Opinie o Tuopu Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tuopu Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tuopu Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tuopu Poland Sp. z o.o. w Poznań

extrejnejro

Cóż mogę powiedzieć, kolega bądź koleżanka z ostatniego komentarza wysoko podniosła poprzeczkę, ale postaram się chociaż dorównać :) Duża większość tego co zostało zawartem w tamtej opinii to prawda, ja postaram się rzetelnie wypowiedzieć na podstawie swojej historii w tej firmie. Pracodawca i kierownictwo nic do nas nie ma...nawet szacunku :) Także nie spodziewajcie się, że jak przyjdziecie pracować do tej super przyszłościowej firmy to dostaniecie jakikolwiek szacunek, jedynie na co możecie liczyć to depresja po pierwszej wypłacie, ogólnie pensja jak i zachowanie kadry rządzącej jest podobnie żenujące także dziwi mnie fakt, że jest mnóstwo ludzi którzy nie zastanawiają się nad odejściem z tej firmy patrząc na to, ze ja znalazłem prace bez problemu i dostaje prawie 2 k więcej niż tam po roku pracy, ale do meritum; Sam Bob czyli wielka postać tej firmy to żenujący mały Chińczyk który ewidentnie nie potrafi poradzić sobie z zadaniem jakie mu powierzono, ewidentnie zdeprymowany zakazuje pracownikom wszystkiego, siadać na chwile, stać w jednym miejscu, opierać się, ogólnie macie być zaprogramowani jak większość Chińczyków. Doszły mnie również głosy, ze uderzył jakiegoś pracownika, ile jest w tym prawdy nie wiem ale patrząc na jego zachowanie byłby do tego zdolny. Nowego Polskiego Dyrektora nie oceniam bo widziałem go raptem raz, natomiast poprzedni dyrektor, mimo ze był miły to ewidentnie nie nadawał się do tego czym miał się zajmować, chłop jak wychodził na hale to wyglądał jakby pierwszy dzień w pracy był, mało konsekwentny, wiecznie był źle traktowany przez Boba. Co do kierownictwa to Wojtek wydawał się być spoko gościem, coś tam się interesował tym co się dzieje w firmie i na produkcji, nie mogę specjalnie dużo na jego temat powiedzieć. Adaś ? Adaś to taki typowy cwaniak, który myśli ze wepnie się wyżej w szczebelkach firmy przez to, że ma 187 szkoleń, pracował gdzieś tam i potrafi coś po angielsku powiedzieć, ogólnie fałszywy typ, podejdzie do cb coś pogada a za plecami z liderami ciśnie bekę z cb, jego podejście do pracownika to " przynieś wynieś pozamiataj " najlepiej bez dyskusji a on w tym czasie sobie pójdzie na fajeczke i pogadać przez telefon :) Co do Pauliny to z tego co mi wiadomo, nigdy nie była liderem ani zastępcą, ale za to może wam coś upiec :) Fakt, przejście na termal niektórych to " ostatnia szansa ", której ja całe szczęście nie dostałem. Co do Darasa...no jest jaki jest, czasami podniesie głos, ale nie powiedziałbym żeby na mnie krzyczał kiedykolwiek, jakby nie patrzeć to od niego tez wymagali wyników więc mogę zrozumieć ze czasami po prostu jest nerwowy. Słuchajcie jedyne co mnie spotkało dobrego w tej firmie to chyba ludzie ( Polacy, zatrudnieni przez Tuopu) bo na początku serio byliśmy zgrana ekipą i było fajnie. Teraz podobno ciężko znaleźć Polaków w tej firmie i to racja, mnóstwo Ukraińców często słabo gadających po polsku, hindusów i pewnie już innych nacji a to tylko po to żeby oczywiście przy oszczędzić. Jak chodzi o kasę...słabo bardzo słabo, nie ma premii nadal z tego co wiem, brak dodatków za cokolwiek, ani jakościowych ani frekwencyjnych, socjal tez kiepski. No nie polecam nikomu tej firmy ale mam świadomość ze nikt normalny już tam nie przyjdzie pracować, naprawdę ludzie znajdziecie firmy dużo dużo lepsze niż ta, nie traćcie nerwów i na czasu na ten (usunięte przez administratora) chiński. Dodam tylko, że ja zostałem zwolniony bo nie wykonywałem swoich obowiązków ( przynajmniej tak mówił kierownik Mateusz i ta cicha pani prezes Karolina ), ale prawdziwy powód był taki, że po prostu zacząłem się stawiac i mówić otwarcie o tym co mi się nie podoba w tej firmie a dewiza Tuopu to "usuwanie zgniłych jabłek" kto ma wiedzieć ten wie :) także mimo ze robiłem wszystko to co musiałem to na całe szczęście dostałem wypowiedzenie. Mógłbym napisać też pare słów jeszcze o kilku osobach ale szczerze myśle, że starczy wam to i liczę, że dorównałem poprzedniej opinii. Całej kadrze zarządzającej życzę jeszcze więcej fałszu, nie traktowania pracowników poważnie i jeszcze więcej zagranicznych pracowników tak żebyście koniec końców mieli caly świat w tym chińskim bagnie. A wam Pracownikom, którzy pracowali razem ze mną życzę miłego dzionka i radzę szukać nowej pracy bo naprawdę marnujecie swój potencjał. Pozdrawiam <3

