Opinie o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA w Katowice

Witek Jakubowski

Polecam i napewno zamontuje u nich kolejny sprzet.

Jerzy

Zakupiłem 15 KW / panele ja solar 460KW, działa miesiac bez problemów.

Adrian Kot

Samsung 10 KW / SZYBKA OBSŁUGA I MONTAŻ W 1 MIESIĄC POLECAM

Wszystko wykonane solidnie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Pompa ciepła Mariusz

Super obsługa i dobra cena

Henryk

Długo wybierałem firme. Mieli dobrą cene w porównaniu do konkurencji.

Świerczyniec Tomasz i Ola

Na montaz czekaliśmy 1 miesiąc, wszystko wykonane poprawnie.

Elżbieta

Zamontowali mi 2 x 3 KW jak narazie wszystko ok.

Roman Roman

Kupiłem u nich 10kw i pompe samsung, szybki montaz, wszystko działa poprawnie.

Marcepan

Szybko , rzetelnie i profesjonalnie wykonana instalację. Doradca ds. systemów fotowoltaicznych, po wstępnej wycenie przyjechał na miejsce instalacji, określił i wycenił jej realną wielkość. Uruchomił procedurę związaną z przyłączeniem instalacji do sieci.

Tychy

Bardzo rzetelna i fachowa obsługa ,pomocni w procesie doboru paneli, mocy i falownika. Panowie , którzy montowali całą instalacje to sympatyczni i kulturalni , wszystko ogarniali bardzo sprawnie , fachowo , dokładnie , grzecznie

Kazimierz

Miesiąc temu firma zamontowała u mnie panele, które właśnie po wymianie licznika uruchomiłem, wszystko poszło bardzo sprawnie.

Dariusz Filipak

Firma bardzo kompetentna. Fachowa obsługa. Praca wykonana w uzgodnionym terminie. Polecam.

Ostrowski PC/PV

Zakupiona fotowoltaika i pompa ciepła. Wszystko w porządku, sprawna instalacja, opieka nad klientem, pomoc w uzytkowaniu aplikacji. Polecam

Tadeusz Jakubczyk

Jeśli szukacie pompy ciepła jak i panele fotowoltaiczne to, jest to najlepsza firma na rynku!

Zadowolony

Na kazdym etapie wspólpracy byłem zadowolony. Od pierwszego telefonu po montaz 100% satysfakcji

xxx

Super obsługa ! Polecam !

Bartosz Ustroń

10KW na dachu / jestem zadowolony, szybki montaż i cała realizacja.

Jarosław Wilk

Kupiłem samą Pc Samsung, polecam firme

Krzysztof Katowice

Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście do klienta. Ekipa montażystów z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w temacie instalacji fotowoltaicznych. Jednoznacznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA - Katowice

• Jak się pracuje w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA?

Zobacz opinie na temat firmy MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 44 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA
4.1/5 Na podstawie 94 ocen.

MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA