Schwarzbau Marcin Sikora

Namysłów

Schwarzbau Marcin Sikora

Opinie o Schwarzbau Marcin Sikora

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mucha

Chciałem kupić glebogryzarkę firmy Lider- sprzedawca potraktował mnie ..nieprofesjonalnie. Zrezygnowałem z kupna. Nie polecam tego sklepiku.

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie Schwarzbau Marcin Sikora?

Adam

Jak to dobrze ze mozna przed zakupem poczytać troszkę o sprzedawcy. Juz miałem kupić na allegro u tego pana przecinarkę do glazury tanio ale po przeczytaniu tylu negatywnych słów rezygnuję. Takie czasy jak ktoś liczy na ludzką naiwności w sieci sie nie ukryje

Patrycja

Wystawiają rzeczy na Allegro a fibalnie sprzedają inne - tj. Tanie chińskie buble w cenie niemieckich sprzętôw. W próbie dogadania Pan wciska kit, że źle widziałam mimo ze wysyłam printscreeny z aukcji. Reklamacja z góry odrzucona - co się Pan będzie szarpał z klientem ... sprawa trafia do sądu i UOKiK-u

Niezadowolonyklient
@Patrycja 15.01.2018 13:51

Wszystko się zgadza w tej opinii,kupiłem u nich agregat prądotwórczy po dwóch miesiącach odesłałem do naprawy na własny koszt 150zł (nie wytwarzał prądu bo to chiński bubel pod nazwą niemieckiej firmy Schwarzbau która nie ma adresu w Niemczech) ekspert firmowy oczywiście stwierdził że moja wina koszt naprawy 250zł odesłali agregat już nie ten sam tylko stary gniazdo trójfazowe nie działało p o dwóch tygodniach zaczęły się sypać z niego jakieś części i odmówił dalszej pracy. Dzwoniłem do nich to mi odpowiedzieli że tak to jest jak się kupuje na Allegro....szkoda opisywać dalszej rozmowy następna rozmowa z gościem UOKiK szkoda było mojego czasu Porażka na całej lini.Nie polecam tej firmy sprzedawca nie odpowiedzialny.Szkoda tylko że pozwalają mu handlować na Allegro i oszukiwać klientów .Omijać tą firmę jak największym łukiem

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Schwarzbau Marcin Sikora. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Leśny

straszna firma, kupiłem myjkę nową, która nie działała, pięć razy musiałem reklamować towar OSZUŚĆI I ZŁODZIEJE !!!!!!!!!

NIEZADOWOLONY

NIE POLECAM TEJ FIRMY KRZAK KUPIŁEM PIŁĘ NO I OCZYWIŚCIE TRZY RAZY MUSIAŁEM SIĘ PRZEJECHAĆ Z REKLAMACJĄ ŻEBY CO KOLWIEK UCIAĆ . NOWY SPRZET SMIECHU WARTE A SERWIS GODNY POŻAŁOWANIA ,AŻ SŁÓW BRAKUJE

Pirat

Kupilem pilarke spalinowa. Kurier dostarczyl nastepnego dnia, karton owiniety byl czarna folia i na pierwszy zut oka wszystko wygladalo dobrze, jednak zgodnie z instrukcja zdecydowalem sie w obecnosci kuriera dokonac inspekcji przesylki. Po przecieciu folii ukazal mi sie brudny od kurzu karton z duzym bocznym wgnieceniem i rozdarciem okolo 10cm. Ktos probowal to posklejac ale zrobil to bardzo nieudacznie i niechlujnie. Inne boki troche mniej ale takze byly poobijane . Bylem prawie pewien ze towar musi byc uszkodzony po takim masakrowaniu. Ku mojemu zdziwieniu pila byla cala i nic nie brakowalo, chociaz w srodku nie byla niczym zabezpieczona. Uwazam ze sprzedawca nie powinien wysylac towaru w uszkodzonym opakowaniu, jednoczesnie probujac zamaskowac te uszkodzenia przed firma transportowa oraz mna jako klijentem. Towar w takiej sytuacji powinien byc przez sprzedajacego sprawdzony a nastepnie przepakowany a jezeli nie, to powinienem otrzymac alternatywe czy chce kupic towar po odpowiedniej obnizce cenowej, na ktorym nie widac zadnych uszkodzen mechanicznych, jednak w powaznie uszkodzonym opakowaniu, ktore moze sugerowac ze towar nie bedzie w 100% sprawny.

78aizdan

Pompa wody brudnej to jakiś żart. Gwarancja to mit, facet z marszu odrzuca wszystko jak leci. Na pewno wina złego użytkowania. Schwarzbau, a raczej SZMELCbau to najgorsza firma w jakiej zdarzyło mi się coś kupić. 200zł wyrzucone w błoto na sprytnie imitującą niemiecką precyzję markę - krzak. Serwis - dno totalne.

LADY

Dałem do naprawy pompę do wody brudnej,skasowali jak za zboże,po 15 minutach użytkowania przestała działać, pojechałem z reklamacja "fachowiec" stwierdził że mija wina bo pompa pracowała więcej niż 30 minut,pytanie skąd się wzieła woda na czaszy silnika nie umiał odpowiedzieć moim zdanien nieprofesjonalna naprawa,brak choćby nowej uszczelki i nowych śrób,te obecne mają zerwane gwinty. nie polecam cwaniaczki

Łukasz

Witam w dniu wczorajszym kupiłem agregat w firmie Schwarzbau Marcin Sikora ul. Lipowa 63, 46-115 Namysłow. Strasznie nie polecam danej firmy jednym słowem przekrętasy, sprzedali uszkodzony agregat gdzie stacyjka nie da sie przekręcić i odpalić. Gdy po striwerdzeniu wady na drudzi dzień po zakupie zadzwoniłem w celu zwrotu bądz wymiany urządzenia powiedzieli, że ich to nie interesuje i nie przyjmują takiej formy reklamacji. Jednym słowem porażka szkoda gadać stanowczo odradzam zakupów w tym sklepie.!!!

Zostaw opinię o Schwarzbau Marcin Sikora - Namysłów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schwarzbau Marcin Sikora