Opinie o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Filiplipa92

Mega fajne autka Sam osobiście kupiłem Audi a3 1.8 benzyna Także zdecydowanie polecam również innym

Kamila Ledwoś Audi

Hej Jesteśmy z Krakowa dzisiaj kupiliśmy Audi a3 z tej firmy, autko bez zarzutów po trasie naprawde przyjemnie się prowadzi nawet przy większych prędkościach. Audi już zostawione u kolegi także komplet filtrów i olej będzie zmieniony a poza tym nic innego nie zauważyliśmy do roboty. Pozdrawiam

KamilM

Kupiłem dzisiaj piękne autko seat Leon w srebrnym kolorze szczęśliwie dojechaliśmy i chce serdecznie polecić sprzedawcę - miło, uczciwie, szybko i konkretnie. Kamil z Olkusza

Tymon A6 c5

Witam W zeszłym tygodniu sprzedałem swoje prywatne auto a dzisiaj właśnie byłem odwiedzić ten plac. Autka naprawde bardzo fajne jest co wybrać widać że właściciel dba o czystość wszystkich aut bo nie są brudne nie są w stanie takim jakby stały pół roku bez ruszania wszystkie są świeże ładne i naprawde jak na swoje roczniki nie zardzewiałe. Obejrzałem same A6 bo takie mnie interesowały i najbardziej spodobała ma się z silnikiem 2.8. Technicznie samochodzik w bardzo dobrym stanie, poza tym że do zrobienia za niedługo będą uszczelki pod zaworami bo lekko się pocą ale to w każdej Vałce norma to nie było się do czego przyczepić. Wszystkie dokumenty od auta były także jak narazie przewiduje tylko olej i uszczelki pod klawiatura. Wizualnie bez szpachli bez dziur podłoga bagażnika podłużnice przednie słupki wnęki drzwi wszystko oryginalne. Podsumowując zostawiam Pozytywna opinie i liczę na to że będzie mi służyło autko kilka lat Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Arkadiusz - Opel

Witam wszystkich Na początku obecnego roku stałem się posiadaczem auta marki Opel astra 1.8 benzyna, autko mimo tego iż ma 14 lat zostało zachowane praktycznie całe w oryginalnym lakierze, silnik świeżo po przeglądzie na co miałem od właściciela dokumenty, równo pracuje bez żadnych niepokojących objawów. Klocki i tarcze zawieszenie wszystko w normie co mogłem sprawdzić podczas jazdy testowej oraz na stacji diagnostycznej. Dziękuję jeszcze raz za bardzo fajne auto i tak jak obiecałem autko się sprawuje także w marcu z bratem przyjeżdżamy po kolejny samochód. :) Pozdrawiam

@Arkadiusz - Opel

Panie Arku, wielkie dzięki za miłe słowa i przyjemną transakcję. Żart o teściowej tak wszedł mi w pamięć, że opowiadam go do dzisiaj. Bardzo miło było poznać zarówno Pana jak i brata - oby więcej tak sympatycznych osób! Do zobaczenia w przyszłości, pozdrawiam serdecznie, Steffen Adler

Natalia - Warszawa

Witam serdecznie , w zeszły weekend odwiedziliśmy firmę Pana Adlera. Szczerze Polecam ! W Warszawie oglądaliśmy samochody na komisach które kosztowały tysiąc dwa tysiące złotych mniej, a były zardzewiałe porysowane brudne i nie zadbane. U Pana Adlera samochody są bardzo ładne na zdjęciach oraz na żywo również, technicznie każdy samochód właściciel pozwala sprawdzić na stacji diagnostycznej, a nie tylko jadąc po drodze. Dokumenty od samochodu które oglądaliśmy były zgodne z Vin więc przebieg był autentyczny co sami dodatkowo sprawdziliśmy swoim źródłem. Podsumowując kupiliśmy audi A4 B5 polift 1.8T, wczoraj byłam u mechanika który sam był zdziwiony stanem samochodu tyluletniego i stwierdził na chwilę obecną do wymiany klocki hamulcowe tył. Także jeszcze raz uczciwie Polecam wszystkim - Naprawdę warto !

