Opinie o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Dmytro Hnatiuk - E46

Super Auto, dojechalismy do domu. Wszystkiego dobrego

WojtkowskiR

w wakacje kupowaliśmy od was białego Leona drugiej gen dla kolegi a teraz z polecenia przyjechałem ja i wziąłem to Bmw ser 5 w weekend dziś wlasnie zarejestrowałem samochód i robiłem przegląd tech i wszystko bezproblemowo obaj jesteśmy zadowoleni z zakupów i pewno jeszcze kogoś wam przywieziemy bo fajne autka fajno się rozmawia no normalni ludzie ze zdrowiutkim podejściem niech wam idzie jak najlepiej!!

JakubKuba99@wp.pl

Witam, dotarliśmy cali i zdrowi do Poznania mimo trudnych warunków pogodowych. (Dzięki wielkie za szybką zmiane opon), z autkiem wszystko w porządku. Pozdrawiam serdecznie i Polecam również innym

mhajdanowicz81@o2.pl
@JakubKuba99@wp.pl

Polecam

STEFFEN ADLER
@JakubKuba99@wp.pl

Nie ma problemu! Polecam się na przyszłość i serdeczne pozdrowienia dla całej Państwa rodziny. Jak będę w okolicy - na pewno wpadnę na obiecany deser! Steffen Adler

Mikołaj Mrożek

POLECAM ! ! : )

mhajdanowicz81@o2.pl
@Mikołaj Mrożek

Polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Michałklos@wp.pl

Hej wszystkim, dzisiaj wraz z całą rodziną odwiedziliśmy firme Państwa Adler. Samochód który wybraliśmy to Audi a4 b6 S-Line. Na codzien jestem mechanikiem więc szczegółowo sprawdziłem samochód po czym zdecydowaliśmy się zakupić autko. Szczęśliwie dotarliśmy do domu, pierwsze 380km za nami i z samochodem żadnych kłopotów. Szczerze polecam wszystkim !

STEFFEN ADLER
@Michałklos@wp.pl

Bardzo dziękuję za miłe słowa, serdecznie pozdrawiam i życzę wiele przyjemności z użytkowania samochodu. Zapraszam ponownie, jeśli ktoś z Pana bliskich będzie potrzebował auta! Steffen Adler

BMW x3

Witam kupiłem w weekend BMW X3 u Pana Adlera, jestem drugim właścicielem samochodu w Polsce, był użytkowany przez rok czasu przez innego właściciela i zostawiony w rozliczeniu za inny, od Pana Adlera otrzymałem cała dokumentacje niemiecka dodatkowo przekazał mi z całego roku wszystkie dokumenty i faktury jakie poprzedni właściciel dokonywał, po dokładnym sprawdzeniu stanu technicznego i wizualnego nie stwierdziłem na chwilę obecną żadnych kosztów jakie trzeba dołożyć do auta. Dziękuję bardzo za dobre auto i życze udanych sprzedaży. Pozdrawiam Seweryn

Sklobowy1877@gmail.com

Wczoraj kupiłem audi a3 8l z tej firmy jak narazie wszystko w porządku cena adekwatna do stanu auta polecam również innym.

miskaWPY

Dziś kupiliśmy już drugie autko w tej firmie i mogę serdecznie polecić! Jak i tamtym razem tak teraz również miło szybko sprawnie i NIEZAWODNIE! Braliśmy dwa zupełnie różne samochody dla mnie i dla chlopaka(w 2016) i oba są takie jakie miały być. On swoim zrobił już dużo kilometrów i nie dokłada. Ja mam nadzieje na to samo :)) Dobrze miec takie zaufane miejsce w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam i wszystkim polecam! Dominika z Przysuchy

Adi1999@onet.pl

Świetne samochody uczciwy sprzedawca. Polecam !!!! : )

manius_93@wp.pl

dolaczylem do grona zadowolonych klientow. samochod bardzo ladny i zadbany, sprawny i w stu procentach gotowy do jazdy, z gwarancja na miesiac wiec spokojnie i bezpiecznie dotarlem do domu. jestem zadowolony i z calego serca polecam wszystkim !!

roberttaxi

Gorąco polecam firmę ADLER, już drugie autko kupione dla nas - najpierw mała astra dla żony a w ubiegły weekend kupiłem Tourana Crossa na taryfę i nie mogę mówić inaczej jak tylko w superlatywach. Naprawdę niewiarygodne jak samochody w takim wieku mogą być dobrze utrzymane. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo.

krysztofzakopane

Dziekuje za dobre sprawne i bardzo ladne autko. Dojechalismy calo mimo pogody :) polecam i tak jak mowilem zapraszam do nas jak bedziecie w gorach! :) Krzysztof T. z Zakopanego.

