Opinie o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Edyta1664@wp.pl

Wszystko ok. Polecam również

Grzegorz Wolski

Polecam

Krystyna Opel Meriva

Piękny samochód udało mi się kupić w tej firmie a jest nim Opel Meriva po liftingu. Sprzedawca bardzo uprzejmy więc transkacja przebiegła w miłym towarzystwie polecam wszystkim

Oksana Ukraine

Czesc Kupilismy 4 samochody wszystkie dojechaly i jezdza. Moge polecic dobre zakupy !

Oksana Ukraine
@Oksana Ukraine

I dziekuje za dobry prezent od firmy!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Aleksander - Audi

Auto się dobrze sprawuje także polecam firme, spory wybór aut także warto odwiedzić

Jerzy - VW

Witam Jeżdżę już miesiąc passatem zakupionym w tej firmie, do tej pory żadnych wymian nie robiłem i nic na chwilę obecną się nie zapowiada. Serdecznie Polecam

Hubertoczkowski@onet.pl

Dojechałem właśnie do Szczawnicy autko po trasie sprawuje się świetnie także jeszcze raz wielkie dzięki i czekam aż pojawi się coś na stronie nowego to kolega ze szkoły też jakąś bmke sobie od was weźmie. Do zobaczenia!

Marian

Polecam

Marcin82@vp.pl

Kupiliśmy w zeszłym tygodniu drugie auto najpierw ja kupiłem a6 c6 w trzylitrowy dieslu teraz kupowaliśmy a2 dla małżonki. Jesteśmy z obu bardzo zadowoleni i polecamy innym. Bardzo miła obsługa i fajny kontakt ze sprzedającym rzeczowo i konkretnie. Dzięki i pozdrowienia!!

robertkupidura

Zdecydowanie polecam ta firmę. Samochód zgodny z tym co było w ogłoszeniu-przebieg oryginalny z pełna dokumentacja serwisowa, samochód sprawny technicznie z potwierdzeniem od diagnosty, ładny na zewnątrz i zadbane wnętrze. Pol roku już nim jeżdżę bezawaryjnie i myśle ze tak zostanie. Polecam znajomym kiedy mnie pytają o samochód i polecam tez tutaj. Pozdrowienia z Piaseczna

M-pakiet E46
@robertkupidura

Potwierdzam

Arek11

Super auta

Adek1991@wp.pl

Polecam serdecznie !!!!!!

Gizmo

Bardzo dobre auta, kupiłem dwa auta jeden w 2017, a drugi w ubiegłym miesiącu i oba bez zarzutu są takie jakie miały być, dlatego wystawiam pozytywna opinie. Dziękuje i pozdrawiam

Hhhjjjn

Hdjdjdjdjdj

brzustowskig@o2.pl

Trzy miesiące temu kupowałem tutaj Leona 1 w top sporcie jestem bardzo zadowolony z obsługi(bardzo miło kulturalnie i rzeczowo) a także z samego samochodu(na razie tylko olej filtry i końcówka drążka ale to są rzeczy które zawsze się robi dla swojego bezpieczeństwa i spokojnej głowy wiec nic mnie nie zaskoczyło). Zamierzam tu wrócić bo szukamy czegoś dla dziewczyny wiec do szybkiego zobaczenia!!! :)

Sylwek Kuzaj golf

Cześć, w zeszłym tygodniu kupiłem Golfa IV od Państwa Adler, diagnostyka komputerowa nie wykazała żadnych błędów, szarpaki i rolki wykazały wszystko w normie mechanik stwierdził że nie ma nigdzie wycieków. Także polecam również innym można zaufać tej firmie. Pozdrawiam

Marian Koperek Audi a4 b5

Firma godna uwagi, uczciwe samochody za rozsądną cenę. Pozdrawiam Marian Koperek

gregmroz87@wp.pl

Kupiłem auto u Pana za namowa kolegi, który tez kupowal u Pana i jestem bardzo zadowolony. Gorąco rekomenduje ten autohandel dla wszystkich poszukujących sprawnych i dobrze wyglądających samochodów!!

Audi A6 c6

Super wszystko ! Polecam serdecznie

grubygibon@interia.pl

Dzień dobry, w dniu 7.10.2018 kupiłem u Państwa audi a6 z 2002 roku. Wlasnie na dniach zakończyła mi się gwarancja i tak jak obiecałem pisze wiadomość z opinia. Przez ten cały czas nic się nie zepsuło, samochód jak chodził tak chodzi i nadal wyglada bardzo ładnie. Szukałem samochodu wartego uwagi długo aż trafiłem do P. Adlera i przekonałem się ze są samochody, które spełniają moje dosyć wygórowane oczekiwania. Bardzo gorąco dziękuje za uczciwe podejście i naprawdę dobre auto. Będę polecał wśród znajomych i polecam wszystkim!

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import - Radom

Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import
4.9/5 Na podstawie 280 ocen.
  • Kielecka 116
    26-600 Radom