Beebee

Ja osobiście pracuję tutaj prawie rok. Nie narzekam, pomimo, że produkcja nie ruszyła to były karty przedpłacone na święta. Teraz zawiązują ZFŚS, zamiast Luxmedu będzie Medicover. Mają być wczasy pod gruszą, benefity na święta i inne. Podwyżki mają być co roku. Teraz będzie jakoś po I kwartale. Czego się spodziewaliście ?! firma dopiero co się rozwija, a Wy na start chcecie kokosy ? Z czego ? Jak produkcja nie szła... Jestem zadowolona i wierzę, że się rozwiniemy. Keep climbing, hope booming !

emzetka
@Beebee

A jak to aktualnie wyglada? Ile netto moze oczekiwac pracownik produkcji?

Niezadowolony

Poziom zarządzania w tej firmie to jedna wielka porażka. Zastanawiam się skąd tyle pozytywnych wpisów. Chyba samo kierownictwo je wystawia, jednocześnie usuwając te negatywne. Zastanówcie się dwa razy zanim złożycie CV.

Swidrol
@Niezadowolony

Dwa razy to z pewnością za mało, wystarczy twardy łeb na chwiejącym karku .Nie masz człowieku takiej wiedzy co cię tam czeka .Banda liderów tzw (usunięte przez administratora), ciągle nakazy i zakazy wojna psychiczną zakrojoną na dużą skalę. Pewna grupa osób ,siedząca na (usunięte przez administratora) z odleżynami,mająca Wielkie mniemanie o sobie a zarazem nie znajaca pracy fizycznej ,którą wykonują pracownicy na najniższym szczeblu .. Zapamiętajcie to sobie dobrze (usunięte przez administratora) !!!.

Agencyjny spawacz

Ja tylko chciałbym podziękować moim byłym już współpracownikom za przekazaną mi wiedzę i zdobycie pierwszego doświadczenia w branży. Myslę, że w ostatnich tygodniach mimo panującej atmosfery i ogólnego chaosu, który panował na firmie tworzyliśmy w swoim gronie świetną atmosfere przez co przychodzenie do pracy nie stało się męczarnią. Koniec końców firmie życzę szybkiego powrotu na właściwe tory i odpowiednie docenienie pracowników. ;)

Irritated

Dziewczyno... Naprawdę sądzisz, że wylewanie żali na tym portalu jest potrzebne? Jeśli ktoś Cię skrzywdził, to porozmawiaj z tym człowiekiem. Napisz do niego, zadzwoń i wyjaśnij temat lub zamilcz. Ciągłe użalanie się nad sobą jest smutne, a nikogo nie interesuje twoja nadinterpretowana historia. Forum nie jest od tego.

Maniek Nowy wpis

Odwołując się do wszystkich zapytań związanych z chęcią podjęcia tutaj pracy, jestem w stanie zaproponować tylko pracę jak najdalej stąd, żeby przypadkiem (usunięte przez administratora) podejście pracodawcy nie przeszło na was. Biorąc pod uwagę ciężar i wymogi co do pracy, dostajecie niższe niż oferowane na rynku wynagrodzenie, dodatkowo jesteście traktowani przedmiotowo (roboty mają tutaj lepiej). Jeżeli nie przeszkadza wam widok chińczyka 10 raz na przerwie lub po 4 godzinnej drzemce w toalecie (gdzie zwykły pracownik został by zlinczowany i zwyzywany za 2 minuty opierania się o stół), to jak najbardziej jest tu elegancko. Uświadamianie ludzi o OBOWIĄZKOWYCH nadgodzinach ma miejsce max 2 godziny przed ich faktycznym odbyciem. Zdobycie wyższego stanowiska jest tutaj bardzo proste, wystarczy odpowiednio się podlizać i donieść na większą ilość współpracowników (Ale nie ma co liczyć na większe wynagrodzenie ;) ) Wymagania co do poszczególnych osób zwiększyły się 3 krotnie, co za tym idzie zakład pracuje kilka razy wydajniej, ale zdaniem dyrekcji w dalszym ciągu jest za dużo pracowników, więc za takie same pieniądze jesteś zajeżdżany. Warto też chodzić uśmiechniętym, bo nigdy nie wiesz z której strony ktoś robi ci zdjęcie, a przecież każdy chce wypaść na fotografii jak najlepiej. Nie ma znaczenia, że robiona jest w celu doniesienia na ciebie jak chociażby pijesz zbyt długo. To co wymieniłem, to tylko czubek góry lodowej, jak chcecie się dowiedzieć co jeszcze kryje się za chińskim reżimem, oraz pragniecie stracić czas wolny, to zapraszamy. Nie zapomnijcie uśmiechnąć się w hr, to może akurat was nie zmuszą do nadgodzin ;) Warto tu być, żeby dowiedzieć się jak nikt nie chce żyć

Adaaaam Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie chińskie zarządzanie nie ma nic wspólnego z polskimi realiami polski dyrektor niech lepiej zapakuje swój uśmiech i wraca do Samsunga

Zdemotywowany Nowy wpis

Nigdy nie zdarzyło mi się pracować w firmie tak źle zarządzanej niż ta. Wiele rzeczy tu leży, a kierownictwo zachowuje się tak jak gdyby chciało zaprowadzić tę firmę na dno. Stosunkowo niskie jak na branżę zarobki, bardzo słabe socjale, kamery na stołówce, brak premii, (usunięte przez administratora) obłuda i zwykle (usunięte przez administratora) słynnego tu Adasia, który swe stanowisko znalazł chyba w paczce chipsów, główna kadrowa szukająca luk prawnych by dowalić pracownikom, domniemane długi firmy i brak perspektywy poprawy, podwyżek, systemu premiowego itd. Bardzo możliwe, że komentarz szybko zniknie, bo podobno firma chciała zapłacić portalowi za usunięcie profilu. Działa to na wyobraźnię, co nie? To co się dzieje pod wodzą nowego dyrektora przechodzi jednak jakiekolwiek pojęcie. O ile się nie mylę to już trzeci dyrektor w skali roku. Podobno świetny fachowiec, a tak naprawdę buc, cham, (usunięte przez administratora) Co częste na tym stanowisku nie zna się on kompletnie na procesie i realiach, a na świat patrzy przez pryzmat cyferek i własnego ego. Ostatni miesiąc w Tuopu to: - przesunięcie wprowadzenia zapowiadanej trzeciej zmiany na tydzień przed świętami mimo sygnałów z produkcji na temat braku ludzi do obstawienia dwóch zmian (tak, wprowadzenie trzeciej w tym przypadku!) - zrezygnowanie z powyższego pomysłu i odwołanie trzeciej zmiany z dnia na dzień i zmuszenie ludzi do przyjścia do pracy kolejnego dnia na inną zmianę (co powinno stać się z tygodniowym wyprzedzeniem) - straszenie na prawo i lewo zwolnieniami dyscyplinarnymi ponieważ ktoś poszedł na urlop, był chory, nie chciał zostać dlużej czy nie chciał przedłużyć umowy - przymusowe przerzucenie ludzi z innych działów na produkcję ponieważ brakuje ludzi (gdzie przed chwilą z tą samą ekipą chcieli rozkręcić trzy zmiany) - blokowanie zamówień wielu komponentów niezbędnych do pracy, w pewnym momencie nawet długopisy trzeba było przynosić z domu - blokowanie rekrutacji nowych osób na potencjalną trzecią zmianę (to brakuje tych ludzi czy nie?) - wprowadzenie kolejnej agencji pracy do firmy, która traktowana jest gorzej niż zwierzęta. Podobno ta agencja ma zastąpić inne (stanowiące gdzieś z 30-40% obecnych pracowników), bo jest tańsza (co pewnie przekłada się na ich zarobki) i kogoś tam w niej kierownik zna - informacja w zeszły czwartek popołudniu, że kolejna sobota jest obowiązkowym dniem w pracy odrabiamy za 2 maja (fajnie dowiedzieć się o tym 40h przed..) - ogólne nastawienie typu coś się nie podoba to wyjazd dyscyplinarnie - okłamywanie klienta na temat jakości produktu i przepuszczanie produktów tragicznej jakości - UWAGA NOWOŚĆ!!! informacja z przed dwóch godzin: od jutra pracujemy w systemie 6-16 i 16-2 i nikogo nie obchodzi, że mamy 40-godzinny tydzień pracy, że takie info daje się z tygodniowym wyprzedzeniem, że ludzie o 2 nie mają możliwości powrotu do domu i mają inne plany. Karolinka na pewno ma już przygotowane kruczki prawne, a jak się komuś nie podoba to zwolnienie dyscyplinarne. W tym wszystkim zabrakło informacji o Bobie, czyli chińskim dyrektorze wielokrotnie wspominanym w innych postach. Można o nim pisać wiele, raczej negatywnie, ale ostatnimi czasy jakby przycichł, a wszystkie nowości przypisywane są nowemu dyrektorowi. Możliwe, że to celowa taktyką, możliwe, że nie. Obie opcje równie prawdopodobne. Z plusów to ludzie pracujący tu są naprawdę mili, pomocni i tolerancyjni. Bezpośredni przełożeni, liderzy, kierownicy itp też są często bardzo w porządku (wspomnienie Adama jako wyjątek potwierdzający regułę), lecz niestety mają często związane ręce. Praca też była całkiem ok jak na pracę na produkcji. Oczywiście do czasu gdy niektórzy zaczęli robić reszcie pod górkę.

Zdemotywowany Nowy wpis
@Zdemotywowany

Zapomniałem w tym wszystkim o parokrotnych obsuwach z wypłatą wynagrodzenia. Jeśli przy takim długim poście zapomina się o takich rzeczach to faktycznie dużo złego musi się dziać.

Cucumber
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Ja to chciałbym się tego głównego kierownika produkcji( Mr. A.) zapytać tylko o jedno, kiedy można się spodziewać tej kantyny? Prawie połowa roku a tu palik w ziemie nawet nie wbity, a chciałbym zaznaczyć, że kuchnia chińska jest moją ulubioną. Jestem niezmiernie zawiedziony, że ta sprawa stoi w miejscu. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tuopu Poland Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Krzywoustego

Casting w tej firmie to istna kpina, jedzies na rozmowę, tracisz czas i paliwo. Potem czekasz tydzień,.dwa , jak się w końcu dodzwonisz to ktoś Ci powie że znów musisz poczekać a i tak nie oddzwoni. Porażka w uj. Nie polecam pracy w takiej firmie, która od początku rekrutacji ma człowieka głęboko na (usunięte przez administratora). Brak szacunku, a osoba która prowadzi rekrutację to powinna być zwolniona z pracy bo jej zachowanie wpływa negatywnie na ogół całej firmy.

