Opinie o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import w Radom

K.Drozdowicz

Naprawdę ciekawa oferta dla tych, którzy chcą miec pewność ze auto chociaż przez jakiś czas się nie rozsypie :) na tyle na ile można sprawdzić to te samochody są rzeczywiście sprawdzane - ja wzięłam ze sobą zaprzyjaźnionego mechanika i przeglądnąl na szybko auto generalnie wszystko się zgadzało z zapewnieniami sprzedającego. Fajne, czyste i naprawdę atrakcyjne jak na swoje lata samochody. Nie stać mnie na nowy a chciałam miec stan jak najbliżej do nowego i taki wlasnie tutaj znalazłam mimo tego ze kupiłam auto 13-letnie. Ode mnie z Solca już trzy osoby kupowały u Pana auto i rozeszło się tzw. poczta pantoflową ze sprzedaje Pan naprawdę dobre samochody. To już o czymś świadczy. Jestem kolejna osoba, która potwierdza to i oczywiście poleca. Kasia od czarnej Renault.

Polecam serdecznie

@Piotr

Polecam serdecznie

@K.Drozdowicz

Pani Kasiu, bardzo dziękuję za sympatyczne podejście podczas transakcji oraz bardzo miły komentarz. Dokładam wszelkich starań, abyście byli Państwo zadowoleni, cieszę się, iż zostało to zauważone zarówno przez Panią, jak i Pana Waldka, którego oczywiście proszę ode mnie pozdrowić! Steffen Adler

SolecMTT
@K.Drozdowicz

To chyba jestem czwarta osoba z solca, bo ja tez kupowałem w tej firmie ale w sumie nie z polecenia a tak „z farta” - przypadkiem z ulicy zajechaliśmy i udało się trafić fajnego golfiki. Również polecam

@SolecMTT

Również uprzejmie dziękuję za komentarz i oczywiście jeśli jakieś autko dla rodziny będzie potrzebne - zapraszam. Wie Pan, jak do mnie trafić! Pozdrawiam serdecznie, S. Adler

KrzychEspace
@K.Drozdowicz

Także kupiłem RENAULT i takze polecam samochody z tej firmy jeśli chcesz miec pewność, Ze kupujesz coś SPRAWDZONEGO, a nie kota w worku. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam jako miejsce do kupowania samochodów. Krzysztof od Renault Espace

gelo99@onet.pl

Polecam auta od tej firmy! We wrześniu kupiłem a4 b6 i wlasnie skończyła się gwarancja wiec tak jak mówiłem podzielę się opinia. Przez te trzy miesiące z samochodem nie działo się tak naprawdę nic. Wiadomo ze na początku trzeba zrobić tzw pakiet startowy czyli olej u mnie płyny przed zima itd, bo to najlepiej zrobić w każdym kupowanym samochodzie, ale jeśli chodzi o jakiś wkład finansowy to żadnych przykrych niespodzianek. Samochód kupiłem sprawdzony z gwarancja wiec nie było ryzyka ze coś mi strzeli po drodze. Zrobiłem przez te trzy miesiące naprawdę duże trasy, bo prawie 10 tysięcy kilometrów, byłem dwa razy zagranica. No i w żadnej chwili nie odczułem niepokoju, a to chyba przy zakupie używanych pojazdów najważniejsze. Obsługa bardzo sympatyczna i jak to się mówi „konkretna”. Widac, ze maja duży ruch no ale nic dziwnego, bo samochody są naprawdę nieprzeciętne. Podsumowując: POLECAM

@gelo99@onet.pl

Panie Grześku, bardzo dziękuję za miłą opinię. Cieszę się, że auto dobrze się sprawuje. Polecam się i serdecznie zapraszam w przyszłości! Steffen Adler

KrzychEspace
@gelo99@onet.pl

Także polecam samochody z tej firmy jeśli chcesz miec pewność, Ze kupujesz coś SPRAWDZONEGO, a nie kota w worku. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam jako miejsce do kupowania samochodów. Krzysztof od Renault Espace

zażenowany

no błagam... przecież widać, że próbują sobie naprawić opinie... nie wiem czy to bardziej sztuczne, śmieszne czy żenujące... wystarczy spojrzeć na daty......

