Opinie o Elerte Poland Sp. z o.o. w Mieronice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Elerte Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elerte Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elerte Poland Sp. z o.o. w Mieronice

Znajomy z Bociana.

Niezłą ekipę Piotr D. ściąga do firmy. :-) Zatrudnił swojego wiernego żołnierza na stanowisku dyrektora sprzedaży. Uważajcie na tych dwóch gości, bo intrygi i wycinanie niewygodnych ludzi to dla nich chleb powszedni. Ciekawe jakie kompetencje i doświadczenie były kluczowe po pracy w Bocian Pożyczki do zatrudnienia na stanowisku Dyrektora Sprzedaży. ... może znajomość branży i rynku :-).

Firma Elerte jest stosunkowo młoda i ciągle się rozwija. Na jej rozwój może wpłynąć każdy pracownik poprzez przedstawienie swoich pomysłów, które są zawsze chętnie rozpatrywane i realizowane przez przełożonych. Kadra kierownicza jest przyjazna i wyrozumiała. Nie ma barier między kierownikami, a pracownikami. W firmie pracuje młody, energiczny zespół. Każdy ma możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, poprzez szkolenia oraz kursy językowe.

Elerte to Firma mocno otwarta na nowe pomysły. Może zabrzmi to sztampowo, ale dbałość o jakość i estetykę widać na każdym kroku. Pracuje tu wiele młodych osób, których energia udziela się również tym starszym.

Vesemir

Firma ogólnie w porządku ale zaczyna dziać się coś.niedobrego normy wygórowane z brak porządku na stanowisku w czasie pracy ucinają premie jescze jakieś kartki do nauki rozdają później odpytoja to szkoła (usunięte przez administratora)

Elka
@Wladek

Czy to tez tak konkretnie jest wskazane przy tych wspomnianych normach? Nie wiem czy konkretnie kręcenie tym śrubokrętem ale jak targety są wyjaśniane? Na jakiej podstawie powstają? Mówią to wprost?

Tomasz

Rozumiem, że chciałbyś poznać moje zdanie na temat firmy Elerte Poland Sp. z o.o. i podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z nią związanymi. Chętnie opowiem o tym, co wiem na temat tej firmy. Z własnego doświadczenia wiem, że Elerte Poland Sp. z o.o. jest jedną z największych firm w regionie, zatrudniającą ponad 150 osób. Jest to imponujący wynik, co świadczy o rozwijającej się firmie, która zdobyła zaufanie klientów oraz pracowników. Chciałbym zaznaczyć, że firma ta cechuje się wysokimi zarobkami, co stawia ją na pierwszym miejscu w regionie. Z pewnością jest to bardzo ważny element, który przyciąga do firmy najlepszych specjalistów i umożliwia utrzymanie wysokiego poziomu usług. Z mojego doświadczenia wynika, że firma Elerte Poland Sp. z o.o. szanuje swoich pracowników i przestrzega przepisów prawa pracy oraz BHP. Jest to szczególnie ważne, ponieważ dbanie o dobre relacje w miejscu pracy oraz bezpieczeństwo pracowników to elementy kluczowe dla sukcesu każdej firmy. Dodatkowo, chciałbym dodać, że z mojego doświadczenia wynika, że Elerte Poland Sp. z o.o. ma profesjonalny zespół pracowników, którzy są zaangażowani w pracę i starają się wykonywać swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Jest to element kluczowy dla firmy, która chce rozwijać się i osiągać sukcesy na rynku. Podsumowując, na podstawie mojego doświadczenia mogę stwierdzić, że Elerte Poland Sp. z o.o. jest firmą, która cechuje się wysokimi zarobkami, dbałością o pracowników oraz przestrzeganiem przepisów prawa pracy oraz BHP. Jest to firma, która zasługuje na zaufanie i rekomendacje.

Człowiek
@Karol

Znasz konkrety odnośnie zarobków „z biura”? na stronie wisi oferta dla Javy Deva. Mówiąc wprost ciekawi mnie ile mniej więcej się zarabia, znacie widełki? jest napisane, że kasa adekwatna do doświadczenia. mając 4 lata za sobą ile zgarnę?

Olka Nowy wpis

Chłopak już pracował jako ogrodnik dlatego rozważa te wystawioną aktualnie ofertę. nie orientujecie się przypadkiem z jakiej podstawy wynagrodzenia mógłby zacząć i ile tak mniej więcej wynoszą premie z opisu?

Paulina Nowy wpis
@Olka

Zachęcam do przesłania CV. Zaprosimy wówczas kandydata na spotkanie. Pokażemy ogród a ten wygląda naprawdę imponująco. Porozmawiamy również o kwestiach finansowych. Zapraszamy! ????

Znajomy z Bociana. Nowy wpis

Zuzka

Cześć, czy jako Junior Software Developer zawsze trzeba będzie pracować stacjonarnie czy może potem zaczynają zezwalać na tryb zdalny lub chociaż hybrydowy? wdrożenie, wdrożeniem, zastanawia mnie jednak dłuższa współpraca a do biura niestety mam dość daleko

Jason Parse Nowy wpis
@Zuzka

Obecnie jeśli UoP to stacjonarnie, jeśli UZ, to hybrydowo zależnie od potrzeb.

Nie widzę by w ofercie dla grafika komputerowego pojawiła się wzmianka o wymaganym doświadczeniu komercyjnym. Nie jest więc potrzebne? Jeśli ktoś był na rozmowie to mógłby o niej opowiedzieć, jakie zadanie dają?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji w firmie Elerte Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
ziomek

Ogólnie firma nie jest zła ludzie i atmosfera spoko a wynagrodzenie jest ok na czas no i premie są

@ziomek

Tak dla jasności to jakie te premie w końcu wam wychodzą? Jakiś czas temu ktoś pisał ze trwoni się kasę na lamy zamiast inwestycji w pracowników. Czy z tym można się w ogóle zgodzić?

Bolek Folek

O to chodzi, ze zadne. a wynagrodzenia to weilka tajemnica. jak o nich rozmawiasz to wylatujesz dyscyplinarnie.

@Bolek Folek

Dyscyplinarka za gadanie o kasie? To jak masz się dogadać i ustalić warunki na samej rozmowie rekrutacyjnej? I tak całkiem poważnie to wlepiono komuś dyscyplinarkę kiedyś? za co?

Ankhesenpaaton
@Bolek Folek

Od nowego roku jest jawna tabela zaszeregowania, więc można szacunkowo ocenić zarobki wszystkich, pominąwszy premie uznaniowe. Z kolegami rozmawiam czasem o kwotach i jeszcze nikt nie wyleciał. Do zwolnienia, nie tylko dyscyplinarnego, trzeba podać powód, zatem chętnie posłucham konkretów. W razie bezzasadnego zwolnienia można wejść na drogę sądową. Zwalnianie za rozmowy o zarobkach między pracownikami są bezprawne.

@Ankhesenpaaton

Zgadzam się w tym zakresie, że jesli umowy nie opiewają na co innego, to można. Zauważyłeś sam, że Wy wewnątrz firmy wiecie, jakie są zarobki, choćby i bez premii. Ale my - w znaczeniu kandydaci - wiemy to, co tu czytamy. Jeżeli zatem nie macie klauzul o tajności zarobków, to ja chętnie poznam. Nie jest to podstęp, w ofercie dla elektronika brak po prostu stawek.

Ankh

W przypadku dyscyplinarki (zwolnienia bez zachowania okresu wypowiedzenia) chyba od 1974. W przypadku wypowiedzenia - od kwietnia 2023. Dla umowy na okres próbny co prawda nie trzeba, ale pracownik wciąż może się odwołać. Vide wyrok Sądu Najwyższego z dn. 15 lipca 2011 r., sygn. I PK 12/11; wyrok Sądu Najwyższego z dn. 26 maja 2011 r., sygn. II PK 304/10. Ujawnienie innym pracownikom danych objętych tzw. klauzulą poufności wynagrodzeń w celu przeciwdziałania naruszaniu zasady równego traktowania oraz przejawom dyskryminacji płacowej pracowników nie stanowi przyczyny uzasadniającej rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia.

Nie widzę byście tu poruszali temat warunków zatrudnienia junior software developera a na stronie widnieje właśnie tego typu oferta. myślę nad złożeniem CV, przy czym interesuje mnie jakiś szerszy opis związany z rozmowa oraz ewentualnym wdrożeniem. możecie polecić pracę?

Yyyyh

Odradzam każdemu pracę w tej firmie kto nie chce sobie zniszczyć zdrowia i chce się rozwijać praca tutaj dąży wręcz w drugą stronę , jesteś (usunięte przez administratora) za najniższą zero przyszłości rozwoju omijać szerokim łukiem !!

Czy na każdym dziale występują te same zasady czy tez atmosfera? nie wiem czy ta ostatnia opinia nie jest przypadkiem nawiązaniem do jakiejś produkcji ale mnie interesowałaby teraz praca w biurze. właśnie wystawiona jest oferta dla głównego księgowego. proszę wiec o opis atmosfery na dziale. to bardziej open space czy jednak zamknięta przestrzeń? Z kim się pracuje?

