Opinie o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

MarioGozd

Witam, dwa miesiące temu kupiłem od nich Leona 2 w wersji FR i chwale sobie jak najbardziej. Eksploatacja bez problemów, byłem na przeglądzie, amory po 76 i 82 procent hamulce tez w porzadeczku, silnik lata jak szalony. Zapłaciłem trochę więcej niż średnia rynkowa ale jest pełne zadowolenie. Dla wymagających klientów polecam jak najbardziej i pozdrawiam gorąco! Mariusz z Gozdu

Karoll2343@op.pl

Witam, dzisiaj zakupiłem dla swojej córki Peugeota 206, samochód bardzo fajny zadbany czysty wszystko działa bez zarzutu. Polecam bardzo serdecznie sprzedawce !

Kubakubaa

Szczerze polecam auta bardzo ładne w dobrych pieniondzach . ;)

Dariuszsok123@op.pl

Bardzo dziękuje za zakupione Bmw 330d e91, bardzo dobrze się sprawuje i budzi zainteresowanie ludzi na ulicy. Ładny wygląd sprawność techniczna i rzetelna dokumentacja to było to co chciałem miec i to dostałem decydując się na współpracę z firma Adler. Tak uczciwych ludzi dziś ze świecą szukać. Polecę na pewno każdemu kto zapyta gdzie kupiłem auto i polecam tutaj! Wyrazy szacunku dla całej rodziny.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Patryk

13 listopada bieżącego roku, zakupiłem u Pana Audi A3 8l 1.8T quattro. Wszystko było zgodne z opisem, auto wyglądało naprawdę ślicznie, choć miało parę wad ( dziurka w wydechu i niedziałające przednie wycieraczki. Pan jak zarówno jego współpracujący bardzo mili ludzie. Niestety miałem szczęście w nieszczęściu ponieważ bo zakupie, auto przeszło mini diagnozę u mechanika - prawdopodobienśwo pęknięcia głowicy bądż też bloku silnika. Na całe szczęście kupując u Pana auto, miałem zapewnioną gwarancję. Po zgłoszeniu awarii, wskazano mi warsztat samochodowy, który dokładnie obejrzał auto i potwierdził diagnozę. Na miejscu zjawił się również Pan od którego zakupiłem auto, dokładnie przekazał informacje paną od warsztatu i pomógł mi odwołać się do owej ubezpieczalni, która dała gwarancję. Niestety auto jest nieużywane z podowodu awarii, lecz czeka go nowa głowica bądż też najlepsza rzecz - wyremontowanie silnika, za co wszystkie koszty naprawy pokryje ubezpieczalnia. Polecam !!!

Patryk
@Patryk

Dodaję, że Pan bardzo miły i pełen szacunku do klienta !! Oby takich ludzi i osób prywatnych sprzedających auta było więcej.

MajewskiTomasz

Bardzo miła obsługa przez telefon i na żywo, sympatyczny i bardzo konkretny sprzedający, a przede wszystkim naprawdę DOBRE SAMOCHODY. W mojej rodzinie kupiliśmy już dwa i sobie chwalimy. POLECAM

mariuszbak717@wp.pl

serdecznie dziekuje za sprawdzone auto(seat leon 2004 19 tdi), ktore spelnilo moje wymagania i towrzyszacego mi syna. Mysle, ze mlody bedzie mial uzywanie przez lata, bo samochod okazal sie taki jaki mial byc i jaki byl opisany. Po miesiacu bez wkladu. Pozdrawiamy cala rodzina i do zobaczenia przy nastepnych zakupach

Karolbmw1981@onet.pl

POLECAM !!!!

Radosławminkowski@op.pl

Dzięki wielkie za świetny samochód, szczęśliwie wróciliśmy do Wrocławia, samochód jak najbardziej bez żadnych zastrzeżeń, za niedługo wracamy po kolejny i liczymy na rabat tak jak uzgodniliśmy ; ) Pozdrawiam i zachęcam innych !

joannamajcher7@wp.pl

Jestem kolejna zadowolona klientka - na razie jeszcze nic się nie zepsuło :) a jeżdżę już prawie pol roku. Poleciałam tez firmę kilku moim znajomym. Asia z Grudziądza

Oleksandrpryimak Ukraine

Dobre afta polecm ????

robertbaranski

Witam, kupiłem w maju a6c5 z 2000roku i jak na wiek auta stan był naprawdę zadowalający a wiem co mówię, bo szukałem auta pol roku na rynku nie było nic zadowalającego wiec doloylem trochę i kupiłem u p Adlera pewne auto. Dziś przejechałem już 5tys km i mogę powiedzieć ze wszystko zgadza się z tym czego się spodziewałem i o czym mnie zapewniał szwagier który wcześniej tam kupował Galaxy(w 2015 roku). Podrowienia życzę wszystkiego najlepszego i oczywiście polecam

Karolzielo@gmail.com

Super auta zgodne z treścią w internecie oraz rozmowa przez telefon, solidna firma z wieloletnim doświadczeniem widać że znają się na samochodach i wybierają te które nadają się do jazdy a nie do wyzłomowania lub napraw o wartości auta. POLECAM !!

Patryk11@op.pl

Polecam

Leszczynski

Polecam auta z tej firmy u nas w rodzinie we trzech z braćmi braliśmy już tu auta w rożnym przedziale cenowym w przeciągu ostatnich trzech lat i każdy z nas zadowolony wiec jeszcze raz polecam i pozdrowionka!!!

Małgorzatam21@gmail.com

Witam Kupiłam audi a4 b6 2 tygodnie temu, samochód jak narazie bez zastrzeżeń wszystko działa poprawnie . Sprzedawca uczciwy. Polecam i pozdrawiam

WojtekRaszyn

Dzień dobry, z tej strony Wojciech z Raszyna od Bmw e61, które kupiłem w grudniu 2017. Autko sprawuje się świetnie, przegląd w tym roku bez problemu, jeżdżę głównie po mieście ale byłem także na wakacjach w Chorwacji w tym roku i oczywiście bez zarzutu - dojechaliśmy i wróciliśmy cali i zdrowi :) warto było dopłacić pare groszy w porównaniu z konkurencja, bo spokojna głowa jest najważniejsza. Bardzo serdecznie pozdrawiamy z rodzina!

marian1845@gmail.com

Dzień dobry dzisiaj zakupiłem samochód od Pana Steffena audi a4, samochód 14 letni zachowany w wręcz idealnym stanie silnik bez żadnych wycieków lakierniczo bez żadnych uszkodzeń bez szpachli spawów cały samochod bezwypadkowy bez żadnej kolizji silnik chodzi dokładnie tak jak powinien chodzić z przebiegiem 180tys km a nie jak u niektorych klekocząc przy cofniętym przebiegu na taki sam. Jeden właściciel od nowości komplet kluczyków książka serwisowa wklejki z wymian oleju klimatyzacji wszystko czego oczekiwałem na miejscu zastałem także serdecznie polecam zakup aut od tego Pana i za niedługo wybieram się po kolejne. Polecam serdecznie !

slawomirk

dzien dobry, kupowalem od panstwa samochod w marcu tego roku i bardzo sobie chwale - opel astra 3 gen. przez pol roku wymienilem tylko olej, filtry i przed latem oswiezylem klime. generalnie auto spisuje sie pewnie i smialo moge polecic. bardzo fajni ludzie tak zupelnie prywatnie bardzo mila rozmowa na miejscu i przez telefon, pozdrawiam slawek k. z pruszkowa

Aga6676@wp.pl

Wszystko ok. Polecam !!

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import - Radom

Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import
4.9/5 Na podstawie 280 ocen.
  • Kielecka 116
    26-600 Radom