Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

###

nie da się merytorycznie, jedyna uwaga wszyscy na stanowiskach kierowniczych mają wszystkich pozostałych w głębokim poważaniu

Zwracam się do kierownika wydziału iveco i porsze w sprawie zachowania lidera Anny G.to jak traktuje ludzi jest karygodne doprowadza do tego że operatorzy wychodzą w trakcie zmiany z zakłada liderka gnoji ludzi wiecznie się na nich wydziera poniża traktuje jak (usunięte przez administratora) ludzie nie wytrzymują już takiego traktowania nikt z góry nie reaguje chociaż ciągle są skargi na Anię G.robi co chce nikogo się nie boje kierownik nie reaguje dlatego liderka czuje się pewna i bezkarna nikt nie chce z nią pracować ludzie zmieniają zmiany z każdym się kłóci,ludzie płaczą już z bezsilności nie mają do kogo się zwrócić o pomoc, dlaczego zakład pozwala żeby lider pomiatał pracownikiem już i tak nikt nie chce tu pracować Polaków jest garstka Ukraina też odchodzi a mimo wszystko zakład nie szanuje ludzi,to jest mobbing i lider powinien ponieść konsekwencje swojego zachowania nie długo sama bedzie stała na filmach cięciach itd bo nikt nie będzie chciał z nią pracować,jeśli zachowanie lidera się nie zmieni zgłosimy sprawdzę wyżej mamy dość poniżania przez lidera Anię G.

Też pracownik

Pani która wyszła z pracy i to jeszcze na nocnej zmianie powinna zostać zwolniona dyscyplinarnie to jest porzucenie pracy zresztą z Panią da ciągle problemy,ludzie już lidera na głowy wchodzą robią co chcą a szczególnie Ukraina czuje się bezkarna nie znają żadnych zasad robią co chcą nie wykonują poleceń ale zakład na to pozwolił dlatego teraz ma,to Pani która wyszła powinna ponieść konsekwencje a nie lider

Formujacy

Najlepiej trafic na porszę do Anki G na zmianę tam jest ciagle (usunięte przez administratora)panie z czyszczenia pol zmiany oparte o stoliki wiecznie spacerujace co chwila papierosek i kawusia przerwy zamiast 5 min to 15 inni zapiepszaja a one nie musza bo dobrze w(usunięte przez administratora) wchodza liderce i to jest praca nic dziwnego że ten zakład pada jak tak praca wyglada ale pani lider na to pozwala zreszta ona cala zmiane nic nie robi tylko w tel siedzi i snuje sie jak smrud to gaciach najgorszy lider zakladu kto ja wzial na lidera ten chory byl ciagle skargi na nia są a kierownik dalej nic

Tnacy
@Formujacy

To prawda pani ania nie nadaje sie na lidera kiedys mialem prxyjemnosc byc pare dni na jej dziale ludzie nie maja do niej wogole szacunku robia co chca zreszta taki przyklad daje im lider tylko telefon w reku i stanie przy stolikach jak ona sie utrzymuje na tym stanowisku to nie wiem wiecznie sie z kims kloci duzo osob ma jej dosyc uzerania sie z ta pania ale w tym zakladzie tylko tacy sa potrzebni bo zaden normalny lider tu nie wytrzyma pani ani trzeba sie podlizywac wtedy mozesz wsxystko ale jak jej podpadniesz to masz przechlapane i tacy ludzie sa przelozonymi ale to tylko produkcja

@Tnacy

No dobra ale mimo charakteru to chyba coś tam umie i jednak daje od siebie? Bo inaczej to faktycznie raczej na tej pozycji to by tu nie była

Zawiedziony
@Formujacy

Teraz gorsza już liderka z serwisów. Wiecznie co to nie ona, wszyscy dookoła to idioci i tylko ona jedna pracuje. Pomiata ludźmi i ich obraża. W pełni wykorzystuje swoje stanowisko do przerw, telefonu i ploty. A co ciekawe mumio wiedzy o tym że już kiedyś miała z tym problem to nic jej nie robią. Zamiast skarżyć się kierownikom i dyrekcji chyba poskutkuje donos do Totalna

Dddd

Kolejny normalny kierownik zwolnił się z pracy z Zakładowej w Łodzi M.P był normalnych kierownikiem ale nie wytrzymał presji ten zakład upada na samo dno,a nowa Pni kierownik Halina do tego doprowadza woda sodowa uderzyła do głowy.

Dora
@Dddd

A jaki normalny kierownik tu będzie pracował każdy ucieknie,normalny nie będzie gonił ludzi przymuszał do nadgodzin itd,normalny człowiek ma jeszcze sumienie dlatego zostali sami .... i nie tylko o kierowników mi chodzi

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Adrianoo

Witam, byłem pracownikiem UR swego czasu w tej firmie na stanowisku elektryk około 2 lata i sam odszedłem aby nie było że mnie zwolnili. Wszystkie osoby techniczne chciałbym przestrzec aby nie traciły nawet sekundy ze swojego czasu tam ze względu na słabe zarobki i nie zdrowe warunki pracy gdyż wulkanizacja gumy to proces przy którym wydzielają się różne substancje chemiczne, a maszyny to w większości stare grzmoty, które już powinny być dawno na złomie, park maszynowy to lata 90 więc nic nowoczesnego się nie nauczycie. (usunięte przez administratora) nie interesuje ich zdanie pracownika ani chęć jego rozwoju, udoskonalenia procesu produkcyjnego, nie ma żadnych szkoleń, możliwości awansu podwyżek nic tam nie funkcjonuje tylko obietnice w stylu ostry cień mgły.

Pracownik Utrzymania Ruchu
@Adrianoo

Na jakiej podstawie oceniasz Utrzymanie Ruchu ? Chyba pracowałeś, gdy był stary kierownik. Dobre pomysły na poprawę stanu parku maszynowego są robione, tylko potrzeba chęci. Szkolenia jak najbardziej są możliwe i organizowane. Myślę, że dawno temu przestałeś pracować w Hutchinsonie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hutchinson?

Prod

Umowa o pracę xD a jaka inna

Produkcja

Ja naprawdę nie wiem dlaczego wy się tak prujecie o robotę w haczu. Niby gonią, bo norma, niby normy z kosmosu i ludzie nie dają sobie rady. Jak oczekujesz, że przyjdziesz i będziesz siedzieć i będą ci za to płacić to wcale się nie dziwię xD normalni ludzie, którzy robią swoje nie muszą się martwić, że zły brygadzista czy zły kierownik wymaga, żebyś robił to co należy do obowiązków xD DRruga kwestia to wynagrodzenie. Jakby, pracujesz w fabryce na produkcji xD a nie w NASA, że zapłacą Ci w milionach xD Czytam te komentarze tutaj i wręcz zaśmiewam się do łez. Jak się wezmiecie w końcu do pracy to nagle okaże się, że nikt nie będzie stał wam nad głową i kazał wykonywać SWOJE OBOWIĄZKI XD

GUSTAW

niby na wejściu hasło - zasada grupy Total - "przede wszystkim człowiek" , a w rzeczywistości poczułem się jak śmieć , gdy mnie zwalniano z powodów zdrowotnych - nic to nie znaczyło dla kierownika działu ani kierownika HR - nie było żadnej propozycji innego stanowiska , chociaż niby było coś takiego jak "tablica poliwalencji" , gdzie zastępowałem osoby z innych stanowisk i wielka kicha , frazesy . Rada dla wszystkich - z rezerwą podchodźcie do korpo , bo oni nie mają litości - wycisną i kop

Zofia

czy ktoś w ostatnim czasie wysyłał aplikacje na Płatne Praktyki w Działach Wsparcia w Hutchinson ? widzialam ze szukaja az 3 osob. Jednak ciekawi mnie bardzo ile płaca za te praktyki, skoro są płatne? czy przez 3 miesiace tych praktyk naprawde idzie sie czegos nauczyc na tyle by sie w firmie zaczepić po studiach juz na stałe?