Janinka

(usunięte przez administratora) W księgowości pracują fajne osoby jest osobne i nowoczesne biuro. Dużo można się nauczyć, są imprezy okolicznościowe, rocznice, piękne miejsce.

gryfnofrelka

Dyscyplinarkę, czyli zwolnienie bez okresu wypowiedzenia, dostaje się za poważne naruszenie obowiązków pracowniczych z zakresu przewidzianego Kp i regulaminem - nie można jej dostać od tak z kaprysu, a wina leży wyłącznie po stronie pracownika. Zostaje w papierach, więc jeśli zostałeś tak potraktowany niesłusznie, to spróbuj PIP lub sąd pracy. A jeśli słusznie - no cóż - nie ma się czym chwalić. Niektórzy to naprawdę mają żal o to, że w pracy trzeba pracować...

Porsche

Na początku wszystko pięknie i miło a później jesteś marnym pionkiem do wykorzystywania. W biurze atmosfera niby jest ok ale kazdy obgaduje Cie za plecami i patrzy spod byka. ,,Przyjaciele'' szefostwa tylko podsycają i kablują. Zachowanie przełożonych często zakrawa pod (usunięte przez administratora) Ponadto w ostatnim czasie większość osób zwalniają za to, że pójdą na chorobowe dłuższe niz tydzień. Zarówno w biurze jak i na produkcji jest permanentny stres... Ogólnie jeśli ktoś chce zepsuć sobie zdrowie psychiczne to zapraszam do Elerte! ????

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Elerte Poland Sp. z o.o. w przypadku pracy jako planista produkcji?

Vesemir

Eskel
@Vesemir

Pracowałem na rozbiurce ilakierni za dobre malowanie i dźwiganie dużych ciężarów słaba płacą i do tego nie płacą szkodliwego a tam napewno jest firma stawia hale rozwija się to fakt tylko że chyba kosztem pracowników lakiernik żeby 4000 zł nie zarobił to myślę to trochę śmieszne a naprawdę sporo musi namalować dziennie rozbiurka coraz większe normy...

@Eskel

Na tym szkodliwym to się chyba aż tak dobrze nie znam, bo nie robiłem jeszcze w takich warunkach. powiedz wiec czemu w tym przypadku bankowo powinno to wystąpić i jak to się dzieje, że na legalu tego nie ma? czekam tez na szersze wyjaśnienie względem premii, z jakich przyczyn jest ona pomniejszana?

Viesiek
@Eskel

E nie jest tak źle miła atmosfera robota w porządku 8 godzin na spokojnie Polecam pieniążki w porządku oby tak dalej

@Viesiek

To czemu cos pisali o jakimś pomniejszaniu premii tu wyżej skoro piszesz ze kasa ok? cos się z nią docelowo działo czy właśnie nie bardzo? i opowiecie cos więcej o samej tej hali? W jakim zakresie do teraz jeszcze się ona rozwija?

Bucek
@Vesemir

Żyłują normy, wszedzie kamery i liczniki. zebys przypadkiem nie podrapal sie po nosie w trakcie pracy...

Elerte Poland
@Bucek

Dzień dobry. W firmach produkcyjnych, w tym także w Elerte, standardem jest ustalanie norm produkcyjnych, które powinni wyrobić Pracownicy. Miejsce pracy jest monitorowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników zgodnie z przepisami BHP.

@Elerte Poland

a potem brak premii, bo za dlugo stales i za wolno kręciłeś srubokrętem

Elka

Wladek

Utrzymasz się tylko gdy przyjaznosiz się z wlascicielami, albo gdy donosisz na wspolpracownikow. Inaczej to szybko wylecisz.

@Wladek

O jakim dziale teraz piszesz? Wole się upewnić, bo jakoś we wcześniejszych postach ludzie raczej chwalili robotę, podobno kasa przy niej dobra jest. ile u was zarabia Junior Java Dev? Jest taka oferta na stronie, od jakiegoś czasu ją obserwuję. Istnieje potem opcja na awans na stanowisko seniorskie?

gryfnofrelka
@…

Gdzieś widział ofertę na Java Deva, bocie? Nie robimy w Javie w ogóle. C# i web stack. Dział IT jest akurat najfajniejszy w firmie, polecam.

@…

O biurze głownie, ale na produkcji to samo. Nie polecam, zerok szans na awans, rozwoj czy cokolwiek

Czy Elerte Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tomasz

Karol
@Tomasz

Ewidentnie komentarz kadry kierowniczej. Bez sensu. Nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Osoby w biurze praca fajna kasa sie zgadza. Robale mają siedzieć cicho i podkręca im sie śrubę. Szybciej szybciej w między czasie..... ???????? A wynagrodzenia.... Buahahhahaha

Człowiek
@Karol

Świeży

Podoba mi się. Widać, że firma jest na etapie dużego rozwoju, ale struktury i procesy już są i działają. Każdy wie co ma robić i ciężko o nudę. Stawki ok, ekipa ok, atmosfera ok. Polecam

Czy w firmie Elerte Poland Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Magazynier?

