Polfarmex
counter
2 154 184 5 1
Zdzisław

Ludzie! UWAGA! Zacząłem pracę kilka dni temu i szok! W komputerach zainstalowany szpieg, który wysyła dane przełożonym, co i ile robicie. Jak przyjdziecie np. o 7:10, to są wielkie pretensje! Tymczasem we wszystkich szanujących się firmach są widełki, np. 7:00 - 9:00. Słyszałem też, że przy pracy z domu trzeba codziennie wysyłać wykaz, co się w danym dniu zrobiło. Zero zaufania do pracowników! Firma mentalnie jest ze 20 lat do tyłu! Żenada i amatorszczyzna. Zastanówcie się dwa razy nim wyślecie aplikację.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Polfarmex?

KArol

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy RKSi w autach też posiadają GPS?

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

A ja mam pytanie (usunięte przez administratora) czy Państwo z biura na DPFL nauczyli się już wyrzucać śmieci spod swoich biurek ( tj.ogryzki od owoców, opakowania po jogurtach, puste butelki po napojach), czy w dalszym ciągu zlecają to pracownikom produkcjj ( od dobrych kilku lat)? A jeśli ktoś uważa to za niepotwierdzone informacje i pomówienia to tylko dlatego ,że chce uniknąć aby ta informacja wyszła z firmy. Dla pewności przypominam- prywatne śmieci wyrzucacie sobie Państwo sami, a śmieci produkcyjne i poprodukcyjne pracownik produkcji. W przeciwnym razie Państwa działania nazywa się fachowo: (usunięte przez administratora) Chyba, że po godzinach odwiedzają Państwo swoich podwładnych w ich domach w celu wynoszenia im śmieci. Wówczas takie dzìalania można nazwać wdzięcznością w kierunku przełóżonego :)

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
Kandydat

Cześć, czy jest ktoś w stanie opowiedzieć coś o pracy jako PM w pulmonologii?

Golec

Jak oceniacie nowego kierownika pakowni? Z gęby typowy aparatczyk i (usunięte przez administratora) Już się powoli rozkręca, a pewnie zacznie ostro wydziwiać jak tylko dostanie umowę po okresie próbnym. Słyszałam, że z poprzedniej firmy wyleciał po zgłoszeniach pracowników dotyczących złego zachowania (taki eufemizm ;). W Polfarmex również jest instytucja chroniąca przed nieetycznym zachowaniem. Pamiętajcie o tym. Wszystko w Waszych rękach.

Karol Nowy wpis
@Golec

Jak oceniacie pracę na pakowni, jaka jest atmosfera?

Slucham?? Nowy wpis
@Golec

A gdzie była ta instytucja chroniąca przed nieetycznym zachowaniem gdy pani J robila z Wami co chciała przez tyle lat? Co...żołnierzyki "królowej" nie mają komu z ucha strzelać w zamian za wątpliwie ladny uśmiech i wylewają swoje frustracje na forum? Jak się nie podoba zawsze możecie dołączyć do starego kierownika i jego sąsiadów z biura. Otwórzcie n własną firmę zamiast krytykować. To wydziwianie nazywa się ogarnianiem tego bałaganu po latach. Nie przyzwyczajeni jesteście bo macie wyuczone patologiczne nawyki pracy. A tak się pracuje w firmie farmaceutycznej. Może zamiast pluc na nowego kierownika popatrzcie na swoje zachowanie. To się uśmiałem... Gdzie byłaś koleżanko z tą swoją instytucją przez ostatnie lata? Slyszec to sobie mogłaś różne opowieści. Ja np słyszałem, że ledwo zawodówkę skończyłaś, a trzymali CIE tu tylko dlatego, że dobrze donosiłas na swoich współpracowników. Prawda to? Bo tez jakby tylmo słyszałem:) Oj nalalo się teraz do d**y niektórym, oj nalalo :) Panie Dyrektorze, proszę nie słuchać tych bzdur tylko dać człowiekowi ogarnąć ten cyrk bo naprawdę czasy dość ryzykowne na historie i nawyki z lat poprzednich!

KArol

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy RKSi w autach też posiadają GPS?

RKS
@KArol

Mają jak Wszyscy dziś na rynku..:-)

Michał
@KArol

Jakimi autami jeżdżą RKSI?

