Opinie o Aimcontrollers Maciej Góralczyk w Zabiele

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aimcontrollers Maciej Góralczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Aimcontrollers Maciej Góralczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aimcontrollers Maciej Góralczyk w Zabiele

Wiesia

Zwolnić całe kierownictwo a przede wszystkim panią hrabiankę Zabielankę wiecznie obrażoną która jedzie ostro na szefostwo a w oczy najlepsza psiapsi ;)ogólnie to jest tam więcęj takich zauroczonych w sobie (usunięte przez administratora) firmowych do usunięcia ...

@Kacha

Skoro zostały zwolnione to chyba logiczne jest że firma upada. Bo jak ze 100 osób robi się 20 to i wyprzedaje się swoje luksusowe autka na które ci ludzie pracowali, to śmiem stwierdzić wręcz popularnym dziś określeniem "ale z nich bambiki, kończą się piniądze". A kary i odprawy z czegoś trzeba zapłacić. Pozdro

Jaka atmosfera jest między działami w Aimcontrollers Maciej Góralczyk?

No i pięknie
@Ewela

W może idź tak sama zapytaj, właśnie dodali ogłoszenie że szukają jeleni bo się zacznie sezon świąteczny i ktoś musi te prezenty przygotować dla klienta .

Dopiero chcieli zatrudnić specjalistę ds. obsługi klienta z językiem niemieckim. Kasa całkiem niezła bo 7500 brutto. Niemiecki musi być potwierdzony certyfikatami czy komunikatywny też będzie ok? Dodatkowo przydałyby się w ramach benefitów jakieś kursy językowe żeby się jeszcze podszkolić. Są tutaj?

Młody Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć ile teraz płaca i czy jest to zatrudnienie w formie umowy o prace? I czy firma AIM szuka pracowników?

Ile jest zmian w Aimcontrollers Maciej Góralczyk?

Jaka atmosfera jest między działami w Aimcontrollers Maciej Góralczyk?

Hmm ale jest na co donosić? Jak ktoś uczciwy i dobrze pracuje, to ma się czego bać? Rozumiem, że awanse tutaj są tu możliwe, skoro ludzie tak zawzięcie o to walczą?

Hi

Jakie awanse? Tutaj degradują z wyższych stanowisk w nie awansują

Ewela
@Hi

Z własnego doświadczenia piszesz? A ciekawe, jak ktoś jest na najniższym stanowisku już, to co wtedy. Łatwo jest ogólnie zostać zwolnionym czy praca jest w miarę stabilna? Naprawdę mi zależy na takiej.

No i pięknie Nowy wpis
@Ewela

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim oferowane przez firmę Aimcontrollers Maciej Góralczyk? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
Wiesia

Izabela

Atmosferę opisaliście. A jak z zarobkami? Ile można teraz dostać na pierwszej umowie? I na jak długo jest ona podpisywana? Jeśli możesz to proszę daj znać bo rozglądam się za pracą w okolicy

@Izabela

Wątpię że będą kogokolwiek zatrudniać. Ostanie zatrudnienia pracowników były w 2021 roku. A od roku tylko same zwolnienia, więc nie licz na jakiekolwiek zarobki w tej firmie. Lata świetności już minęły. Bliżej upadku niż wzlotu. Lepiej szukaj gdzie indziej.

Kacha
@Oj tak

Czyli nikogo nie zatrudniają i nie potrzebują na miejsca tych zwolnionych osób? A wiadomo jakie były powody zwolnień ? Musieli ograniczyć ilość pracowników z jakichś powodów? Firma ma jakieś problemy finansowe czy jak ?

Basia
@Kacha

Ta firma to już dno... jak zwykle oczy za późno się otwiera ale cóż..plociuga z zabiela zdegradowana na niższe stanowisko ,jeszcze tą zakłamaną mende z Kozła który jest wielkim kierownikiem i pare plociug z Kolna zwolnić to mooooże coś tam by jeszcze ruszyło w przód ale bez rewelacji.Tak to bywa jak się zatrudnia niekompetentne osoby bez pojęcia..