Robert z Wrzosowa

Witam :) Ciesze się ze mogę dołączyć do całej listy osób polecających to miejsce!! Również kupiłem tutaj samochód a dokładnie było to Bmw e46 w wersji 330xi mpakiet. Zakupiłem samochód 02.04.2029 i do dziś śmiga bez problemu. Do samochodu nie dołożyłem nic prócz standardowych wymian - olej filtry końcówki klima itd. Samochód cały czas przyciąga wzrok ludzi na ulicy, lakier w bardzo dobrym stanie, wnętrze zadbane, naprawdę całokształt robi wrażenie. Jeśli chodzi o obsługę przede wszystkim pan Adler jest osoba konkretna. Nic dziwnego ze nie lubi odpowiadać sto razy na to samo pytanie, bo ma dużo samochodów na placu. Cały czas są jakieś luki w ustawieniu jak przejeżdżam obok wiec to znaczy, ze się sprzedają wiec to tylko dobrze świadczy o firmie. Trzeba być rozsądnym to i na rozsądne podejście ze strony właściciela można liczyć :) Dziękuje za wsparcie podczas kupowania samochodu i kilka fajnych rad już podczas użytkowania. POELCAM

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Adam Witkowski

Kupiłem trzy tygodnie temu samochód Fiat grande punto. Wcześniej również mój brat kupował tutaj Audi. Obaj jesteśmy bardzo zadowoleni ze stanu pojazdów oraz jakości obsługi, dlatego bardzo polecam ten auto handel!!!

Andrzej Gniewosz

Witam W dniu dzisiejszym szukaliśmy audi A6 1.8t w całym Radomiu. Autko na tym placu okazało się najbardziej trafne. Transakcja przebiegła pozytywnie auto zakupiłem i szczęśliwie wróciłem do domu. Pozdrawiam

Robert

Kupiliśmy tutaj wczoraj audi a3 i auto spełniło oczekiwania. Jak na razie naprawdę wyglada to dobrze. Ładny lakier bardzo zadbany środek serwis prawie do końca. Ogólnie Polecam tego sprzedawcę chociaż ciezko zbić cene

Zakup jak najbardziej udany Polecam serdecznie i dziękuję za wyrozumiałość oraz cierpliwość

Darrr45@onet.pl

Wszystko okej

Ignacy Wilczyn

Bardzo miły wyrozumiały właściciel. Auto zakupiłem peugeot 206. Pozdrawiam

Baranski kamil

Super miejsce. Obsługa znająca się na rzeczy. Polecam. Profesja Oceniam na plus

ArturWBR

Serdecznie polecam samochody z tego placu - sam kupiłem pojazd marki audi a6 z silnikiem 24v6 i jestem bardzo zadowolony. Wiadomo ze jakieś tam ślady użytkowania są bo to auto z roku 2000 a wiec 19 lat, ale n tle konkurencji na radomskich komisach prezentuje się naprawdę dobrze i trzyma kupy. Ładny środek, zadbany lakier, pojazd bezpośrednio od właściciela, nie widac na nim tzw ręki handlarza. POLECAM serdecznie! I pozdrawaim, Artur

Antek

Samochód który kupiłem z tego placu sprawuje sie dobrze.

E60 M pakiet

Polecam !!!!

Zbyszek Drożdż

Kupowałem autow tej firmie jezdze 2 miesiace i narazie nie ma problemow z niczym olej był zmieniony w Niemczech także jak narazie zero dodatkowych wydstkow. POLECAM