@Natalia - Warszawa

Pani Natalio, serdecznie dziękuję za komentarz. Współpraca z Państwem i miłe słowa, które usłyszałem na żywo, jak i te przeczytane tutaj utwierdzają mnie w przekonaniu, iż warto nieustannie dbać o poziom pojazdów w mojej ofercie. Zapraszam w przyszłości, gdyby coś było potrzebne! Pozdrawiam, Steffen Adler

jasinski

ja wspominam ten autohandel wyłącznie pozytywnie... kupiłem fajny samochód w całkiem rozsądnych pieniądzach Bmw 523 z 2000 roku w czarnych skórach ciemnozielony metalic... trzeba przyznać ze stan był rzadki bez dziur przetarć na fotelach a to dla mnie bardzo ważne bo jestem raczej pedantem i samochód zmieniam raz na 5do7 lat wiec ma mi służyć...mam nadzieje ze cały czas będzie służył jak do tej pory no i oczywiście... pozdrawiam!!

radekradzio@op.pl

Muszę naprawdę pochwalić te firmę!!!! Dzwoniłem w piatek żeby zarezerwować autko bo mogłem przyjechać dopiero w niedziele ale był wcześniej kuzyn co mieszka niedaleko Radomia i poprostu mi podjechał je obejrzeć z grubsza jak to wyglada posprawdzal takie najbardziej palace rzeczy w samochodzie i wszystko pasowało mi, no ale mogłem przyjechać dopiero w niedziele. Powiedziałem ze na sto procent kupię ale w Polsce mogłem byx dopiero w sobotę wieczor i przyjechać w niedziele. Właściciel kulturalnie poinformował mnie, ze słowo mojego kuzyna i moje jest dla niego ważniejsze od pieniędzy i przytrzyma auto mimo ze kuzyn miał przy sobie tylko 300zl na zadatek. Przyjechałem, auto okazało się super, a nawet przy mnie inni ludzie czekali na wypadek gdybym ja nie wziął żeby oni je kupili. Kiedy się zdecydowałem to oni Chcieli dać 500zl więcej niż ja, natomiast właściciel nie sprzedał, bo jak powiedział dał mi słowo. To mnie najbardziej ujęło w dzisiejszym świecie słowo jeszcze coś znaczy...!!! Samochód jest taki jaki miał być piękny czysty i zadbany a to auto z roku 2003 a nie nowe. Bardzo ale to bardzo Panu dziękuje i będę dobrze wspominał!!!

@radekradzio@op.pl

Panie Radku, jak już powtarzałem - dla mnie słowo zawsze jest ważniejsze, aniżeli pieniądze. Bardzo dziękuję za sympatyczny komentarz i wzorowo przeprowadzoną transakcję. Również serdecznie pozdrawiam i zapraszam w przyszłości! Steffen Adler

Krzysiekszcz@wp.pl

Czesc, w ubiegłym tygodniu stałem się posiadaczem Audi a3 8l 1.8t Quattro, samochód sprawdziłem na stacji diagnostycznej : Amortyzatory po minimum 80% czyli wynik bardzo dobry Hamulce przednie oraz tylnie praktycznie nowe więc siła hamowania bardzo dobra Zawieszenie przednie oraz tylnie układ kierowniczy bez luzów Komputer samochodu nie wykazywał żadnych aktualny błędów Samochód wizualnie bez rys w środku bardzo zadbany dokumentacja do końca książka serwisowa i cała reszta dokumentów była tak jak zapewniał mnie sprzedający. Ogólnie to Bardzo Polecam tą firmę i jestem pewny że każdy kolejny mój zakup będzie z tej firmy. Zapraszam również innych bo warto współpracować z takimi ludźmi a nie z oszustami!

gelomelo1991@vp.pl
@Krzysiekszcz@wp.pl

Przepraszam może trochę nie w temat ale ile takie a3 quattro pali w mieście i jak tutaj sprawa z serwisem tych mostów itd? Bo ludzie trochę tym strasza a tez mam na takie auto ochotę... choć akurat u sprzedawcy brak takich teraz, ale spokojnie mam czas nie szukam na już. Bardzo dziękuje z góry za odp.

