Opinie o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA w Katowice

Zakupiłem pompe ciepła Kasai 12, 4 miesiące temu, do tej pory żadnych problemów, wszystko działa jak należy, Serwise i ekipa monterska w pełni profesjonalna, montaż przebiegł sprawnie w 1 dzień. Firma pierwsza klasa, panele już mi od nich śmigają trzeci rok. Polecam każdemu

Michał Smit

Polecam firmę jako solidnego wykonawcę instalacji fotowoltaicznej. Cały proces od pierwszego kontaktu aż po odbiór przebiegał bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie ustalenia dotyczące cen, zakresu prac, terminów zostały dotrzymane a sam kontakt był bezproblemowy.

Mati

Współpraca z firmą to czysta przyjemność. Od pierwszej wizyty w moim domu, poprzez projekt, aż po wykonanie instalacji FV - wszystko przebiegało sprawnie, dobra komunikacja, doradztwo. Jeśli będę kiedyś realizował kolejną instalację FV, to na pewno z nimi!

Eustachy Jeż

Bez owijania w bawełne, profesjonalne podejście i realizacja, od momentu kontaktu po odbiór instalacji. Obsługa w biurze jak i ekipa montażowa 10/10, pomimo niesprzyjającej aury instalacja nie była robiona byle szybciej i bylej na kolejna inwestycje

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Przedstawiciel handlowo-techniczny
Rzeszów
Clima Gold
Jan Gaweł

Jestem świeżo po montażu paneli fotowoltaicznych realizowanych przez firmę Brilliant Finish. Pierwsza rozmowa (wraz z oględzinami dachu oraz kalkulacją) w poniedziałek dzisiaj czyli po czterech dniach montaż. Po poniedziałkowej rozmowie przyjechali montażyści w celu dogrania szczegółów montażu (zrobili także pomiar uziemienia budynku). Dzisiejszy montaż pomimo niesprzyjającej aury bardzo profesjonalny z dbałością o każdy detal.

Seijuro

Firma zakładała mi pompę ciepła wraz z panelami fotowoltaicznymi. Obsługa jak i montaż bez żadnych zastrzeżeń, wszystko działa poprawnie. Kontakt z ekipą, która mnie obsługiwała bardzo dobry. Co najważniejsze odbierają telefon. Pozdrawiam

Tomasz Sykuła

Ekipa Łukasza wykonała instalację PV rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem i dużą wiedzą. Panowie sympatyczni, pracowici i bardzo dobrze zorganizowani. Polecam i oby każda ekipa wykonawcza taka była.

DOMINIK GOLDA

Panele założone w miejscowości Rzędowice koło Miechowa. Instalacja wschód - zachód. Montaż zrobiony bardzo dokładnie i mimo zmian projektu wszystko wyszło bardzo dobrze. Profesjonalny kontakt z przedstawicielami firmy, oraz zaangażowanie ekipy montażowej. Polecam.

Andrew Zalewski

Jestem super zadowolony z uslug tej firmy, goraco polecam

Buka

Jedyne "ale" to brak wcześniejszego umówienia terminu montażu, chociaż osoba załatwiając z nami wszystkie umowy powiedziała, że będziemy się dogadywać żeby było wygodnie i czas montażu, który trochę trwał

Łukasz Madejski

Dziękujemy z żoną za uzyskanie dotacji w programie Czyste Powietrze na pompę przez Was zamontowaną. Pozdrawiamy Madejscy

Karl

Bardzo w porządku ekipa, szybko, solidnie!

Klient Czestochowa

Nie mam żadnych zastrzeżeń wszystko jest super jesteśmy zadowoleni z tej firmy bardzo

Tomasz Kosowski

Praca wykonana bardzo fajnie i szybko i czysto

arek

Całkowita porażka firma krzak zero profesjoinalizmu

Zuzanna

Z RPA? Ktoś użył z jakiegoś programu, żeby firmę oczernić? wiadomo skąd ktoś mógłby mieć do tego jakiś powód? ktoś odszedł w tamtym okresie?

jakNajdalej

odradzam prace w tym miejscu, kazdy przychodzi kilka dni porobi i ucieka szkoda czasu

Messaverde Energy
@jakNajdalej

Zapewne nigdy u nas nie pracowałeś bo to firma w której obcy nie pracują !!!

ale
@Messaverde Energy

Ja nie inni tak !!!

Sebastian

Wspołpracuje z call center i polecam firme

Mateusz

Polecam firme

Andrzej Ryba

Dziękujemy za świetna ofertę i znakomite poprowadzenie nas przez proces wyboru i możliwości wykorzystania. Pompa ciepła to nie było na ten czas nasze wyzwanie a jednak - Nas Pan Łukasz oświecił:-). Wykonanie na medal a i teraz wiem co to zabezpieczenie iskiernikowe - może warto by było innym klientom to uświadomić Panie Łukaszu!. Polecamy Was wszystkim znajomym .Trzymajcie taki poziom a nie ogarniecie się od klientów. Powodzenia Andrzej z rodziną! PS Proszę wpaść po orzechy na jesień tak jak obiecaliśmy!

Karol

Na jakim poziomie trzeba mówić po angielsku?

Zostaw merytoryczną opinię o MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA - Katowice

• Jak się pracuje w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA?

Zobacz opinie na temat firmy MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 44 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA
4.1/5 Na podstawie 94 ocen.

MESSAVERDE ENERGY ŁUKASZ KARPAŁA