Czarektoyota

Dzisiaj kupiłem Toyotke Verso w tej firmie wszystko bardzo fajne bez żadnych ukrytych usterek. POLECAM

Mariusz

Dziwi mnie fakt, że każdy zachwala ta firmę i twierdzi, że auta są w super stanie itd. ale nikt nie wspomniał, że po zakupie wraca się takim autem do domu niezgodnie z prawem bo samochody nie posiadają legalnych tablic rejestracyjnych tylko fałszywe kupowane na aukcjach internetowych. Czy wmawianie nam już na samym starcie, że takim autem można się poruszać nie jest podejrzane? Przecież już od początku sprzedawca zaczyna od kłamstwa i naraża kupującego na duże koszty w razie kontroli drogowej przez policję, bo auto dostanie zakaz dalszej jazdy po polskich drogach, a więc czeka nas od razu laweta do domu i dodatkowo spory mandat. Mało tego w razie jakiejś stłuczki, a co gorsza wypadku żadna ubezpieczalnia nie wypłaci odszkodowania bo auto nie jest zarejestrowane w Polsce a w dodatku posiada fałszywe podrobione tablice rejestracyjne.

Elf 2000
@Mariusz

Czy miałeś z nimi jakiś problem lub z rejestracją auta?

Miszalski
@Mariusz

Lecz się człowieku WSZYSTKIE auta z Niemiec w Polsce takie maja. Ja kupiłem tak w ciągu pieciu lat ze cztery samochody w rodzinie z czego dwa u Adlera i na każdym tablice były takie same. Jaki masz cel w dyskredytowaniu tej firmy? Nie masz się co doczepić do samochodów to se wymyślasz historie z tylka wzięte o tablicach? Żenada jak dla mnie ale coz

@Miszalski

Mo skoro od samego początku nie przeszkadza panu "przekręt" i zapewnianie, że wszystko jest zgodne z prawem to już pana sprawa a tłumaczenie, że wszystkie auta z niemiec tak są kupowane (czyli nielegalnie) jest po prostu świetne.

Paulina1999

Wszystko zgodne z opisem i rozmowa telefoniczna. Wszystkie autka bardzo ładne, każdy może coś znaleźć dla siebie najlepiej w budżecie do 25tys. Polecam wszystkim

Miszalski

Witam, z tej strony Radek Miszalski. Kupowaliśmy od Was dwa auta na przestrzeni ostatniego półtora roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Starsze z nich - e39 dla Syna było jak na swoje lata w dobrej kondycji przede wszystkim technicznej(zależało nam na samochodzie sprawdzonym żeby nie dołożyć drugie tyle co wartość samochodu), ale tez było atrakcyjne wizualnie, naprawdę fajnie się prezentowało i jak to się mówi cieszyło oko :) Nowsze to x3, które kupowałem dla siebie i nim jeżdżę już półtora roku. Nie powiem złego słowa - tylko olej, filtry i można jechać w każda drogę. Rozrząd na łańcuchu wiec odpadają wymiany. Naprawdę jak na 8-letnie auto praktycznie niezużyte zarówno technicznie jak i wizualnie. Polecam zarówno te samochody jak i sprzedawcę!!!! My na pewno wrócimy :)

Łucja2000@op.pl

W tym tygodniu kupiłam Peugeota 206, autko bardzo ładne bez rys czyste pachnące, bezwypadkowe z gwarancją. Serdecznie polecam

@Łucja2000@op.pl

Możesz cos więcej napisać o tym aucie?

w.barszcz@vp.pl

Tutaj Wiktor od reno espace kupionego w maju. Dziękuje za dobra transakcje i polecam wszystkim potencjalnym klientom!!! Auto sprawuje sie bardzo fajnie, wszystko hula aż miło. Jak ktoś pyta kogo mogę polecić to zdecydowanie mówię ADLER!!!

Maroo1992

Cześć wszystkim, w tym tygodniu kupiłem auto z tej firmy Vw Passat 1.9tdi, jestem bardzo zadowolony z miłej obsługi, właściciel bardzo uprzejmy przekazał mi wszystko o samochodzie czego chciałem się dowiedzieć, udzielił zgody na sprawdzenie auta na stacji diagnostycznej po czym dokonałem zakupu. Jeśli szukacie firmy która zna się na samochodach szanuje klientów i własną renomę nie podchodzi do klienta jak do osób które można naciągnąć na pieniądze to warto odwiedzić i coś sobie wybrać. Polecam Marek

pawelrak93@wp.pl

Naprawdę jest z czego wybierać zawsze co się przyjedzie fajne samochody w przystępnych cenach my już w rodzinie 3 sztuki kupiliśmy pierwsze 5 lat temu ostatnie w zeszłym tygodniu i każdy jest zadowolony

Bożena
@pawelrak93@wp.pl

Rozumiem, że wypowiadasz się z punktu widzenia klienta sklepu. Twoja opinia jest istotna, ponieważ współtworzy renomę firmy, jednakże pragnę przypomnieć, że forum to poświęcone jest szeroko rozumianym aspektom pracy i na takich wpisach najbardziej wszystkim tu obecnym zależy. Mimo wszystko zachęcam Cię do podzielenia się z nami informacją, skąd znasz firmą Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import - polecił Ci ją ktoś znajomy, czy znalazłeś ją samodzielnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import - Radom

Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import
4.9/5 Na podstawie 280 ocen.
  • Kielecka 116
    26-600 Radom