Patryk
@Krzysiekszcz@wp.pl

Czyżby A3 8l w wersji 180 KM z napędem 4x4 ??

Czarek Audi a6

Witam Tak jak mówiłem oddzywam się po paru miesiącach użytkowania, w zeszłym roku kupiłem w tej firmie samochód audi A6 C5 1.9tdi, minęły już 5 miesięcy i jak narazie poza podstawowymi naprawami nic większego nie wyszło. Gwarancje sobie przedłużyłem po miesiącu na kolejne 3 miesiące bo chciałem sprawdzić czy można cokolwiek z tego uzyskać, a akurat turbinka lekko zaczęła hałasować chociaż w niczym mi to nie przeszkadzało moc była i wycieków brak. Z ciekawości zgłosiłem to na gwarancję poprosili o wycenę warsztatu zaakceptowali naprawę i udało się cała turbine zregenerować za 800zl + koszty naprawy u mechanika 350zl. Także uważam że warto skorzystać z tej gwarancji bo skoro w takiej sytuacji nie odmówili naprawy to przy poważnych uszkodzeniach nie powinno być żadnych problemów. Także naprawdę mimo tego ile samochód ma lat moge powiedzieć że służy jeździ zarabia na siebie więc polece rodzinie i innym Pozdrawiam i kłaniam sie Czarek

Jessica97@gmail.com

Hej wszystkim, dzisiaj wraz z siostrą byłyśmy oglądać samochody u Pana Adlera, kwota jaką przeznaczyłyśmy na samochód to max 13tys, udało nam się wybrać bardzo ładne Audi a3 z silnikiem benzynowym 1.8t który polecał nam znajomy mechanik, autko naprawdę bardzo zadbane pachnące czyste nie wymagało dodatkowe wkładu pieniędzy w kwestii wewnętrznej oraz z zewnątrz, w celu sprawdzenia stanu właściciel przedstawił nam wszystkie dokumenty książkę serwisową wydruk z badań technicznych więc oszczędziliśmy sobie jazdę do mechanika. Dzięki bardzo miłej rozmowie i bardzo uprzejmym właścicielu firmy udało nam się w cenie uzyskać pakiet roczny gwarancji za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Szczerze polecamy i osobiście zachęcimy kilka osób ze szkoły do odwiedzin w Pana firmie. Pozdrawiamy Jessica i Sandra ; )

Klaudiaa_1999@wp.pl
@Jessica97@gmail.com

Hej, podpinam się pod komentarz moich koleżanek, nie dawno zdałam prawo jazdy także również szukałam małego autka, oglądając na stronie firmy wszystkie samochody bardzo spodobalo mi się autko seat Ibiza. W rzeczywistości z opowieści koleżanek i również w moim przypadku było dokładnie tak samo mile towarzystwo świetne autko i również gwarancja na rok w cenie. Postaram się również kogoś wam załatwić, bo naprawdę mało takich solidnych firm oraz miłych i uczciwych sprzedawców. Pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś !! ; ))))

LEON2006

KUPIŁEM LEONA 2006 16MPI W SIERPNIU 2018 I GWARANCJE NA POL ROKU. BARDZO DOVRE I ŁADNE AUTO. NAPRAWDĘ NIE MA SIE DO CZEGO CZEPIC!! :-) CALY CZAS CHODZI JAK POWINNO NIC SIE NIE PSUJE Z WIEKSZYCH RZECZY. DZIĘKUJĘ ZA DOBRĄ TRANSKACJE I POLECAM WSZYSTKIM !!

Andrzej Peugeot

Najlepszy egzemplarz Peugeota 206 jaki udało mi sie znaleźć był w tej firmie, przebieg 131tys - wygląd zewnętrzny wewnętrzny wręcz bez śladów użytkowania, nie wierzyłem że można kupić taki stary samochód w takim stanie, a jednak! 1 właściciel dokumenty przeglądy wszystkie papiery do samochodu były, nawet olej w ubiegłym roku świeżo zmieniany także auto naprawde super jestem bardzo zadowolony z zakupu i polece również innym to miejsce. Pozdrawiam :)

Rysiek Moskal Peugeot
@Andrzej Peugeot

Witam Ja też zakupiłem Peugeota 206 świeżo przywiezionego z Niemiec. Wszystko w porządku bardzo dobry egzemplarz. Szczerze Polecam!

Krzysztof

Czesc, jestem z Warszawy, cały ubiegły weekend poświęciłem razem z synem na szukanie samochodu do 14tys, wszystkie komisy w Warszawie okazały się porażka z uwagi na stan blacharski (rdza dziury itp), w dobrym stanie auta warte 10tys kosztowały 15 także podziękowałem, po drodze z Warszawy odwiedziłem parę osób prywatnych lecz też niczym ciekawym mnie nie zaskoczyły a przebieg aut był widoczny na dziurawych i wytartych siedzeniach, kolejne komisy wjeżdżając do Radomia ulica Warszawska, spędziłem tam 2h chodząc po komisach w których auta w tej cenie której szukam nie spełniały moich wymagań (rdza wycieki brak ubezpieczenia i gwarancji ). Ostatnia moja wizyta skończyła się na ulicy Kieleckiej u Pana Adlera, posiadał 6 sztuk audi A3 z czego dwoma dopiero wrócił dzień wcześniej z Niemiec, także widziałem jak wyglądają samochody wracające na własnych kołach z Niemiec nie na lawetach, stan auta wizualnie bardzo dobrze bez rdzy bez rys i dobrze sobie zdaje z tego sprawę że niektóre elementy były lakierowane bo to stary samochód, technicznie pojechaliśmy na przegląd który przeszedł bez problemu, przyjeżdżka była również pozytywna nic nie dawało się we znaki co trzeba robić na bieżąco. Wiec jeśli ktoś szuka starych aut w bardzo dobrym stanie - dobra buda dobry stan techniczny gwarancja ubezpieczenie i pewność powrotu autem do domu to serdecznie polecam !!!! Tak jak mówiłem za rok się widzimy kupuje kolejny dla drugiego syna. Pozdrawiam Krzysztof Winiarski

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, serdecznie dziękuję za miłą opinię i oczywiście serdecznie zapraszam po autko dla drugiego Syna! Z pewnością znajdziemy coś, co spełni Państwa wymagania. Pozdrawiam serdecznie, S. Adler

Sebastian

Zdecydowanie NIE POLECAM TEGO KOMISU. Pojechałem obejrzeć A6 C5 kombi. Z Wrocławia do Radomia. Wcześniej zadzwoniłem do sprzedającego z pytaniem, czy na pewno opis nie różni się znacząco od rzeczywistości, ponieważ jadę 350km w jedną stronę i zostałem zapewniony, że wszystko jest ok. Nic nie było ok. Nie oczekiwałem cudów, ponieważ to jest to prawie 20 letnie auto, ale to co zastałem na miejscu przeszło najśmielsze oczekiwania Auto nie odpaliło mimo, że ponoć był nowy akumulator i stało "dosłownie kilka dni", ale to najmniejszy problem. Przejdę do rzeczy najważniejszych - technicznych. Po odpaleniu przejechałem się dosłownie kawałek i usłyszałem potężne stuki i trzaski w zawieszeniu ( jadąc 3 km/h po terenie komisu) Spytałem się sprzedającego, dlaczego nie powiedział o tym przez telefon i stwierdził, ze nie pamiętał o tym zawieszeniu ale 'faktycznie coś tam chyba stukało". Po 30 metrach zawróciłem i zaświeciła się kontrolka ESP, która już nie zgasła. Wysiadłem z auta aby powiedzieć o tym sprzedającemu i auto zgasło samoczynnie. Sprzedający powiedział, że to przez słaby akumulator - doprawdy wyśmienity żart, ale gdybym chciał posłuchać żartów wybrałbym się na kabaret a nie do komisu. Idąc dalej - pod maską i na klapie bagażnika świeże ślady po szlifowaniu. Wszystkie boczki w aucie rozbierane i świeżo przymocowane za pomocą uwaga - wkrętów do drewna. Wskazany przebieg - 173 000 km(ponoć 1 właściciel w Niemczech, który ''bardzo dbał" . Przyjechałem akurat audi a6 c5 z przebiegiem 293 000 km i wyglądało na około 100 000 km lepiej niż oglądany egzemplarz. Do tego temat książek serwisowych, które wypisane są jednym charakterem pisma, trzema różnymi długopisami. Specjalnie obejrzałem też książkę od innego auta i także była wypisana tym samych charakterem pisma. Co za zbieg okoliczności, że dwa sprowadzone auta były serwisowane przez 6 lat w jednym serwisie w Niemczech przez jedną osobę. Niesamowite. Podsumowując zdecydowanie odradzam nawet samą wizytę w tym miejscu. Mimo uprzedniego telefonu i informacji, że jadę 350 km w jedną stronę zostałem najzwyczajniej okłamany o stanie auta. Jedyna dobra rzecz jaka wynikła z tego wyjazdu, to dobry obiad na przeciwko w karczmie i na szczęście udany zakup od prywatnej osoby w drodze powrotnej.