Maniek
@Zofia

Złóż cv to się dowiesz. Do 26 roku życia i tak jesteście wy mlodzi do przodu o podatek. Do ktorego Hutchinsona w Łodzi szukają? Wiem, że stażyści jak są coś warci zostają zatrudnieni.

MarcelSkofild

Witam, szukam informacji na temat wczorajszego incydentu w haczu chodzi o pracownika na produkcji, do ktorego przyjechala wczoraj karetka prosze o info pilne

Pilne pilne!!!!

Co dokładnie odwalał i w jaki sposób szkodził pracownikom były kierownik utrzymania ruchu Ma@#_@cie$j P@sz$@czy$@ński . Prosimy o odpowiedź bo pracuje u nas w fabryce w Radomsku .Chcemy wiedzieć co się po nim spodziewać

maciek
@Pilne pilne!!!!

Mobing w czystej postaci: awantury, wyzywanie, zastraszanie. Zacznie od usuwania ludzi z działu, następnie kolejni sami uciekną. Dział będzie ledwo funkcjonował.

Grucha
@maciek

Bingo dokładnie to samo u nas zrobił zwolnił kilku dwóch złożyło wypowiedzenia reszta myśli o zmianie roboty .Wielu zastanawia się czy to nie jakiś psychopata czy nie jest pierd*%ty

Wrobel
@Pilne pilne!!!!

To jest (usunięte przez administratora), mój chłopak miał z nim do czynienia a on go (usunięte przez administratora)

technik

podaj kontakt na priv

technik
@Pilne pilne!!!!

podaj nazwę fabryki gdzie teraz pracuje MP

Sokolniki
@Pilne pilne!!!!

(usunięte przez administratora)Doprowadza ludzi do załamania nerwowego, dorośli ludzie płaczą trzęsą im się ręce nie panują nad emocjami. Kopie dołki pod każdym. Bardzo lubi podpuszczać i pogrywać. (usunięte przez administratora)

Artur

Witam, napiszcie proszę które agencje pracy obsługują na dzień dzisiejszy Hutchinsona na Rzgowskiej. Dla osób indywidualnych to też się przyda, mam bardzo blisko mieszkania do wynajmu, pewnie nie jedna osoba która dojeżdża z drugiego końca miasta chętnie by skorzystała. Jakby ktoś coś to 501576777

C3PO
@Artur

a to jest jakaś nowa lokalizacja Hutchinsona ?? , nowa fabryka na Rzgowskiej ???

Setki zwalnianych i przyjmowanych na nowo, rotacja większa niż bydła w rzeźni .Śmierdzący mordor z wykańczaniem psychicznym. Tyrlandia za trzech za śmieszne pieniądze. Szkoda waszego zdrowia w tym (usunięte przez administratora)

Stały
@Monika

Dokładnie tak jest a do tego wszystkiego na poziomie zerowym komunikacja między kierownikami a podwładnymi.Przekazywanie informacji odbywa się drogą myślową a nie drogą wymawiania zdań.

@Stały

A jest szansa, żeby jakoś w liczbach ująć tę rotację? Dosłownie wszyscy się zmieniają czy są tacy, którzy jakoś się trzymają latami? Ile tak średnio odejść mogłoby być w ciągu jednego miesiąca?

