Opinie o Elerte Poland Sp. z o.o. w Mieronice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Elerte Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elerte Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elerte Poland Sp. z o.o. w Mieronice

Krissu

Mam pytanie odnoście jak długo trwa nauka pracownika do pracy? Co się dokładnie tam robi na działach i jakie są średnie zarobki ?

Honorata
@Krissu

A masz na myśli konkretne stanowisko? Widziałam że szukają Pracownika Fizycznego i też zastanawiam się na widełkami płacowymi. Wie ktoś? I czy to dodatkowe ubezpieczenie na życie to jest dostępne od razu po zatrudnieniu?

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Business Development Manager w firmie Elerte Poland Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 14000 , jeśli chcę pracować na Business Development Manager?

Rudolf

Firma uważnie wsłuchuje się w Państwa oczekiwania i stara się je spełniać.

Baska

Firma fajna, płacą na czas. Nie mam problemów, ubrania, buty wszystko dostałam. Polecam!

@Baska

Hej, piszesz o stanowisku ogrodnika czy kobiety również jako fizyczny mogą być tu u nich zatrudniane? Pytam, bo raczej strój tu i tu się dostanie. Jak generalnie z warunkami? Co ile strój wymieniają?

Baska
@Katarzyna

Ja pracuję na mazgazynie więc potrzebuje stroju ochronnego. warunki są jasne i ustalone od poczatku z przelozonym. Stroj jak jest stary/zniszczony lub się zużyje to wymieniają.

Katarzyna

mnie się podoba. mam blisko, dobrze płacą, pracuje ze znajomymi

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji w firmie Elerte Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Krzysztof

Tragedia, odradzam

Tomek HR - pracownik Elerte
@Krzysztof

Krzyśku, Zapraszam na kawę i ciastko. Opowiesz mi o zaistniałej sytuacji. A może nas pomyliłeś z kimś innym? Płace mamy na wysokim bądź nawet najwyższym poziomie w regionie. Wspólna wigilia, jajeczko, mikołajki, festyny, konkursy, dzień dziecka, prezenty urodzinowe dla każdego pracownika, ubezpieczenie prywatne, serdeczny uśmiech na co dzień to tylko początek dobrego, co robimy z nieprzymuszonej woli. Cześć i czekam na odwiedziny! Pokryję koszty dojazdu.

@Tomek HR - pracownik Elerte

No jakiś taki zdenerwowany trochę, a co do tego dojazdu to firma pokrywa takie koszty pracownikom? ;)

@Tomek HR - pracownik Elerte

Podziękuje za zaproszenie

Konrad

Wszystko gra, kasa się zgadza, nadgodziny są

Mam bardzo dobrą opinię o Elerte. Przejrzyste zasady zatrudniania, wszystko zgodnie z prawem, premie, dodatki, itp. Bardzo dobrze zarządzana firma, inwestuje w pracowników. Polecam każdemu komu chce się pracować i rozwijać.

Gabriela

To fajnie, a premia zależy od wyników czy jest uznaniowa?

@Gabriela

Z mojego doświadczenia wynika, że zależy od wyników działu/całej firmy.

Zadowolony

To już 4 miesiące w Elerte. Super atmosfera, jest czas zeby popracować i zeby napić się kawy. Polecam

Krzysiek

Ja odradzam ponieważ traktowanie ludzi tutaj jest złe a zarobki to kpina.

@Krzysiek

Kpina w sensie? Najniższa? :/ Tutaj uop normalnie jest?

@Katarzyna

No kpina to chyba raczej że nie najwyższa

@Krzysiek

No to słabo :/ A jak z umową? Można dostać o pracę?

@Ewa

Bzdura. Osoba, który wyżej wypisuje negatywne opinie musi wybitnie stronić od rzetelnej pracy, albo w ogóle tutaj nie pracowała. Na start dostajesz UOP bez kombinacji ze zleceniami, pracodawca opłaca dodatkowo ubezpieczenie na życie. Kadra kierownicza na wysokim poziomie, fachowcy znający się na swojej robocie. Pracuję tu już kilka lat i zdecydowanie polecam.

Katarzyna

W sensie, że uop ale na okres próbny co nie? I na jaki czas jak już czy to zależy od autoprezentacji kandydata?

Krzysiek

Nie stronię od rzetelnej pracy. Pisze prosto o sytuacji tam a Pani pisze jak typowy człowiek z korporacji który chce tylko ślepo zachwalać tą firmę

Adrian

Dosyć mało opinii o pracy. W sumie to dwie zupełnie różne. Jedna pozytywna druga negatywna... Ciężko cokolwiek wywnioskować. Może ktoś z aktualnie pracujących w tej firmie poleciłby ją lub odradził i napisał dlaczego?

Firma na światowym poziomie. Nowoczesna, zadbana, najbardziej reprezentatywne miejsce w gminie Małogoszcz.

Zostaw merytoryczną opinię o Elerte Poland Sp. z o.o. - Mieronice

• Jak się pracuje w Elerte Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elerte Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elerte Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elerte Poland Sp. z o.o.
  • 160