Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

Zaniepokojony

Od kilku dni słyszy się o podwyżkach cen materiałów w hurtowniach i u producentów, o ograniczaniu a nawet wstrzymywaniu produkcji. Jak to jest i będzie u Was ? Wszyscy mamy zakontraktowane roboty i nie stać nas aby materiały drożały czy też były niedostępne. Sektor prywatny musi pracować.

Kilop1
@Zaniepokojony

To kupisz w Onninenie lub Morsie albo innej Nowej

Zawiedziony

Niby firma fajna, szkoda tylko że po rekrutacji nie dają informacji zwrotnej...

Marek z Wrocławia

Wszystkie hurtownie z elektryką, hydrauliką te takie nasze mniejsze i większe w trosce o zdrowie rodaków i swoich pracowników dostosowały się natychmiast do zaleceń Rządu. Już dzisiaj cała branża związana z budowlanką odczuwa znaczny spadek sprzedaży a nie wiemy co będzie za parę dni bo przecież zdecydowana część materiałów produkowana jest poza naszymi granicami a i na budowach coraz więcej niepewności. Za to w marketach budowlanych przeżywają bum zakupowy. Tam odnotowuje się wzrost sprzedaży o kilkaset procent. Ludzie za kasę prywatnych i państwowych firm są na wakacjach i z nudów rozpoczęli szturm na markety nieprzestrzegając żadnych zasad , które obowiązują podobno wszystkich. Gdzie dbanie o zdrowie narodu ?, gdzie dbanie o zdrowie pracowników ?, gdzie dbanie o konkurencyjność ?. Czy zawsze będzie tak, że obcemu wolno więcej niż swojemu ? Mam mały sklep , taki 1001 drobiazgów. Trochę elektryki, hydrauliki i takie tam. Na 5 zatrudnionych + ja , już 2-ie na zwolnieniu lekarskim. na razie działam ale jeszcze dwa tygodnie i będzie problem. Bądźcie wszyscy zdrowi.

Łazaż

Uwaga ważny komunikat! Dla każdego zasadowego chłopaka który się stara i wie co jest pięć to uwaga na Arkadiusza k. Nie chcę słać epitetow które się należą w stronę tej persony. Ale jest on jak bakteria dla której pozywką jest donoszenie. Lubi to i chełpi się uporzaniem ludziom życia. Brak mi słów dla niego. Tragedia musiał mieć ciężkie zabawki w dzieciństwie korzysta ze stanowiska bardziej niż PIS. Życzę mu aby życie go potraktowało tak jak on innych. Nie pozdrawiam. Nie polecam.

Unknow
@Łazaż

Pamiętaj, że ciśnienie idzie od góry, liczą się wyniki, za to dostaje wynagrodzenie, tak jak każdy inny zatrudniony. Robi to co uważa za słuszne aby osiągnąć cel, jego cel postawiony przez szefów, a nie Twój, to, że Wasze cele są rozbieżne to nie jego wina.

@Unknow

Może i ma swoje cele ale to nie znaczy że ma upadłość ludzi i doprowadzić ich do nerwicy . Zabierać premię za każdą pierdołę krzywo leżącą paletę czy papierek leżący na podłodze .Przy tym robienie godzinnego wykładu nad wyższością nieleżacego papierka nad leżącym . Zabiera w ten sposób ludziom czas na wykonanie ważnych zadań związanych bezpośrednio z pracą. Czy nikt z jego przełożonych nie widzi co się dzieje . Czy nikt nie widzi że za jego poprzednika było normalniej . Czy nikt nie widzi że jego zastępca jest normalny. Sądzę że ludzie niedługo zaczną się przez to wszystko zwalniać

@Tu

Szanowni Państwo, TIM SA nie zarządza centrum logistycznym w Siechnicach. Operatorem obiektu jest 3LP SA - zachęcamy do zamieszczania swoich opinii na profilu tej spółki: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1038636.

@TIM SA

3lp jest spółką w 100% zależną od timu a oddzielnie komentarzy timu od 3lp ma na celu poprawę piaru firmy . Od dawna wiadomo że pracownicy timu są lepiej traktowani od pracowników 3lp . Benefit imprezy integracyjne itd. No i nikt ze spółki w komentarzach timu nie nie chce czytać o Arkadiuszu K.

