Opinie o KPM-MEBLE KŁODZKO w Kłodzko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KPM-MEBLE KŁODZKO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KPM-MEBLE KŁODZKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPM-MEBLE KŁODZKO w Kłodzko

viki

z tych emocji zle napisalam powiedzenie ....na czyims nieszczesciu szczescia nie zbudujesz

viki

czy wiecie co u Pani [usniete przez moderatora] i Pana [usniete przez moderatora] Świetny z pana aktor....zycze szczescia takiego na jaki Pan zaluzyl zgodnie z powiedzeniem....na czyims szczesci szczescia nie zbudujesz.....powodzenia !!!!.

alexis

nie interesuj sie bo [usniete przez moderatora] dostaniesz;;;;jak jestes pazerna to zasuwaj 24 na dobe;;;i dobrze wam tak pracujcie nawet po 12 godzin i to za darmo bo wam nadgodzin nie zaplaca;;;;;

dr house

hmm - 2013-04-03 20:47:24 ciekawe kiedy nasze szefostwo weznie się za ten cały cyrk co sie dzieje na szwalni [sprawy milosne naszych brygadzistek ]i konflikt miedzy nimi a szwaczkami;;; [usniete przez moderatora] ja mam pytanie KIEDY WRESZCIE SKONCZA SIE NADGODZINY NA SZWALNI bo nie ma zadnych zaległośći a szwaczki od stycznia w każdą sobotę pracują a druga zmiana do północy????////

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w KPM-MEBLE KŁODZKO. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent/ka Biura Dyrekcji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
hmm

mrr......

mysza - 2010-01-05 09:42:18 jest to solidny zakład i odpowiedzialny[usniete przez moderatora] cyrk na kółkach

Judasz

Jak był [usniete przez moderatora] kierownikiem produkcji to na Szwalni było dobrze a teraz co mamy ....widać ..na całej produkcji brak decyzji i jeszcze ten z tymi zpapranymi modelami wchodzi na produkcję i wszystko się sypie bo nie potrafi przygotować dobrze mebla ....

durex play

malutka - 2013-03-26 11:24:32 może i nie ma dobrego słowa o nikim ale jak oni traktują nas tak my na nich mówimy ogólnie praca ciężka a nawet bardzo ciężka czy zostajesz po godzinach czy nie i tak nikt ci za to dobrego słowa nie powie są tylko równi i równiejsi ty musisz szyć byle co a panie ze specjalnego sektora mają wybór na komplety dobre i bardzo dobre to jak tu nie narzekaćmalutka a może jestes chętna na taśmę? jeszcze jej nie ma a juz jej nienawidzą

malutka

rrr

czytając co jakiś czas te wasze opinie to się coraz bardziej niedobrze się robi chociaż nie pracuje w tej firmie.nie ma nic konkretnego tylko wyciąganie jakiś absurdalnych oskarżeń a to zakład do (usunięte przez administratora) a to układy ,a to palenie papierosów , a to telefony nie ma tutaj ani jednego dobrego słowa w kogokolwiek kierunku nic nul. z tego wynika że nikt tam normalny nie pracuje nawet szwaczka bo czytając te wpisy to one też są z innego świata . zero poszanowania dla kogokolwiek to nie są opinie o kpm tylko blog wzajemnych oskarżeń paranoja .a ludzie co tutaj piszą to mają niską samoocenę wartości.,żenada dorosłych dzieci

massimo

czy pracuje tam jeszcze u was [usniete przez moderatora] ????