Gabriela

Z tego co czytam w internecie firma zajmuje się nie tylko sklepami internetowymi ale również produkcją z tworzyw sztucznych, w związku z taką formą działalności zatrudniane są osoby na produkcję? Ile mogą zarobić nowe osoby w firmie na początku współpracy? Wyjdzie godzinowo ok 20 zł netto?

Jak w Aimcontrollers (usunięte przez administratora) Góralczyk wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Renata

Podlizujesz się, szpiegujesz ,plotkujesz lub jesteś z rodziny to dostajesz awans jak całe kierownictwo,jeśli jesteś kimś obcym to jedyne na co możesz liczyć to zwolnienie po krótkim czasie ewentualne zaliczenie niektórych pań na jakiejś imprezie bo tak też bywa ;)

O.

(usunięte przez administratora)Żenujące jest personalne obrażanie kierowników za to, ze wykonują swoje obowiązki (to nie z ich decyzji dochodzi do zwolnień, są jedynie narzędziem w rękach kierownictwa - hierarchia jest zjawiskiem nieuniknionym w każdej firmie liczącej więcej niż 10 pracowników). Jedyne zastrzeżenia jakie powinny być tutaj przedstawiane, to te dotyczące sposobu czy tez przyczyn zwolnień, a nie życia prywatnego osób, które ZOSTAŁY WYZNACZONE do przekazania takiego zwolnienia. (usunięte przez administratora)

Oooo
@O.

Widać prawda boli i wszyscy wiedzą kogo. Bycie kierownikiem wiąże się z wykonywaniem swoich obowiązków nie tylko bycie ładnym i pachnącym. Również trzeba liczyć się z nieprzychylnymi opiniami jeśli jest się kierownikiem który nie interesuje się pracą i zarządzaniem podlegającym zespołem. Życie prywatne pracowników również zostało naruszone, bo porodem zwolnień jest fakt posiadania dzieci które czasem chorują, dlatego radzę omijać szerokim łukiem jeśli masz dzieci i ich zdrowie nie jest ci obojętne. Twoja anonimowość też nie jest nikomu obca. Radzę się wziąć za robotę kierowniczko bo za siedzenie na (usunięte przez administratora) niedługo nikt ci nie zapłaci.

Ciekawy
@Oooo

To jak to jest, pracownik jest zwalniany nie dlatego że jest słabym pracownikiem a dlatego że ma dzieci?

Brytfanna rymuje się z ?

Znam Firmę , jak najbardziej polecam . Mogę tutaj sypać nazwiskami co do tego kto pisze poszczególne komentarze bo znam was dobrze wszystkich Cześki i Halyny.???????? Nie pozdrawiam koleżanki ????????‍♀️ która na szczęście ostatnio miała przyjemność otrzymać wypowiedzenie i która jest tak toksyczna że jak czytam większość ostatnich komentarzy to opary czuć aż w telefonie . Całe Kolno wie że to ty pisałaś te komentarze ????, a Kolno jest malutkie wiec mogłaś to przemyśleć kilka razy , hihi , hrum hrum . Osoba ta nie potrafi rozmawiać z ludźmi i myśle że nie znajdziecie osoby która powie o niej dobre słowo, No chyba że jakiegoś kłamcę. Zastanawiam się dla czego takie lawiny komentarzy sypią się dopiero gdy rozdali wam zwolnienia. Skoro tyle żali macie w swoich pustych główkach dla czego nie zrobiliście z tym nic gdy jeszcze siedzieliście w ciepłym pomieszczeniu na miękkim foteliku z fajnymi ludźmi obok siebie ? Zapewne było brak odwagi przyjść pogadać i powiedzieć co was boli co chcieli byście spróbować zrobić żeby było lepiej ? Jeśli chodzi o mnie personalnie nigdy nie miałem problemów z kierownictwem chociaż pracowałem tam już gdy kierowników jeszcze nie było jak i gdy powstały ich stanowiska , zawsze pomagali i rozwiązywali moje problemy. Ilu z was kochani ludzie robi coś ponad swoje obowiązki w tej pracy ? Niech pierwszy rzuci kamieniem (w waszym przypadku durnym komentarzem) kto cały dzień pracuje rzetelnie i robi robotę na 110%? Pewnie są takie osoby, ale im nie potrzebne komentarze na dodatek tak bezpośrednie i personalne jak u was powyżej. Wstyd mi za was moi starzy koledzy i naprawdę mogę was tu wypisać jak z obrazka kto jest takim papuciem ale nie potrzebne mi to. Karma do was wróci kartoflaki. Resztę normalnej ekipy serdecznie pozdrawiam i nie zbaczajcie z toru, zgniłe ziemniaki trzeba wyrzucać ????