Sdx
@Michał

Melexami

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dominik
Klient

Paredni temu odszedł na wieczny spoczynek założyciel i Prezes Zarządu. Jaki wplyw może mieć na dalszą historię firmy i jej pozycję na rynku śmierć Pana Mieczysława? " Na zapleczach" firmy słychać różne opinie na ten temat...

@Dominik

Po co takie gadki, nie rozumiem, siejesz zamęt czy szukasz taniej sensacji??? I tak dowiesz się jako ostatni...

ANKIETA

PRACOWNICY, pamiętajcie! Jeśli w ANKIECIE napiszecie, że jest dobrze, to nigdy nie będzie lepiej! Uświadomcie to też swoim współpracownikom!

Mechanik
@ANKIETA

Czy coś wiadomo na temat tych ankiet? Czy Mietek miał zawał jak zobaczył, jak bardzo "zadowoleni" są pracownicy?

Ja
@Mechanik

O wynikach ankiet zapomnij. Tym razem ludzie pisali co jest grane i nie owijali w bawełnę. Więc albo doszli do wniosku, że zamiota ankiety pod dywan albo...szykują jakieś zmiany Boże, oby! :) Czekamy.

Bb
@Mechanik

Coś tam nadmienili odnośnie wyników ankiet. Ale pic na wodę fotomontaż. Wiele ludzi pisało jak jest naprawdę, kto robi mobbing, co dzieje się na dzialach, a w odpowiedzi dostali pitu pitu na temat pieniędzy z dodatku na te zupy w proszku z maszyny. Jakby to był główny j najważniejszy problem. Ręce opadają... No ale trzeba było jakos zareagować:) Przykre, ze mają ludzi za stado idiotow, dzis naprawdę juz takie rzeczy nie przechodzą. P.s te zupy i inne z proszku tak wykręcają bebechy, ze piwinno od razu dawać ba portierni Espumisan przy wejściu:)

Kiki16
 Rekomendacja

Witam czy macie jakas wiedze na temat pracy w polfarmexie na stanowisku aparatowy jak to wyglada czy warte uwagi czy ciezka praca bo dosc czesto to ogloszenie pojawia sie

Nt
@Kiki16

Tak, mamy. Przede wszystkim warto zauważyć, że często pojawia się to ogłoszenie. Uwierz mi, że nie ze względu na rozwój działu produkcji. W skrócie: przychodzisz do pracy, przebierasz się w małej, śmierdzącej szatni ( pozdro Ł, pozdro R), wchodzisz na dział, po drodze mijasz złowieszczy wzrok swoich mistrzów, którzy juz dawno powinni być na szkoleniu " praca z ludźmi, efektywne zarządzanie zespołem, kultura osobista i wypowiedzi w miejscu pracy...A jednej takiej to proponowałbym nawet techniki makijażu ( pomiajac juz fakt, ze wytwarzanie lekow to nie miejsce na makijaz sceniczny). Gdy huz miniesz ten ul os i dojdziesz do swojej maszyny...wez głęboki oddech, pomysl o rachunkach, rodzinie, zaciśnij zęby, w ciszy pracuj, nie mów nic o sobie, nie daj się wkręcić w ploty i głupoty. Broń boże nie sugeruj ulepszeń, nie pokazuj ze coś jest źle, nie dyskutuj nt tego czy jest Ci wygodnie na Twoim stanowisku pracy, rob co Ci każą. Po 8 godzinach wróć do szatni, wyjdz z mina nie sugerującą szczęścia spowodowanego wyjściem, idz do domu i przez chwilę zapomnij gdzie i z kim pracujesz. Albo bądź jednym z nich i miej zawsze lepiej niż uczciwi i ciężko pracujący ludzie. Zawsze możesz zmienić pracę co dawniej dość często nadmieniali, teraz jakoś mniej-co mnie w ogóle nie dziwi przy tych "tlumach" w kadrach z cv.Mozesz zmienić ale nie łudź się, wszędzie jest to samo. Na produkcji jak w więzieniu, albo sobie poradzisz albo Cie...no wiesz co, pod prysznicem ;)

Ja

Czasy świetności firma ma dawno za sobą. Ale czy ktoś jest jeszcze tym jakos specjalnie zdziwiony???

