nie. A rejonowy też ma to gdzieś on wymaga wyników. I to nie jest tylko jeden sklep ale duża część. Wysyłam zdjęcia waszych palet ale żadnej poprawy. Na Atomie że rozwiążą problem a problem jak był tak i jest. Jak kierowca mówił dla was na razie to za dużo sklepów. Poprostu może niekiedy trzeba poprosić o pomoc. Przecież wszyscy chcemy aby firma się rozwijała

@Exaudia

Zapraszamy na sklepy to zobaczysz ile osób ma coś do powiedzenia na temat magazynu.

@Exaudia

Exaudia nie wiem jakie zajmujesz stanowisko w Bydgoszczy. Ale przejedź się po sklepach Warszawa, Gdańsk itd. To zobaczysz co sądzimy o Bydgoszczy. Jedynie co dzięki wam się stało to że mamy kontakt między sklepami i wiemy że problem nie tylko jest unas ale i wszędzie tam gdzieś towar pochodzi z Bydgoszczy. Palety po 190 jajka rozwalone,kwiaty do wyrzucenia, nabiał jak jest cała towar to jest pół sukcesu. Każdy sklep naprawdę bardzo chętnie was ugościć. Postawimy was przy kasach z tabliczką jak klienci oceniają dostępność towaru to sobie posłuchacie.

@Marta

Czego brakuje ? Jakiego towaru ? Może jakieś konkrety ?

@Exaudia

Konkrety Wszystko masz w dziale reklamacji.Wszystkie konkrety. Zdjęcie palet jakie przychodzą masz na Atomie. A to i tak jedne z lepszych

@Marta

Zbywasz. Konkrety to tak naprawdę duperele. No ale pianę trzeba bić, prawda ?

@Exaudia

Nie zbywam zobacz reklamacje co jest zamawiane a co nie przychodzi. Braki są na każdym dziale brak jednej wody a druga przychodzi choć nie jest zamawiana. Wystarczy wejść w zamówienie ile jest zer

@Marta

No dobrze, to teraz z innej strony. Rozumiem że z Chorzowem takich problemów nigdy nie było, a tym bardziej teraz po 20 latach nie zdarzają one w ogóle. Pewnie pracujesz w Aldi tyle właśnie lat i masz skalę porównawczą doskonale wyrobioną. No to poopowiadaj jak to było te 20 lat temu.

Pracuje ponad miesiac 8 karty przedplaconej jeszcze nie dostalam

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Onaa

Nie polecam pracy w Aldi na Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Zastepczyni kierownika sklepu bodajże Monika to niekompetentna osoba, rozmawia przez telefon w trakcie pracy, wychodzi co chwilę na fajkę i myśli, że praca sama się zrobi. Zastanawiam się co ona tam jeszcze robi, skoro sama nic nie robi a od innych wymaga nie wiadomo czego. Dodatkowo powinna zapanować nad swoimi emocjami, bo nie raz zdarzało jej się na kogoś nakrzyczeć lub zwyzywać. Naprawdę, ktoś kto nie musi, niech tam nawet CV nie składa, bo będzie pod rygorem tej baby.

Czy zdarzaja wam sie manka w kasetce mimo ze powoli wydajecie reszte

Pomocny
@Karolina

Karolino, strona ta poświęcona jest wpisom na temat firmy. A z tego co widzę ty zadajesz pytania na które odpowiedzi NA PEWNO udzielili ci na rozmowie rekrutacyjnej. A co do manek (bo takie wpisy też były) nie, nie powinny się pojawiać a tym bardziej jak wydajesz resztę powoli. Może po prostu się nie nadajesz na kasę i pracę w sklepie?

Ogrodnik

Co tu dużo mówić, wyprodukowali nowy magazyn i nie brali pod uwagę wyposażyć go w stare komponenty (chodzi tu o personel). Cała kadra nowego magazynu to pracownicy z zewnątrz, którzy nie mają na celu współpracować ze sobą tylko rywalizować. Nie są to pracownicy Aldi i nigdy nie będą, ponieważ nie mają dobrych intencji. Nowy dyrektor bodajże pan S, nie dał szansy nikomu poprowadzić magazynu, A pewnie pracownicy pobliskich sklepów czy kierownicy rejonów mieliby więcej pojęcia o strukturze i specyfice pracy. Niestety nowy zarząd za wszelką cenę chce firmę Aldi rozłożyć na kawałki i sprzedać. Dobrze że już nie mam przyjemności tam pracować bo wstyd by mi było za to co się dzieje w tej chwili. Przyjdzie jeszcze dzień w którym przyjedzie Niemiec i rozliczy tych którzy mają na celu zniszczyć tę firmę.

@Ogrodnik

Bo to trafione w samo sedno

Ala
@Ogrodnik

Jaka panuje atmosfera między zbierającymi towar ? Liderzy są pomocni ?

@Ala

Tzw. "Zbierający" nie mają teraz wiele czasu na tworzenie atmosfery Jest raczej w miarę przyjaźnie, a liderzy zazwyczaj pomocni. Pytasz z ciekawości czy może badasz opinie i nastroje ( bo jesteś niezorientowanym pracownikiem ) ?