Zupa

Pewnie robi jaki kolejny innowacyjny projekt skarpet czy gaci. Swoją drogą dziwie się, że szefostwo pozwala sobie na takie coś, odkąd ona się pojawiła pracownicy są podzieleni i obroty znacznie spadly. Powinni znacznie skrócić jej łańcuch, bo już im weszła na głowę. Kto jej się nie klania, prawdopodnie będzie zwolniony.

Yhmm
@Zupa

Możesz jaśniej napisać o kogo chodzi?

Ewelina

To tam tak można? W sensie, chodzi mi o to, czy obowiązki na to pozwalają w pracy. Nie ma nawału zajęć w firmie? Jest w miarę luźno pod tym względem?

Taak
@Ewelina

Oczywiście że można, jestem aktywna na FB cały czas, jak inaczej bym zdobywała klientów, jestem certyfikowaną kosmetyczką. Mamy ciężkie czasy trzeba sobie jakoś dorabiać. Jem kiedy chce, pomimo ustalonych przerw. Koleżanka wychodzi na fajka 3 razy nie 2 jak powinna. Skoro nikt tego nie pilnuje to trzeba korzystać.

Pozytywnie

Czytając negatywne komentarze muszę dodać coś od siebie. Pracuje w tej firmie, uwielbiam tą pracę. Kierowniczki cudowne zawsze jak mam jakiś problem związany z pracą mogę się do nich zwrócić i zawsze pomogą. Szefostwo też wspaniałe widać że zależy im na dobrych relacjach z pracownikami zawsze uśmiechnięci, zagadają, spytają się jak idzie praca i czy mamy z czymś problem. Nigdy nie zauważyłam, żeby ktokolwiek był faworyzowany lub trzymany w pracy bo się zna z kimś z szefostwa. Nie mogę złego słowa powiedzieć na kierowników i szefostwo. Wynagrodzenie nie jest jakieś wspaniałe mogło być lepiej, ale też nie jest jakieś strasznie złe. Nie miałam też problemu z urlopem. Nie rozumiem o co chodzi w tych negatywnych komentarzach.

Och i ach
@Pozytywnie

Ale lizusostwo aż się niedobrze robi. Wszystko takie wspaniałe och i ach... Jak będziesz tak dalej słodzić to może i to wynagrodzenie ci podniosą, sama słodycz. Tyle zapytań od szefostwa i kierownictwa że nie wiadomo jak się od tych pytań opędzić. Jeszcze chwilę i zaczną ci zadawać pytania typu " Czemu nie robisz za 3, masz taką super wypłatę ". Bujaj dalej w obłokach. Niedługo będziesz potrzebować większego języka do wylizania tego lizaka.

Mega pozytywnie
@Pozytywnie

Reasumując twoja wypowiedź o wypłacie, stwierdzam że powinnyśmy się cieszyć, dzięki zwolnieniu naszych kolegów i koleżanek dostałyśmy podwyżkę 40gr za godzinę, mi tam się wydaje że to sprawiedliwe rozwiązanie .

Xxx

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik?

Były pracownik ????