@Sebastian

Szanowni Państwo, powyższy komentarz to zwykła BEZCZELNA INSYNUACJA, KTÓRA NIE POLEGA NA PRAWDZIE, a opisana w nim sytuacja w rzeczywistości NIGDY NIE MIAŁA MIEJSCA. Postaram się jasno i w punktach wyjaśnić, dlaczego powyższa sytuacja po prostu NIE MOGŁA SIĘ ZDARZYĆ W RZECZYWISTOŚCI: 1. Na naszym placu nie ma miejsca, gdzie można wykonać jazdę próbną(KTO CHOĆ RAZ U NAS BYŁ TEN ZWYCZAJNIE TO WIE) - z potencjalnym kupującym ZAWSZE WYJEŻDŻAM NA DROGĘ. Dlatego też już na samym początku tej żałosnej prowokacji strzelasz sobie w stopę niby "Sebastianie". 2. Nigdy NIE ZAKŁADAM NOWYCH AKUMULATORÓW - po prostu ich nie kupuję, więc historyjka jakoby w aucie był nowy akumulator to kolejne dopełnienie barwnej fantazji autora. 3. Kontrolki, zawieszenie, kwestie techniczne - KAŻDE AUTO, KTÓRE ZNAJDUJE SIĘ W MOJEJ OFERCIE JEST SPRAWDZONE PRZEZ RZECZOZNAWCE - NA PODSTAWIE OPINII UDZIELAMY GWARANCJI TECHNICZNEJ. Jak, na Boga, mielibyśmy udzielić jej na auto z niesprawnym zawieszeniem czy "choinką" na desce rozdzielczej? Taki samochód nie ma możliwości przejść badania technicznego, a to OBOWIĄZKOWE W PRZYPADKU GWARANCJI. Chyba nie trzeba pisać więcej? WYSSANE Z PALCA, STWORZONE NA POTRZEBY NIEZDROWEJ KONKURENCJI HISTORYJKI BEZ ŻADNEGO POPARCIA W RZECZYWISTOŚCI. NIE KOMPROMITUJ SIĘ WIĘCEJ, SKOŃCZ WYMYŚLAĆ TE GŁUPOTY. DROGA KONKURENCJO - DZIAŁAJCIE UCZCIWIE, POPRAWCIE JAKOŚĆ WŁASNYCH USŁUG ZAMIAST ANONIMOWO PISAĆ WYMYŚLONE RZECZY NA MÓJ TEMAT. Zobaczcie ilu mam zadowolonych klientów. Wy też możecie mieć, jeśli skupicie się na sobie zamiast próbować szkodzić innym. W taki sposób nigdy nie osiągniecie mojego poziomu. Poziomu, który mierzony jest stałym i nieustającym zadowoleniem kupujących. Ponadto informuję, iż wysłałem do Administracji Serwisu oficjalne pismo celem przedłożenia adresu IP osoby, która dopuściła się tego komentarza, w kwestii ustalenia autora niniejszego oszczerstwa, a następnie wszczęcia postępowania z Art. 212 KK. Już jedna osoba rzucająca kłamstwami w moją stronę na tym portalu została ukarana przez Sąd karą grzywny oraz kosztami postępowania, Ty będziesz następny, dopilnuję tego. Przy tej okazji pozdrawiam serdecznie i uprzejmie dziękuję za wszystkie bardzo miłe komentarze na temat mojej działalności i rodziny, Steffen Adler

Sebastian
@STEFFEN ADLER

Auto było w tak złym stanie, że jazda po prostym placu z kamienia do wyjazdu na drogą dojazdową wywoływała stuli. Dalej nie było sensu kontynuować. Pan prosił, żeby nie gazować mocno na zimnym i nie wyjeżdżać na ulicę, ponieważ nie ma ubezpieczenia( w razie chęci dalszej jazdy byłby wypisane, ale nie było po co jechać). Jeżeli według was, takie auta są sprawne po sprawdzeniu przez 'RZECZOZNAWCĘ' to tym bardziej nie zachęcam do wizyty w tym miejscu. Niestety dałem się złapać na te teksty o "NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI" ale teraz widzę, że Pan sam sobie lajkuje odpowiedzi na portalu celem ukrycia prawdy( 15 lajków w dobę? :D z pewnością codziennie wchodzi tutaj 15 osób polubić te zakłamane posty). Proszę śmiało występować o IP, nie ma problemu. Byłem z 3 osobami, które także widziały to co ja. Generalnie nie wdawałbym się w dyskusję, gdyby nie to, że zostałem jawnie okłamany i jechałem 350 km na darmo. UWAŻAJCIE NA TEN KOMIS !!!!

@Sebastian

Aby nie przeciągać w nieskończoność i nie dawać konkurencji satysfakcji z powodu marnowania mojego czasu kolejne dwie ważne rzeczy, które pokazują, iż BAJECZKA napisana wyżej NIE MA ŻADNEJ STYCZNOŚCI Z PRAWDĄ: 1. Nie wiem na jakim placu pan jeździł, ale na pewno nie na moim. Ja NIE MAM PLACU Z KAMIENIA I NIE MA MOŻLIWOŚCI JAZDY PO PLACU - PO PROSTU JEST TO NIEWYKONALNE - samochód stoi jeden za drugim i zwyczajnie nie można się nimi przemieszczać, bo aby wyjechać jednym trzeba przestawić inny, a robię to ZAWSZE JA. Z całym szacunkiem do Pańskiej niewątpliwej wyobraźni, ale na przyszłość proszę sobie lepiej przygotować historyjkę. 2. Nie "wypisujemy" ubezpieczeń w przypadku chęci "dłuższej jazdy" - jak w ogóle można napisać takie głupoty? Pomyślcie nad bajkami następnym razem, bo te są zwyczajnie NIEWIARYGODNE. W ciągu 30dni otrzymam adres IP od administracji, a następnie złożę zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez posiadacza tegoż adresu, wtedy zacznie się dla Was prawdziwa zabawa i mam nadzieję, że czegoś się nauczycie. Ta sytuacja będzie przykładem, jak nie warto szkalować opinii uczciwych ludzi bez poparcia żadnymi dowodami, a anonimowość w internecie nie istnieje. Wpis w pozbawiony wątpliwości sposób nosi znamiona przestępstwa z Art. 212. KK i kształt orzeczenia przy tak szkalującej, niepopartej niczym wypowiedzi nie pozostawia jakichkolwiek wątpliwości. Jeszcze raz nawiążę do mojej poprzedniej wypowiedzi: Zacznijcie zmieniać własne standardy zamiast wymyślać takie historie. Jak już napisałem wcześniej - nie zostawię tak sprawy tej bezczelnej prowokacji, jednakże nie zamierzam kolejny raz dać wciągnąć się w przepychanki ze strony kogoś działającego w sposób pozbawiony elementarnych zasad i będącego przeświadczonym o swojej anonimowości. Z pewnością jednak będziemy mieli okazję się poznać i to w niedługim czasie. Do zobaczenia, Steffen Adler

Patryk
@STEFFEN ADLER

Zakupiłem u Pana w komisie dobrze znane Panu " A3 1.8T quattro " . Auto, wiadomo, że nie nowe i były do wymiany, które mogły ulec awarii wskutek eksploatacji. Środek autka jest bardzo zadbany. Mechanicznie była jedna niespodzianka z głowicą ( koszty naprawy pokryła ubezpieczalnia, która dała gwarancję na auto ). Było kilka napraw, wkońcu wiadomo, auto z 2001r. nie jest nowym... na szczęście na wszystkie awarie mechaniczne mam gwarancję ( silnik, napęd itp...) co skutkuję, że nie martwię się, że mi zepsuje się haldex się czy wysiądzie motor. Cieszę się autkiem, naprawiam pozostałe drobnostki i wiadomo jakie są silniki 1.8T - idealne do modyfikacjii, co sprawia, że spokojnie dążę do wyciśnięcia pełnej mocy auta ( oczywiście rzeczy seryjne zamieniam na tuningowe ) co powoduję, że autko będzie dawało bardzo dużo frajdy i o takim właśnie marzyłem. Można robić swoje będąc przy tym ubezpieczonym ( oczywiście moc taka na jaką pozwalają seryjne tłoki, turbo itp czyli ponad 240 KM). Poza tym przywołując jeszcze raz, wspominam że środek autka jest rewelacyjny. Z całego serca polecam komis Pana Adlera ! Po dopracowaniu A3 będzie autem wręcz prawdziwym strzałem w 10! Ubezpieczalnia tak samo, żadnych problemów nie stwarza. POLECAM !

@Patryk

Panie Patryku, bardzo mnie cieszy Pana opinia i uprzejmie za nią dziękuję! Mam nadzieję, że uda się Panu osiągnąć ten strzał w 10 i auto stale będzie dawać Panu mnóstwo radości. Widząc zadowolenie tak sympatycznych osób jak Pan zyskuję dodatkową motywację, aby oferować Państwu starannie wyselekcjonowane samochody. Pozdrawiam serdecznie!

Właściciel tłustej siódemy
@STEFFEN ADLER

Robisz sobie chyba jaja chłopie tak sie składa, że wszystko co napisal Sebastian to prawda. Byłem tam z nim osobiście jak i również dwie inne osoby. Najpierw oglądaliśmy jedną audi ktora była chyba złożona z 3 a następnie na rozchdne drugą która również była chyba po teście sowieckiej bomby atomowej - super auta z gwarancją niezły żart- chyba tylko do bramy a potem się nie znamy ;) co do ip moje też sobie załatw i pisz więcej komenatrzy sam sobie. Nie pozdrawiam

Passatb5lift1.9

Polecamy

Marika1999

Hej wszystkim Serdecznie polecam tego sprzedawcę! Bardzo miły oraz cierpliwy właściciel Autka bardzo ciekawe wybrałam również coś dla siebie w dosyć niskiej cenie. Polecam wszystkim : ))

soku96@wp.pl

Bardzo Gorąco POLECAM !!!!!!!!!!!! Warto zaufać tej firmie jeśli chodzi o samochód. Ja jestem trzecia osoba ode mnie z miejscowości co kupuje tu samochód z polecenia i jestem trzecia osoba co poleca dalej. Wojtek Soczynski z Krasnika

RafalSBI

Witam tu Rafał z Bielska Białej, kupowaliśmy teraz a4 Małysza od Państwa. Bardzo dziękuje za sprawna transakcje. Wróciliśmy szczęśliwie. Auto spełniło nasze wszystkie oczekiwania i w dodatku okazało się być całkiem ekonomiczne przy mojej ciężkiej nodze. Chcemy podziekowac i serdecznie polecamy wszystkim zainteresowanym. Jak ktoś znajomy czy z rodziny będzie pytał to będziemy wysyłać do was.

Katarzynaryłko@wp.pl

Witam Właśnie skończyła nam się miesięczna gwarancja, z Audi wszystko w porządku w tym tygodniu zarejestrowaliśmy go w wydziale komunikacji także dziękujemy bardzo za udaną transakcje. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import - Radom

Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import
4.9/5 Na podstawie 280 ocen.
  • Kielecka 116
    26-600 Radom