Opinie o Cosma Cannabis Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cosma Cannabis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cosma Cannabis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosma Cannabis Sp. z o.o. w Radom

Odradzam wszystkim, startowałem na Area Sales Manager zero informacji zwrotnej odnośnie wyników rekrutacji pomimo zapewnień. Podczas drugiego etapu sam wyczułem, ze to firma krzak, merytorycznie bardzo słabo ze strony Pana Prezesa ( lanie wody i przechwalanki )

@Kandydat

Jak wyczułeś? To że prezes opowiada o sukcesach firmy nie oznacza że to firma krzak. Podali ci jakie konkrety? To znaczy jakie warunki oferują? Bo jak drugi etap to chyba już było coś wiadomo.

kandydatka-zatrudniona Nowy wpis
@Kandydat

odradzasz, bo Cię nie zatrudnili??? śmieszne to trochę .Mnie zatrudnili i póki co jest ok

Edyta Nowy wpis
@kandydatka-zatrudniona

Hej, kiedyś chciałam aplikować na asystentkę biura ale oferta i tak mi uciekła sprzed nosa. Ta umowa o pracę zachęcała. Teraz po omawianych zmianach gdzie są dodawane nowe oferty? na stronie ich nie widziałam a zastanawiam się skąd miałaś ogłoszenie

kandydatka-zatrudniona Nowy wpis
@Edyta

oferty pracy dają na Linkedin a przede wszystkim Pracuj.pl Firma po zmianach to Cosma.S.A

Plany w dużej mierze są do wykonania? A czy możecie mi przy tym opisać jakieś szkolenia? mnie akurat interesowała oferta dla asystentki biura, która kiedyś była dostępna, chodzi o zarobki ale też perspektywę na rozwój. było napisane już wcześniej, że zarabiało się do 5 000 zł, to ciekawe jak jest w tym roku?

Czyli ASM dalej są zatrudniani? To jak wam teraz się pracuje? wcześniej chyba ktoś odradzał, ale to w tamtym roku było a tu o jakichś przekształceniach piszą. Cokolwiek w stylu pracy mogło się zmienić? Nie mam doświadczenia, ale chce spróbować. mam w ogóle szanse?

tak ,są dalej zatrudniani. Wszystko kwestia podejścia obu stron. Aktualny zarządzający jest wymagający, ale też ludzki. Jak robisz swoje to nikt nie śledzi Cię jak cień ile godzin pracujesz...Co do planów różnie bywa, ale w dużej mierze do wykonania.

Działalność jest stale prowadzona? chce się upewnić, ponieważ komentarzy dość dawno nie było, a teraz niedawno ktoś napisał o swoich aktualnych zarobkach. w internecie pokazuje jednak ze w drugiej połowie kwietnia doszło do wykreślenia z rejestru. czy znana jest tego przyczyna? Więc co się przy tym zmieniło?

forumowicz

tak, Cosma przekształciła się w Cosma S.A itd. Ale działa cały czas z produktami konopnymi. Nawet aktualnie zatrudniają ASM

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cosma Cannabis Sp. z o.o. na stanowisko Area Sales Manager? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
ASM

Nie liczcie na zarobki które widnieją na ogłoszeniu o pracę na znanym portalu :) Jak wam się noga podwinie bo słaba rotacja i słabszy miesiąc dostaniecie wypowiedzenie.

Helena
@ASM

a można prosić o definicję tej frazy o podwinięciu się nogi? tu podczas pracy w jakich sytuacjach może do czegoś takiego dojść i czy ma się tak wgl na to wpływ? za dobrą pracę raczej problemów być nie powinno?

ASM
@Helena

Tak masz rację, dobra za dobrą pracę nie powinno być problemów. Ogólnie ph kiedy pracuje robi swoje ma swobodę w wykonywaniu obowiązków. Lecz kiedy zatowarujesz swoich klientów "pod korek" niestety musisz czekać aż towar zrotuje lub szukasz nowych. Towar jest stosunkowo drogi dla klienta detalicznego przez co nie jest to łatwy temat. Dąże do tego iż przyjdzie miesiąc że nie uda Ci się domknąć planu na 100%, a po 2 takich dostaniesz wypowiedzenie na maila. Nikt nawet nie raczy do Ciebie zadzwonić z takową informacją. Pozdrawiam

Helena
@ASM

wypowiedzenie na maila? gorzej jak ktoś skrzynki by nie sprawdził. chyba, że trzeba wysyłać potwierdzenie odbioru? i jaki ono ma okres, miesiąc? i czy częściej ludzie sami odchodzą czy właśnie to firma z inicjatywą wychodzi?

forumowicz
@ASM

nie zgodzę się. Mam zarobki zgodne z deklaracją

Danka

Czy jest tu ktoś kto przebrnął pomyślnie przez rozmowę rekrutacyjną? Widziałam te opinie z poprzedniej a chciałam dowiedzieć się po prostu jak już praca na miejscu wygląda o ile uda się dostać. chodzi mi o stanowisko juniora od e-commerce, wynagrodzenie nie zostało wprost podane, wiec to pierwsza sprawa, drugą jest atmosfera w zespole, omówicie bieżąca? I trzecia to polecacie aplikować?

To nie jest żalpost czy coś takiego, po prostu chciałam napisać, że pomimo zapewnień podczas rozmowy, że nawet jak decyzja o chęci nawiązania współpracy będzie negatywna firma poinformuje kandydata o swojej decyzji, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Takie zachowanie to wizerunkowa klapa i brak szacunku do drugiej osoby. Wysłanie maila z informacją typu "dziękujemy za udział w rekrutacji, ale zdecydowaliśmy się na kogoś innego" zajęłoby minutę, a firma zupełnie inaczej zostaje zapamiętana przez kandydata - jako porządna firma, która dotrzymuje słowa (bo jednak podczas rozmowy było zapewnienie, że będzie informacja zwrotna). Cóż...szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosma Cannabis Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Cosma Cannabis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cosma Cannabis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Cosma Cannabis Sp. z o.o.
  • Marsz. Ferdynanda Focha 14 lok. 8
    26-600 Radom

Cosma Cannabis Sp. z o.o.