Kkkk
@Ja

Ja jestem zdziwona. Zdziwiona informacją, że firma znalazla się w książce "101 dobrych praktyk BHP". W pierwszej chwili roześmiałam się, później uswiadomilam sobie ze dzial BHP to tu jest jednoosobowa komórka, a następnie przypomniałam sobie jak "bezpiecznie " bylo na produkcji, ile szkolen robił bhpowiec względem bhp na produkcji, ile razy byl na naszych stanowiska przy maszynach... kon by się usmial. Czekam na info, że firma znalazla się na łamach publikacji "101 dobrych praktyk gmp" " 101 dobrych praktyk szkolenia pracowników " i "101 dobrych praktyk motywacyjnych pracowników "!

ktoś

Wierzytelne opinie na stanowisko mistrza produkcji poproszę.

Rekrutacja RKS linia oddechowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 117 dni.
Kandydat

Firma przed Świętami zamieściła ogłoszenia na Pracuj pl. do linii oddechowej. Nie otwiera i nie czyta aplikacji - status "dostarczone" bez otwarcia. Ktoś coś wie? Czyżby dział HR miał zdolności telepatyczne? A może Polfarmex preferuje awanse wewnętrzne jako system motywacyjny dla wybitnych Pracowników Działu Sprzedaży? Będę wdzięczna za informację :-) pozdrawiam

MARNY

Firma nie jest zła ma tylko wielkich kierowników. DOBRYCH PRACOWNIKÓW ZWOLNIONO DWA LATA TEMU .Na działach tech .pozostawiono państwo które obmawia du.. komu się da a sami prowadza interesy w sklepiku na Łąkoszynie zamówisz od kratek do tabletek -zgroza.Szkoda że góra tego nie czyta.

Zainteresowany
@MARNY

Można coś więcej na temat tego małżeństwa, które obrabia (usunięte przez administratora)każdemu i prowadzi podejrzane interesy w sklepiku na Łakoszynie? :)

Hmmm
@MARNY

Zainteresowała mnie ta wypowiedź. Można coś więcej?? :)

Zdzisław

Rolsrojs
@Zdzisław

To wszystko prawda (niestety). Nadgodziny niepłatne. Nawet biurowe artykuły typu kalendarz czy notatnik musisz przynieść swoje. Telefony na zewnątrz firmy możesz wykonywać jedynie na swój koszt z prywatnej komórki! Czasami aż mi wstyd, gdzie ja pracuję! Nie tylko przed znajomymi. Nawet patrząc w lustro...

Marian
@Zdzisław

A byłeś Zdzisiu już na C3? Tam dopiero trzeci świat! Atmosfera tak gęsta, że można nożem kroić. Samowolka totalna kilku osób "rządzących" w biurze. Już dawno powinna tam ruszać procedura roszad. Państwo trochę przeginają, a efekty widać gołym okiem, co niestety odbija się na reszcie działu. Mobbing, nepotyzm, łamanie elementarnych praw kodeksu pracy, a nawet pokusiłbym się o wyrażenie PRAW CZŁOWIEKA. To, co zrobili z tym działem, to powinni tych nygusow śmierdzących ( w dwóch przypadkach poważnie) na taczkach wywieźć. Nadzieja jedynie taka, że już jedna taka zarządzała przez lata, że teraz CV składa w innych firmach. A taka nie do ruszenia była... To może i tutaj karma zajrzy? Bo jak to nie pęknie w niedługim czasie to będzie CUD.

Rock
@Zdzisław

Jak duży masz teren ,pracy jakie warunki auto netto

Edge
@Rock

Jaka flota ,czy mozna użytkować prywatnie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Polfarmex?

Przemek
@Pytanie

We własnym zakresie lub dla kierownictwa

Mieszko

Stary wozi się Rolsem, a nie ma pieniędzy na laptopy dla pracowników. :-(

Anonimowy Przedstawicel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Ola Boga
@Anonimowy Przedstawicel

Polfarmex w temacie oszczędności wiedzie prym! Dosłownie na wszystkim. Nie nastawiałbym się tak pozytywnie. Firma od dłuższego czasu twierdzi, że boryka się z problemami finansowymi, co powtarzają pracownikom choćby przy przedłużaniu umów. A Prezesi...no cóż, nie liczyłbym na jakiekolwiek motywacje w postaci premiowanej. Ale mogę się mylić! Jeśli tak, to proszę w trybie natychmiastowym podzielić się swoim doświadczeniem w zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam

xyz
@Anonimowy Przedstawicel

Już dokładnie ten sam tekst gdzieś widziałam. LinkedIn?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Polfarmex?

