Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

uiguyg

hm, tylko jak osiągnąć wyniki, skoro rynek jest tak przesiany, że znaleźć NOWYCH klientów graniczy z cudem. Tak jak tu ktoś napisał - konkurencja ściga TIM - nikt i nic tego nie zmieni nawet sklepik internetowy.

:-)

Wszystko zalezy jakie bedziesz miał wyniki :-)

bai

czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają zarobki na stanowisku PH?

:-)

Juz nie,,,, teraz dokonują idiotyczne wpisy na GoWork :-)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
Jon

Jak nie sprobujesz to sie nie doweisz ,,nie masz nic do stracenia

kim

Pracują tam jeszcze sławni konfidenci z prowincji ?

?

Oczywiscie ze bedzie na plusie ,,,załoga jest zmobilizowana i zdeterminowana do walki z konkurencja , jesli widzimy ze firma szanuje pracowników , ze to także od nas, zależy sukces firmy ,, a mysle ze w koncu to zrozumieli, to kazdy z nas da z siebie wszystko, by pokazać ze razem zrobimy wiele. Sporo zadan jeszcze przed nami ,bylo wiele chwil destabilizacji emocjonalnej ,wiekszosc skupiala sie na szukaniu alternatywnych rozwiazn, aby nie zostać na lodzie bo niewiadomo bylo jakie ruchy bedą dalej. Mysle ze konkurencja ma sie teraz czego bac .

AABBCC

"Obniżenie kosztów oraz wzrost marży kwotowej o 7,4% w stosunku do I półrocza 2014 r. pozwoliły osiągnąć zysk EBITDA. W TIM SA wyniósł on ponad 3,6 mln zł " A konkurencja dalej sieje ferment ze strata..jak jest zysk...Dla biznesu EBITDA jest ważne

zysk
@AABBCC

Tak, EBITDA jest ważna. Tylko dla czego jednocześnie WK uległo zmniejszeniu o 1 gr na akcję? Bo TIM znów powiększył stratę! A może zaraz napiszesz coś o tarczy podatkowej która jest budowana od 2013? Może że na magazynie jest więcej towaru? Jak chcesz to podam więcej. To tylko księgowo pijarowy bełkot! Mamy rozdroże: ciąć dalej koszty czy podnosić marżę. Jak wobec tego utrzymać sprzedaż? Czy klienci samoobslugujący się zaakceptują wyższą cenę? Dodatkowe koszty przenoszone na klienta testują jego lojanlość i wytrzymałość. Elastycznosć w płatnościach też nie jest łatwym tematem. Konkurencja na tym może wygrywać bo od dawna wiadomo że cena to nie wszystko! Jaki jest plan na wykonanie drugiej połowy roku? z proporcji wynika że zarząd oczekuje około 350 mln obrotu? 150 w q3 i 200 w q4? Jak to wykonać? Czy logistyka to obsłuży jak w zeszłym roku dostawała zadyszki. Każdy pracuje po to by zarabiać! chcesz mieć wskaźniki na koncie czy realną kasę? Polecam lekturę postu: Adam - 2015-09-01 21:11:39

@zysk

Nie martw się na zapas kolego. Założymy się, ze rok będzie na plusie? Cele biznesowe są realizowane. Internet (w sensie gowork :) tego nie zmieni ani zweryfikuje.

xxx

słyszałem, że moja stara firma stratę znowu przyniosła, hehehe. Koń by się uśmiał, tak miało być pięknie - wywiady, autografy. Lokomotywa może pojedzie, ale już dawno zjechała na zły tor. Że sparafrazuję pewnego klasyka - maszynista Was tak mami, żebyście jechali, choć nie za bardzo wiadomo dokąd.

@xxx

Skad czerpiecie swoje informacje ? Firma zaliczyla zysk 3,6 mln w odpowiednim dla buznesu parametrze ,,nie siejcie fermentu, bo wam jeszcze pokazemy :-)

Eks TIM
@:-)

a jaki to wg. Ciebie parametr ??

ewa

Kosztów nie da się ciąć w nieskończoność. Podnoszenie marży? Klienci pouciekają! Co robić?

realny

Wyniki będą 31.08. Tak jest w kalendarium. (wy)Zysk jakis będzie :) Pamiętacie jak prezes zapowiadał na ten rok 750mln obrotu? A na 2016 1 mld? Obstawiam że może do 600 w tym roku jakoś dobijemy. Czas na nową strategię! wykopek nie będzie, o ludzi na rynku trudno!

Miki

Jak tam wyniki lokomotywy w 2 kwartale miał być sukces zyski i jak to wygląda bo nie widzę na stronie żeby coś opublikowali ktoś coś wie ??

strata
@Miki

Przy porannej kawie nasuwaja się następujące wnioski: koszty pocięte a wynik ujemny :/ likwidacja pięciu biur to był zły pomysł, na śląsku wynik słabiutki - nie miał kto go zrobić... Czas na nową strategię! wykopek nie będzie, nie tędy droga

@strata

A niech wykopują, kazdy Plan awaryjny ma dla siebie przygotowany :-) juz nikt nie drży ,wszyscy sie przekonali ze nerwowe ruchy moga nastapic w kazdej chwili :-) , Prezes skutecznie wszystkich informuje o cięciach koszytow :-) , niech tnie :-) . Lokomotywa jak to lokomotywa pojedzie sila rozpedu max trzy miesiace i stanie he he . Jestem pewna, ze bez ludzi i to dobrych ludzi ktorych wyszkolil na swoj koszt ,to wszystko padnie. Ale koniec tego pesymizmu, mysle ze bedzie dobrze i wszyscy jeszcze bardziej te lokomotywe rozpedzimy az wszystkim uszy oklapną :-)

Pora wykopków nadchodzi. Będzie grubo :(

Eks TIM
@.

Co masz na myśli

burek

Nie ma problemu.

Jebaka

pozdrawiam z holandii wysoki skład jeżeli ktoś to w ogóle czyta

realista

Każdy chciałby zatrudniać wymiataczy Ale jak wiadomo oni mają się dobrze i nie myślą zmieniać pracodawcę. Przecież nikt im w Timie nie zapłaci kokosów. Bo stawki są jakie są. A rynek też jest wyczesany... Kwadratura koła się zrobila. Jak rosnąć kiedy konkurencja odrobila bolesną :) lekcję i kąsa coraz bardziej? Może niebawem nowe asortymenta? Takie już mało elektryczne?

Franio

Celnie opisany stan w jakim obecnie jest Tim. U wielu pracowników wytworzył się silny syndrom sztokholmski.

xxx

Umówmy się - w każdej robocie mogą Cię zwolnić i wszędzie trzeba się z tym liczyć; ale tak jak Pan Prezes TIM przejmując wzorce amerykańskie wszedł w internet, z różnym skutkiem (nie mi to oceniać), tak zwalnia też po amerykańsku - "wypad". Niestety, jeśli ktoś pracował kilka, kilkanaście lat - zdążył zżyć się z tą firmą, utożsamiał się z nią i takie potraktowanie boli najbardziej i tu nie pomoże żadna kasa na odchodne. Inna sprawa, w rejonach, gdzie były zlikwidowane BH każdy wie, jak ludzie zostali potraktowani i nikt ze zdrowym rozsądkiem nie pójdzie do takiej firmy, gdzie popracuje w wielkich nerwach rok, może parę miesięcy więcej; dlatego w mojej subiektywnej ocenie oferty pracy specjalistów ds. sprzedaży (przedstawicieli) będą jeszcze bardzo długo wisieć, bo nikt z nich nie skorzysta. Taką markę wyrobił sobie Tim jako pracodawca.

Mark

Jaki koń jest każdy widzi, jak długo jeszcze będzie można siedzieć na wozie?

owca

Baranki coś nerwowo ostatnio traktują owieczki

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.