MatiRowerzysta

Odradzam komukolwiek pracę w tej firmie.Problemow jest tyle że nie wiadomo od czego zacząć....Place są niższe niż w innych firmach z tej branży.Nie ma żadnych premii i systemu motywowania pracowników.Nie bez powodu bardzo trudno znaleźć pracownika który przepracował tutaj kilka miesięcy.Firma ratuje się obcokrajowcami z agencji których traktuje się gorzej niż (usunięte przez administratora) Takim świetnym przykładem jest to jak główny szef czyli Bob potajemnie zapraszał ludzi z agencji do pracy w weekend płacąc im normalna stawkę a ukrywając to przed pracownikami zatrudnionymi na umowę.Wczoraj zmuszali ludzi do pozostania na 4 godziny nadgodzin do 2 w nocy.Mozna by tu wymieniać jeszcze wiele takich (usunięte przez administratora).Ostatnio pieniądze nie wpływają na czas.Wielu pracowników nie ma wypłacanych wszystkich nadgodzin.Nalezy tutaj poruszyć temat kierownika Adama.Typ (usunięte przez administratora) z targowiska co Ci poświęci koralikami mrugnie oczkiem i namówi do pozostania w firmie dłużej obiecując miła współpracę i napewno coś jeszcze a pozniej zignoruje i nawet ukarze za to że wymagasz dotrzymanie jego obietnic.Naprawde wiele osób zostało przez niego (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).Nie popełniaj błędu który ja popełniłem i nie pracuj dla tej firmy a zachowasz duzo zdrowia psychicznego.

nobody
@MatiRowerzysta

Warto również dodać, że aktualnie ludzie z innych działów są zmuszaniu do ''wsparcia'' produkcji :). Na szczęście większość z nich nie dała się wykorzystać i udała się na zasłużony wypoczynek ;)

Co to za firma, nie wypłaca pieniędzy na czas. Chiński dyrektor zakładu romansuje z chińską pracownicą, widuję ich na mieście często razem. Na produkcji bałagan, wszystko załatwiane pod stołem. Nie polecam. Dobrze, że mam już to za sobą

Dziwi mnie tak wysoka ocena na Goworku. Praca na produkcji przypomina (usunięte przez administratora), w roli "kata' na pewno by się dało kogoś wytypować :) Ludzie się zwalniają na potęgę, nie ma komu pracować. Warunki takie, że nie życzę nawet największemu wrogowi... Żadnej zachęty dla ludzi chcących uczciwie zarobić, żadnych premii, benefitów- "góra" ma wyobrażenie ze pracownicy przychodzą pracować dla idei. Na szczęście rynek pracy w Poznaniu jest dość obszerny i wszędzie jest lepiej niż w Tuopu. Mam nadzieje, że reszta pracownikow pójdzie po rozum do głowy i rzuci ta prace... bo przy dluzszym obcowaniu z kultura tej firmy załamanie nerwowe gwarantowane. Nie ma podstawowych narzędzi do pracy, najlepiej jakby pracownik przychodził do pracy wraz ze swoim wyposażeniem... Praca dla idei i wyniku, bez narzędzi i bez ludzi.. Tak się nie buduje firmy, tylko niszczy się ja w zarodku. Odradzam.

Pener z Wildy

Pracą dla idei to slogan szefowej HR i "mądrego" Łukaszka od którego wszyscy uciekają do innych działów np kontroli jakości, bo nie chca pracować z nim. A on po trupach do celu naszczuwa ludzi np swoich liderów, głównie niejakiego M.żeby kablował na inne działy. Takiego karierowicza to nie widziałem nigdy.

Beebee

Będzie...
@Beebee

Wszystko będzie... A co jest teraz? Czy ktoś jeszcze wierzy w te obietnice? Opieka medyczna z Luxmed wygasła z końcem lutego. Medicover miał być na dniach, szczegółów nadal nie ma, a medycyna pracy to chyba trochę mało. Zawiązują ZFŚS bo mają taki obowiązek, to nie żaden benefit ani dobra wola. Niestety prawda jest taka, że poziom zarządzania i komunikowania w tej firmie pozostawia wiele do życzenia. Z jednym się zgadzam. Pozostaje nam wiara, że kiedyś będzie lepiej.