Maciej Wieczorek

Dzień dobry, zakupiłem w tej firmie Renault Espace z 2008 roku i po trzech miesiącach użytkowania z gwarancja chciałbym podsumować zakup w punktach, bo tak będzie najczytelniej: 1. Stan techniczny: to było dla mnie tak naprawdę najwazniejsze, bo wiadomo - te egzemplarze miały do siebie to, ze kupiony w dobrym stanie technicznym=brak wydatków, a taki w złym=skarbonka. Sprawdziłem auto ze znajomym, który siedział w temacie importu samochodów, bo sam importował przez wiele lat. Wydał pozytywny werdykt, co potwierdziło badanie na stacji kontroli pojazdów. Praktycznie wszystkie zapewnienia sprzedawcy okazały się zgodne ze stanem faktycznym za co duży plus. 2. Wygląd zewnętrzny: samochód czysty, zadbany. Lakier z zewnątrz praktycznie bez zarysowań. Wgnieceń itd tez nie odnotowaliśmy. Wyglada tak, ze ściąga na siebie spojrzenia osób w naszym miasteczku. Ten kto twierdzi, ze to nie jest ważne, zwyczajnie oszukuje. Samochód zawsze kupujemy po to żeby trochę się popisać :) ten na pewno jest taki, ze zwraca uwagę. Ładne chromy nie są poniszczone i wyróżniają go z innych espace. 3. Wygląd wewnętrzny: kremowa skora wyglada jak nowa, podsufitka cała bez dziurek, nie odchodzi nigdzie materiał jak to było np w starych modelach espace. Przyciski nie pościerane, z tylu dla dzieciaków fajne rozsuwane tace z siedzeń z miejscami na kubki. Dobre rozwiązanie. Każdy znajdzie coś dla siebie. 4. Gwarancja: na całe szczęście korzystałem tylko z tzw drobnej naprawy na drodze - okazało się ze spadła mi klema z akumulatora(zmieniałem na nowy, bo został mi z poprzedniego espace wiekszy niż był w tym). Nie mogłem dojść co jest nie tak, ale przyjechał sympatyczny pan, stwierdził, ze nie ma napięcia - otworzył maskę, sprawdził klemę, dokonał szybkiej poprawy i spokojnie jeżdżę aż do dziś. O reszcie usług gwarancyjnych się nie wypowiem bo zwyczajnie w świecie nie korzystałem z nich, nie było takiej konieczności. Ale na pewno człowiek czuje się pewniej jak jest gwarancja. :) 5. obsługa klienta: na pewno konkretna. Nie warto zadawać „bezczelnych” pytań bo rozmowa może się szybko skończyć, o czym sam na początku się przekonałem. ;) No ale trudno się dziwić, zapewne odbierają Państwo mnóstwo telefonów codziennie i jak każdy „meczy” tak jak ja to pewnie ciężko odpowiadać sto razy na informacje, które są już zawarte w ogłoszeniu. Na miejscu spotkałem bardzo sympatyczne osoby, można było i porozmawiać fachowo i nawet trochę się pośmiać. Także ogółem obsługa na solidna 4 z plusem, może jednak trochę zbyt konkretna jak dla mnie, ja jestem jednak troszkę bardziej wstrzemięźliwy i lubię długo się zastanawiać, trochę poczepiac wszystkiego choć rozumiem ze to może być denerwujące :) Podsumowanie: Kupiłem dobry samochód, wyglada bardzo ładnie, technicznie również jak na 11 już letnie auto okazał się sprawny i nie musiałem do niego dokładać poza standardowymi wymianami - olej, klima teraz na wiosnę itp. Jest gwarancja wiec głowa spokojna, nawet co do drobnych napraw na drodze, coś trochę jak niemieckie adac. Można miło porozmawiać, normalnie, na luzie. Tylko trzeba uważać na zadawanie głupich pytań przez tel ;) Daje 5 gwiazdek za całokształt.

@Maciej Wieczorek

Panie Maćku, bardzo dziękuję za tak rozległą i konkretną opinię. Bardzo miło mi słyszeć z Pana ust słowa uznania. Jeśli chodzi o kwestię "głupich pytań" - proszę mnie zrozumieć, mam ok. 40 samochodów w stałej ofercie i jakieś 3-4 telefony dziennie o niemal każdy z nich. Cześć pytań jest po prostu absurdalna, biorąc pod uwagę wiek pojazdu, który jest przedmiotem niniejszego pytania, dlatego też bardzo delikatnie staram się sugerować zmianę spojrzenia na kilkunasto-, a niekiedy kilkudziesięcioletnie pojazdy. W taki sposób wszyscy będziemy szanować swój czas i unikać ewentualnych nieporozumień przy samym spotkaniu. Myślę, że to uczciwe podejście. Oddzielam w ten sposób prawdziwie zainteresowanych pojazdem od marzycieli i miłośników niekończących się rozmów przez telefon. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście zapraszam, jeśli tylko będzie potrzebne jakieś autko dla kogoś z rodziny czy znajomych! Steffen Adler

Joyek1996@onet.pl
@Maciej Wieczorek

Polecam

kris3338@o2.pl

Gorąco polecam ten salon! Panowie bardzo mili i uprzejmi, z cierpliwością odpowiadali na moja pytania a było ich dużo, bo nie jestem laikiem ;) samochód okazał się z grubsza zgodny z tym co w ogłoszeniu, na jakieś drobne poprawki udało się troszkę zejść(choć negocjacja z Panami to ciężka sprawa) z ceny. Generalnie mogę z cała odpowiedzialnością POLECIĆ - samochód mam już trzy tygodnie i sprawuje się bez zarzutu. Chodzi o a3 po lifcie silnik 16benzyna. Pozdrawiam

Krzysztof Król

Witam To już moje trzecie auto zakupione w tej firmie od 7 lat. Tym razem zmiana na nowszy model jakim jest Audi A6 C6 . Moge uczciwie przyznać że właściciel dba o dobrą renome dlatego autka są bardzo przyzwoite i już trzeci raz jestem zadowolony. Polecam bardzo serdecznie Krzysztof Król Pozostało

Mariola Strzyk

Bardzo ciekawe miejsce z używanymi samochodami w cenie do 20tys, zakupione auto przeze mnie to Audi a3 1.6 stan naprawde bardzo ładny . Polecam :)

Marian Roztocki

Polecam sprzedawce Zakup udany

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import - Radom

Grażyna Wścisło Steffen Adler KFZ Import
4.9/5 Na podstawie 280 ocen.
  • Kielecka 116
    26-600 Radom