Euromed Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań

Opinie o Euromed Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k.

i know

Na pewno taki przedstawiciel handlowy oprócz dobrej podstawy zarobków ma szansę na jakieś dwuskładnikowe zarobki, ale czy premia jesszcze jest? Chętnie bym się załapał, bo warunki finansowe są najważniejsze, w szczególności teraz. Dziękuję za odpowiedź

anonim 2

Poszukiwali przedstawicieli ale już zamknęli rekrutację. Wynagrodzenia ok 3500-4500 netto plus premia.

Przez telefon i na rozmowie usłyszałem 2200netto. Umowę dostałem dopiero po 2 tygodniach od rozpoczęcia pracy. Na której widnieje 1700netto. Po kolejnych 2 tygodniach zwolniono mnie szukając wymówki. Prosząc o wytłumaczenie usłyszałem: "Nie pasujesz do zespołu" "Nie powiedziałeś dzień dobry pielęgniarce" ~nie wolno ci się odzywać jak jesteś na okresie próbnym~ W firmie nastąpiły akurat braki wolnego samochodu. Nie miał bym czym wyjechać z firmy po "szkoleniu" Którego tak naprawdę nie było. Cały serwis sprowadza się do wymiany płyt oraz udawania że się wykonuje przegląd. Serwis posiada dosłownie 2 śrubokręty. Brak fantomów itp przyrządów dla serwisantów. Firma totalnie niepoważna. Zatrudniająca dokładnie 12 osób wraz z vet medical. Zmarnowany czas. NIE WAŻNE CZY JESTEŚ HANDLOWCEM CZY SERWISANTEM. W ogłoszeniu powinno być napisane - będziesz kierował busa w stylu transporter, transit oraz dźwigał 120kg aparaty na 2 piętro by pokazać na demonstracji. A nie jak w normalnych tego typu firmach gdzie wysyłki sa prowadzone przez firmy kurierskie. A ty jeździsz wygodną osobówką.

łukasz

Firma rodzinna,zatrudnia kilkanaście osób,pensja handlowca ok.2 tyś plus prowizja od sprzedaży a plany są bardzo wysokie

zdzicho

Solidna firma, wynagrodzenia godziwe, terminowo regulowane zobowiązania wobec pracowników.

Anonim
@zdzicho 27.09.2011 08:43

Ciekawe bo z tego,co wiem to kwoty netto stają się kwotami brutto i pózniej okazuje się że jesteś ubezpieczony od tej niższej kwoty. Czyli szef nawet na pensji kombinuje

anonim 2
@Anonim 04.07.2016 22:13

Szanowny Anonimie, Z tego co wiem to piszesz nieprawdę. Wynagrodzenia w firmie zawsze były ustalane w kwocie netto. Musisz być bardzo sfrustrowany - pracowałeś kiedyś w tej firmie ??? Ja w niej pracuje od kilku lat i to co piszesz to jakieś bzdury. Potwierdzam opinię zdzicha.

Zostaw opinię o Euromed Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euromed Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k.