Opinie o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA w Katowice

Tom

Zakupilem pol roku temu pompe kasai 16 + panele foto. Jestem zadowolony z zakupu, mozna polecic

Mirosław Autosalon

Instalacja 20KW jako car port ! wszystko wykonane sprawnie i bez przeskód.

Janusz Kostrzewa

Super firma, kontakt z klientem na najwyzszym poziomie. Polecam

Jan

Świetna firma. Polecam gorąco!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Łukasz Kacperski

Polecam firmę jako solidnego wykonawcę instalacji fotowoltaicznej. Cały proces od pierwszego kontaktu aż po odbiór przebiegał bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie ustalenia dotyczące cen, zakresu prac, terminów zostały dotrzymane a sam kontakt był bezproblemowy.

Damian Woliński

Polecam tę firmę. Instalacja fotowoltaiczna została wykonana zgodnie z ustaleniami. Wszystko działa beż zarzutów. Firma zdecydowanie na TAK!

Pablo

Firma godna zaufania.Bardzo profesjonalne podejście do tematu, fachowy i sprawny montaż a wszystkie formalności wraz z kwestią wymiany licznika oraz wnioskiem dotacyjnym załatwione perfekcyjnie. Zdecydowanie będę polecał!

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Przeglądaliśmy wiele ofert ale tej zaufaliśmy i nie żałujemy. Pompa i fotowoltaika spełnia nasze oczekiwania.

Klient

Jestem super zadowolony z uslug tej firmy, goraco polecam

Marzena

Firma do polecenia w 100%. Po pierwsze mają super relacje z klientem. Nie wciskają nic na siłę, tylko starają się za wszelką cenę spełnić potrzeby klienta i wybierają jak najlepsze rozwiązanie. Po drugie – dopinają wszystko dokładnie, do końca. Odpowiedzą na każdą prośbę i pytanie.

Usługa zamontowania na moim dachu i w budynku instalacji fotowoltaicznej została wykonana w sposób bardzo profesjonalny, panowie poradzili sobie z nawet z niestandardowym założeniem paneli ponadto dokładnie posprzątali po sobie, pracowali z pełnym zaangażowaniem i w ustalonym terminie. Polecam korzystanie z usług tej firmy. Dodatkowo załatwili za mnie cała papierkową robotę.

Martyna Lubanska

Jestem bardzo zadowolona z założonych paneli fotowoltaicznych, wszystko działa tak jak powinno. Najwyższa klasa premium

wiola w

Obsługa oraz montaż instalacji przebiegł bez żadnego problemu. Bardzo serdecznie dziękuję całej firmie za fachową pomoc!

Mateusz moch

Wszystko na najwyzszym poziomie. Od pierwszej rozmowy z przedstawicielem, cała inwestycja stała sie dla mnie jasna i klarowna.

Ernest Tracz

Rybnik 7kw. Zdecydowanie polecam firmę.

Leady

Kupiłem paczkę 100 leadów Jestem mega zadowolony.

Jakub Ostocki

Bez owijania w bawełne, profesjonalne podejście i realizacja, od momentu kontaktu po odbiór instalacji. Obsługa w biurze jak i ekipa montażowa 10/10

Małolepszy

Wszystko ok.

Wisniewscy

Razem z męzem zakupilismy fotowoltaike. Nie mamy zadnych zastrzeżeń do firmy. Pozostawili po sobie pożądek a co dalej czas pokaże.

B2B

Instalacja 50KW ! Tanio i solidnie, jestem mega zadowolony !

Zostaw merytoryczną opinię o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA - Katowice

• Jak się pracuje w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA?

Zobacz opinie na temat firmy MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 44 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA
4.1/5 Na podstawie 94 ocen.

MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA