Opinie o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Czy pracownicy Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Bobiqson Nowy wpis

Ja czekam na swoje 20 tysi i nie ma jak wyegzekwować.

Bobiqson

Czy p. Grazyna dalej (usunięte przez administratora) potencjalnych klientów z kasy?

Małgorzata
@Bobiqson

Co? A skąd masz takie informacje?

@Małgorzata

A za co p. Grazyna jest ścigana przez komornika.?

@Małgorzata

WITAM.Mysle że po komisie samochodowym grupa znalazła inna możliwość dorobienia się na ludzkiej krzywdzie. Pozdrawiam

Nud

Polecam sprzedawcę

5 gwiazdek daje super

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Mechu

Dobry kontakt z sprzedawca, wszystko zgodne z opisem.

Audi a3

Godny zaufania sprzedawca, jestem bardzo zadowolony z auta kupionego

Polecam jestem zadowolony z zakupu

Ja jeżdżę autem od miesiąca i poza wymiana przednich amortyzatorów o których sprzedający w momencie sprzedaży mnie poinformował nic do auta nie dołożyłam. Także polecam sprzedawcę auto sprawdzone w serwisie u mojego znajomego który mówi że jest wszystko jak należy :)

Bzdura!

NIE KUPUJCIE TAM SAMOCHODU, OPINIE WYSTAWIANE PRZEZ AUTOMAT! KUPIŁEM TAM AUTO I JEST TO TOTALNY GRUZ! WYSTARCZY POSZUKAĆ OPINII O NICH NA FACEBOOK!

Gabriela

Czy możesz rozwinąć swój wpis? Interesuje mnie głównie to, co najbardziej podoba się Tobie w pracy dla KFZ Import. Czy są to zadowalające zarobki, umowa o pracę, a może docenianie pracowników przez kadrę zarządzającą.

Bmw e39

Zakupiłem auto z tej firmy jestem zadowolony bardzo ładne bez dziur do tej pory nic nie robiłem przy aucie jeździ bez problemu mój kolejny zakup napewno bedzie od tego właściciela. Pozdrawiam

Magda Toboła

Serdecznie polecam właściciela bardzo miły uczciwy człowiek, auto zakupione bez zarzutów w dobrej cenie. :)))

Damian

Od wakacji zrobiłem już 25tys km bez żadnego problemu, oleje filtry zmienione odrazu i auto jeździ bez zarzutów, nie sądziłem że auto 21 letnie może jeszcze tak śmigać. Polecam sprzedawcę jeśli chodzi o stare samochody zna się na rzeczy.

Krystian Mech

Polecam to miejsce, świetne pewne auta.

Wiele tu opinii od Klientów KFZ Import, co jest oczywiście czymś bardzo dobrym. Ja jednak byłabym wdzięczna, jakby jakiś pracownik tej firmy zechciał zabrać tu głos i opowiedział o aktualnych warunkach pracy w niej. Czy Wasze wynagrodzenie składa się jedynie z samej podstawy, czy także i z prowizji?

Martinsek81

Dzisiaj w Wigilie Pan Steffen zrobił dla mnie wyjątek i otworzył na chwile salon dzięki czemu mogłem kupic auto - wracałem z zagranicy i po prostu nie mogłem wcześniej mimo umówionego terminu na wczoraj. Sprzedawca wykazał się dużym zrozumieniem i klasa za co bardzo dziękuje. Samochód dokładnie taki jaki miał być. Warto tutaj kupować ze względu na pewne auta i dobre podejście do ludzi. Do ludzi, bo tutaj właściciel traktuje cię jak człowieka a nie jak klienta z którego trzeba wydusić grosza. Dojechaliśmy cało do Rzeszowa mimo potwornych korków. Dzięki serdeczne jeszcze raz i wszystkiego naj na swieta. Marcin i Kasia

Nika12
@Martinsek81

Część Również sama przekonałam się że właściciel jest bardzo miły i potrafi w dni świąteczne zrobić wyjątek i pokazać autko. Pozdrawiam

mhajdanowicz81@o2.pl
@Nika12

STEFFEN ADLER
@Martinsek81

Bardzo mnie cieszy Państwa komentarz, uznanie mojego sposobu prowadzenia firmy oraz docenienie mojej oferty przez tak sympatyczne osoby jest dla mnie ważne i przyjemne. Dziękuję za miłe słowa i oczywiście serdecznie pozdrawiam! Steffen Adler

krzysiekplichta

PotwierdAm Naprawdę bardzo miły człowiek z tego Pana. POLECA

Kasper Rynkowski
@krzysiekplichta

Witam Zamawiałem w tej firmie autko jakim jest BMW f30. Właściciel nie sprzedaje w swojej ofercie tak drogich samochodów ale widząc stan aut 15-20 letnich postanowiłem zamówić sobie 4 letnie BMW. Jestem bardzo zadowolony z transakcji auto na zdjęciach które otrzymałem jak auto było w Niemczech wyglądało świetnie a po przyjechaniu do Polski naprawde byłem bardzo zaskoczony stanem lakieru wnętrza oraz serwisem jaki był wykonywany w autoryzowanym serwisie w Niemczech. Osobiście jestem lakiernikiem i wielokrotnie widziałem samochody które trafiały na polski rynek do polskich salonów jako nowe, a ich stan lakierniczy pozostawiał wiele do życzenia między innymi (śmieci hologramy zacieki itp) co tak naprawde w Niemczech nie może być akceptowalne, dlatego postanowiłem zakupić auto które było od początku zakupione w Niemczech tylko wyłącznie tam eksploatowane i serwisowane i które będzie mi się podobać i nie będę widział żadnych defektów na oryginalnym lakierze . Także jeśli ktoś szuka nie tylko używanego auta ale również czegoś nowszego i chce by auto wyglądało tak jak powinno wyglądać będąc nowe to polecam zakupić auto z Niemiec a bardzo dobra firma do importowania aut jest właśnie ta. Brak jakichkolwiek problemów Wiedza na temat aut oraz sposób przekazywania jej klientowi naprawde imponująca Polecam serdecznie tą firmę oraz pozdrawiam właściciela !!

Mariusz Lubisz
@Kasper Rynkowski

Witam serdecznie Również zamawiałem u właściciela placu auto jakim jest Audi A6 C7 po lifcie, jestem zadowolony i szczęśliwy że wkoncu udało mi się trafić na praktycznie nowy egzemplarz. Pozdrawiam !

Mariusz Lubisz
@Kasper Rynkowski

Jerzy Stolarski
@Mariusz Lubisz

Ja zamówiłem sobie BMW E39 z przebiegiem 90tys stan kolekcjonerski. Wartość takiego auta w Polsce na chwilę obecną wieksza o 5-10tys od tego co zapłaciłem a z roku na rok będzie coraz większa. Właściciel ma znajomości u osób które kolekcjonują tego typu autka starsze w stanie idealnym albo nawet nowym także jak ktoś szuka okazów kolekcjonerskich to polecam

Eryk Mróz
@Jerzy Stolarski

Witam Ja zamawiałem u właściciela 3 miesiące temu Volvo XC60 Gwarancja się skończyła właśnie także jedyne co zrobiłem to serwis oleje filtry klocki tarcze bo lubię mieć wszystko świeże, do tego okazało się że czujnik temperatury był uszkodzony przez co klimatyzacja czasami działała czasami nie, ale udało mi się to wymienić w ramach gwarancji więc kosztów nie poniosłem, autem jeżdżę codziennie do tego pracuje w Niemczech z czego raz w tygodniu wracam do Polski, auto służy jestem pewny autka że mnie nie zawiedzie także moge naprawdę szczerze przyznać że trafiłem na udany egzemplarz. Pozdrawiam

Marek e60
@Eryk Mróz

Wszystko ok, auta dobre właściciel uczciwy

Leszek a2

Witam Wczoraj zakupiłem auto wróciłem 450km do domu także złego słowa powiedzieć nie moge. Wszystko w porządku z autem stan naprawde bardzo ok jak na tyle lat ile ma dokumenty wszystkie dostałam także dzisiaj rejestruje . Pozdrawiam Pozostało

Ania Kozieł
@Leszek a2

Hej Ja również zakupiłam Audi a2 od tego Pana miesiąc temu. Jestem bardzo zadowolona mechanik u którego serwisuje auta potwierdził że zakup udany także moge szczerze polecić. :)

Jololo90@o2.pl
@Ania Kozieł

Jaki silnik w a2?

@Jololo90@o2.pl

Ja dla żony kupiłem z tego miejsca 1.4 75km, z tego co pytałem mechaników i czytałem na forach to najlepszy silnik w tym Audi, wszystkie diesle lub tfsi to porażka . Żona przejechała po Warszawie nim już 4tys km i narazie bez wizyty w serwisie.

Jololo90@o2.pl
@Adam

Dziękuję za informacje Wczoraj późnym popołudniem byliśmy u właściciela tej firmy, w swojej ofercie nie posiadał żadnej a2 ale dobrze że zadzwoniliśmy bo okazało się że w tym tygodniu właśnie wrócił z Niemiec taka Audi a2 jaka potrzebowaliśmy i nawet nie zdążył jej wysprzątać oraz wystawić w ogłoszenie. Auto widzieliśmy dokładnie takie jak wróciło z Niemiec Auto praktycznie przygotowane do zdjęć, wiadomo że do posprzątania i umycia ale nic nie było w nim do robienia. Uzgodniliśmy z właścicielem że posprzątamy sobie we własnym zakresie także wynegocjowaliśmy dobrą cenę i postanowiliśmy zakupić auto. Na chwilę obecną przeglądając dokumenty i przejechając 600km jedyne co będzie do zrobienia to przegląd olejowy oraz odgrzybienie klimatyzacji bo była robiona rok temu. Także mamy wielkie szczęście że udało nam się akurat trafić na taką sytuacje i przy okazji kupiliśmy bardzo udane auto w odpowiedniej cenie. Polecam tego sprzedawce

Adek
@Jololo90@o2.pl

U mnie również sytuacja podobna i jestem zadowolony . Pozdrawiam

Kamila
@Adek

Polecam ; )

MarcinWSZ

Pan Adler to uczciwy sprzedawca. W mojej rodzinie kupowaliśmy od niego już cztery samochody i każdy w dużym stopniu okazywał się trafnym zakupem. Wiadomo i tego trzeba się spodziewać ze samochody na tym placu nie są nowe i coś tam trzeba dołożyć do każdego. Ale tak to wyglada w przypadku pojazdów używanych, które maja już sporo lat. Na mnie akurat padło w związku z długa miłością do a6 c5 w wersji sedan. Szukałem szukałem aż w końcu wziął mnie tutaj szwagier który kiedyś kupował od Pana Stefana Tourana i tez z grubsza sobie chwalił. Okazało się ze były aż cztery egzemplarze, które mnie zainteresowały. Od 3 lutego jestem szczęśliwym posiadaczem jednego z nich. Zrobiłem dwie końcówki w zawieszeniu, uszczelkę pod pokrywa i klocki z tylu. Jak na trzeci miesiąc jazdy wychodzi naprawdę dobrze, myślałem, ze dołożę więcej. Mogę polecić każdemu kto szuka dobrych i pewnych samochodów, którymi da się jeszcze jeździć, a na nowe go nie stać.

MarcinWarszawa
@MarcinWSZ

Tez kupiłem a6 2.4w sedanie na tym komisie i jestem bardzo zadowolony ze stanu pojazdu. Gorąco polecam dla wszystkich zainteresowanych

Paszczola
@MarcinWarszawa

Ogólnie a6 w sedanie to dosyć popularny model na tym Placu bo ja tez taki kupiłem :) 2.4benzynka ale bez quattro jestem zadowolony ze stanu i tego jak się sprawuje. Na razie auto Użytkuje drugi Miesiąc. Pozdrawiam cała załogę i chyba do zobaczenia :)

Motylek
@Paszczola

Władziu nie podszywaj się pod kolegów z ekstra klasy hehe

@Motylek

Tezpolecam te firme

Mirosław Wabik

Witam W zeszły weekend szukałem wraz z rodziną VW Passata z silnikiem 1.8t. Mieszkamy w Skarżysku także postanowiliśmy odwiedzić Radom bo tutaj najwięcej komisów i sprzedawców. Zaczęliśmy od strony Warszawy lecz poświęcone 2h na przejście po wszystkich komisach było tylko strata czasu, auta były naprawde tragiczne i tylko wyłącznie podrobione do sprzedaży chociaż nawet to właścicielom za dobrze nie wyszło. Kolejne autka znaleźliśmy w stronę Lublina lecz dojeżdżając na miejsce wizualnie auto było bardzo dobre lecz przebieg auta bez żadnego potwierdzenia książka chociaż właściciel zapewniał że jest nie przekonał nas. W drodze powrotnej wstąpiliśmy na Plac na ulicy Kieleckiej, właściciel posiadał 2sztuki Passatów i oglądając 2 egzemplarze szczegółowo i dokładnie wykonując jazdę próbną obydwoma samochodami naprawde byłem miło zaskoczony. Jedyne co zadecydowało o wyborze to nie stan wizualny czy techniczny bo w obydwu autach naprawdę wszystko było w porządku, tylko kolor auta który oczywiście moja żona wybrała. Podsumowując wizytę w Radomiu, mimo tego iż jest tyle aut do wyboru bo Radom słynie z tego że jest dużo sprzedawców aut to naprawde ciężko znaleźć coś ciekawego, a wiadomo u prywatnych osób jeśli auto było już użytkowane w Polsce to auta są do końca dojeżdżone bo nikt już w nie nie inwestuje jeśli wartość ich jest niska, na Kieleckiej auta są w nieco wyższych cenach niż u reszty sprzedawców lecz stan naprawde jest warty swojej ceny. Polecam serdecznie to miejsce

Greg
@Mirosław Wabik

Tez gorąco polecam to miejsce naprawdę ładne samochody jak na swoje lata!!

Pawełek1990@wp.pl
@Mirosław Wabik

Ja też kupiłem passata 1.8t u Pana (usunięte przez administratora),z tego co widziałem to większość aut miał z tym silnikiem także polecam ten motor i to miejsce. Pozdrawiam

dawidkos
@Pawełek1990@wp.pl

1.8t to swietne silniki, ja nadal szukam az znajde cos w ofercie tego sprzedawcy z audi a3 8l 4x4 quattro w wersji 18-km bo na razie wszystko tylko na "oske", ale znajomy kupowal tutaj i widzialem jego auto - naprawde warty uwagi egzemplarz jak na te lata

@dawidkos

Polecam Jestem zadowolony z zakupu a4 1.8t quattro

Karol
@Michał

śmietana

W zeszły weekend kupiłem w firmie ADLER KFZ IMPORT Bmw 530d w mpakiecie model e39 i jestem zadowolony z zakupu. Na razie nie dołożyłem do samochodu finansowo choć wiadomo ze w końcu będzie to konieczne(rocznik 2001). Jeździ prosto, nie ściąga, zawieszenie nic nie wali. Samochód wyglada dobrze nawet bym powiedIal ze bardzo dobrze. Szukałem samochodu przez trzy miesiące najpierw miałem mniejszy budżet i nie znalazłem w nim niczego co by mnie zainteresowało wiec powiększyłem budzet i zalazłem się w tej firmie. Może nie maja najtańszych samochodow(i za dużo nie negocjują ceny) ale czasem warto dopłacić żeby poprostu nie dokładać na każdym korku do samochodu. Jestem z Radomia wiec można powiedzieć ze znalazłem dobre auto pod nosem a szukałem wcześniej przez trzy miesiące po całej Polsce. Gdybym te pieniądze co wydałem na wycieczki po Polsce od razu dołożył to pewnie kupiłbym od razu lepsze bmw dlatego apel do wszystkich takich kupujących jak ja lepiej odłóżcie trochę więcej pieniędzy i po prostu kupcie samochód w lepszym stanie. Te tutaj w ADLER KFZ IMPORT są naprawdę w bardzo dobrym stanie choć może nie najtańsze w całej Polsce. Ale jak już pisałem warto zaufać Panu Adlerowi i zawierzyć kupując samochód. Bardzo się ciesze z tego zakupu i polecam potencjalnym klientom!!

STEFFEN ADLER
@śmietana

Panie Krzyśku, bardzo dziękuję za miłą i rzeczową opinię. Sympatycznie było się spotkać, porozmawiać i, rzecz jasna, zawrzeć transakcję. Serdecznie zapraszam, gdy będzie potrzebne następne auto! Pozdrawiam, Steffen Adler

WPY
@śmietana

Tez polecam Bmw 530d w wersji e39 - to mimo lat jest prawdziwa limuzyna a komfort nieporównywalny z niczym innym. Kupiłem w tym handlu ADLER pojazd z org przebiegiem 236tys przejechałem już 30tys i naprawdę motor jest jak pszczółka wiec polecam i handel i samochód!!

Regan
@WPY

A czy mógłbym zapytać o średnie spalanie i koszty eksploatacji w takim aucie? Szukam tutaj dla siebie jakiegoś autka, oglądałem wstępnie to co jest na palcu - samochody wyglądają dobrze jak na swoje lata i myślałem o e39 wlasnie w tym Motorze ale trochę przerażają mnie ewentualne koszty napraw, które podobno często występują w wersji 3.0diesel. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Adrian Kuś
@Regan

Jak zmieniasz olej do 10tys km to tym silnikiem zrobisz 400-500tys km, sam osobiście jeździłem E39 3.0d po lifcie i naprawdę uważam że silnik jest największym plusem tego auta. Zawieszenie wiadomo jak w każdym BMW lubi się szybko na polskich drogach wytłuc, blacha w BMW mimo tego że jest twarda masywna lubi rdzewieć w dolnych punktach karoserii . Ogólnie jak zamierzasz kupić diesla to tylko 3.0d. Pozdrawiam i przy okazji polecam bo sam od roku jeżdże autem sprowadzonym przez tą firmę

Nico
@Adrian Kuś

Tez polecam te silniki ja mam akurat e46 3.0d w xdrive kupiona u Adlera i jest w porządku - samochód to prawdziwa limuzyna ????

Mikkel96
@Nico

Tez kupiłem w zeszłym mięs 530d w kombiaku i jestem zadowolony. Dołożyłem tylko tyle co na olej filtr i końcówkę drążka. Polecam sprzefawce

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import - Radom

Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import
4.9/5 Na podstawie 280 ocen.
  • Kielecka 116
    26-600 Radom