Uczciwy
@Beebee

Pani Sylo proszę o szczerość nie kłamać w firmie brak premi zero podwyżki i wyzysk pracownika to firma która tylko do siebie i nic od siebie czuć komunę i złe traktowanie pracownika zero BHP nie polecam same obietnice zero konkretów atmosfera bardzo słaba i (usunięte przez administratora)

Real
@Beebee

Czy pracują tam także kobiety przy produkcji?

Asia
@Real

Jest ich niewiele ,ramy są ciężkie bolą nadgarstki ,boli kręgosłup szyjny I lędźwiowy nie mówiąc o miesięcznicyktóra jest zmorą każdej kobiety. Potrzeba kobiet silnych tzw Baba / Chlop.

emzetka
@Beebee

A jak to aktualnie wyglada? Ile netto moze oczekiwac pracownik produkcji?

WSTYD

Dzisiaj jest 10 a wypłaty nie ma, z tym że dzisiaj jest niedziela a wypłata powinna być w piątek. Ale w piątek o 14.30 dostaliśmy informację że wypłaty nawet nie wyszły z firmy i bedom w poniedziałek kończone. Godzina informacji najlepsza bo I zmiana już poszła a II przyszła do roboty. ALE NAJWAŻNIEJSZE jest że pani kierownik z HR czuje presję odpowiedzialności że tyle rodzin musi wykarmić i że każdy ją obwinia że nie ma pieniędzy na koncie przed weekendem. Bo przecież każdy pracuje dla idei lepszego jutra w chińskiej firmie za uścisk dłoni prezesa i nikt nie ma rachunków do zapłaty. Myślę że każdy zwykły pracownik w tej firmie nie lamentuje że się nie wyrobił z robotą, tylko wpierw dostaję zjebę od szefa a potem od chińskiego szefa że czemu tak wolno i że zawsze możemy ciebie zwolnić i zastąpić pracownikami z agencji. Ale przecież my mamy być wyrozumiali bo ktoś nie zdążył. A nasze rachunki? A ktoś dopłaci odsetki za zwłokę SPOWODOWANĄ nie z winy pracownika? Oczywiście, że NIE. Zawitał nowy szef także nadzieję na zmiany może są możliwe.

@WSTYD

Wstyd, wstyd. Odradzam każdemu pracę tutaj. Cały miesiąc przygotowanie wszystkiego na przyjazd wielkiego szefa, a w nagrodę brak wypłaty;) dzisiaj jadę do lekarza bo mnie coś kolano boli. Mam nadzieję, że więcej osób pójdzie po rozum do głowy i zrobi podobnie. Jeśli zobaczą że nie reagujemy na 1 dzień opóźnienia za chwilę będzie tydzien. Zwiększenie norm. I oczywiście od 2 lat temat premii zostanie zamieciony pod dywan. Skandal!!!

anonim v2
@WSTYD

jeszccze warto poruszyc temat socjalnego, ktorego w tamtym roku nikt nie dostal bo przeniesli na ten rok, a pieniedzy jak nie widac tak nie widac. Aby ciagle obiecywanki ze beda podywzki i premie, ale tak juz jest od dwoch lat a wyplaty w miejscu. Ciagle malo, na stanowisko jak sie spoznisz jedna minute po przerwie sniadaniowej to lider juz robi zdjecia ze cie nie ma. Taki jest obraz tej firmy.

Hdksh
@WSTYD

Nowy dyrektor wytrzyma okres próbny tak jak jego poprzednik jedyne co może się zmienić to zakaz spożywania posiłków wogóle i nakaz pracy po 12 godz otto chińsko komunistyczny sposób zarządzania ???? czekamy na kolejną inspekcję pip

I love Japan
@Hdksh

Ja czekam na zaległy przelew, z ustawowo naliczonymi odsetkami za kolejne opóźnione wynagrodzenie. Wszystkim kandydatom i kandydatkom polecam pracę w tej firmie, nigdy nie musisz się zastanawiać jak 10 przypada w weekend, czy wypłata będzie w piątek? Otóż nie, nie będzie jej. Nie dostaniesz nawet informacji co się dzieje, bo kierownictwo nie przekazuje żadnych informacji swoim pracownikom.

