Opinie o Ochrona Juwentus Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ochrona Juwentus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ochrona Juwentus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Juwentus Sp. z o.o. w Poznań

Koneser Pracy

Rzetelna firma, wypłaty są na czas. wielkie zaangażowanie kierowników/koordynatorów ochrony fizycznej w dobre relacje z pracownikami, szkolenia na wysokim poziomie. Jeśli ktoś poprawnie wykonuje swoje obowiązki to nie ma się o co martwić. Trafiłem pod skrzydło P. Dominika i Macieja, fachowcy obeznani w temacie ochrony fizycznej osob i mienia, centrala w Warszawie może być dumna z filii w Poznaniu.

@Koneser Pracy

Serio? Wątpię że to zwykły pracownik pisze.to ktoś podstawiony.nawet szkolenia BHP nie było w Juventus to gdzie szkolenia? Profesjonalizm? Daj spokój nie ośmieszają się JUWENTUS najgorsza firma ochrony.

Brachol

Witam, jak wygląda wyplata wynagrodzenia w Juwentusie, koniec miesiąca czy do 10ego?

Elon
@Brachol

Jeśli umowa o pracę to do 10 tego ale zazwyczaj jest 8 albo 9.

Kandydat Nowy wpis

Aplikowałem na stanowisko przedstawiciela handlowego i mam mieszane uczucia co do firmy. W ogłoszeniu napisali że oferują umowę o prace. Na rozmowie dopiero dowiadujemy się że pierwsza umowa na okres próbny to umowa zlecenie. Po okresie próbnym umowa o prace na najniższą krajową i jednocześnie umowa zlecenie na wyrównanie do umówionej stawki. W ogłoszeniu również oferują samochód służbowy i to też nie jest prawda gdyż na początku zaoferowali mi jazdę swoim autem i po jakimś czasie dopiero auto firmowe. Jak ktoś się godzi na takie niedomówienia to ok. Ostatecznie pracę dostałem ale nie zdecydowałem się na współprace.

rzetelny Nowy wpis

niestety firma (usunięte przez administratora)ludzi i zwalnia jak smieci ja tu jeszcze chwile bede na magazynie i daje wypowiedzenie tak sie nie da z szujami pracowac

Brachol

@Brachol

Zależy jaką masz umowę bo zlecenie płatne co drugi miesiąc a umowa o pracę normalnie na 10

Marabut
@Anastazja

A dlaczego co drugi miesiąc kiedy praca wykonywana jest co miesiąc.?A czy rachunki wystawiane za zleceniobiorcę otrzymaliście do wglądu czy o nich zapomnij.W umowach zlecenia jeżeli umowa jest podpisana na dłuższy okres czasu wypłata należy się co najmniej raz na miesiąc.W tym przypadku płacenia co drugi miesiąc składki odprowadzają co drugi na miesiąc tak że pracując 12 miesięcy ZUS zaliczy Ci 6.

@Marabut

Dlaczego co drugi miesiąc wypłatę płacą na zlecenie? A spytaj się na rozmowie o pracę a płacą tak bo nie opłacają składek rebtowo emerytalnych I na tym oszczędzają

@Marabut

A skąd mam to wiedzieć? Ja miałam umowę o pracę.i tyle .pytajcie się tych co wam to proponują.

Stasiu

Co drugi miesiąc wypłata

Elon Nowy wpis
@Brachol

Jeśli umowa o pracę to do 10 tego ale zazwyczaj jest 8 albo 9.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Ochrona Juwentus Sp. z o.o.?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ochrona Juwentus Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

wygnany
@Koneser Pracy

A Maciej dzwoni i jutro z przyczyn obiektywnych nie jesteś pracownikiem.

@wygnany

Widocznie wykonywałes swoje obowiazki nierzetelnie.

@Koneser Pracy

Śmiech na sali ten twój Dominik to nic nie wie, co nie zapytasz go to odsyła dalej, oni wszyscy nic nie wiedzą.

@Koneser Pracy

No inspekcja pracy z Poznania przekazała sprawę do inspekcji pracy w warszawie.zs te machlojki (usunięte przez administratora) na wypłatach min.ktos spadnie że stołka a ja za okrążeniu mnie tak bo jak się (usunięte przez administratora) na wypłacie pracowników to jest złodziejstwo, ja składam sprawę do sądu za zaległy urlop mnie (usunięte przez administratora) za 10 dni l4 nie zapłacili.nir chcieli po dobroci to dojdą koszta procesu odsetki itd oto , chytry (usunięte przez administratora) dwa razy traci.

Inny

A czy to nie jest tak, że płacenie w kilku ratach wypłaty co dwa miesiące to oszukiwanie skarbu państwa? ZUS i skarbówki?

@Inny

Jak ktoś zgłosi w końcu do inspekcji pracy to pociągną najgorsza firmę ochroniarska Juventus do odpowiedzialności.za (usunięte przez administratora) pracowników i skarbu państwa.i być może, że znikną z rynku.mysle, że należy im się za te machlojki olewanie ludzi i brak wiedzy i kultury w stosunku do pracowników.

Jak długo trwa proces awansu w Ochrona Juwentus Sp. z o.o.?

Jurek.K

Pracuje na zleceniu w obiekcie logistycznym w lubuskim i powiem, że gorszej firmy nie znałem.wyplata co 2 miesiące a i to zapomnieli mi wypłacić i dzwoniłem bo już ani kasy na paliwo ani rachunki , kazali zrobić grupę, to dadzą umowę o pracę, w marcu dostałem umiarkowana grupę i co? Do dziś nie mam tej umowy .Nie polecam nikomu Juventus i jak coś znajdę to rzucę to z dnia na dzień .

Czy nowo zatrudnione osoby w Ochrona Juwentus Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Edwina

Jak mają grupę minimum umiarkowane to tak ale jest to umowa z agencją pracy

Stasiu

Jak masz grupę to tak

Kadytat

"Polecam " wakat w juwentus Poznań. Jesteś przychylny regionalnnemuj ii dzielisz się kasą z nim i tematami z jego watachą to możesz wszystko wychodzisz i przychodzisz kiedy chcesz humor jest jak nie po jego myśli to wypad ! Hallo Warszawa czas zaprowadzić nowy ład zerknijcie w struktury układu i gipiesy a wszystko będzie jasne

Mówię

Kiedy wreszcie "góra warszawska" weźmie się za ten bajzel poznański...Nie widzą, że tam machloje (usunięte przez administratora) i "klepactwo"

Marabut
@Mówię

Lawitację z umowami zlecenia -umowy do podpisu po kilku tygodniach lub miesiącach,później przetrzymywanie ich bez dania zleceniobiorcy a właściwie ich ukrywanie.Skladki odprowadzane co drugi miesiąc,brak rozliczenia się z godzin,brak rachunków dla zleceniobiorcy,manipulacje z ppk.Zenads.

Tragedia. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Umowa zlecenie a jak proponują umowę o prace to na pół etatu a jeszcze (usunięte przez administratora) z wypłatą. „ Najważniejsza „ osoba w firmie ( pani od umawiania zleceń ) potrafi tylko krzyczeć na ludzi i przerzucać własne obowiązki na techników a jak człowiek się postawi to po 5 min jest na rozmowie u dyrektora. Kierownik techniczny nic nie lepszy problemy można miesiącami zgłaszać i tak nic nie robi. Jak najdalej od tego miejsca !

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus Sp. z o.o.?

Ochrona Juwentus Sp. z o.o.