Opinie o KPM-MEBLE KŁODZKO w Kłodzko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KPM-MEBLE KŁODZKO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KPM-MEBLE KŁODZKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPM-MEBLE KŁODZKO w Kłodzko

jajaje

Dzięki za informacje!

Yura

Edyta jesteś do rozszyfrowania zmień \\\"nick\\\" A tak swoja drogą pomyślcie jak ciężko jest na bezrobociu a znaleźć teraz pracę to dopiero ciężka harówa.

edyta s.

Zobaczcie co się dzieje w zakładzie STEINPOLU w Witnicy. Podnieśli pracownikom normy. Zarabiają teraz po 1200 zł,-. Wszyscy zdecydowali się na strajk- 350 osób - STRAJKUJĄ już 2 tydzień. Podsyłam wam link do strony opisującej strajk. http://www.zachod.pl/2012/06/strajk-w-steinpol-witnica/ http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/06/06-oswiadczenie-dla-prasy.pdf Czy w Kłodzku będzie tak samo ????

jancio wodnik

no no no ///to sie w glowkach przewraca ////[syf kila i mogila]

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w KPM-MEBLE KŁODZKO. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent/ka Biura Dyrekcji?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
jancio wodnik

DAJCIE SPOKUJ CO TAM SIE WYRABIA TAPICERZY SIEDZA WDOMU NA POSTOJU A KOBITKI MUSZA PRUC ALBO SPRZATAC ZENADA ///////PANIE DYREKTORZE NIECH PAN W KONCU OTWORZY OCZY BO PAN WOGOLE NIEWIE CO SIE DZIEJE W TEJ FIRMIR

b

a po co ci pan Dyrektor? o czym z nim porozmawiasz? pani tłumacz powtórzy mu i tak tylko tyle ile sama uzna za stosowne,no chyba że znasz biegle język niemiecki. ale i tak nie sadzę ze bedzie chciał rozmawiać z tak mało znaczącą w tej firmie osobą jaką jest SZWACZKA.

jancio wodnik

Panie Dyrektorze niech Pan pokarze sie wkoncu na szwalni i porozmawia z ludzmi \\\'.Prosimy ,,,,,,,,,,,,,,,...............

ehhhhhh

niektórzy to myślą że WSZYSTKIE rozumy pozjadali .

disco

no tak,mój wpis był obszerny,pisałam co się u nas dzieje i ogólnie o kpm,moje spostrzeżenia,ale ta wojna teraz? po co to? jak można poniżać ludzi dzieki którym ma się prace? nas-akordowców? kadre można wymienić czy dokształcona czy nie,zawsze!a dobrą szwaczkę czy tapicera ze świeczką szukać.problem jezyka niemieckiego? są ludzie na szwalni któży mówią po niemiecku,pewnie mogli by porozmawiać z naszym D ale...leci przez szwalnie na złamanie karku,nie zatrzyma sie,tak jak to robił Josef,po za tym swoim pierwszym wystepem skutecznie wywarł odstraszające wrazenie i zniechęcił do kontaktów,teraz próbuje nadrobić uśmiechem i polskim \"dzień dobry\",może nie chce wiedzieć prawdy,woli podsunięte na tacy gotowe wyssane z palca statystyki? niech trwa w tym błogim stanie-poczekamy na rozczarowanie pewnie nie długo! Ech...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...ale u nas moglo by być lepiej,wystracztło by zmienić kilka rzeczy i ludzi i posluchać pomysłów od bezposrednio zainteresowanych! nie od rządnych awansow,nagród. Więcej pisać mi się nie chce oż glowa pęka jak się poczytało ostatnie dwie strony wpisów..po co to? i komu ulżyło? pozdrawiam jak zwylke pracowników akordowych w nas siła,nie dajmy się zmanipulować!!!

JANCIO WODNIK

to chyba bedzie cud ALLELUJA ALLELUJA ALLELUJA zapomnijcie obie sa zawziete i niech teraz miedzy soba rozwiarza problem POZDRO

ona to juz czytała

pani asystent,czy jej koleżanka już napewno poczytała sobie i zrozumiała że tylko wywołała burzę swoim obrażającym szwaczki postem.ciekawi mnie czy jej stosunek do szwaczek sie zmieni czy nie. SZCZERZE? WATPIE. nigdy nie doczekamy sie szacunku bo by nam się w (usunięte przez administratora) ... poprzewracało! ale chociaż słowo //PRZEPRASZAM WIECIE ZA CO// by sie należało. w końcu nikt przed jej wpisem jej osoby nie obraził,opisywana była ogólna sytuacja w firmie,więc należy to się nam jak krowom obora ;-) POZDRAWIAM CIężKO PRACUJąCYCH i ZAPRASZAM NOWYCH CHętnYCH :-) idzie się przyzwyczaić,powaga ;-)

