Opinie o Drukpolska.pl w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drukpolska.pl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukpolska.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukpolska.pl w Poznań

Aaaa

Plusów?Każdy ma taką świadomość że ta drukarnia to jedno wielkie nieporozumienie same minusy wystarczy czytać komentarze w internecie na temat tej drukarni nawet klienci sie na nich skarża ze placa za towar a go niezostaja. Jednym slowem minus i to wielki

Aaaa

Jednym słowem niepolecam żeby tam pracować i zamawiać cokolwiek

rrrrr

Tam nie było miłej atmosfery w tym momencie pracuje w innej drukarni i jest bez porównania w końcu ktoś mnie szanuje i docenia a nie wiecznie jakieś wymyślanie żeby ludzi dołowac ale im to chyba sprawiało przyjemność i jeszcze wiecznie jakieś pomyłki w wypłatach nie było tam żadnego miesiąca żeby moja wypłata była policzona dobrze a ta Pani co się z nią załatwiał kwestie wypłat taka nieprzyjemna naburmuszona że szok i nawet nie umiał przeprosić TO JEST CALA PRAWDA O DRUKPOLSKA NIEPOLECAM

beata

A JA POLECAM SUPER ATMOSFERA NAPRAWDĘ SZKODA ZE NIE MA JUZ PRACY W DRUKARNI :(

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Drukpolska.pl? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Daria

Niewymagałam kłaniania się tylko powiedzenia dzieńdobry a nie patrzenie z góry a tak naprawdę to połowa ludzi była bardziej wykształcona i wychowana tam na produkcji niż całe to pomyłkowe szefostwo inni mają racje szkoda na was czasu i nerwòw tylko żeby inni ludzie wiedzieli jakbychceli iść tam do pracy jak ludzi sie tam traktuje Z GÓRY

Nikt tam nie przychodził odbębniać ośmiu godzin tylko przychodził pracować a sam fakt że ludzi się tam nie szanuje i traktuje sie jak śmieci wytrzymałam tam tylko 3 tygodnie To jest tam jakieś nieporozumienie i szkoda tracić na nich czas są inne drukarnie gdzie się ludzi szanuje i nawet się kłaniają

Ffff

O ni coś dać ten właściciel nawet swojego interesu nie umie prowadzić a ni Dzieńdobry powiedzieć katastrofa

daria

Pracowałam tam od lipca do pażdziernika szczerze to masakra traktują ludzi jak śmieci zwłaszcza jedna z szefowych produkcji (Pani M) polecam ludzią o mocnych i stalowych nerwach

Xxxxx
@daria

P.Dario u nas się pracuje a nie przychodzi odbębnić swoje 8 godz i jeszcze kłaniać się mamy .Jak Pani trochę popracuje i nauczy się tego to zapraszamy pozdrawiam P.M proszę nie oceniać

Jacek

Jestem byłym kontrahentem tej firmy. Wyłudzili ode mnie w 2012 roku pieniądze na wydruk kalendarzy po czym zamówień nie zrealizowali, pieniędzy mi nie zwrócili i tłumaczyli się bałaganem w firmie. Po 3 latach czekania byłem zmuszony zgłosić sprawę policji , prokuraturze i urzędowi skarbowemu. Z daleka od tych ludzi.

Klient

Może i fajnie pracuje się. Współpracuje z nimi jakiś czas, jeszcze nie zdażyło się, aby cokolwiek wydrukowali na czas. Potrafią mieć ponad tygodniowe opóźnienia.

kasia

witam miałam okazje pracować w tej firmie i POLECAM ,fajna atmosfera ,fajni ludzie kierownictwo fajne można zarobić dużo polecam raz jeszcze i pozdrowienia dla całej ekipy drukpolska :) kasia szkoda że musiałam wyjechać w rodzinne strony

marta

dla mnie ok , pracowalam w lipcu sierpniu i było wszystko ok , typowa praca jak na produkcji.fajna atomosfera pozdrowienia dla ewy i marioli

Zostaw merytoryczną opinię o Drukpolska.pl - Poznań

• Jak się pracuje w Drukpolska.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Drukpolska.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukpolska.pl?

Drukpolska.pl
2.7/5 Na podstawie 50 ocen.

Drukpolska.pl