XXX

Nie polecam rekrutacji do firmy marketów sieci Aldi...rozmowa rekrutacyjna nie podobna do rozmowy o prace a bardziej do testu kompetencji z obslugi klienta i sprzedaży towaru...test zaliczyłam pozytywnie,mam doswiadczenie i wykształcenie handlowe oczywiście mnie zdyskwalfikowano powodu nie podając oczywiście.Pytanie się nasuwa jakiego pracownika szukacie?a malo tego chyba wogóle nie doceniacie swoich ludzi bo co chwile szukacie nowych pracowników ...Tak najlepiej wykorzystać ludzi i kopnąć im w (usunięte przez administratora)

Kierowca

Może słabo sprecyzowałem. Miała jakby to opisać kitkę z warkoczami

Kierowca

Dzieki za odpowiedź, masz pewność że o tą właśnie chodzi kobietę? To jest chyba polka , będzie dziś na nocce ?

@Kierowca

Tak, to polka. A czy będzie dzisiaj na nocce tego nie wiem. Nie śledzę jej grafiku ;)

@Exaudia

Byłbym wdzięczny za przekazanie jej info . Pozdrawiam :)

On
@Kierowca

A samemu ciezko? Odwagi beak, ze przez posrednikow trzeba takie sprawy zalatwuac?

@On

Zgadza się strach przed odrzuceniem , nawet się nie uśmiechnęła do mnie po tym jak się przywitałem.

Ambroży

Aldika powinien kupić Lidl i wywalić aldkowskie kierownictwo bo nadają się tylko do pchania karuzeli

Anonimowy
@Ambroży

To chyba nie znasz kierownikow lidla ????????????

Agnieszka

Czy polecacie pracę w HR w centrali?

Firma tak się kreuje na idealnego pracodawcę, a mobbing wśród kierowników sklepu i rejonu jest na porządku dziennym ...

Nemo
@Anonim

W centrali też się zdarza

Pracuje w Aldi na lisim ogonie , to jest tragedia kierownik (usunięte przez administratora)zagrywki , totalny brak organizacji pracy przełożeni są jak dzieci w mgle nie wiedzą co i jak , masa towaru jest źle rozlokowana , jednen pozytyw dziewczyny z przyjęć chłodnia są bardzo pozytywne kobiety

Andzia

Nie podzielam tej opinii. Owszem, zdarzają się jakieś błędy w lokacjach towarów na regałach, ale to raczej wina osób które ten towar tam układają. Sporo nowych osób zostało niedawno zatrudnionych, a nie wszyscy z nich kwapią się żeby zadawać pytania ( bo to przecież wstyd pokazać że czegoś się nie wie lub nie potrafi) Najłatwiej jednak wylać wiadro pomyj na kierownika czy liderów. Warto chyba też brać pod uwagę fakt, że magazyn w zasadzie od niecałych dwóch miesięcy funkcjonuje, a już obsługuje około setki sklepów. Większość z nas ( z grona kierownictwa i liderów również ) jeszcze się "tego magazynu uczy" Przydałoby się więcej wyrozumiałości w stawianiu ocen kolego

Pracownik sklepu

Dziś już miarka się przebrała. Będziemy rozdawać numery telefonów do magazynu w Bydgoszczy dla klientów. A jak to nie pomoże to niech dzwonią do Chorzowa. Albo będziemy mówić wprost niech zmienią sklep.Bo widać zarząd ma nas gdzieś.

Kierowca

To co się dzieje na Bydgoszczy. To w Chorzowie przy 200 sklepach nie było takiego......Tu nikt nic nie wie nie umieją odpowiedzieć na proste pytanie. Z całym szacunkiem przysłaliście z Chorzowa pracowników z Ukrainy których trzeba prowadzić za rękę zamiast pracowników którzy wyszkolą dobrze pracowników z Bydgoszczy.

Czy w aldi sa bony i paczki na swieta

Jola
@Karolina

Nie dają nic tylko z chłodni możesz wziąć 6 jogurtów

Elwira
@Karolina

Jak je sobie kupisz, a od marnej kwoty bonów zabierają podatek

Ola
@Jola

Aldi szykuje jakieś bonyfity na grudnia ?

@Ola

Nadgodziny

Po jakim czasie od zatrudnienia dostaje sie karte przedplacona

G

Po przepracowanym miesiącu.