@Tu

3LP należy do Grupy Kapitałowej TIM, jednakże działa w zupełnie innym obszarze (logistyka) niż TIM (handel e-commerce), ma inny zarząd, siedzibę itd. Z tym wszystkim wiążą się też inne warunki pracy niż w TIM-ie czy innych spółkach z Grupy TIM (Elit, Rotopino.pl). Opinie dotyczące pracy w 3LP czy innych spółkach z Grupy TIM nijak mają się do opinii nt. pracy w TIM SA i na odwrót - stąd nasza prośba o prowadzenie dyskusji w wątku poświęconym 3LP SA.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Karlowatywojtek

Najfajniej być koordynatorm, wtedy się nie pracuje tylko pilnuje.

Mirosław
@Karlowatywojtek

Praca koordynatora - jak sam wiesz - nie polega tylko na kontroli pracowników, ale także taki pracownik ma tez dużo innych obowiązków. Poza tym ciąży na nim odpowiedzialność za wyniki pracowników, których nadzoruje, a to także duża presja. Jeśli masz jakieś informacje na temat warunków pracy w firmie TIM, przybliż je innym użytkownikom forum, którzy szukają pracy. Ja znalazłem na stronie https://www.timsa.pl/kariera/ kilka ofert pracy na stanowiska: specjalista do spraw sprzedaży, architekt hurtowni danych i tech leader. Zainteresowani mogą aplikować bezpośrednio na stronie.

@Mirosław

Ulubione zajęcie tego koordynatora to siedzenie na biurku kierownika i plotki magazynowe które zajmują mu około 4 godzin dziennie. Jakby wziąć się do pracy i pomugł swoim ludziom wyniki były by o wiele lepsze . Jakoś inni koordynatorzy mogą pracować ????

ciekawy

a czy moze sie ktoś wypowiedzieć na temat pracy w biurze?

szrek

Firma fajna, można być zboczeńcem. Bez konsekwencji. Tylko mogli by zamki w kiblach zmienic, na takie jak na citroneksie

Lidia

@Tu, dlaczego sądzisz, że firma dzieli pracowników? Masz na myśli ten dodatek finansowy? Czy to była premia? Jak sam wiesz premie są uznaniowe i nie wszyscy je dostają. Napisz coś więcej na temat umów jakie są zawierane z pracownikami? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Znalazłam ogłoszenia o pracę na stanowiska: specjalista do spraw marketingu i specjalista do spraw handlowych w trzech lokalizacjach Wrocławiu, Szczecinie i Trójmieście. Będziecie aplikować?

@Lidia

Kwestia podnoszenia jednym pracownikom premi gdy inni mają coraz niższe jest dzieleniem pracowników na lepszych i gorszych zwłaszcza że dodatkowo tym co mają mniej podnosi się jeszcze wymagania i dodaje obowiązków . Pracuję w tej firmie od dawna i wiem co dyrektor mówił o równym traktowaniu pracowników . A to co robi jest w 100% zaprzeczeniem jego słów . Jeśli chodzi o umowy to pracownicy zasuwja przez około rok przez agencję następnie około 2lata przez 3lp na umowy czasowe. Opona tym czasie dopiero może na stałe dostają

@Lidia

P.s Apsolutnie ja nie namawiam nikogo do jakiego buntu ale porównajmy sytuację . Pracuje pani przy biórku ramię w ramię z koleżanką wykonuje pani nawet czasem więcej obowiązków od niej i nagle któregoś dnia okazuje się że ona ma otrzymać miesięcznie premię większą od pani. I co jak by się z tym pani czuła .Gorsza poniżona przez pracodawcę. Właśnie my tak mamy i naprawdę czujemy że to jest niesprawiedliwe.

