Opinie o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Witam:-) kupilismy opla merive z 2007r w styczniu 2019r za niemałe pieniądze bo za 14800zl i jak się potem okazało to wydalismy juz w ten samochód od stycznia niecałe 3tys m.in uszczelka pod głowica i w dodatku pali się kontrolka z błędem 1113 i jak mieliśmy wykupiona gwarancje miesięczna to wstawilismy do warsztatu na ul.Banacha (usunięte przez administratora) co ten komis ma podpisana umowe usterkę usunęli jak się okazało tylko na okres gwarancji,a teraz w maju znowu kontrolka się pali czyli ten błąd 1113 mieli wymienić wiązkę a nie wymienili i teraz kolejna naprawa nasz czeka usuniecie tego błędu.Moja opinia jest negatywna na temat tego komisu umia tylko piękne ogłoszenia na otomoto wstawiać a umowę co maja podpisana z tym warsztatem na ul.Banacha (usunięte przez administratora) to pseudofachowiec porażka totalna radze omijać ten komis i warsztat szerokim lukiem.

Franek Różycki

Okres gwarancji właśnie minął, auto jeździ od miesiąca bez problemu, zrobiłem już 3,5tys km i na nic nie narzekam. Warto kupić w tej firmie

marcingosiagdynia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionego samochodu audi a4 rocznik 1999... miesiąc bez żadnego wkładu finansowego z wyjątkiem zmiany oleju ale to zawsze trzeba robić przy zakupie samochodu wiec nie liczę. Przeszła przegląd bez uwag, w najbliższym czasie planuje założyć gaz, byłem już u gazownika i powiedział ze silnik ładnie pracuje nic nie leje wiec śmiało można zakładać... z zewnątrz samochodu tez nie ma rys wgnieceń itd budzi zainteresowanie mimo tego ze jest już wiekowy... ogólnie polecamy, wszystko się trzyma kupy!!

????????????????

@marcingosiagdynia

Jak sprawuje się autko z instalacją gazową i jaki silnik Pan posiada?? bo aktualnie sam przymierzam się do zakupu takiego egzemplarza

marcingosiagdynia
@Wolny

Nasze auto ma silnik 2,4v6 benzyna ten o mocy 165km bo to rocznik 99 ale masz mechanik właśnie ten doradzał 165 bo to stara niezawodna konstrukcja bez elektroniki jesZcze i żadnych turbin filtrów itd. Mamy już od miesiąca gaz Stang zapłaciliśmy2700zl i chodzi jak na benzynce spalanie praktycznie te same ok 11l gazu więc decyzja super polecam montaż gazu do tych silników jeśli będzie Pan miał pytania to prosze pytać

@marcingosiagdynia

JeszcE jedno pytanie długo Pan jeździ na gazie? Cxy są jakieś problemy z elektryka - cewki świecie może wtryski? Bo znajomy mi mówi żeby nie zakładać gazu bo to będzie padać. W końcu mój wybór padł na audi a4 b5 w sline kupiłem w piatek od p Steffena i jestem zadowolony Jak na razie wszystko gra tylko teraz nie wiem czy gaz czy bez gazu... tez mam silnik 24v6 dziękuje za porade

maciengosiagdynia
@Wolny

Absolutnie żadnych problemów LPG chodzi super zrobiliśmy już 5tys i żadne cewki kable świece itd mimo, ze mamy zimę. Spokojnie niech Pan zakłada i cieszy się samochodem!

Krzysztof Radom
@maciengosiagdynia

Tez polecam instalacje lpg do tego silnika, mamy ten sam ale w a3

Krzysztof Radom

Witam kupiłem w firmie p (usunięte przez administratora)już dwa auta i jestem bardzo zadowolony. Dla siebie x3 z 2008 i ostatnio dla syna a3 2000rok w wersji 1.8benzyna. Obaj jesteśmy zadowoleni z zakupów - samochody naprawdę fajnie się prezentują technicznie tez wszystko ok. Nie ma na co narzekac, naprawdę warto odwiedzić ten płac!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk

Polecam

Hubert

POLECAM!

Kuba Łach

Kupowałem A6 1.8t w tym miejscu, auto technicznie bez żadnych problemów, Turbina bardzo ładnie dmucha moc silnika jak na te lata bardzo dobra silnik osprzęt bez wycieków i innych hałasów. Blacha auta bez rdzy bez większych rys, elementy lakierowane na moim aucie to 2 dolne części drzwi przy listwie oraz błotnik przedni czyli standartowo jak w każdym Audi, elementy polakierowane bez żadnych zastrzeżeń. Także ogółem zakup dla mnie bardzo udany, oglądałem wszystkie egzemplarze A6 na tym placu i naprawde jak na lata które mają widać że użytkował je jeden właściciel od nowości a nie kilka osób maczało w nich ręce. Jeśli ktoś jest z daleka i szuka fajnego autka do jazdy to potwierdzam stan aut jest bardzo dobry i warto się wybrać w to miejsce. Pozdrawiam

Henryk

Wszystko ok z autem. Polecam i Pozdrawiam

Mariusz Nosek

Serdecznie polecam Auto trafione w 100 Jeżdżę co tydzień nim do Niemiec wiec miałem okazję go przetestować, jak narazie jestem bardzo zadowolony. Jeszcze raz bardzo polecam to miejsce

krzysiekplichta

Dziękuje za udana transakcje i dobry samochód. Kupiłem Bmw 328i w sedanie 99rocznik. Jestem pozytywnie zaskoczony stanem który zobaczyłem na miejscu. Przez miesiąc auto było na gwarancji i nic się nie zepsuło. POLECAM!

ArturHalicki

kupiłem 2tyg temu a4b6 w kombi jestem zadowolony z zakupu - samochód nie wyglada na rok 2004 tylko jak dużo nowszy jest naprawdę bardzo zadbany. Środek bez zastrzeżeń, skórka i alkantara niewytarte ogólnie technicznie przeglad przeszedł wiec trzeba polecić dalej wiec polecam i pozdrawiam!!!

Te ich samochody to w 60℅ szpachla z włóknem . Zapewne samochód był pomalowany w jeden dzień . Jak to powiedzieli nie będą narażać renomy firmy dla 300 zł ale co dla nich znaczy renoma skoro ich ' Pewne auta z Niemiec ' są ze szpachli , pianki montażowej praktycznie na każdym elemencie karoserii . A co do przebiegu nie będę się wypowiadać . Przykro mi to stwierdzać ale Ci panowie oszukali bardzo duzo nieświadomych klientów malując podsufitki dodając naklejki S-line i m-power na większości zwykłych samochodów . Prawda jest taka że te ' Pewne auta ' pochodzą z samochodów przeznaczonych w Niemczech o kasaji albo na złom . Chcę poinformować że można to zgłosić ponieważ to jest oszustwo . Radzę dokładnie sprawdzic samochod czy aby na pewno wszystko jest a miejscu . Omijać z daleka te zakłamane świnie i ich komis !!!

Marek Gorzów Wielkopolski

POLECAM !

Brygida Peugeot

Autko 100% sprawne Właściciel bardzo miły Płatność i dokumenty szybko załatwione Ogółem jestem bardzo zadowolona Moge polecić :))

Edward1955

Autko zakupiłem tydzień temu już zarejestrowane jeździ w Krakowie jako taxi . Serdecznie polecam to miejsce

Ryszard Drabik

Witam Kupiłem w tej firmie auto marki Renault Espace. Auto w stanie bardzo dobrym, poza normalnym startowym serwisem nie wymaga wkładu finansowego. Sprzedawca bardzo w porządku Komplet dokumentów dostałem i problemów z rejestracją żadnych nie było. Polecam

Marek Wałczyk

Auto użytkuje od miesiąca bezproblemowo. Oceniam Pozytywnie

Jerry66@gmail.com

Wiem serdecznie Wczoraj staliśmy się posiadaczem audi A6 c5 2.8 benzyna, dojechaliśmy bez problemu do Wrocławia. Polecam sprzedawce posiada dobre samochody, oglądałem kilka aut to naprawde będąc świadomym wieku auta ciężko znaleźć coś co będzie czymś rażącym dla oczu czy słuchu. Także pozdrawiam serdecznie i będę polecał jak tylko będzie wszystko w porządku jak teraz

Jakub E60

Autko bardzo fajne Jestem zadowolony Opinia Pozytywna

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import - Radom

Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import
4.9/5 Na podstawie 280 ocen.
  • Kielecka 116
    26-600 Radom