Opinie o AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Przemysław

Na dachu swojego domu mam panele fotowoltaiczne zakupione w firmie Amperio. Mają już 3 lata i wyglądają bardzo dobrze, jak nowe. Warunki pogodowe im nie straszne. Wcześniej również mialem panele, ale innej firmy.. tamte się wręcz rozpadły

@Przemysław

Potwierdzam, u nas też wszystko ok, jakość wykonania paneli fotowoltaicznych jest imponująca, co przekłada się na ich trwałość i niezawodność.

Nigdy więcej! Nowy wpis

wszystkie pozytywne opnie są tworzone przez aktualnych pracowników lub przez samego prezesa. Firma jest tokstyczna i stosuje (usunięte przez administratora), są krzyki, pracownice płaczą gdy szef jest nie w humorze i postanawia się wyżywać na wszystkich w koło, zmarnowane 3 miesiące, nie polecam. Wieczne problemy z pensją i opłacaniem podstawowych faktur. Z tej firmy pamiętam siedzenie w kurtce bo nie było ich stać na opłacenie ogrzewania.... Uważajacie na amperio, i zwróćcie uwagę że wysyp pozytywnych opini jest falami ;)..... Mała firemka i 300 komentarzy....proszę....:)

@Nigdy więcej!

Te 3 miesiące, które tu byłeś to był okres próbny i normalnie miałeś zapłacone za ten czas? Problem z wypłacaniem kasy dotyczył również pracowników? Jeśli tak było to napisz ile po terminie można było dostać swoje pieniądze.

Michaśka Nowy wpis

Specjalista ds telesprzedaży. 3 400–8 000 zł to widełki przedstawione w ogłoszeniu wystawionym 3 lata temu. Posiadam doświadczenie i chciałabym zostawić swoje CV firmie mimo, że nie widzę aktualnych ofert. Jakie są aktualne widełki? Przedstawi ktoś? Umowa zlecenie lub b2b a umowa o pracę po takim czasie jest możliwa? Pisał ktoś w wątku o upadłości, ja nie widzę takiego info oficjalnie. Dzieje się coś w firmie?

Dominika Nowy wpis

Specjalista ds. telesprzedaży - pracował ktoś? Chciałabym poznać wasze wrażenia. Jestem pewna, że widziałam kiedyś ofertę na takie stanowisko, akurat czegoś szukam. Czy praca jest możliwa tylko z siedziby? Czy z domu też?

kish

Firma stawia klienta na pierwszym miejscu. Są elastyczni i gotowi dostosować się do moich potrzeb.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Emilia

Ile pochwał pada w stronę firmy i ich pracowników, super. Znajdę w wątku może kogoś zatrudnionego na stanowisku montera? Może jest ktoś w stanie podać widełki zarobkowe dla tego stanowiska? Konkurencyjnie prezentują się takie zarobki na tle innych firm?

Jeremiasz

Bardzo pozytywne doświadczenie - świetna komunikacja i profesjonalne podejście do klienta.

Witek

Dzięki firmie Amperio moje rachunki za energię spadły znacznie. Z ich pomocą znalazłem najlepszego instalatora, który zainstalował panele słoneczne na moim dachu. Jestem zachwycony, że teraz korzystam z bardziej ekologicznego źródła energii.

Setto

Firma zapewniła mi kompleksową usługę, począwszy od konsultacji i projektu, aż po instalację i uruchomienie systemu. Pracownicy byli bardzo uprzejmi i dobrze zorganizowani. Panele działają bez zarzutu, a cały proces odbył się szybko i sprawnie

Koral

Amperio zapewnia szeroki wybór uslug, co sprawiło, że znalezienie idealnej oferty było łatwe. Zamontowany system fotowoltaiczny działa perfekcyjnie i spełnia moje oczekiwania.

Watson

Ostateczny raport solarowy, dostarczany przez Amperio, jest nie tylko dokładnym podsumowaniem potencjału energetycznego domu, ale także inspiracją do działania i przyczynia się do większej świadomości ekologicznej.

Edyta

Polecam tą firmę z całego serca. Dwa razy współpracowaliśmy i mogę szczerze polecić. Są profesjonalistami, rzetelni

Marian

Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu. Ich usługi są bez zarzutu, a zespół pracowników jest niezwykle kompetentny

Filip O

Firma Amperio jest niezwykle profesjonalna w swoim podejściu do wykonywania raportów solarowych dla domów. Ich ekspertyza i doświadczenie w tej dziedzinie są niezastąpione.

Kazik

Amperio to firma z doskonałą reputacją w branży energii odnawialnej, która wykonuje profesjonalne raporty solarne dla domów.

Jacek
@Kazik

Bez urazy, ale brzmi, jak tekst marketingowy. Jeśli to część Twoich obowiązków, to pewnie się orientujesz, czy oferują obecnie pracownikom UoP? W ofercie dla Specjalisty ds. Wsparcia sprzedaży, proponowali 2 lata temu zlecenie i 4000-5500 zł brutto. Zainteresowały mnie też słowa o chill roomie i pracy na ciepłych bazach (podobno na takich, gdzie klienci sami się zgłaszają). Dowiem się tu - od Ciebie, lub jakiejś zatrudnionej w firmie osoby - ile przysługiwałoby mi tu przerwy, żeby zjeść i poczilować? No i szkolenia, na ile pomagają w wyrabianiu jakiś celów do premii, bo chyba są też premie?

Bosiek

Raport bardzo szybko dostarczony i przydatny. Super że firma daje namiary na rzetelnych wykonawców do tego

Arkadiusz

Ta firma wyróżnia się doskonałą jakością swoich usług. Zawsze mogę polegać na nich, że wykonają swoją pracę z najwyższą starannością.

Zent

Firma dba o to, aby jej usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Nieustannie się rozwijają i wprowadzają nowe innowacje.

Ameks

to prawdziwy lider w swojej branży. Ich wysoka jakość usług i doskonała obsługa klienta sprawiają, że wyróżniają się spośród konkurencji. Jestem zadowolony z ich usług i z pewnością będę do nich wracał.

migus
@Ameks

Zgodzę się, Amperio ma jedna z lepszych ofert na fotowoltaikę na rynku. Panele są łatwe w montażu i instalacji, co oznacza mniejszy nakład pracy i czasu potrzebnego na uruchomienie systemu fotowoltaicznego.

Przemysław

On
@Przemysław

Jaka ściema, jak możesz mieć panele od nich od 3 lat jak oni od niecałego roku montują?

Jan
@Przemysław

Również zamontowali mi panele dłuższy czas temu. Proszę porozmawiać o ofercie

Faworek
@On

Trafiłem na te stronę, bo przymierzam się do zakupu produktu z tej firmy. Pana komentarz z całym szacunkiem wyglada mi na pisany przez konkurencyjną firme ktora cały czas śledzi

Niedowiarek
@Przemysław

A od kiedy to Amperio zajmuje się montażem, sprzedażą zwał jak zwał?!?! Ciekawe, interesujące, zaskakujące, wręcz niemożliwe...No śmiech na sali. Naprawdę.... Juz pisząc te pozytywy, wypadałoby się wyedukować na temat funkcjonalności i usług jakie oferuje Amperio. No naprawdę... Nie wypada :)

On
@Faworek

Przecież Amperio nie ma swoich monterów, nic nikomu nie zamontuje, są porównywarką i wybierają ofertę w zależności kto wiecej im płaci? Ja Cie nie moge, znów was pogonił do pisania komentarzy czy sam juz pisze „wielki prezes” xD

Bot
@Jan

Oni nie montują xD

Bartek
@Przemysław

Co to za ściema? "Panele od Amperio mają 3lata"? Amperio od grudnia 2020 istnieje, przecież można sprawdzić w KRS, po co robić z ludzi (usunięte przez administratora) Ale przecież to główne motto tej podrzędnej firemki z podrzędnym prezesikiem. Kolejna wymyślona ściema, żeby tylko poprawić "ocenę"... Żenada, żenada!

Br
@On

Łatwe do sprawdzenia w KRS. 3 lata Amperio to kłamstwo. Spółka zarejestrowana w grudniu 2020 "Złożyciele" Amperio 3lata temu to pracowali jeszcze w innej firmie fotowoltaicznej, więc jeśli komuś 3 lata temu montowali jako Amperio to niezły "zakazik konkurencji" wyszedł :) Także oni -Amperio jeszcze są "w pieluchach dopiero uczą się raczkować" i nie wiadomo kiedy i jak szybko upadną...i zwiną interes.

Man
@Przemysław

Gdzie kupiłeś te panele? W jakiej firmie? Jedno jest pewne, nie było to Amperio.

MM
@Przemysław

3 lata panele od Amperio? To raczej pewnie Edisona należy chwalić a nie Amperio? Amperio istnieje od grudnia 2020, a dział sprzedaży w Polsce zwinęli już w grudniu 2021! Nieodpowiedzialny Zarząd! Oni Teraz są nikim!!! I nagle kazali pewnie komuś pisać pozytywne opinie. Wszyscy od nich odeszli. Tylko cząstka IT została bo są na zdalnym i nie mają do czynienia z najgorszym prezesikiem. Najgorszy pracodawca ever "prezes", który mobbinguje ludzi, nie szanuje ludzi. Nie szanuje swoich pracowników, współpracowników. Jaka tam jest rotacja pracowników? Wszyscy uciekają przed chorym psychicznie prezesem...

marcinek
@Przemysław

U mnie to samo, panele od amperio mam juz kupe czasu i wszystko jest super !

Rafał
@Przemysław

U mnie to samo, firma Amperio dostarczyła mi instalację fotowoltaiczną, która przerosła moje oczekiwania. Proces instalacji był szybki i profesjonalny, a pracownicy firmy byli bardzo pomocni i kompetentni na każdym etapie. Panele słoneczne działały doskonale od samego początku, dostarczając mi czystą energię odnawialną. Jestem im niezmiernie wdzięczny za oszczędności, jakie przyniosły mi te panele."

Locke

Panele fotowoltaiczne firmy Amperio są wyjątkowo efektywne, przekształcając energię słoneczną w elektryczność o wysokim stopniu wydajności. Bardzo polecam, ceny konkurencyjne, ekipa super sobie poradzila z montażem.

Zostaw merytoryczną opinię o AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 79 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.3/5 Na podstawie 271 ocen.

AMPERIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