Opinie o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA w Katowice

GREGOR

WSPOŁPRACA DOTYCZĄCA MONTAŻY NA POMPY 100% POLECAM

Rafał

Polecam. Sprawna instalacja paneli.

Karpenski Jan

Wszystko na najwyższym poziomie !

Kimer bud

polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Kimer bud

Panele i pompę ciepła montowałem rok temu, myślę że było warto. Polecam firmę

Polecam Andrzej

Polecam ich pompy fujitsu split

Karol

jestem bardzo zadowolony z uslug tej firmy. polecam

x

Rzetelne podejscie do tematu. Wszystko wykonane jak nalezy. Jesli ktos dalej sie zastanawia nad fotowoltaika to zdecydowanie polecam te firme!

Gosia

Zakupiliśmy 10 pomp smasung, szybka realizacja i czas dostawy a cena kosmos.

Arnold z Kłobucka

Wszystko ok, polecam

Sun Energy

Zakupiliśmy 10 pomp smasung, szybka realizacja i czas dostawy a cena kosmos.

Kasjo

Najlepsza firma na Śląsku! Najlepsze pompy Najlepsza jakość

Pracuś

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Messaverde Energy. Pełen profesjonalizm na każdym etapi. Fachowe doradztwo i szybka realizacja. Polecam kontachenta.

Bart

Wspołpraca na najwyzszym poziomie.

jaro

zakupiono pompe 14kw. sprawna instalacja, bez zadnych problemow. wielkie dzieki, pozdrawiam i polecam

Kuba Gabryś

pompa oraz panele zamontowane 4 miesiace temu. wszystko dziala i jest ok. polecam firme

Aga Suchy

Sprzet 1 klasa, panele i pompa kasai 12 zamontowana. teraz tylko lapac sloneczko

Zenon Gorzyczki

Super podejscie do klienta. Odrazu zlapalismy kontakt z przedstawicielem i w kilka tygodni od pierwszego spotkania mielismy juz montowane panele. Polecam!

Pompa ciepła / instalacja pv

Instalacja pompy i paneli sprawna i bezbledna. Naprawde korzystna cena za caly komplecik. Dodatkowo pomoc z wniskami o dofinansowanie. Polecam!

Amadeusz

Osobiscie polecam uslugi tej firmy. Sam zakupilem u nich pompe kasai 16 jak i panele fotowoltaiczne do tego. Od pierwszego telefonu wszystko szlo gladko, co nie jest czeste jak kazdy dobrze wie. Ich sprzet mam juz okolo pol roku, akutalnie wszystko dziala pierwsza klasa. polecam, inwestycja szybko sie zwraca

Zostaw merytoryczną opinię o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA - Katowice

• Jak się pracuje w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA?

Zobacz opinie na temat firmy MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 44 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA
4.1/5 Na podstawie 94 ocen.

MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA