Opinie o KPM-MEBLE KŁODZKO w Kłodzko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KPM-MEBLE KŁODZKO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KPM-MEBLE KŁODZKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPM-MEBLE KŁODZKO w Kłodzko

bez nicku

120 osób dało opinię temu pracodawcy, raczej kiepską, jak na możliwości tej olbrzymiej firmy. Dla każdego pracodawcy opinia powinna być ważna, zwłaszcza, że wystawiają ją pracownicy i obecnie pracujący i byli. Kto to oprócz nich czyta, czy Pan Dyrektor nie znający języka ?Nikt tak na prawdę też nie wie, co dzieje się za tą szczelnie zamkniętą bramą . Nikt tez z przypadkowych przechodniów przechodzących obok , nie jest w stanie powiedzieć cokolwiek o firmie. To co się tu pisze to jest wiedza tylko wewnętrzna, tylko pracownik może wypowiedzieć się szczerze na TEN temat. Może na terenie firmy zarząd nie podsłuchuje pracowników, ale konkretne osoby tj: asystentka do spraw szwalni to już taki talent posiada, chowając się za wózkami, uważnie nasłuchuje kto i co do kogo powiedział, żeby mieć haka na tę czy inna panią, to jest żałosne co robi i wszyscy o tym już wiedzą i milkną jak się "Miłościwa Pani" zbliża , najgorsze jest to iż proponuje premie paniom ,za to by kablowały na inne, ale co tu kablować, jak człowiek oprócz swoich 15 minut przerwy, nie ma czasu nawet do toalety wyjść, a co dopiero plotki rozgadywać. Wstydziłaby się tak postępować!!!!!!!!!!!! Czy ta pani nie ma nic konkretnego do zrobienia? Czy też może to jest jej konkretna praca- podsłuchiwanie szwaczek??? To się nazywa przekraczanie kompetencji. Ktoś taki nie powinien z ludźmi pracować.Myślę ,że jak prokurent Pani [usniete przez moderatora] przeczyta tę informację to poczyni konkretne kroki w stosunku do Pani specjalistki [usniete przez moderatora] Prosimy o pomoc , boimy się iść bezpośrednio na skargę, bo Pani [usniete przez moderatora] jest mściwa . Tylko ta droga może nas uwolnić od chamstwa jakie serwuje na na co dzień Ta Pani.

pedro

ludzie kpm kłodzko już dawno zlazło na psy. Zobaczcie ile w ostatnich dwóch latach się zwolniło ludzi nie ile oni zwolnili tyko ilu odeszło. Ten zakład to jedna wielka pomyłka w obecnych czasach góra zarabia krocie, meble się nie sprzedają kto jest temu winny zwykły pracownik który rypie za psie pieniądze żeby była tak wielka różnica w zarobkach to jest szok, a i nie wspomnę o wysokości zarobków jak masz układy to 2500tysiąca na rekę wezmiesz ale jak nie masz to się módl aby na miesiąc starczyło. Ludzie w takiej firmie akordowiec powinien brać przynajmniej średnią krajową za tą pracę i wysiłek słyszy się nie dziękuje ale mało ciągle mało.

Przecież [usniete przez moderatora] mógł mało.Nasza \\\"Solidarność\\\" robiła wszystko aby się Go pozbyć .Nastał [usniete przez moderatora] i co ??? znowu pudło. Fakt , w naszej firmie było czysto. Każdy latał na miotle .Teraz jest [usniete przez moderatora] i co ?? znowu pudło.Nikt już nie pamięta nawet jak wygląda zwykła miotła.Ktoś stwierdził ,że kadra kierownicza robi to , na co ma pozwolenie .Prawda , wszystko zależy od Dyrektora.Jeżeli pozwala Sobie aby jego kadra mamiła Go bzdetami , kłamstwami, to my już w tej kwestii nic nie zrobimy. Dadzą nowego dyrektora i znowu przez 2 lata będzie totalny wyścig szczurów.Pytam tylko jak my zwykli pracownicy to przetrwamy ??? Damy sobie radę . Pewnie nie będzie już tych samych pracowników co są z nami długi czas ale reszta przetrwa.To jest jednak walka o byt.

aaa

Gość od skór zdrowo sie obłowił za [usunięte przez moderatora], trochę sfolgował za nowego dyra ale już wszystko wróciło do normy chciała bym 1% działki jaką dostaje od dostawców pod stołem. Polowania na tygrysy zdrowo kosztują. A ta jego wiewiórka to za nim w ogień pójdzie ale nawet jej sie nie dziwie gość samotny żona daleko a Polanica od Bystrzycy tuż tuż Ale czemu się dziwić jak się ma pozwolenie od bossa to czemu nie. A swoją drogą to jak sie sugeruje niemieckiej ekipie i kierownikom aby ludzi z góry traktowali i nie bratali sie z motłochem to jak ma być lepiej.Zobaczcie jak sie zmieniła nasza koordynatorka gdy władza do główki uderzyła królowa śniegu normalnie ale sama decyzji nie podejmie słupów u nas od .... na modelarni na klonowali ich a efektów brak [usunięte przez moderatora] by sie przydał porządek by znowu zrobił.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w KPM-MEBLE KŁODZKO. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent/ka Biura Dyrekcji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Pomysły kadry kierowniczej czyli pani do jakiś projektów , facia od zakupów,szefowej od skór, to jeden wielki cyrk..Nie potrafią myśleć racjonalnie . Coś gdzieś podsłuchają , namieszają i wprowadzają w życie. Powstaje wielki bałagan i powrót do tego co było.Własnych pomysłów ZERO . Z tego co wiem nasz Dyrektor nie rozmawia w naszym języku ale kto Pana zwolnił od myślenia.??? Dzięki takim pseudo geniuszom na wizerunku traci firma i Pan . Panie Dyrektorze firma to nie tylko tapicernia .Każdy wydział pracuje na wynik końcowy \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Piękne meble\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", czas zacząć myśleć. Ta firma to nie zakład szewski , my tu pracujemy i chcemy pracować . KPM to nie pseudo kierownicy ale my zwykli ludzie.