Robo
@Pytanie

O to należałoby zapytać jednego z kierownikow. Dział popełnił fatalną pomyłkę, GIF przyjechał i przecierał oczy widząc co tu się i jak tu się odwala, zwolnili głównego szefa produkcji, a na jego miejsce awansowali właśnie kierownika tego działu. Niesamowite, co? :) Tak tu się awansuje :) W kwestii innych awansów, np po podniesieniu swoich kwalifikacji takich jak wyższe wykształcenie- bez szans :) Ludzie z wyższym kierunkowym myją mopami ściany i są skazani na wieczność na produkcji. Szkoda gadać.

waluś

czy to prawda , że w tej firmie pomylono opakowania leków??? podobno stary b6ył nawt w ministerstwie błagac o litosc?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Polfarmex?

PLFX

a na jakie stanowisko?

Mirosław
@PLFX

Widziałem, że na stronie pracodawcy https://www.polfarmex.pl/?pd=praca jest sporo ogłoszeń rekrutacyjnych. Czy mógłbyś doradzić jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i czy weryfikacja jest kilkuetapowa? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Nikt
@Mirosław

Mirosławie, na stronie firmy jest kilka ogłoszeń w sprawie pracy które wiszą już tyle czasu, że możnaby pokusić się o stwierdzenie iż mają jedynie stwarzać pozory rekrutacji. Tj młodszy specjalista ds walidacji czy technolog produkcji. Takie informacje wprowadzają w błąd przyszłych kandydatów. Firma informuje obecnych pracowników o problemach finansowych ( aczkolwiek to czy tak jest naprawdę wiedza tylko najbardziej poinformowani) i przy obecnych, niepewnych czasach dałbym sobie spokój. Jedynie stanowiska produkcyjne-pracownik fizyczny są często obsadzane ponieważ sporo ludzi odchodzi.

Technolog

Witam Firma Polfarmex poszukuje technologa produkcyjnego. Czy ktoś może bliżej powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie ? Czy w tej firmie występuje nepotyzm i obsadzanie wyższych stanowisk ludźmi bez pojęcia ? pozdrawiam

Beata
@Technolog

Też z chęcią poczytam coś na temat pracy w Polfarmex. A jakie zarobki wydają Ci się odpowiednie? Daj proszę znać.

Karol
@Technolog

Firma Polfarmex jest mistrzem nepotyzmu. Najgłupszy przykład: pracownica która jest rodziną osoby z nadzoru nie wychodzi jak wszyscy jednym wyjściem, a jest wypyszczana inną bramą, konkretnie furtką :) Pracownica produkcji :) Już nie wspomnę o innych jej przywilejach. Szczerze odradzam. SZCZERZE. Jeśli jesteś osobą ceniącą sobie przyswajanie wiedzy z ust przełożonego to szukaj innego miejsca pracy. Tutaj nie dowiesz się niczego ważnego oprócz plotek, pomówień i ocen innych pracowników na podstawie tego co usłyszano na palarni :) a finalnie w razie twojego potknięcia czy błedu zostaniesz zaorany przez resztę i będziesz musiał zmierzyć się z dużą złośliwością i odbywaniem "kar" na zasadzie najgorsze zostawiamy dla Ciebie :) Nepotyzm ( ostry), brak szkoleń, nieprzyjemna atmosfera, brak współpracy, śmieszne warunki pracy ( idąc do Polfarmex zaopatrz sie proszę w spory arsenał przyborów biurowych :) ) Tak czy siak jeśli powyższe pytanie zadał ktoś z firmy w celu weryfikacji ewentulanych pogłosek to najszybsza i najkrótsza odpowiedź na te pytania brzmi TAK, TAK :) i jeszcze wiele możnaby tu napisac, ale to już nie nadaje się na publiczne fora. Pozdrawiam

Beata
@Karol

@Karol Bardzo mnie zaciekawiła Twoja wypowiedź. Napisz proszę, czy Polfarmex nie zatrudnia na umowy sieciowe?

Realista

Firma spoko.....o ile ma się ok szefa. On to połowa sukcesu. Kasa jak na obecne czasy ok. Premie są i nikt nie może temu zaprzeczyć. Pracuję w tej firmie ponad 2 lata i nie było jeszcze tak bym nie wziął premii. Duże wymagania merytoryczne....non stop testy (i tutaj już przesadzają). Jeśli pracujesz i robisz wyniki masz ciszę i spokój tzw. komfort pracy ;p

Zostaw merytoryczną opinię o Polfarmex - Kutno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polfarmex