Opinie o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Ewaa36@wp.pl

Polecam

Mariusz e46

Polecam serdecznie miła obsługa dobre autko jeżdżę już miesiąc i nie narzekam, rejestracja bez problemowo OC miesięczne również ok. Pozdrawiam

Audi a3 8l

Wszystko ok ! Polecam !

Yoooyooo

Ja również polecam Auto jeździ bez problemu :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Arkadiusz

Witam Autko kupione 3 miesiące temu- E39 525 Gwarancja właśnie wygasła na szczęście nie musiałem z niej korzystać Technicznie olej filtry klima zrobione, nowe opony zakupiłem jadę na zbieżność i poza tym autko jeździ zrobione już prawie 6tys km i naprawde złego słowa nie moge powiedzieć. Potwierdzam fakt iż samochód od prywatnej osoby Niemca który ma pieniądze jest zachowany na oryginalnych częściach sprawnych jeździ jak większość obecnych nowych samochodów w przeciwieństwie do Polaków u których jeździ się do czasu aż koło nie odpadnie a wtedy jak się psuje to się sprzedaje. Także kończąc opinie polecam sprzedawce pozytywnie !!!

Polecam

Cześć Dzisiaj byłem przejazdem około 12 na tym placu, wpadła mi w oko jedna A6 niebieska z silnikiem 1.8t. Znam się na samochodach wystarczająco dobrze żeby podstawowe rzeczy posprawdzać i nie robić z siebie głupka i jeździć do ASO czy do innej stacji diagnostycznej autem za 10tys. Auto odpaliło bez problemu silnik nie powodował żadnych dziwnych kolorów z wydechu równo pracował bez żadnych drgań. Po jeździe próbnej jedynie co wpadło mi w ucho to luz na końcówce drążka kierowniczego poza tym wszystko w porządku. Samochód zakupiony jest już u mnie pod domem także moge uznać zakup jako udany i polecić innym. Pozdr

RadekMonik

Kupiłem w tym miejscu samochód jako trzecia osoba ze znajomych. Wcześniej polecali dwaj koledzy dzisiaj polecam ja. Dobre pewne i na swoje lata dobrze utrzymane niezniszczone technicznie samochody. Ci więcej napisac? Chyba po prostu zachęcam żeby podjechać i znaleźć coś dla siebie. Ja jestem spod Radomia i naprawdę objechałem chyba cała okolice w promieniu do 100km i nic sensowniejszego nie znalazłem w przedziale 10-20tys ani ja ani znajomi. Polecam!!

STEFFEN ADLER

Szanowny Panie, nie zamierzam poświęcać mojej uwagi na taki bezzasadny bełkot, jednakże nie mogę przejść obojętnie wobec zwykłego szkalowania mojej osoby. Napiszę zatem tylko jedno zdanie, które obali te wynurzenia już na samym początku tego, co Pan napisał - NIE UDOSTĘPNIAŁEM JESZCZE NIKOMU NUMERU NADWOZIA TEGO SAMOCHODU(ten samochód jest wystawiony od dopiero 4. dni!) - na co oczywiście posiadam dowód w postaci historii korespondencji mailowej oraz smsowej pod adresem e-mail oraz numerem telefonu podanymi w ogłoszeniu(można je sobie sprawdzić, są podane do publicznej wiadomości, więc nie obejmuje ich RODO), do którego załączył Pan odnośnik. Te dowody przedstawię w toku postępowania przygotowawczego, gdyż niezwłocznie po otrzymaniu od Administratora portalu Pańskich danych osobowych wytoczę Panu sprawę z Art. 212KK o zniesławienie. To, co zamieścił Pan powyżej, to zwyczajne, niepoparte dowodami w korespondencji bezpośredniej, szkalowanie. Gwarantuję, iż odpowie Pan za nie, kimkolwiek Pan jest. Jednocześnie uprzejmie dziękuję wszystkim moim zadowolonym klientom, którzy zamieszczają tutaj swoje wypowiedzi i komentarze - powodują Państwo, iż nawet w czasach nieuczciwej konkurencji i nieuzasadnionego "hejtu" - mogę z nieustającym zadowoleniem realizować swoją misję i dostarczać Państwu pojazdy, które spełniają Państwa oczekiwania. Postaram się odpowiedzieć i podziękować każdemu z Państwa z osobna, jednakże nie zawsze jest to możliwe. Pozdrawiam, Steffen Adler

Radzio a6

Oceniam POZYTYWNIE Gwiazdek 5 za każdą rzecz - Pełen profesjonalizm świetne auto.

Adamus

Witam Kolejne autko zakupione z tego placu, jedno użytkuje już od roku a teraz dla syna kolejne zakupiłem. Jestem zadowolony Polecam

Tomhurt e46

Polecam !!!!!!

Eryk Orzeł

POLECAM BARDZO TĄ FIRME. JEŻDŻĘ AUDI A6 2.8 JAKO TAXI OKOŁO 800-1000KM TYGODNIOWO I NAPRAWDE SAMOCHÓD BEZ ZASTRZEŻEŃ. PO ZAKUPIE ZROBIONE KLOCKI OLEJE I FILTRY DO TEGO WCZORAJ BYŁEM ODGRZYBIĆ KLIME I NIC POZA TYM NIE DOKŁADAM. AUTKO STARE ALE KOMFORT JAZDY LEPSZY NIŻ W WIĘKSZOŚCI NOWYCH AUT. WŁAŚCICIEL PAN ADLER MILY UCZCIWY O WSZYSTKIM MNIE POINFORMOWAŁ NICZEGO NIE UKRYWAŁ I NAWET PO TYGODNIU ZAMÓWIŁ DLA MNIE WKŁAD LUSTERKA BO BYLO WYLANE. DLATEGO POZDRAWIAM JESZCZE RAZ SERDECZNIE

Minik55@o2.pl

160km powrotu do domu bezpiecznie szczęśliwie udało się pokonać. Autko bardzo ciekawe jesteśmy zadowoleni. A3 8P 1.6 Polecamy :))))

grzeguskik@wp.pl

Polecam te firmę kupiłem wczoraj audi malyszowke i wszystko jest wporządku po powrocie do domu... pojazd w bardzo ładnej formie z zewnątrz lakier ładnie się błyszczy skura w srodku bez dziur i obtarć nie widac zupełnie po nim wieku... bardzo dobry stan techniczny przyjechałem z osoba fachowcem i ocenił go wysoko wiadomo ze stary samochód to nie będzie nowy wiadomo heh ale jak na swoje lata bardzo dobry... jakiś tam nie wielki wkład finansowy będzie bo musi być no ciężko jak by było tak zero wkładu bo olej filtry jakaś końcówka tez jest i takie podstawowe to zrobić trzeba ale ogólnie wszystko bardzo dobrze

SebastianWZW

Z tej strony Sebastian ze Zwolenia - braliśmy dziś a3 8l. Autko bardzo fajnie się prezentuje i tak samo śmiga - szczęśliwie dotarliśmy do domu i jutro wyjeżdżamy nim na mały wypad do rodziny. Damy znac jak się sprawuje ponownie za jakiś czas ale na razie wszystko zgodnie z informacjami zdobytymi na miejscu i tymi zawartymi w ogłoszeniu na portalu Olx. Na dziś nie mam uwag i mogę skierować same dobre słowa w kierunku aut oraz obsługi placu. Wszystko ok z duża kultura i serdecznością.

Witold Mróz

Witam serdecznie Wczoraj zakupiłem audi A6, zakup udany auto w bardzo fajnym stanie. Polecam

Damian Śrut e39

Czesc Wczoraj wróciłem do domu autkiem 430km zrobione bez żadnego problemu. Polecam : ))

Zbigniew Szyk

Auto zakupione - Audi A3 1.8 99r Polecam !

Wiktor1998@interia.pl

POLECAM !

Marcin Nowakowski

Witam serdecznie Na początku tego tygodnia nabyłem u Państwa Adler samochód marki BMW serii 5 3.0d. Auto potrzebuje w celach zarobkowych do jazdy jako taxi także głównie kwestia techniczna mnie interesowała. Udałem się z właścicielem na stacje diagnostyczna otrzymałem wykresy ze ścieżki które wyszły pozytywnie dodatkowo podłączany był komputer który również nie wykazał niczego niepokojącego. Auto jak na przebieg 230tys jest naprawde utrzymane w dobrym stanie, sam osobiście robie w ciągu 3-4 lat takie przebiegi więc wiem doskonale jak wyglądają auta po tylu kilometrach a naprawdę ten widać że ma tyle i nic nie było z nim kombinowane. Ogólnie mówiąc jestem zadowolony z zakupu także warto odwiedzić tego sprzedawce Pozdrawiam Marcin

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import - Radom

Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import
4.9/5 Na podstawie 280 ocen.
  • Kielecka 116
    26-600 Radom