zbulwersowani magazynierzy

Coraz bardziej wątpię w to, że w tej firmie będzie jeszcze dobrze. Kiedy zaczynałem swoją pracę, wówczas jeszcze w Timie pracownika szanowano i zapewniano godziwe zarobki w stosunku do wykonywanej pracy/obowiązków. W tym momencie z aktualnej sytuacji pozostaje się tylko śmiać bo łzy rozpaczy już dawno wyschły. Aktualny Pan dyrektor w trakcie rozmów o jakichkolwiek podwyżkach mydli oczy pracownikom, obiecując złote góry co w ogóle nie ma później odzwierciedlenia. Wręcz przeciwnie, na każdym kroku są zabierane pieniądze, premie są coraz niższe. Odechciewa się pracować. Pracownicy są bardzo mocno wykorzystywani. Normy pracownicze co chwila są podnoszone. W zeszłym roku Pan dyrektor zaznaczył, że chce aby magazynierzy zarabiali tyle samo (lub by stawki były bardzo mocno do siebie zbliżone) po czym postanowił wyróżnić dwie strefy podwyżkami. Fałsz po prostu bije z tego Pana twarzy na kilometr. W okresie letnim, kiedy na jednej ze stref panuje wyjątkowy upał (ponad 40 stopni) stać było Pana dyrektora na przyjście i wypowiedzenie z charakterystycznym dla siebie wyrazem twarzy „no, jest gorąco”. Niedługo dojdzie do sytuacji, że na magazynie będą pracowali sami obywatele Ukrainy (czasami mam wrażenie że są bardziej doceniani) niż pracownicy, którzy już trochę czasu w tej firmie pracują. Na święta kiedy z każdej strony słyszy się, że w innych firmach są jakieś dodatki świąteczne u nas to co zawsze uścisk dłoni Pana dyrektora ( nie musze dodawać, że życzenia nie są szczere). Bo najważniejsze, że „ja mam dobrze” co tam jacyś magazynierzy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań aby towar wyjechał do klientów. Na strefie antresoli kobiety dźwigają bardzo ciężkie, jak na ich możliwości towary za marne pieniądze, a żeby na koniec miesiąca otrzymać satysfakcjonujaca premie trzeba dosłownie biegać (tutaj taki mały pomysł aby zmienić nazwę firmy na Amazon, chociaż czasami wydaje mi się, że nawet tam pracownicy są lepiej traktowani). Pracownik nie ma wglądu do statystyk, które co miesiąc wypracowuje i tak na prawdę nie wie czy premia jest naliczona uczciwie (musi wierzyć komuś na piękne oczy). Wśród pracowników nie ma zupełnie chęci do pracy w takich warunkach, non stop jest ciągła rotacja kadrowa co w ogóle mnie nie dziwi, bo jakbym przyszedł w tym momencie do pracy na ten magazyn sam postąpiłbym tak samo. Uwazam, ze wszystko co złe przyszło na magazyn wraz z Panem dyrektorem. I choć szczyci się, że Jego pasją jest psychologia to zupełnie nie wykorzystuje nabytych umiejętności z tej dziedziny na magazyn co powoduje coraz większe konflikty-nie musze dodawać w jakiej kwestii, bo każdy do pracy przychodzi nie dla przyjemności tylko żeby dostać godziwe pieniądze za swoją ciężko i rzetelnie wykonaną prace. Nie polecam i wcale bym się nie zdziwił jak w niedługim okresie czasu rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzene będą w języku ukraińskim. JESZCZE RAZ SZCZERZE ODRADZAM!!!!

@zbulwersowani magazynierzy

Dokładnie tak zgadzam się w 100% .Wszystko co tu piszesz to prawda tylko nie długo może się też okazać że i Ukraińcy pouciekają bo im godziny chcą poobcinać z 14 lub 12 które robią do 8 a oni sami powiedzieli że poniżej 10 im się nie opłaca. Więc może się okazać że pouciekają do innych firm z Siechnic

Tu

Sądzę że dzielenie pracowników na lepszych i gorszysz nie wyjdzie firmie na dobre . Jednym działom danie podwyżek a innym nie spowoduje bunty w załodze które powoli już widać. Jak traktować pracowników to tak samo bo wszyscy ciężko pracują dla dobra tej firmy.

Tu

Premie coraz niższe na całym magazynie (oprucz specjalnej elity wózkowych którzy dostali dodatek do premiera 200 zł a innym odebrano) wstyd dyrekcjo ludzi coraz mniej większość Ukraińcy którzy zasówają po 10 do 14 godzin dziennie marnie to widzę

Lidia

Firma TIM na swojej stronie w zakładce kariera poszukuje osób z różnorodnymi kwalifikacjami: specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy będą korzystać z najnowocześniejszych technologii i współpracować z największymi producentami z branży elektrotechnicznej, specjalistów z branż e-commerce i IT (np. programiści, web developerzy), którzy będą wdrażali i rozwijali najnowsze światowe technologie, a także absolwentów szkół i uczelni nietechnicznych, którzy swoją wiedzą i kompetencjami wzbogacą strukturę działów wspomagających handel. Aktualnie szukają pracownika na stanowisko asystent w dziale zakupów, import i eksport. Pracodawca oferuje pracę na pełen etat w stabilnej firmie, będącej liderem rynku, wynagrodzenie adekwatne do osiąganych celów, niezbędne środki oraz narzędzia do wykonywania pracy i szkolenia. Zostawcie swoją opinię na temat rekrutacji. Pomożecie w ten sposób innym osobom szukającym zatrudnienia.

Waldi

TIM S.A. to spoko firma i wrzucanie na forum informacji oczerniających firme jest bardzo nieuczciwe! Może ktoś dostaje gratyfikacje od konkurencji za robienie takiego hejtu? Forum ma służyć dla nowych chętnych a tu niektórzy wykorzystują go w innym celu.

Nurek
@Waldi

Panie Arku, jaja se pan robisz?

Krak

Nie polecam. Za 2700 brutto wymagania jak by płacili jakieś kosmiczne kwoty. Premie z jakimi się spotykałem od 300brutto do 950 brutto. Obcinają jak mogą. Atmosfera jak w obozie. Nie wiesz czy kierownik nie przyjdzie 5 min przed końcem i da nadgodziny. Ogólnie ludzie tam pracujący najchętniej siedzieliby w pracy 7 dni w tygodniu. Pracownicy z Ukrainy pracują zresztą często po 11-14h codziennie. Brakuje w tym momencie pracowników na prawie każdej strefie, więc na nadmiar wolnego czasu nie ma co liczyć. No i kierownicy w większości debile, którzy dostali posadę po znajomości. Zresztą nie ma co liczyć na jakikolwiek rozwój i podwyzki (70 zł rocznie za staż w pracy to śmiech).

Lidia

@p, dzięki za Twoją opinię. Mogłabyś dodać, czy firma oferuje szkolenia, a osoby z odpowiednim wykształcenie i stażem pracy mogą liczyć na awans? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy jesteś z niej zadowolona? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Wiesz może, czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Ta wiadomość zainteresuje osoby poszukujące pracy.

Lidia

@ pracujacy w 3lp, piszesz, że nie ma szkoleń, a czy pracownik może liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy są zawierane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Czy poleciłbyś tą prace innym osobom starającym się o zatrudnienie w firmie?

p
@Lidia

Premie są lecz zabierane przy każdej możliwej okacji(niżej wymieniony pan bardzo dobrze o to dba) Pakiet socjalny - benefity system 70 zl co miesiac( dostaliśmy to przy zabranej premii frekwencyjnej 200 zl) umowy na czas okreslony jezeli ktos lubi miec ciagle zabierane z premii i tylko slyszeć wiecej i wiecej to zapraszam

Lidia

@pracujacy w 3lp czy podwyżka, o której pisałeś to kwota brutto czy netto? Masz może dostęp do szkoleń i pogłębiania swojej wiedzy w dziale, w którym pracujesz? Jak atmosfera w TIM S.A.? Można liczyć na współpracowników?

pracujacy w 3lp
@Lidia

Kwota brutto, brak dostepu do szkolen, atmosfera zalezy od dzialu, co do ostatniego pytania to tez lepiej uwazac co komu mowisz.

Lidia

@Łazaż na forum nie wypowiadaj się o konkretnych osobach, zabrania tego regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Pomożesz innym użytkownikom, którzy są zainteresowani pracą w TIM S.A., jeśli napiszesz jak oceniasz stosunek wymagań stawianych Tobie do wysokości wynagrodzenia. Czy pracodawca proponuje dostęp do szkoleń i benefitów? Daj znać o tym na forum, Twoje wskazówki z pewnością posłużą innym, jako podstawa do podjęcia decyzji o złożeniu dokumentów rekrutacyjnych.

Lidia

@Anna czy podjęłaś decyzję o zatrudnieniu w TIM S.A. czy jesteś na etapie poszukiwania odpowiedniego stanowiska dla siebie? Możesz coś więcej napisać? @odpowiedź czy znasz obecną sytuację firmy? Możesz określić jak się pracuje w TIM S.A. Co proponuje pracodawca nowo przyjętym pracownikom? Jak wyglądają szkolenia produktowe i wprowadzające do pracy? TIM S.A. prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk, ale można też złożyć przez stronę: http://www.timsa.pl/kariera/ aplikację spontaniczną. Czy ktoś z użytkowników przeglądających forum zdecydował się na wzięcie udziału w obecnym procesie rekrutacyjnym i może coś więcej o tym napisać?

Czy można się dowiedzieć, na jakie premie mogą liczyć pracownicy magazynu w Siechnicach?

odpowiedź
@Anna

Pracownicy magazynu są zatrudniani w firmie 3LP S.A. - http://3lp.eu/pl/ i tam trzeba się dowiadywać

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.