Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

spokój_chamy

Jutro czekajcie na ogłoszenie wyników IQ.15. Póki co, idźcie się napić czegoś mocniejszego, bo jak widzę stresujące macie życie. Wygramy czy przegramy, to się jeszcze okaże. Z cała pewnością w TIM-ie nie brakuje jaj i innowacyjnego oraz nowatorskiego podejścia do biznesu. Sam uważałem, ze w tej branży "e" nam niekoniecznie wyjdzie na zdrowie, ale jak to się mówi "póki piłka w grze..."

ANALytyk
@spokój_chamy

Jako wrózka zębuszka przewiduję że jutro zostanie ogłoszone co nastepuje: była ciężka zima, poniesiono koszty zmian i itp i itd. Strata jaką osiągnięto: około 3,5 miliona zł. obroty około 130 mln zł. A miało być tak pięknie, a miał być zysk, miał, miał coś ty kotku miał :)

Czy ta praca w Ostrowie nadal aktualna ? Jestem zainteresowana, czy kobiety takze mają szanse dostać się na stanowisko sp ds sprzedaży ? Porsze o wiarygodne informacje, a konkurencja niech nie próbuje mnie zniechęcić !

qpa
@Zainteresowany

marna prowokacja, najpierw zainteresowany, a w treści zainteresowana. Kim jesteś marny prowokatorze/prowokatorko?

haha

Bucol koniec donoszenia

?
@haha

kto to bucol?

gosc

Co, znów Zielona wylatuje z gry

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
vvvvv

M.A.K. widzę że pisałeś to po godz.8 - za dużo czasu?? weź się lepiej za robotę, bo kolega zza biurka klientów ci weźmie; ups a może to nie ph tylko regionalny?? czy ten, czy tamten - poziom dna

opanowany

Za 2-3 dni bedziesz wiedzial;)

do szukającego pracy w Ostrowie - zastanów się poważnie, zanim podejmiesz kroki w kierunku podjęcia pracy w Tim, zastanów się kilka razy - nie dwa, trzy - co najmniej kilka. To co tu się wypisuje, to nie są wymysły, TO NIESTETY JEST NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA. Pomyśl - każą ci szukać nowych klientów, a gdzie ich będziesz szukał, jak to już jest tak przebrane, że masakra, a dodatkowo jeździ tu trzech przedstawicieli?? Przywieźć kilkunastu klientów miesięcznie - nie jest takie proste, a jak nie dasz rady, to pomachają łapką i wezmą nowego - a Tobie dają zakaz konkurencji...

M.A.K
@były pracownik

2,3 to dokładnie znaczy kilka głąbie :)

Były TIMowiec
@M.A.K

Widzę tu styl "dyzmy" czyli nie szanowanie drugiego :) ale właśnie na takich ludziach jak M.A.K powstaje "potęga" TIMu ( o ile jest on pracownikiem tej "szacownej" instytucji. Było już kilku takich buraków w historii tej firmy

łysy
@Były TIMowiec

Da do czasów Guzika było dobrze. Później zanim mistrza od mms odpalili było słabo a nawet źle. Po tym nastąpiły złote czasy sklepu. Tylko że to sie kończy. Rynek wyczesany, konkurencja też odrobiła bolesną lekcję. Co dalej?

@łysy

a 4 znaczy kilkanaście - odezwał się ten, co pojadł wszystkie rozumy; koń by się uśmiał

byly timowiec

a ja sie ciesze ze nie pracuje juz w tym obozie ... kiedys moze i bylo ok ... kasa w miare spoko, nie trzeba bylo tyrac jak wol a teraz ??? moi koledzy ktorzy zostali w korpo caly weekend dochodza do siebie po tygodniu w tym GOWNIE !!! trzeba sie ostro resetowac po 40 godzinach ... MASAKRA !!!

?
@byly timowiec

Nie zachęcam do pracy w tym "obozie" , nikogo na górze nie da sie już zadowolic ,,,,progi sa zawyżone ,,,ludzie pracują ponad siły i są bezprzerwy "motywowani" , wykresami, tabelkami,,,i bezustanie straszeni , wizją likwidacji oddziału, jesli nie znajdzie sie na liscie zielonych. Nie łatwo pracuje sie w takich warunkach. Ale kto odporny na takie dzialania niech probuje swoich sił w szeregach Tim.