@G

Dzieki za odpowiedz

Kierowca

To co się dzieje na magazynie w Bydgoszczy to jest .......dno Czy nikt z zarządu tego nie widzi. Oni nie radzili sobie z 20 sklepami a co chwile mają coraz więcej. To nie jest Chorzów gdzie umieli sobie poradzić z ponad 200 sklepami choć nie mieli warunków. Tam załoga a szczególnie od Pani Joanny . Umiała sama podejmować szybkie decyzje i rozwiązywać problemy. Patrycja która jeździ na wózku choć miała dużo pracy potrafiła pomóc kierowcy. Agnieszka też umiała szybko rozwiązać problem. Taki młody chłopak ostatnio też był w Bydgoszczy już myślałem, że przyjechali aby szkolić. Tu kierownictwa chyba niema a na pewno nie radzą sobie z załogą. Tu nikt nic nie wie. Niech ktoś się obudzić i wyśle tu ludzi do wyszkolenia tej załogi. Bo ten co jeździ na wózku z Ukrainy to i w Chorzowie nic nie robił i tu też nie jest do niczego potrzebny a na pewno nie daje dobre przykładu .

@Kierowca

To jakie palety przychodzą teraz Bydgoszczy to w Chorzowie były idealne. Niech ten magazyn zasypią

@Kierowca

Jak dowiedziałem się od kierowcy który jeździ w Chorzowie. To teraz mają 2 godzinny ale nie spóźnienia tylko wcześniej sprawdzone. A tu to jest (usunięte przez administratora) przy 60 sklepach spóźnienia a co teraz będzie. Zasypać ten magazyn i niech wszystko wraca do Chorzowa

@Kierowca

Tu jak by ekipa z Chorzowa przyjechała to sami by spakowali te 80 sklepów na jednej zmianie. W Chorzowie to był raj.

@Kierowca

Ta firma nigdy nie stawiała na rozwój i szkolenia. W tej firmie nie ma żadnych wdrożeń. Ekipa z Bydgoszczy nic nie wie bo zarząd też nic nie wie

@Lilu

Ta firma szkoli ale nie tych co trzeba. Mój znajomy zatrudnił się na magazyn BY i był w marcu w Chorzowie ale tam nikt nie miał czasu ich szkolić z pracowników którzy tam pracowali. Choć starali się coś podpowiedzieć to mieli swoją robotę. A kierownictwo bydgoskie które od kilku miesięcy się szkoliło żeby ich później szkolić miało ich głęboko w (usunięte przez administratora) Później znajomego wysyłali po sklepach dlatego się zwolnił.

Pracowniczka

Moi drodzy może więcej pokory w sobie i zrozumienia... Nikt nie wątpi w to że Chorzów ogarnąłby te 80 sklepów... szacunek dla Was . Miejmy na uwadze fakt że bydgoska załoga musi nabrać wprawy tak jak i Wy ja nabieraliscie w Chorzowie,Wy również byliście kiedyś początkującymi także więcej wyrozumiałości .

Rafał
@Pracowniczka

My w Chorzowie mamy to w .....co się U was dzieje. To nie my narzekamy. My teraz możemy złapać oddech. Dlatego z całym szacunkiem ale apel nie w naszą stronę o pokorę tylko gdzie indziej.

Włodzimierz Mmnie oszukać na a

Witam w dniu 8.10.2022 robiłem zakupy w ALDI na ulicy aleja Włókniarzy 148 w Łodzi.Płacąc przy kasie za zakupy próbowano mnie oszukać na artykułach spożywczych w ilości dwie sztuki Szynka konserwowa Krakus POLISH (usunięte przez administratora) w gazetce "Tylko w tę sobotę3-8.10.2022 był w cenie 10.99.Gdy płaciłem przy kasie zauważyłem że policzono mi za szynkę 29.98 .Zapytałem kasjerkę czemu naliczono mi kwotę 29.98 za ten produkt.Kasjerka poprosiła osobę która przyszła wyjaśnić zaistniały incydent lecz osoba ta nie potrafiła mi wyjaśnić dlaczego próbowano mnie oszukać.Nadmienię,iż bardzo zwrócił moją uwagę fakt że pani ta wykonywała polecenia przez inter-com.Cytuje Aneta oddaj panu różnicę za tę szynkę.Osoba wydająca polecenia przez inter-com nie raczyła wyjść i wyjaśnić tej sprawy dlaczego próbowano mnie oszukać.Domyślam się iż osoba wydająca polecenia przez inter-com jest osobą przełożoną tych pracowników.Będąc przy kasie usłyszałem że ta osoba przełozona podaje dane osobowe pracowników przez inter-com publicznie CYTUJE"Piotrek Madaliński do mnie!do biura podejdz." Ja jako klient czułem się bardzo niekomfortowo widząc i słysząc relacje przełozony-pracownik.Jak z mojego powodu zostali zestresowani,a ja tylko chciałem kupić artykuł z gazetki reklamowej. Drodzy państwo po zaistniałym incydencie wnioskuję,iż muszę być bardzo czujny i weryfikować paragon zgodnie z cenami gazetki co nie należy do komfortowego robienia zakupów. Jeżeli państwo uważaja że komfortem jest sprawdzanie paragonu robiąc zakupy to mamy inne spojrzenie na słowo komfort. Z wyrazami ubolewania Włodzimierz W. Ps.Moim zapytaniem jest czy są wyznaczone godziny kupna artykułów z gazetki bo zakupy robiłem 8.10.2022 miedzy godzinz21.45-22.00.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 526.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 429, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 186 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.