ooooo żaaaaal ! O.o

Inteligencja nie zawsze idzie w parze z wykształceniem, więc w firmie mamy kadry z dyplomem niedzielnym i pracowników szeregowych, którzy nabywali rozumu w inne dni. To wcale nie jest przyjemne, kiedy przechodzą koło Ciebie kierownicy z wylewną łaciną podwórkową, ale co wolno wojewodzie ... . A pro po " Świętych Krów " to faktycznie powinny być traktowane z szacunkiem, gdyby ktoś nie był oczytany. I gdyby ktoś nie wiedział, to zebrania o ósmej rano nie trwają aż do 8:39 - to zwykle krótka formalność.Tak brzydko i źle wszyscy się wyrażają na forum, że dla poprawy kondycji firma wezwała TV, robiąc dobrą minę do złej gry. A 5. 03. będzie wizytacja, a my już z góry mamy ustalone kto co ma robić, ma być posprzątane jak na święta tylko dlaczego?, Czy wizytujący nie mogą zobaczyć w jakich warunkach pracujemy,że jest syf, wszędzie kurz, brak świeżego powietrza, bo hala nie jest wietrzona od Zaduszek , w ścianach lęgną się myszy, karmione trutką bez cierpień zdychają dostarczając nam "wymarzonego świeżego powietrza", że mdlejemy z przepracowania itp. Nasza firma swoje niedoskonałości ukrywa za wachlarzem sztucznych uśmiechów opłaconych premiami konfidentów.Nie dopuszczalne jest by szary pracownik mógł coś zaproponować, mógł mieć lepszy pomysł od przełożonego , bo przecież KTOŚ wyszedłby wtedy na "malućkiego", a tak być nie może.Wszelkie próby kończą się hasłem"NO I CO Z TEGO".W tej firmie nie będzie dobrze, jak jedni pracownicy harują, aż im pot ścieka po [usunięte przez moderatora] a inny przez dwie godziny stoi z rękoma w kieszeni pod czujnym okiem kamery w jednym miejscu nie reagując na nikogo. Pawia można pocisnąć jak się na to patrzy i nic nie można zrobić, bo prawej ręki kierownika P.J. się nie tyka.PANIE DYREKTORZE POBUDKA CZUJEMY SIĘ OKRADANI, A PAN NIC Z TYM NIE ROBI . Bez Podpisu

ktoś

Najlepsze jest jak sie telefony rozdzwaniają przed wizytą gościa

ktoś

Fakt JOSEF nie bez powodu nie cierpiał naszej kadry ale on znał polski i lubiał pogadać z pracownikami . Zauważcie jak tylko dyrektor pojawi się na produkcji to jest pilnowany zaraz przez naszą kadre jak nie bezpośrednio to przynajmniej w tle. Oby się za dużo nie dowiedział! Statystyki to nasi pięknie potrafią zmienić więc ukrywają co im tylko potrzeba. Sterują gościem niemiłosiernie.

szaraczek

Robimy swoje w końcu mamy akord normalnym jest że chcemy zarobić jak najwięcej,ale mamy kotwice u nogi WAS!. Przeciętny pracownik jest szczuty, poniżany,znieważany i uważany za nieroba (kawa tak ale po to aby pracować wydajnie , papierosek może też bo po intensywnym wysiłku też należy się chwila aby od sapnąć , ploteczki może ale czy maszyny w tedy stoją? ) Święte krowy może ale owe krowy doicie aż miło. A tak na serio jesteście jak wilki ( pasożyty ) pastwiące sie na pracownikach wszechobecna atmosfera zastraszania i szantażu ma na celu nabicie waszych premii za siedziska (liczę że wam staną ością w gardle) .Żądać można szacunku ale nań trzeba sobie zasłużyć. Czym sobie zasłużyliście nie do edukowane prostackie ćwierćinteligenty.Popatrzcie na swoje ręce (brudne) a dopiero patrzcie na nasze.Szwaczka,tapicer itd. ma spracowane i zniszczone a wy! Poziom rozmów między wami ma wysokość posadzki więc nie bierzcie nas miarą siebie.Doprowadziliście do wrogości między działami wszyscy na siebie tylko warczą, co to ma na celu? A nasza "wspaniała" kadra szuka tylko jak to wszystko podkręcać. Prawda jest taka macie wspaniałych fachowców na wszystkich szałach których szanujcie i doceniajcie nie słowami dziękuje (nie ma sklepu w którym za dziękuje da sie zrobić zakupy) tylko adekwatnie do zasług. A przestańcie ciąć normy bo nie jesteśmy robotami jak mamy wykonywać swoją prace dobrze to musimy mieć czas na jej wykonanie. Poganianie i straszenie prowadzi tylko to spadku jakości a nie większych wpływów. Jak nam ma zależeć na dobrze zakładu jak wam nie zależy.Macie wszystko w poważaniu w myśl zasady"aby się nie narazić" obłuda brak podstawowych zasad w zarządzaniu każdy swój błąd ukrywacie (ile pokrowców poszło w śmieci?) WIĘC PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ UCZCIWIE PRACUJĄCYCH TYLKO WZIĄĆ SIĘ DO PRACY (wiem dla was to coś nowego ale w końcu bierzecie ciężkie pieniądze) Nie ma co się rozpisywać na temat waszej nieudolności bo to wszyscy wiedzą ! Pozdrowienia dla ciężko pracujących . Liczę że w końcu wpadnie jakaś inspekcja i za ten bałagan się weźmie.

do ///vvv///

vvv - 2012-03-02 10:21:45 Z tego co widzę, to forum straciło sens i przekształciło się w coś w rodzaju wojny pomiędzy szwaczkami z Waszego zakładu a jakąś panią asystent, a właściwie to chyba nagonka na tą panią. Trudno sobie wyrobić opinię na temat tej firmy, bo zbyt wiele jest osobistych wycieczek i zbyt wiele niespełnionych ambicji...Spróbujcie być bardziej konstruktywni i wypiszcie w punktach minusy i plusy pracy w KPM-mie, tak, żeby ktoś mógł sobie wyrobić obiektywną opinię.prosze wybaczyc ale nawet szwaczki maja jakies poczucie wlasnej wartosci i nie pozwola by pani asystent wyzywala ich od//// glupich swietych krow//// zwlaszcza ze niespelna rok temu byla taka sama //swieta krowa// to jest forum a nie ogloszenia parafialne i nikt w punktach pisac nie bedzie jak sie komu nie podoba niech nie czyta// a kazdy kto zamiar pracowac w tej firmie napewno chce poznac atmosfere ktora tu panuje// niech ludzie widza kto sieje zamieszanie i dlaczego szwaczki tu pisza////////////////////////// jak ktos nie chce by go obrazano niech sam przestanie obrazac szwaczki//////////////

vvv

DO PANI \'I ZNOWU JA\"

DROGA PANI ASYSTENTKO NIEHC SIE PANI TAK NIE PANOSZY BO I PANI PREDZEJ CZY POZNIEJ PODZIEKOJA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.

DO PANI \'I ZNOWU JA\"

MORZE I JESTESMY [SWIETW KROWY] ALE PRACOWITE I MUSIMY ZAPIEPRZAC NA WAS NIEROBY.

DO PANI \\\"ZNOWU JA\\\"

PROSZE POPROSTU NAPISAC ZE JESTESMY \"GLUPIE\" ZAMIAST PISAC ZE NIE INTELIGENTNE? NIE UMIEMY CZYTAC DOKUMENTACJI,NIE UMIEMY ZROBIC PROSTEGO SZWA ,NIE UMIEMY WSZYC ZAMKA. TYLKO NAM KAWA I FAJKI W GLOWIE?? ZNOWU NAS PANI NAKLANIA ZEBYSMY SIE ZWOLNILI,A CO POWIE PANI NA TO JAK POJDZIEMY DO KADR I POWIEMY ZE PANI NAM ZNOWU KAZE SIE ZWOLNIC? BO SIE PANI NIE ZASTANOWILA NIE POMYSLALA PRZEZ SEKUNDE ZE CI CO TU ZOSTALI POPROSTU CHCA PRACOWAC??? TO JEST WLASNIE NASZ WKLAD W TA FIRME!!! NASZE ZAANGAZOWANIE! CO MAMY JESZCZE DAC OD SIEBIE PROSZE PANI?? NO SLUCHAM??ZOSTAJEMY PO GODZINACH,GDY POPROSICIE PRZYCHODZIMY W SOBOTY,A W PODZIEKOWANIU SLYSZYMY ZE I TAK JESTESMY DO NICZEGO,ZE TYLKO NAM FERMENT W GLOWIE OD RANA I ROBIENIE ZADYMY. CHCEMY BYC SZANOWANE,CHCEMY UCZCIWEJ ZAPLATY ZA NASZA CIEZKA PRACE A PANI CO??? TRAKTUJE NAS JAK POZBAWIONE ROZUMU I UCZUC! MY SIE CHAMSKO ODNOSIMY DO SIEBIE?? PROSZE NIE PRZESADZAC,UNIESIONY GLOS TO JESZCZE NIE CHAMSTWO. PROSZE W SWOIM TOWARZYSTWIE POSLUCHAC JAK SIE WYZYWA KROJCZYCH I TAPICEROW!

Zostaw merytoryczną opinię o KPM-MEBLE KŁODZKO - Kłodzko

• Jak się pracuje w KPM-MEBLE KŁODZKO?

Zobacz opinie na temat firmy KPM-MEBLE KŁODZKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPM-MEBLE KŁODZKO?

KPM-MEBLE KŁODZKO
2.4/5 Na podstawie 180 ocen.
  • Objazdowa 5
    57-300 Kłodzko