Opinie o Tenglong Polska Sp. z o.o. w Bieruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tenglong Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tenglong Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenglong Polska Sp. z o.o. w Bieruń

Nowy pracownik

Firma przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko produkcyjne. Teraz proszę o uwagę na początek umowa próbna na 3 miesiące za 2800brutto!!!plus premia wydajnościowa 200zl brutto!!!! Praca na 3 zmiany. Po 3 miesiącach jak się "sprawdzisz????" to 3000tys brutto????‍♀️. Aż się bałem zapytać czy jakiś socjal jest????więc TAK przysłowiową miska ryżu wygląda!

@Nowy pracownik

Pierwsza umowa 2800 brutto tragedia premie 2 po niecałe 200 zł drugiej premii jakosciowej i tak nie zobaczycie za szybko bo przy nowych pracownikach o jakosc ciezko a rotacja jest ogromna znaczy sie jest jakosc, jakosc to bedzie ;-). 2 umowa az 200 podwyzki sie wyslili szok :-0, nadgodzin brak ani w tygodniu ani w soboty znaczy sie beda soboty do odrobienia za wolne które teraz jest. Po ponad roku umowa na stałe jakim cudem oni chca te ponad 300 osób na nowej hali zatrudnic nie mam zielonego pojecia ani kasa ani warunkami pracy no chyba ze cos sie zmieni goła pesja to ok 2200-2300 w zaleznoci jaka stawka i to z dodatkiem nocnym. Załoga mega w porzadku ale kasa tragedia

Macie fajny socjal? Jeśli tak to co wchodzi w skład ?

Kravmaga
@Michał

Witam na ile zmian sie pracuje i na jaka stawke mozn aliczyc na start????

Nowy pracownik
@Kravmaga

2800 brutto

Rolo
@Michał

Socjal hehehe nie wystepuje 2800 na start potem 3000 brutto jesli ci umowe przedłuza i 2 premie z czego jednej nawet nie zobaczysz bo to premia jakosciowa ;-) szkoda słow. brak nadgodzin, na łape na miesiac to ok 2200-2300 z dodatkiem nocnym.

Ona

Witam. Czy ktoś zna e mail do rekrutacji na który mogę wysłać cv?

Przemysław
@Ona

Udało Ci się może wysłać swoje CV do pracy w firmie Tenglong Polska? Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, więc tym bardziej ciekawi mnie, czy udało Ci się może, dostać tam do pracy. Chcę to wiedzieć i wierzę, że mi opiszesz wszystko, czego przez ten czas się dowiedziałeś o tym pracodawcy. Daj znać. Będę czekał.

A

Obiecane złote góry, (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu juz lepiej isc do amazona, tam przynajmniej wiecej płaca, ale praca na identycznym poziomie. Kierownictwo to stare robole z maflow reka reke myje. Jak przyszedłem do pracy to przez miesiac zmieniła sie prawie cala obsada. W trakcie pracy przerwa obcięta z 30min do 15min xD za te pieniadze to lepiej siedzieć na zasiłku. Mozna sie nabawić garba, przypierdolki na poziomie dziennym. Podpisujac umowe pozbawiasz sie godności i honoru.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Tenglong Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator maszyn i urządzeń?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czyli szykują się nowe miejsca pracy dobrze rozumiem ?

A
@Michał

:D jasne i jak dobrze się pracuje ??

Antek

Tenglong Polska w ramach nowej inwestycji wybuduje halę produkcyjno-magazynową i wyposaży ją w nowoczesne maszyny i urządzenia do produkcji części dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma zainwestuje co najmniej 100 mln zł i do końca 2025 r. zatrudni ok. 100 pracowników. Polecam

Misio

Na jakie pieniądze można liczyc na początek i czy są jakies dodatki?

Bank

Produkują tam przewody klimy. Proponują 3000 brutto.

Kato

Co wytwarzają te fabryki? Bo słyszałam, że ma powstać nowa w Katowicach to pewnie niedługo jakiś nabór będzie?

Nieznany
@Kato

Takie recenzje wiec się nie dziwie że chcą w Katowicach wystawić ! Serio uważajcie co i jak budujecie!

Zostaw merytoryczną opinię o Tenglong Polska Sp. z o.o. - Bieruń

• Jak się pracuje w Tenglong Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tenglong Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenglong Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tenglong Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ekonomiczna 20
    43-150 Bieruń
  • NIP: 6462964617 REGON: 369198476 KRS: 0000712688

Tenglong Polska Sp. z o.o.