Opinie o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Marek S.

Kupiłem Bmw e46 w kolorze granatowym w tym salonie w maju tego roku i jestem zadowolony. Stan wizualny i techniczny jest zadowalający, silnik tez wszystko gra. Ogólnie mogę polecić i pewnie zajrzę jak coś tam będę zmieniał. Pozdrowienia!

Rudaa1995

Jak najbardziej polecam auta w dobrym stanie i przyzwoitych pieniądzach z gwarancja :)

TomAsz1972

Polecam !!!!

Luqi 32

Świetny sprzedawca, oglądałem u niego praktycznie wszystkie samochody w budżecie do 15tys samochody w środku bardzo czyste lakier bez większych rys jak na swoje lata bardzo ładnie utrzymane. Wróciłem do Krakowa szczęśliwie i mam nadzieję że za niedlugo będę mógł wymienic samochód u Pana na coś nowszego. Zapraszam innych do zakupu w tej firmie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Krzysztof E39

Jestem bardzo zadowolony z zakupu samochodu. Zrobiłem już ponad 2tys km i wszystko chodzi bez problemu. Zachęcam do zakupów aut z tej firmy

Anita 93

Polecam sprzedawcę bardzo miły i sympatyczny człowiek, samochód bardzo mi się spodobał na zdjęciach a w rzeczywistości jeszcze bardziej. Stan auta bardzo dobry bez wkładu pieniędzy. Jeszcze raz bardzo Polecam ! : )

Adrian ukrt

Tez dołaczylem do grona zadowolonych klientów kupując Opla Meriva... ogólnie bardzo fajne auto zgodne z tym co bylo napisane w ukcji. Sprawdzilem stan technicxny i bledy komputerem za zgodą sprzedającego i zdecydowałem się do zakupu... no ogólnie polecam jedyne co jeden amortyzator zmieniłem bo już był słabszy i rozrząd dla spokoju... moge polecić innym klientom

Adam Poznan

Oczywiście polecam!!!

Adam Poznan

Witam kupiłem od państwa a6 2006 w trzylitrowy dieslu w sierpniu tego roku. do tej pory zrobiłem dwie trasy włochy i z powrotem na wczasy i trochę jazdy po mieści. Jak na razie wszystko gra i trąbi :) dziękuje za fajne podejście i przepraszam za upierdliwość przez telefon ale wiadomo każdy chce wiedzieć o samochodzie jak najwiecej jak się po niego wybiera. pozdrawiam i dzięki za kawe Adam z Poznania

RozczarowanyKlient

Bardzo zawiodłem się na tej firmie. W ogłoszeniu wszystko ładnie napisane, na miejscu natomiast rozczarowanie. Auto niezgodne z opisem. Diagnostyka potwierdziła, że do auta trzeba zainwestować około 5 tys zł, a w ogłoszeniu pisało, cytuję: " Bez wkładu finansowego ". Obsługa fatalna. Olewający stosunek obsługi do klienta. Szkoda zmarnowanego czasu i pieniędzy na dojazd, ażeby obejrzeć samochód. Szczerze nie polecam.

STEFFEN ADLER
@RozczarowanyKlient

Szanowni Państwo, pragnę poinformować, iż powyższy komentarz nie zawiera treści autentycznych, a jedynie zmyślone. SYTUACJA W NIM PRZEDSTAWIONA NIGDY NIE MIAŁA MIEJSCA. Wszystkie auta znajdujące się w mojej ofercie posiadają gwarancję stanu technicznego, której udzielenie warunkuje m.in. wizyta na Stacji Diagnostycznej, Badanie Techniczne oraz opinia licencjonowanego Rzeczoznawcy. Dodatkowo oferujemy także bezpłatną 30-dniową Gwarancję Serwisową. W związku z powyższym zwyczajnie nie ma możliwości, aby samochód znajdujący się w mojej ofercie zawierał uchybienia techniczne, tym bardziej na kwotę tak znaczną jak ta wymyślona na potrzeby tego komentarza. Komentarz ten jest więc w świetle w.w. okoliczności zwyczajnym pomówieniem, wobec czego podjęliśmy następujące kroki: 1. Zawiadomienie administratora gowork.pl 2. Wystąpienie do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych o udostępnienie danych osobowych powiązanych z adresem IP osoby posługującej się pseudonimem "RozczarowanyKlient" w celu dochodzenia swoich racji na drodze postępowania z art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Pragnę także zwrócić się do tej osoby: Chciałeś zepsuć mi nieposzlakowaną, popartą latami ciężkiej pracy i szacunku do klientów opinię? Użyłeś zupełnie nietrafionych argumentów, bo akurat te jest w stanie jednoznacznie obalić oferowana przeze mnie gwarancja i obsługa serwisowa. Trzeba było wymyślić coś innego. Skompromitowałeś tym tylko siebie. Następnym razem bądź na tyle odważny, aby podpisać się własnym nazwiskiem. Nie zrobisz tego, bo zapewne jesteś jednym z wielu "handlarzy", którzy zwyczajnie zazdroszczą tego, że od lat moja firma funkcjonuje, spełnia oczekiwania klientów i ma się dobrze. Zamiast obrzucać innych zmyślonymi oskarżeniami z fikcyjnych kont, weźcie się za siebie i poprawcie jakość własnej oferty, bo takie żałosne zachowania są zwyczajnie męczące. Cała ta sytuacja ma jednak także dobrą stronę - do tej pory nie znałem tego portalu i nie wiedziałem, że także tutaj można znaleźć miłe opinie o działalności mojej firmy. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za zaufanie i przyjemne słowa. Jest to niewątpliwie świetna motywacja, by dalej dbać o jakość oferowanych pojazdów oraz utrzymywać dotychczasowy standard obsługi. Niezwykle cieszę się, że tyle osób spośród Państwa wraca do mnie i poleca swoim bliskim. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Aroo

Serdecznie polecam tego sprzedawce. Samochod zgodny z opisem oraz w bardzo dobrym stanie jak na swoje lata. Pozdrawiam Arkadiusz

Jamor
@Aroo

Gdzie w ogóle te auta stoją? Na jakiej ulicy?

Radek Wiśniewski

Kupowałem auto u p. Adlera w kwietniu 2017, minął już ponad rok i tylko standardowe wymiany typu olej filtry czy klocki takze jak najbardziej mogę poleicic, z grubsza wszystko zgodne z opisem i tym co mówił na miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import - Radom

Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import
4.9/5 Na podstawie 280 ocen.
  • Kielecka 116
    26-600 Radom