Firma Farmaceutyczna PORFARM Sp. Z.O.O. Radom

Radom

Opinie o Firma Farmaceutyczna PORFARM Sp. Z.O.O. Radom

Ukrainiec z Radomia 2016-10-17 00:33:05
Witajcie. Chciałem pracować w tej firmie bo było ogłoszenie w internecie. Zapisałem numer, następnego dnia zadzwoniłem, umówiłem się na rozmowę i pojechałem. Wchodzę , patrzę biuro jak biuro. No i zacząłem rozmawiać z prezesem. Powiedział na czym praca polega "co i jak" ja też mu powiedziałem że mam wykształcenie nawet w kierunku który mu pasował. Informowałem również że mam stopień niepełnosprawności ale zapewniał że nie będzie problemu. Powiedział żebym zadzwonił około 25.10.16 bo teraz się przenoszą i jest bałagan itp. Zadzwoniłem 11.11.16 bo trochę bez pracy to wiadomo kicha a tym bardziej że już mnie zapewnił i dał numer bezpośredni do siebie. Powiedział żeby powołać się na pierwszą rozmowę. Zadzwoniłem i mówi żeby przyjechać. Ja uradowany że robota wkrótce, przyjeżdzam już z ciuchami, butami, fartuszkiem. Ale on nagle mówi że potrzebne badania do pracy i każe mi jechać na akademicke zapytać się czy tam mi może zrobią. Pojechałem do lekarza jednego ale nie zrobi mi badań, ponieważ nie mają umowy z firmą. Pojechałem na wernera żeby tam zrobić indywidualne. Babka w rejestracji mówi żebym zadzwonił do pracodawcy czy honorują takie żaświadczenia na których nie ma nazwy firmy. Człowiek w firmie zapewniał mnie że takie badania spokojnie wystarczy. Zrobiłem, wydałem 40 zł i jadę następnego dnia zawieść. Niestety szefowi mało było i poprostu zmienił zdanie. Ja się pytam bo przecież wyglądał na normalnego człowieka ale ten że niestety nie, bo poprostu nie. Mógłby chociaż zadzwonić i powiedzieć żebym nie przyjeżdzał. Firmę więc polecam z całego serca bo naprawdę solidna i napewno dba o swoich pracowników. :)
Ps. Podczas pierwszej rozmowy zaprowadził mnie do swojego syna kierownika i powiedział że będę nowym pracownikiem, a syn się pyta ojca czy ja też z Ukrainy.
Zostaw swoją opinię o Firma Farmaceutyczna PORFARM Sp. Z.O.O. Radom - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Farmaceutyczna PORFARM Sp. Z.O.O. Radom