Jarek

Bardzo chciałbym tam pracować jako spawacz jak się z tą firmą skontaktować.

Jak wygląda praca w kontroli jakości? Czy warto aplikować na to stanowisko?

nierobek
@Zainteresowany

Nie warto. W tej firmie nie ma jakości więc nie ma czego kontrolować

W utrzymaniu ruchu pracujesz jako starszy operator maszyn.

AntyAdam

Dobra ekipa. chłopacy sobie chwalą. Wszyscy na UR pomocni. Roboty od groma, dużo można się nauczyć. Więcej niż roboty jest hejtu kierownika produkcji który zakwasza atmosfere.

Pracownik PL

Dodam parę słów od siebie. Paulina - jest ok, została niesprawiedliwe potraktowana przez swojego obecnego lidera. Sylwia - latała szeptała u góry no i ciepła posadkę dostała. Agnieszka pracowała ciężko, nawet już sobie dobrała zespół, ale się posypało bo zbyt dużo straszyła że się zwolni. Rafał - zawsze ma dystans do wszystkiego, miły człowiek. . Leszek dobry człowiek - pracę musi zachować. Byle tylko zawału nie dostał od biegania za Adasiem. Tomek, jest bardzo pozytywny. Darek - wiecznie się wymądrza, ale stworzył dobry zespół. Adaś postać o wielu twarzach. Bardzo dba o bezpieczeństwo pracowników licząc kłódki. Zleca jednak szorowanie podłogi środkami chemicznymi bez żadnych zabezpieczeń ochronnych. No i Adaś zawsze ma katar. Po południu katar się nasila, i ciężko jest złapać z nim kontakt. Mateusz jest dobrym kierownikiem Potrafi docenić wyniki pracy i zwykłych pracowników. Szkoda że nikt z zarządu nie słucha jego opinii. Bob jaki jest każdy widzi. Ps. Po zmianie polskiego dyrektora firma idzie na dno. Zero szacunku dla pracowników.

Lili

Czy Tuopu zwalnia ludzi?

Angelo

Pracowałem w tej firmie około roku, moje doswiadczenia jakie z tad wyniose sa napfawde bezcenne. W firmie przeszedłem wszystkie fazy jakie można przejsc, od nadzieji w pierwszych miesiacach pracy, poprzez wkurzenie, flustracje, zdemotywowanie, załamanie, brak perspektyw, i wkoncu pogodzenie sie z tym w jak złej firmie jestem. Źle zarządzanej, gdzie nikt nie szanuje pracownika, i nie mowie o szanowaniu na zasadzie koleżeństwa z przełorzonym, ale raczej przez szacunek rozumiem fakt ze na hali jest w miare ciepło, przestrzega sie podstaw bhp, daje ciepłe ubranie na zime a nie każe przynosic swoje... przez szacunek mam na mysli wysłuchanie pomysłow pracownika bo usprawnianie swojej pracy to podstawa, tu niestety nigdy sie z tym nie spotkałem, pracownik ma ślepo robic co mu każa nawet jesli to nie zgodne z etyka pracy albo bhp. I wieczny tekst " niepodoba sie to..." dokonczcie sami. Najgorsze jest to ze od wielu pracownikow, przełożonych, słyszysz tylko ze w każdej firmie tak jest, obojetnie gdzie sie nie pójdzie, i to jest zalamujace ze w tej firmie sami siebie demotywuja do braku zmian. Smutne... Jeśli za to chodzi o pozytywy to są (niestety). Ta praca nauczyła mnie tego ze gorzej juz być nie będzie, i tego że warto przestrzegac BHP, wogule powinni zabierac tu na szkolenia osoby ktore nie doceniaja pracy z dobrym bhp, nauczyłem sie tu kombinatorstwa, załatwiania wszystkiego pokątnie, i kłamstwa jak edytowac pliki pdf i klamac ze jest inaczej niż pokazuje nam rzeczywistość. Ja na szczescie juz nie musze meczyc sie w tej firmie, i ubolewam nad tym ze sporo ludzi jeszcze sie tam męczy, pracy nie polecam a w cv wolałem wpisac rok przerwy niż rok pracy w tej firmie. Acha i pizdrawiam Kierownika Adama bo to głownie on i jego zachowanie zmotywowało mnie do zmiany pracy ????