Michal

A co z nawachanym kierasem z ext. W!/!n$k!m. Nos aż biały jest

Weronika

Niech to 100 zł sobie w (usunięte przez administratora) wsadzi by sie wstydzil nawet cos takiego zaproponowac nie sam sobie da tyle podwyzki juz nie wystarczy ze nie wypacili nam pieniedzy ktore dal nam Total a zaklad je sobie wzial dla siebie i rozbudowuje zaklad za nasze pieniadze na 13

Bartek
@Weronika

Z tymi pieniędzmi z Total to dali (usunięte przez administratora) pieniędzy dostali dla pracowników na 13 pensje a teraz okazało się się ludzie pieniędzy nie dostali i pieniędzy też już nie ma i teraz dyrektor na problem bo się wydało, wolał ulepszać zakład za pieniądze dla ludzi,ja bym wstydzil się pokazać ludzią,ten total mam nadzieję że im do (usunięte przez administratora) się dobierze,bo zamiast szukać oszczędności w ludziach powinni poredukowac trochę etatów wyżej, techników jak mrówek coraz ich więcej a mało który co robi spacerują tylko kawki papieroski podparci oparci na 1 wydziale jest 3 nawet techników a i tak wszystko robią narzędziowcy więc oni po co są potrzebni mało który coś umie ale płacić (usunięte przez administratora) kasy trzeba w każdą sobotę i niedzielę są,Pan z biura też coraz więcej każda od czegoś innego też tylko łażą kawki fajeczki i ploteczki i do ludzi się popiel...ja niech staje jedną z drugą to zobaczy jak to jest tylko awanse i awansie,a ludzią nie wypłaca się pieniędzy które były dla nich przeznaczone dla mnie ten zakład to już dno skoro takie rzeczy robi

Maniek

Macie jakieś słuchy o 13stce i podwyżkach?

Robinson
@Maniek

no właśnie też bym chciał wiedzieć , bo nie wiem czy pisać już wypowiedzenie czy jeszcze chwilę się wstrzymać

Irmina

Czyżby to efekt dobrej zmiany w rządzie, ale na pewno nareszcie zaczęliście pisać prawdę. Firma solidna, przejrzyste procedury, a że trzeba pracować by zarobić - to chyba normlane. Mamy bardzo nowoczesny park maszynowy, niektóre technologie to TOP w Europie, więc pracuje się bardziej efektywnie i lżej jednocześnie. Pracowałam w Hutchu przez 2 lata. Atmosfera całkiem przyjemna (jeśli nie pracowało się z kobietami), wypłata na czas, szef produkcji bardzo kontaktowy. W firmie można awansować, jeżeli chce się pracować (a nie ściemniać), czego najlepszym przykładem jest kierownik produkcji. Firmę wspominam całkiem miło. Oczywiście do pracy trafiłam przez agencje pracy, która bez problemu przedłużała umowy.

Seba z fiata 02c31

Nie bredź

????????????
@Irmina

Komu dałaś ile ci zapłacili za te brednie?

@Irmina

To co Irmina pisze to kłamstwa. Park maszynowy pamięta nie raz początek lat 90. Jeżeli nie masz pleców i nie jesteś frajerem to nie masz szans na awans. Polaków traktuje się gorzej niż Ukraińców. Chciałabym poznać tego kierownika produkcji

Łucja

czemu mieliby być traktowani gorzej? jest na to jakiś racjonalny argument?

Mariola c44

ktoś wie za co wypłacili tą premię ???

@Mariola c44

Tak porpstu ma to nam osłodzić podwyżki i rosnąca inflację,fajnie tylko to jest premia jednorazowa a ceny w sklepach są stałe a i inflacja cały czas rośnie,czemu nie ma podwyżek miały być jak inflacja przekroczy 6%przekroczyła i co?jak zwykle główno zakład kłamie dadzą raz premie i myślą że ludzie się zamkną i będą ich po rękach całować,poczekajcie jeszcze trochę nadgodzin nie ma ludzie zaczną odchodzić wtedy się przebudza

Pan Dyrektor
@Ola

zamiast podwyżek proponuję pracować po 4 dni za 80% stawki, a jak nie, to noga-(usunięte przez administratora)-brama.

@Pan Dyrektor

Ty to sobie możesz pomerdać jak masz czym ha ha

Pan Dyrektor
@Ola

Jak zaczną się masowe zwolnienia, bedziesz pierwsza na liście, wtedy to i zobaczymy, kto się zaśmieje

@Pan Dyrektor

Już się boję aż sikam ze strachu,myślisz że Hutchison to jedyny zakład że tak tu (usunięte przez administratora) zarabiamy nie bądź śmieszny ty i ten zakład upada i ty pierwszy polecisz śmieszny człowieczku do roboty się weź bo jak widać nie masz co robić śmieszny samotny nieszczęśliwy zakompleksiony człowieku

@Pan Dyrektor

I nie martw się zgłoszę sprawę o pokazywanie się za Dyrektora zobaczymy jak będziesz ćwierkać,okaże się kim jesteś i zobaczymy jaki będziesz mądry robolku

Nie dyrektor
@Ola

Jasne, zgłaszaj wszystkich którzy piszą negatywne opinie, żeby wszystkie niezadowolone osoby zostały pozwalniane, a zostały same uśmiechnięte buzie pracować w tym zakładzie.

Zuzanna
@Nie dyrektor

Skoro tyle osób jest niezadowolonych próbowaliście coś z tym zrobić? Może warto zbiorowo zawnioskować o podwyżkę?

Nie dyrektor
@Zuzanna

Nie zapominaj gdzie pracujemy, tu człowiek jest tylko maszyna do robienia ich ogromnych norm. Cały czas związki zawodowe próbują wywalczyć jakieś podwyżki, ale dla pana Dyrektora nie ma galopującej inflacji. Podobno teraz ci co zarabiają mniej niż 3200 brutto dostaną 100 zł podwyżki.

@Nie dyrektor

To piszesz coś a nie wiesz czy tak jest?od czerwca osoby które nie mają 3200 brutto dostaną podwyżkę do takiej kwoty,reszta od lipca dostaję podwyżkę 185zł brutto,informuję że związki nie wyraziły na to zgody walczą dalej to jest decyzja dyrekcji,dyrekcja również zerwała porozumienie dotyczące inflacji informację już oficjalne

skecz
@Pan Dyrektor

5 dni po 80% tak rolował ten zakład cwaniaki. pani @Ola Mało tego dane z firmy wyciekły, zamiecione pod dywan - gdzie jest prawo o przetwarzaniu danych? (usunięte przez administratora) tyrania - każą robić robote za 2ch, czesto skaczesz po 3 stanowiskach jak ten (usunięte przez administratora) zgłaszane było to nie raz, ale jak zwykle nie wyciągnięte konsekwencje od nikogo. tam robi większość ukrainy, tak jak ktoś ujął to wcześniej - inne traktowanie! tez robie norme, a premie mają tylko wybrańcy - nawet jak lider przyzna, to kierownik zabierze i przestawi na ukrainca. niestety zakład pracy płaci po latach 3200 - 3100 na reke po roku pracy mają 3200 więc co jest grane? szkolenia nie ma, kto niby ma szkolic? te osoby które są bez wiedzy? minilider nie potrafi ustawić swojej maszyny? taki ma premie tych pracowników którzy robią normy, ale nie kolegują się z liderm tylko robi swoje. dodam więcej z premii 50 robi się 150 zabranych od uczciwych pracowników. komuś trzeba zabrać aby komuś dać. Nie wspomnę już o tytule starszych pracownikach, gdzie pojęcia na temat pracy nie mają? nie potrafią kożystać z tablicy błędów? podstawowych wad nie znają? dla nich nawet punkt pod wargą nie idzie, a bubla nie widzą. wstyd organizacja pracy - jedni mogą, drudzy nie - nie ma to nic wspólnego z normą. Zywkłe kolesiostwo najfajniejsi jakościowcy pytasz czy idzie? choć wiesz, że tak bo na tablicy zielone, to twierdzą że nie - nic nie idzie, bo się nie znają taka mała dygresja. dlaczego te firmy.zakłady co mają w pierwszych rankigach bezawaryjnej pracy swoich urządzeń dają najwięcej zarobić? po to, aby mogła robić selekcje przy rekrutacji i tych pracowników utrzymywać. wystarczyło by im delikatnie obciąć z pensji/nie dać podwyżki i ci co są warci odchodzą i brać patoli którzy nawet nie potrafią się zachować. wytłumaczę wam skąd takie zadowolenie dość wysokie w ankietach, one projektowane są tak. Pozytywna opinia - jedno pytanie (ranking idzie w góre) Negatywna zadawana zadawana jest kilka razy w celu weryfikacji poprawnej odpowiedzi (3, 4 razy) nigdy nie odpowiesz tak samo automatycznie system to wykrywa i nie zlicza wyniku. Ale w rankingach się zgadza .a te skrzynki z sugestiami proponuje zawiesić nie pod kamerą, a pracownika ze stażem docenić niż wam nie spier...li bo tylko jeszcze ta garstka jest w stanie jeszcze utrzymać jakość, bo te panie audytorki nie mają zielonego pojęcia. (total ostanio dodawał dolary od siebie, szkoda że to nie wyszło od was KIEROWNICY/BIURO/Dyrekcjo - a związki to są do bani (usunięte przez administratora)

Zxy

Jak nazywał się były kierownik utrzymania ruchu .?! Proszę o info pilne !!!!!

Lody

Dlaczego dział personalny zamiata pod dywan zachowania byłego kierownika utrzymania ruchu -konkretnie czyny mające znamiona mobbingu? Czy możecie opisać jak zachowywał się wobec swoich pracowników były już kierownik UR na Kurczakach

Stawiam na Tolka Banana
@Lody

Pan miał zarzuty mobbingu miała być powołana komisja anty mobbingowa ale pan uciekł na L4. Krótko mówiąc brak jakiekokolwiek szacunku i poszanowania dla drugiej osoby do tego wulgarny i choleryk. W mojej ocenie pan nie powinien pełnić funkcji kierowniczej i mieć pod sobą zespół pracowników gdyż przez niego i jego zachowanie wiele dobrych pracowników ( Fachowców ) odeszło z firmy Hutchinson. Mam nadzieje że pomogłem i nikt takiego furiata nie będzie chciał zatrudnić może wtedy zrozumie że nie można tak traktować ludzi .

AHA
@Stawiam na Tolka Banana

Komisja komisją ale działania mające znamiona mobbingu można zgłosić do zewnętrznych organów państwowych ,przesłuchać obecnych i byłych pracowników.To jest z ustawy obowiązek dla każdego kto ma informacje o popełnionym przestępstwie.

@AHA

No to skoro tak to czemu tego po prostu nie zrobią tutaj? Chyba, że to jednak tak na 100% prawda to nie jest?

AHA
@Łucja

to pytanie jest do Stawiam na Tolka Banana ps w końcu ta komisja po coś powstała bo są świadkowie, nagrania

szczery
@Lody

witam na z2 kierownik z ajp2jest bezkarny robi z ludziami co chce i nic mu z tego nie robią a proszę uwierzyc ze zakład takich idiotów potrzebuje najlepiej po szkole zawoodowej P.S Pozdrawiam kolejna zdobycz Pana Krzyśka coraz wiecej icg na koncie u Pana

Ktoś
@Stawiam na Tolka Banana

Bardzo ładny profil ma ten Pan na portalu Linkedin Może nie był wcale taki zły? Ma certyfikaty Czy w poprzednich firmach miał ten same zarzuty?i tez tak się zachowywał?

Pilne pline
@Stawiam na Tolka Banana

Czy ten Pan to (usunięte przez administratora) Pszczyński proszę o pilna odpowiedź bo trafił z tej firmy gość do jednej z fabryk w Radomsku i chcemy mieć pewność czy to on czy nie .Proszę o pilna odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson