Firma Farmaceutyczna PORFARM Sp. Z.O.O. Radom

Radom

Opinie o Firma Farmaceutyczna PORFARM Sp. Z.O.O. Radom

Ukrainiec z Radomia 2016-10-17 00:33
Witajcie. Chciałem pracować w tej firmie bo było ogłoszenie w internecie. Zapisałem numer, następnego dnia zadzwoniłem, umówiłem się na rozmowę i pojechałem. Wchodzę , patrzę biuro jak biuro. No i zacząłem rozmawiać z prezesem. Powiedział na czym praca polega "co i jak" ja też mu powiedziałem że mam wykształcenie nawet w kierunku który mu pasował. Informowałem również że mam stopień niepełnosprawności ale zapewniał że nie będzie problemu. Powiedział żebym zadzwonił około 25.10.16 bo teraz się przenoszą i jest bałagan itp. Zadzwoniłem 11.11.16 bo trochę bez pracy to wiadomo kicha a tym bardziej że już mnie zapewnił i dał numer bezpośredni do siebie. Powiedział żeby powołać się na pierwszą rozmowę. Zadzwoniłem i mówi żeby przyjechać. Ja uradowany że robota wkrótce, przyjeżdzam już z ciuchami, butami, fartuszkiem. Ale on nagle mówi że potrzebne badania do pracy i każe mi jechać na akademicke zapytać się czy tam mi może zrobią. Pojechałem do lekarza jednego ale nie zrobi mi badań, ponieważ nie mają umowy z firmą. Pojechałem na wernera żeby tam zrobić indywidualne. Babka w rejestracji mówi żebym zadzwonił do pracodawcy czy honorują takie żaświadczenia na których nie ma nazwy firmy. Człowiek w firmie zapewniał mnie że takie badania spokojnie wystarczy. Zrobiłem, wydałem 40 zł i jadę następnego dnia zawieść. Niestety szefowi mało było i poprostu zmienił zdanie. Ja się pytam bo przecież wyglądał na normalnego człowieka ale ten że niestety nie, bo poprostu nie. Mógłby chociaż zadzwonić i powiedzieć żebym nie przyjeżdzał. Firmę więc polecam z całego serca bo naprawdę solidna i napewno dba o swoich pracowników. :)
Ps. Podczas pierwszej rozmowy zaprowadził mnie do swojego syna kierownika i powiedział że będę nowym pracownikiem, a syn się pyta ojca czy ja też z Ukrainy.
ktosiek 2017-10-04 10:49
Hahaha . Poleca Pan firmę? Na jakiej podstawie ? Po rozmowie Pan śmie twierdzić ze poleca, szczerze ? Pan powinien się cieszyć że Pana nie przyjęli!!!!
To jest dno !!!
Ja byłam na rozmowie z jego żoną i obiecanki cacanki !!!!
Czego u nich to nie ma, gruszki na wierzbie obiecują.
1600 sie dostanie przez 3 miesiące ( próbne ) a potem więcej.
Oszuści i nikt więcej ..
A synalek !! Najgorszy człowiek jakiego znam ! Cham nad chamami ! I wielki ura bura, co to nie on ! Kierownik zasrany ...
Najbardziej lubiłam jego żonę ( ale tylko potrafi pięknie gadać i obiecywać nie wiadomo ile kasy na rozmowie ) .
Najgorsze drugie zmiany ... NIBY do 22 ale jak wszystkich zamówień się nie skończy to zostajesz do 23 nawet !
Tylko spoko są pracownicy ( wykorzystywani i Ci z biura ) no i kierowcy po towar.
Nie opłaca się pracować .. A zarobki nigdy nie uległy zmianie od początku powstania firmy, ludzie wiecznie przychodzą i po miesiącu ( po zobaczeniu wypłaty ) odchodzą .. ( wiadomość z pewnego źródła ) .
Koleżanka pracując grudzień (nie ważne który rok) dostała raptem 500 zł !!!!! ( przed sylwestrem żeby miała na cokolwiek dał Stary kierownik jej zaliczkę 200 zł ! ) śmiech na sali ..
Miesięcznie zarobisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 1100-250 , niech szukają kolejnych głupich ...
A i NIGDY się nie dowiesz jak oni liczą wypłatę. ... Stary kierownik to były matematyk, ma swoje chore wyliczenia, sam nawet powiedział, ja liczę tak żebyście się nie połapali, taki mundrol ... I pyta się głupio o wynik jakiegoś działania z matmy ( ! ) z kosmosu , i cieszy gębe ..
Co do umów to nie dostajesz na początku pracy ani na początku każdego miesiąca tylko przy wypłacie NA KONIEC MIES ( chore ).
Wypłate dostajesz do ręki i wtedy co miesiąc podpisujesz umowe .
Nie można sie opierdzielac bo są na halach kamery ... A i oczywiście tak tez wyliczają Ci kase ze oni wyliczają czas ile pracujesz ( odejmują przerwe (20min) i ze na godz ileś zamówień powinnaś zrobić ! )
To już współczuje ludziom z Ukrainy .. Pewnie jeszcze bardziej są robieni w balona . ????????
Ogólnie nie polecam , a jeśli chcecie się przekonać jeśli nie wierzycie to idźcie . :)
Zostaw swoją opinię o Firma Farmaceutyczna PORFARM Sp. Z.O.O. Radom - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Farmaceutyczna PORFARM Sp. Z.O.O. Radom