Tak, jestem byłym pracownikiem jakże cudownej "rodzinnej firmy-bo niedługo taka będzie. Sama rodzinka i (usunięte przez administratora) Kilka słów dla interesujących się pracą w tejże firmie - jeśli chcesz zarobić na jakieś wczasy, to nie licz na to. To przywilej elity z Towarowej. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM.

Tak
@Były pracownik ????

Zapomiałaś napisać ilu jest kierowników bo to dopiero śmiech na sali na jednego kierownika przypada 5 pracowników?

Wiedza kopiuj wklej z internetu to nie wszystko-pozornie anonimowa osobo :)

Tajemica

Nie polecam tego miejsca jeżeli ktoś szuka stałej pracy, ciągła redukcja etatów jeżeli nie masz znajomości jesteś pierwszy w kolejce do wyrzucenia. Niestety firma nie patrzy czy ktos dobrze pracuje (usunięte przez administratora). Zostawiają osoby które robią podstawowe błędy a wyrzucają dobrych pracowników. Osoby które biorą wolne z względu na dzieci są na skreślonej pozycji (usunięte przez administratora). C(usunięte przez administratora)

Tak
@Tajemica

Zgadzam się w 100% Rozumiem że ciężko kogoś zwolnić bo ma się z tą osobą dobry kontakt lub bardzo się ją lubi ale nie rozumiem tego czemu firma naraża się na takie koszty, może jestem (usunięte przez administratora) ale wolałbym/wolałbym zatrzymać dobrego pracownika niż osobę która pracuje już długo w firmie a dalej nie potrafi dobrze wykonać swojego zadania,(usunięte przez administratora)

Nie polecam pracy w tej firmie, ludzi traktują jak (usunięte przez administratora), dobrze mają tylko Ci co chodzą do biura i skarżą. Pracowite osoby są zwalnianie a zostają ludzie którzy są znajomymi szefostwa czy kierowników. Właściciele nie mają zielonego pojęcia o tym co dzieje się w firmie, kierownicy robią co chcą i cieszą się że właściciele im pozwalają na wszystko. Ostrzeżenie dla innych omijajcie to firmę szerokim łukiem!!!!

Nie jestem jedną z osób zwolnionych, ale z osób pracujących. Nie podoba mi się takie traktowanie ludzi którzy pracują, starają się wykonywać swoje obowiązki pozornie kierownicy chwalą że ktoś dobrze pracuje a później zwalniają. Kierownictwo traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) a sami nic nie robią.

Pstryk

Zwalniane są osoby mające rodzine lub biorące zwolnienia nie ze względu na wakacje czy ferie tylko ze względu na choroby dziecka . Praca, praca ale każdy rodzic ma prawo zaopiekować się swoim dzieckiem i nie bac się ze zostanie zwolniony !

Bieg

Nikomu tej pracy nigdy nie polecę. Chamstwo i (usunięte przez administratora) przy wypłatach. Ludzie dla nich to (usunięte przez administratora)

Ewelina
@Bieg

Tzn. co się z tymi wypłatami dzieje, co jest nie tak? Bo nic za bardzo nie zrozumiałam z tej twojej ogólnikowej opinii

Bożena

Nie zgadasz się z tym co napisał? ;p

Ok
@Bieg

Dokładnie. Jeżeli ktoś szuka pracy na stałe, jest osoba odpowiedzialna mająca na utrzymaniu rodzine nie polecam . Non stop zwalnianie i zatrudnienie pracowników. Potrafią zatrudnić pracowników a za 2 miesiące zwolnić i to nie koniecznie nowych ale tez już „starych” pracowników bez podania konkretnej przyczyny. Jeżeli ktoś jest „ wolnym ptakiem” to praca Ok na dorobienie ale dla osób mających rodzine odpada.