Jak długo czekaliście na odzew z Tuopu Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wielkie bum

Zawsze byłem przeciw pisaniu jakiś opini ale nie tym razem … Firma która na początku zapowiadała się bardzo fajnie i dobrze się w niej pracowało do czasu gdy, ludzie którzy nie znają się na pracy zaczęli mówić co robić, 90% decyzji tych ludzi były błędem ale jeżeli trzeba było wziąć odpowiedzialność to oczywiście nie ich decyzja. Brak podwyżek w firmie lub tak małe że praktycznie ich nie odczuwasz, w większości firm na około zarobisz znacznie więcej. Brak szacunku przełożonych do ciebie,(usunięte przez administratora) Ogólnie firma jedna wielka tragedia w której jest coraz gorzej, zdecydowanie nie polecam. Na rynku jest tyle firm w których zarobimy tyle samo lub więcej że bez sensu tutaj pracować. Myślę że ta opinia zniknie za nie długo ale i tak opłacała się ja napisać jeżeli chociaż jedna osoba przez nią nie przyjdzie do pracy…

Inżynier

Po firmie nie ma co oczekiwac, pracownik nie jest tu szanowany ani doceniany, jestes po to byś pracował i sie nie oddzywał że coś nie pasuje albo jest nie zgodnie z bhp. Wieczne nie, wiecznie źle co kolwiek bys zrobił. Toalety brudne i nie sprzatane, papieru czy recznika brak, nie wspominajac o mydle(!!!) Zarobki nie sa fantastyczne, a ciagle masz dokladane pracy, i za co, bo jestes pracownikiem to masz robic wszystko, w 13,5 stopniach. Firma zapewnia kurteczke i koszulke (polo) ale nic wiecej reszte jesli jie chc3sz zmarznac z domu przynosisz sam!!! W biurach siedza w rekawiczkach i kurtkach a na produkcji co 2 choruje. Jeszcze teraz wprowadzili ze rekawice i srodki ochrony osobistej masz wymieniac zużyte za dobre i nic wiecej sie tobie jie należy. Firma nie daje nic tylko ciagle zabiera. Porażka i nie polecam podejmowania pracy

W tej firmie nawet 5s leży i kwiczy, a wy chcecie żeby pracownicy robili nie wiadomo jakie ilości. Teraz szukacie sposobów jak tu pracownika przyśpieszyć. Nie ma sprawy, dokładajcie nam pracy, gdzie już teraz niektóre stanowiska są przeładowane ilość obowiązków. Ciekaw jestem efektu, jednak przypuszczam, że bedzie odwrotny od zakładanego. No i bym zapomniał, o tej znanej toalecie na produkcji ktoś zapomniał czy jak to wygląda? Do końca roku oprócz stada baranów będziemy mieć stado szczurów, myszy, karaluchów i innego ciekawego robactwa. Strach drzwi otworzyć, a gdzie dopiero wejść i skorzystać. Macie już na start, w prezencie od pracowników jeden ze sposób poprawy wydajności. Jak będziemy mieli bliżej stanowisk pracy toaletę, z której da się skorzystać to nie będzie trzeba chodzić do innej na drugi koniec hali. Nie pozdrawiam serdecznie, mam nadzieje, że nowy rok przyniesie duże zmiany, życzę tego sobie i innym pracownikom, bo dla firmy to nadziei już nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Tuopu Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Tuopu Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tuopu Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuopu Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tuopu Poland Sp. z o.o.