uuuuu

To faktycznie prawda z tymi telefonami, jak potrzebujesz pomocy brygadzisty, bo np masz coś źle w dokumentacji albo braki to one nie mają czasu, bo właśnie prywatną rozmowę mają i wiszą na telefonie , nie rozumieją że my pracujemy w akordzie i każda nasza pomyłka jest wynikiem wcześniej popełnianych błędów ludzi tworzących dokumentację. Latami nie można doprosić się by ktoś coś poprawił. Czy o małego pika w siedzisku trzeba prosić samego DYREKTORA? Bo są takie komplety do których prosi się o to od 5 lat. Czyżby proces utworzenia jednej kreski na dokumentacji mógł trwać aż tyle lat?Widocznie w czasach komputeryzacji firmy jest to o wiele trudniejsze niż 15 lat temu. Co się stało? Może wróćmy do Krosnowic, wtedy to można było zarobić i dokumentacja była ok i przełożeni interesowali się każdym i błędów było mniej i meble lepiej się sprzedawały, może po prostu wielka globalizacja nie służy naszej firmie. Bo im szybciej brniemy do przodu tym bardziej się cofamy. Po co nam tylu ludzi z "pomysłami" skoro te pomysły nie zdają egzaminu tylko utrudniają pracownikowi pracę. Mieliście nam ułatwiać, a nie rzucać kłody pod igły. Po tylu latach praktyki nagle okazuje się ,ze wszystko robimy źle. DLACZEGO?

jancio wodnik

do 789--jezeli palimy papierosy to za ciezko zarobione pieniadze i palimy swoje papierosy a nie cudzesy nie chodzimy tak jak nasza pani brygadzistka i nie wyciagamy od nikogo papierosow --a co do podziekowania za nasze niby buble szwalnicze to niech dziekuja te panie ktorym sie ciagle podpisuje komplety mimo tego ze sa [usniete przez moderatora] nie wszyscy maja tyle szczescia wiec niech one wam dziekuja bo my nie mamy za co;;;a co do telefonow to tez popaczcie na siebie jak na nich wisicie ;;;;;

aaa

w tym zakładzie góruje niekompetencja awansują tylko lizusy którzy potrafią tylko ślepo wykonywać polecenia odgórne marionetki jednym słowem burzliwe kariery typu od pakowania pokrowców do kierownika tapicerni lub od kiepskiej szwaczki która fajkę za fajką paliła do kierowniczki szwalni że nie wspomnę o [usniete przez moderatora] i tego typu osobach których wartość jest fenomenalna tak ważne że aż nie potrzebne może i pracownicy chodzą na papierosy może i porozmawiają ale pamiętajmy o tym że to zakład pracy a nie [usniete przez moderatora] mimo iż niektórzy za wszelką cenę chcą zeń taki zrobić Opamiętajcie sie każdy z nas ma swoje życie a to staje sie coraz droższe my szaraczki nie dostajemy premii od siedzisk zarabiamy tylko tyle ile wytworzymy a te łobuzy tylko wciąż tną czasy więc co za tym idzie wyciągają nam pieniądze z portfela każdy chce zarobić i wy i my ale puki co to wy sie dorabiacie na naszym grzbiecie. Stąd nasza frustracja narzekanie nie może być tak aby kierowniczy-na uważała sie za pępek świata (a jak jest delecja to w pampersach latają bo zaraz popuszczą) Zrzucanie winy na innych jest nagminne poprawki to jedna wielka farsa jakość materiałów skandaliczna a wy wymagacie cudów. Cudem to jest że to wszystko funkcjonuje przy takich gospodarzach jak wy. To tyle...

wszyscy umiecie tylko narzekać,zajmujecie się wszystkimi na około a nie sobą, może najwyższy czas popatrzeć się na siebie i cieszyć się wypłatą na czas bonami nie małymi, wszystkimi świadczeniami itd. Ale nie bo szwaczka mało zarabia to zakład jest winny (nie ważne że pół dnia przegada z koleżanką, pali fajki,gada przez telefon itd.)to nie jest ważne. Jak coś [usniete przez moderatora] to ma to w (usunięte przez administratora) niech te [usniete przez moderatora] brygadzistki się martwia i płaszczą przed tapicernią czy to puścić,bo szwaczce nie można nic powiedzieć że coś źle zrobiła ,bo to jest obraza majestatu Wszystkich widzicie że asystentka szpieguje ;brygadzistki szpiegują a wy co zajmujecie się tylko plotkami i nic poza tym . te [usniete przez moderatora] brygadzistki nie raz wa (usunięte przez administratora) ratowały ale żadna z was nie przyszła i nie powiedziała [usniete przez moderatora] dziekuje i gdzie wasza kultura "w skarpetkach"tyle jej macie