Pewna pani

poczucie humoru jest dobre ;) Dziekuje za zaproszenie, wpadnę. Pozdrawiam!

hihi

Tak jest woda mineralna,bardzo dobra polecam i zapraszam:-)

Pewna pani

A jest u Was coś dobrego w tym zakładzie?

bbb

Fakt, kozioł musi być tylko dlaczego w 5% ten właściwy zbieramy za pupilków za święte krowy za zwierzchników za wszystko winny musi być i bardzo łatwo im przychodzi karanie i straszenie niewinnego. A szkoda gadać.

mysza56

co do tego ze zostaną tylko kochanki itp. to prawda ale niech innych pracowników zostawia w spokoju . Ten zakład schodzi na psy ,a pracownicy akordowi pracują na kadrę zarządzająca ,ale i tak są najgorszą częścią tego zakładu . Niektóre osoby jak sobie znajdą kozła ofiarnego to tak będą go cały czas straszyć(,ale do czasu.)

bbb

To już i tak nie ważne kolejne targi zakończone fiaskiem, niestety nasz koncern wszedł na równie pochyłą tylko pozostaje czekać na zwolnienia grupowe. Już nie pomoże przenoszenie na inne stanowiska na których i tak pechowcy są z góry skazani za niepowodzenie i zwolnienie. Szukajmy innej pracy bo to już długo nie potrwa może rok może mniej zostaną tylko żony kochanki bracia szwagry itd itp. Ale to musi sie tak skończyć szkoda ale to już i tak wykańczalnia tylko budek strażniczych brakuje

mordka w kubeł

myszko--------> w KPMIE przestali się kierować kwalifikacjami pracowników. TRZEBA mieć bagatych przyjaciół albo wpływowych krewnych żeby dostać stanowisko czy awans. PRZYDA się też ładny dekolt albo mini spódniczka.

mysza56

Ostatnio w naszej firmie Kpm nastała moda na wyrzucenie z pracy lub zamiana stanowiska pracy . Pozbywa się pracowników którzy umieją swoją pracę wykonać dobrze a zastepuje sie osobami niekompetentnymi to jak ma byc dobrze. Ale skoro pani od projektów obiecuje stanowisko funkcyjne osobą nie mającym pojęcia o prowadzeniu produkcji poza plecami kadry to coś musi w tym być.Poza tym ciągle zastrasza pracowników dyrektorem i jedynym jej celem jest nie wdrażanie pomysłów ale tylko \'jak tutaj kogoś podp....... \'.

mordka w kubeł

MASZYNA ALBO ZASIŁEK W POŚREDNIAKU.Pracodawca chyba myśli iż szycie jest jak instynkt,kazda kobieta to potrafi. I pani z krojowni,która nigdy nie miała igły w ręce musi iść szyć.Dla szwaczek i ich schorowanych rąk dodatkowe obowiązki.CHcesz pracować to przyjmujesz wszystkie zmiany i pomysły szefostwa z zaciśniętymi zębami,albo straszą wypowiedzeniem,bo gdyż kryzys jest wokoło i o pracę ciężko

aaa

Szacunek, jaki szacunek jesteśmy jak te parobki a osoby które teraz władze podjeły to z batani zaczną chodzić. [usunięte przez moderatora] i tyle.Z racji braku pracy pozbywają sie wszystkich nie wygodnych pracowników którzy mogli by pokazać ich nieudolność, a pozostali cicho sziedzą w obawie przed utratą pracy. A ważne panie dyrektorze za każdym razem jak pan da reprymende szefowi i jego poplecznikom + pozostałym kierownikom to pracownicy po tyłkach obrywają to ludzie pozbawieni honoru którzy za wszelką cene trzymają sie stanowisk nie dbając o podwładnych. Hamstwo

mordka w kubeł

Pracodawca ten krytyki nie przyjmuje a pracownika,który wyraża własne zdanie traktuje jak wroga. Myśl przewodnia tego Pracodawcy CHCESZ PRACOWAĆ TO SIĘ DOSTOSUJMORDKA W KUBEŁ MASZYNA ALBO ZASIŁEK W POŚREDNIAKU. tak się objawia SZACUNEK Pracodawcy do pracowników.

jancio wodnik - 2012-07-18 11:52:08 No i koniec laby czas wracac do pracy ////zobaczymy co tam na nas czeka????Co tam słychać w KPM-MEBLE KŁODZKO po urlopach jaka idzie u was produkcja bo u nas w Prudniku mało zamówień

jancio wodnik

No i koniec laby czas wracac do pracy ////zobaczymy co tam na nas czeka????

jancio wodnik

morzna wiedziec na jakim dziale takie rzeczy sie dzieja/???????????? [straszenie utrata pracy] prosze o odpowiedz dziekuje

aaa

Z tego co widze, to co niektórym władza uderzyła do głowy. Straszenie utratą pracy nie ładnie ....

Zostaw merytoryczną opinię o KPM-MEBLE KŁODZKO - Kłodzko

• Jak się pracuje w KPM-MEBLE KŁODZKO?

Zobacz opinie na temat firmy KPM-MEBLE KŁODZKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPM-MEBLE KŁODZKO?

KPM-MEBLE KŁODZKO
2.4/5 Na podstawie 180 ocen.
  • Objazdowa 5
    57-300 Kłodzko