Schwarzbau Marcin Sikora

Namysłów

Opinie o Schwarzbau Marcin Sikora

Leśny

straszna firma, kupiłem myjkę nową, która nie działała, pięć razy musiałem reklamować towar OSZUŚĆI I ZŁODZIEJE !!!!!!!!!

NIEZADOWOLONY

NIE POLECAM TEJ FIRMY KRZAK KUPIŁEM PIŁĘ NO I OCZYWIŚCIE TRZY RAZY MUSIAŁEM SIĘ PRZEJECHAĆ Z REKLAMACJĄ ŻEBY CO KOLWIEK UCIAĆ . NOWY SPRZET SMIECHU WARTE A SERWIS GODNY POŻAŁOWANIA ,AŻ SŁÓW BRAKUJE

Pirat

Kupilem pilarke spalinowa. Kurier dostarczyl nastepnego dnia, karton owiniety byl czarna folia i na pierwszy zut oka wszystko wygladalo dobrze, jednak zgodnie z instrukcja zdecydowalem sie w obecnosci kuriera dokonac inspekcji przesylki. Po przecieciu folii ukazal mi sie brudny od kurzu karton z duzym bocznym wgnieceniem i rozdarciem okolo 10cm. Ktos probowal to posklejac ale zrobil to bardzo nieudacznie i niechlujnie. Inne boki troche mniej ale takze byly poobijane . Bylem prawie pewien ze towar musi byc uszkodzony po takim masakrowaniu. Ku mojemu zdziwieniu pila byla cala i nic nie brakowalo, chociaz w srodku nie byla niczym zabezpieczona. Uwazam ze sprzedawca nie powinien wysylac towaru w uszkodzonym opakowaniu, jednoczesnie probujac zamaskowac te uszkodzenia przed firma transportowa oraz mna jako klijentem. Towar w takiej sytuacji powinien byc przez sprzedajacego sprawdzony a nastepnie przepakowany a jezeli nie, to powinienem otrzymac alternatywe czy chce kupic towar po odpowiedniej obnizce cenowej, na ktorym nie widac zadnych uszkodzen mechanicznych, jednak w powaznie uszkodzonym opakowaniu, ktore moze sugerowac ze towar nie bedzie w 100% sprawny.

Szukasz pracy?

78aizdan

Pompa wody brudnej to jakiś żart. Gwarancja to mit, facet z marszu odrzuca wszystko jak leci. Na pewno wina złego użytkowania. Schwarzbau, a raczej SZMELCbau to najgorsza firma w jakiej zdarzyło mi się coś kupić. 200zł wyrzucone w błoto na sprytnie imitującą niemiecką precyzję markę - krzak. Serwis - dno totalne.

LADY

Dałem do naprawy pompę do wody brudnej,skasowali jak za zboże,po 15 minutach użytkowania przestała działać, pojechałem z reklamacja "fachowiec" stwierdził że mija wina bo pompa pracowała więcej niż 30 minut,pytanie skąd się wzieła woda na czaszy silnika nie umiał odpowiedzieć moim zdanien nieprofesjonalna naprawa,brak choćby nowej uszczelki i nowych śrób,te obecne mają zerwane gwinty. nie polecam cwaniaczki

Łukasz

Witam w dniu wczorajszym kupiłem agregat w firmie Schwarzbau Marcin Sikora ul. Lipowa 63, 46-115 Namysłow. Strasznie nie polecam danej firmy jednym słowem przekrętasy, sprzedali uszkodzony agregat gdzie stacyjka nie da sie przekręcić i odpalić. Gdy po striwerdzeniu wady na drudzi dzień po zakupie zadzwoniłem w celu zwrotu bądz wymiany urządzenia powiedzieli, że ich to nie interesuje i nie przyjmują takiej formy reklamacji. Jednym słowem porażka szkoda gadać stanowczo odradzam zakupów w tym sklepie.!!!

Zostaw opinię o Schwarzbau Marcin Sikora - Namysłów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schwarzbau Marcin Sikora