XXX

Niestety koledzy i koleżanki mają rację. W tej firmie jest mobing i będzie. Brygadziści zamiast zająć się pracą to szpiegują. To chore!!! A nie wspomne o tym że nie wolno mówić głośno co się myśli bo grozi ci degradacja ze stanowiska. Co do Tapicerów to żeczywiście mają lepiej ,ale wypłaty też nie najlepsze nawet nie zaliczają się do średniej. Ostatrnio usłyszały panie ze szwalni że mają zrobić dobrze tapicerowi a nie marudzić że znowu jakieś zmiany w szyciu. Kobiety w tym zakładzie nigdy nie mogły wyrazić swojego zdania bo je gaszono. Szwacz a tapicer to równie ciężki zawód więc nie rozumiemy tej dosyć sporej różnicy w wynagrodzeniu zwłaszcza że stawka godzinowa dużo się nie różni. Ja osobiście kiedyś usłyszał że mam meldować odejście od stanowiska co dla mnie jest równowartością pozwolenia na załatwienie swoich potrzeb fizjologicznych. Ciekawe dla czego [usniete przez moderatora] we Wrocławiu jeszcze się tym nie zajęła bo to tylko najprostrzy przykład tego co tam się dzieje. Większość tych ludzi siedzi w tym zakładzie bo nie ma innego wyjścia. Praca w Kłodzku tylko na umowe zlecenie albo na 3 miesiące. Pomocy!!! My chcemy przcować ale na godnych warunkach i pensji godnej tych stanowisk. Wierzcie mi to ciężka nie tylko fizycznie praca ale i trzeba mieć główkę na miejscu. Będziemy szukać jeszcze pomocy poza Kłodzkiem jak nikt się nie ruszy

ktos

rzygac się Pani chce- bo ryb się nawąchała ;) do KPM-u zapraszam, nie ma smrodu, nie ma chłodu i wilgoci też, a brakuje ludzi którzy robotę swą szanują. Wszystkim śle życzenia Szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i kasy też życzę!!! ;) P.S. mała dygresja apropos tego kto, co, komu robi w Kpm-ie?: każdy robi to za co mu płacą, hehe

jancio wodnik

bbb - 2012-12-09 15:29:18 to musisz byś fachowcem że ho hoPYTANIE DO PANI ASYSTENTKI [usniete przez moderatora] -ILE DAJE PANI PREMI ZA KAPOWANIE? MOZE NIE BEDZIE TRZEBA RYPAC NA PREMIE AKORDOWA TYLKO POPROSTU -ZE DWA RAZY KOGOS [usniete przez moderatora] I PRAMIA WSKOCZY DOBRY POMYSL.///////////////TO ILE?

bbb

to musisz byś fachowcem że ho ho

xxxxx

A może po prostu zwolnijcie się ludzie, skoro ta firma jest taka beznadziejna i czujecie się jak w obozie koncentracyjnym! Jest wolny rynek, nikt nikogo nie trzyma na siłę w pracy- idźcie poszukać lepszej pracy, lepszego pracodawcy! Rzygać się chce, jak się czyta te Wasze narzekania- najłatwiej narzekać, ale nic nie robić, żeby zmienić swoją sytuację. Ja pracuję w firmie produkującej konserwy rybne- ciężka praca, często w chłodni, w wilgoci- nieraz trzeba się wykłócać o zapłatę za nadgodziny, ale pracuję, bo innej pracy na razie nie ma- dlatego ją szanuję!

Zostaw merytoryczną opinię o KPM-MEBLE KŁODZKO - Kłodzko

• Jak się pracuje w KPM-MEBLE KŁODZKO?

Zobacz opinie na temat firmy KPM-MEBLE KŁODZKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPM-MEBLE KŁODZKO?

KPM-MEBLE KŁODZKO
2.4/5 Na podstawie 180 ocen.
  • Objazdowa 5
    57-300 Kłodzko