Trigerowczyni

Pracuje w AimControllers od 3-4 lat, firma jest bardzo w porządku, od dłuższego czasu się nie przemęczam, robię na 50% a wypłata się zgadza, nikt nawet nie sprawdza ile dziennie modyfikacji robię. Praca lekka, wynagrodzenie zawsze na czas, z urlopami nie ma większego problemu I nie rozumiem skąd informację o 15h na dzień, takich sytuacji sobie nigdy nie przypominam. Wiadomo w okresie świątecznym gdzie jest więcej pracy nadgodziny są częste ale wypłata to rekompensuje plus co roku sa bonusy świąteczne:) Ja tam jestem zadowolona, Co do szefostwa wszystko git! Pozdrawiam cieplutko

Haha
@Trigerowczyni

Oj chyba ktoś z "góry" komentarzyk napisał, bo opisane tu pracowanie kompletnie nic nie ma wspólnego z aim Controllers haha

BOCHENEK
@Haha

Ma

Elewacja

Pracowałam spory czas, ledwo na dojazdy starczało. No chyba że kazali robić po 15h dziennie to później wypłata była troszkę większą na której i tak oszukiwali, obcinali. A najgorsza jest ta pseudo blond sztuczna szefowa. Która uważa że za to że mamy takie dobre warunki prscy, nie ma mrozu i deszczu to nie musimy dużo zarabiać bo nam na głowę się nie leje ???????????????? hit a no i ona jak była w naszym wieku ( 30 lat temu) to były wypłaty po 1200zl i ludzie żyli ???????????? bo ona ma pewnie z 50 lat tak naprawdę

@Elewacja

Oj widzę mocno na odcisk Ci nadepnęła. :/ Się nie dziwię w sumie, 15h dziennie źle brzmi. Tak w ogóle to czym dojeżdżałaś i jak daleko do roboty miałaś?

Hahahah

Nazwiskami się operuje? To akurat karalne

@Hahahah

Poważnie padło prawdziwe nazwisko? Znasz ją? I tak to niezgodne z regulaminem nawet chyba, podejrzewam, że wkrótce wpis będzie musiał zniknąć!

obecny pracownik
@Elewacja

Pytanie...dlaczego tak długo pracowałaś (spory czas) jeśli warunki ci nie odpowiadały?

@obecny pracownik

Wiesz, niektórzy mogą mieć problemy finansowe przez to trudno im zmienić pracę od tak nawet jeśli tutaj tak źle według niej było z pieniędzmi? No ale z drugiej strony faktycznie jakoś sprzecznie to brzmi. Widziałam, że pisałeś coś o jakimś wyjeździe ile osób z firmy na nim było?

BOCHENEK
@Elewacja

Dla mnie Aimcontrolers to najlepsza firma znają się na żeczy

Nat

Śmieszne, że wszystkie negatywne opinie są od byłych pracowników, widać żal, że ktoś był od Was lepszy i został, a wy zostaliście zwolnieni. Skoro najlepszym rozwiązaniem dla Was jest wylanie fali hejtu w internecie na podniesienie własnego ego to tylko pogratulować. Czemu nie zgłaszaliście nic jak pracowaliście tylko po zwolnieniu i na dodatek anonimowo hejtujecie czy to szefostwo, czy politykę, która jest normalna jak w każdej innej firmie?

@Nat

To nie jest śmieszne, to jest prawdziwe. Lepsi są tam tylko Ci co ciągle donoszą i kłamią i się podlizują. Normalni ludzie co chcą pracować i zarabiać nie mają tam polotu haha

obecny pracownik

To jak już tak wszyscy piszą to i ja. Firma w porządku. Ostatni wypad firmowy do Green Factory pozytywnie zapamiętam ???????? Robota jak robota musi być zrobiona.

Zostaw merytoryczną opinię o Aimcontrollers Maciej Góralczyk - Zabiele

• Jak się pracuje w Aimcontrollers Maciej Góralczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Aimcontrollers Maciej Góralczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aimcontrollers Maciej Góralczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aimcontrollers Maciej Góralczyk
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 184
    18-500 Zabiele