Mario

Pracowałem w tej firmie na magazynie przez dwa lata. Niedawno odeszłem bo się przeprowadziłem. W sumie dobrze oceniam tą firmę. Przyjemna atmosfera, pieniążki wypłacane na czas. Nie można się obijać, wiadomo, ale nie jest ciężko.

Mateusz

Odradzam, firmę nie obchodzą pracownicy. Jeżeli jest zastój i ktoś zobaczy że nic nie robisz zaraz pójdzie skarga na ciebie i pogawędka. Jest jakaś awaria i stoicie ponieważ beż danej rzeczy nie możecie pracować spokojnie zaraz znajdą inne zajęcie jak np zamiatanie placu. Jeżeli masz mniej niż 26 lat nie licz na to ze bedziesz zarabiał więcej powiedzą ci ze w PICie dostaniesz zwrot a potem okazuje się że tego zwrotu nie ma ponieważ w odprowadzonych podatkach nic nie było wpisane a umowa jest tak skonstruwana że nic nie da rady z tym zrobić. Przerwa 15min przy takim natężeniu wysiłku jaki miałem na swoim dziale to kpina. Ubrania dostałem po 1.5 miesiąca pracy i do tego za duże. Wynagrodzenie bardzo niskie i napewno nie jest jednym z najwyższych w regionie

Katarzyna
@Mateusz

to na jaki okres pracy Ty to piszesz? pytam, bo mi jeszcze w październiku ktoś pisał, że warunki są ok z ciuchami to samo i podobno normalnie wymieniają. Czemu miałeś inaczej? Kobity tu traktują w inny sposób? A skoro są za duże i im to powiedziałeś to co powiedzieli?

Baska
@Mateusz

A rozmawiałeś z przełożonym? o problemie ze zwrotem? o ubraniach?

Katarzyna
@Baska

Zadajesz to pytanie jako osoba zatrudniona, więc idzie wywnioskować, że da radę normalnie z przełożonymi się tutaj w razie czego dogadać? I to co ogólnie opisał to się zgadza z warunkami jakie teraz tu są?

Baska
@Katarzyna

tak, jako zatrudniona. jak wszędzie tu też są ludzie i można się dogadać. polecam przyjść i sprawdzić samemu.

Zofia
@Baska

Skoro polecasz to daj znać czy ciężko tu dostać pracę. Szukam czegoś na już i chętnie rozważę, ale nie chciałabym żeby proces rekrutacji ciągnął się w nieskończoność

Leon
@Mateusz

Kompletnie nie rozumiem skąd ludzie biorą takie wymysły, praca fizyczna bywa ciężka aczkolwiek jak ktoś chce pracować to praca z każdym dniem staje się coraz bardziej zautomatyzowana i wymagjąca mniej siły. Jeżeli czegoś brakuje to wystarczy to zgłosić i kierownik to załatwi, szczerze polecam. W dodatku jest bardzo piekne otoczenie, dużo imprez firmowych i mega wsparcie dla dzieci pracowników.

Izabela

Interesują mnie zarobki i oferowane auto służbowe na stanowisku kupiec w branży automotive. Jak wiadomo, w branży nie jest za wesoło, ciekawam, czy wyście już to odczuli, czy nadal można bezpiecznie się rozwijać i mieć stabilność finansową u Was? @Tomasz, nie, nie o takie opinie chodzi kandydującym. Chodzi o opinie pracowników "od serca", "z wątroby".

Pracy dużo, ludzi mało, wymagania wielkie, kasa słaba, idziesz pytać się o podwyżkę, konkretnej odp nie dostaniesz, zatrudniają jakiś kierowników, dyrektorów, Vice prezesów itd dla nich pieniądze są, ale żeby normalnemu pracownikowi podwyżkę dać to zapomnij, żenada i brak sił...

Zdradzisz może widełki płacowe? Dla każdego mała kasa oznacza co innego, a ja mam nadzieję, że nie chodzi Ci jednak o najniższa krajową? :( Skoro pracy dużo, to ciężko wyrobić normę? Premii też nie ma tak jak podwyżek? Albo jakichś innych benefitów?

Zostaw merytoryczną opinię o Elerte Poland Sp. z o.o. - Mieronice

• Jak się pracuje w Elerte Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elerte Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elerte Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elerte Poland Sp. z o.o.
  • 160