Komandos

Strzał w stopę bym wytrzymał choć stawiając kolejny krok czuł bym poniesioną ranę starał bym się iśc dalej aby zakończyć misję . "JA" bym interpretował że to było ryzykowne i groziło strzałem w kolano... Byłem tam żołnierzem nie najemnikiem co kazali to robiłem poświęcając czas...życie...i zdrowie... co było dalej to już każdy się domyśli. Czy żałuję ? Nie, wiele mnie to nauczyło nie traktowałem to jako jako kolejnego pracodawcy na Curriculum Vitae przepracowałem tam ładnych pare wiosenek. Teraz robię to co lubię i czerpię z tego życiową satysfakcję. Jednakże ubolewam że tyle wartościowych pracowników TIM zwolnił którzy żyli ta firmą i dążyli do tego aby w branży byli nr 1

tośka

Kolego "Nowy" - sam widzisz po wcześniejszych wpisach jaka jest przyszłość w tej firmie. Pomimo gwarancji zatrudnienia zwalniają jak leci i kiedy chcą. Jeżeli nie masz innych perspektyw to możesz atakować przynajmniej zarobisz kolejny wpis w CV. Pracując w tej firmie nie wiąż z nią żadnej przyszłości. Chyba że w między czasie "Dyzma" jakimś cudem odejdzie i przekaże stery komuś młodszemu to może firma wróci na stare tory ....

@tośka

Ok, to już wyczytałem "między wierszami" Jedni bronią tak jakby od tego miało zależeć dalsze istnienie życia na ziemi a inni walą kupę we własne gniazdo. Obecnie pracuję u konkurencji na literkę A z okolic. Firma niby fajna ale już mam dosyć. Zero rozwoju, nudzi mnie latanie z kilkoma krążkami towaru. Tylko mam obawy czy to nie będzie przysłowiowy strzał w stopę?

mini
@tośka

Wniosek mój jest taki ze dotychczas "dyzma" miał dużo szczęścia albo dobrych doradców. Zapatrzony we wzorce zachodnie i amerykańskie zamienia dobrze prosperującą firmę w bankruta. Porażka

najnaj

To nie ten Łukasz :(

Witajcie, jaka jest podstawa netto dla stanowiska Specjalista ds. Sprzedaży? Jaka premia i od czego uzalezniona? Jestem z okolic Ostrowa a tam jest poszukiwana osoba. TIM podobno jest nr 1 w branży i się zastanawiam czy aplikować. Z drugiej strony przeraża mnie to co tu przeczytałem. Niby szuka się ludzi do pracy a jednocześnie trwa jakaś likwidacja. O co tu chodzi? TIM mocno namieszał w branży - a to trochę kusi. Czy jest sens? Proszę o rzeczowe uwagi. Opinie w stylu że to trup, czy itp bzdury proszę sobie darować. Z góry dziękuje.

vvv
@Nowy

poważnie odradzam

Mala
@Nowy

Generalnie jak chcesz popracować rok i porozwozić oferty o handlu internetowym po czym cie wywalą z dnia na dzień to bierz lepszej okazji na te 12-16 miesięcy nie znajdziesz. patrz historia z pozostałych oddziałów np. Rybnik itd.

ja :)

Podobno wyznaczono mu ścieżkę kariery zawodowej poza strukturami TIM jak wielu innym wartościowym pracownikom

Klient

a co z obecnym dyrektorem???

klient el

A co tam w Łodzi ? Podobno Łukasz wraca!!??

klient

Jako Wasz klient (jeszcze) - zastanawiam się co Dyrekcja Waszej hurtowni wyrabia - najpierw zwolnienia, m.in. ph który mnie od ładnych paru lat obsługiwał i z którym rozumieliśmy się praktycznie bez słów, a teraz szukają nowego (jest ogłoszenie), ja się pytam: po co było to wszystko wcześniej?? Z jednej strony nie mogę dogadać się z tym Panem, który mnie teraz obsługuje, a z drugiej strony, czy firma Tim uważa, że jak wszyscy w branży wiedzą, jak potraktowano ludzi, to ktoś będzie chciał u Was pracować?? No chyba że przyjdzie ktoś znikąd (nikomu nic nie ujmując) Mam nadzieję, że się ktoś u Was w końcu ocknie, bo bardzo dobrze mi się z Wami współpracowało, a teraz jestem już prawie dogadany z Waszą konkurencją, łącznie z rabatami... PS. - nie jestem pracownikiem konkurencji

stachan

Cześć ludziom dobrej roboty! Cześć i chwała!

zorientowany

Gdyby góra tak nie klapała dziobem dokoła, ze na rękę im będzie jesli handlowcy zwolnią sie sami to moze atmosfera bylaby zdrowsza. Na własne życzenie i sami tworzycie czarny PR. W oczy slodko slodko a tak naprawde myślicie że pracownik to głupek i uwierzy w kazda propagandowa gadkę np. O stabilności zatrudnienia albo o podwyżkach cen kabli z powodu ich braku na rynku. ŻAL.PL A do sklepu jeszcze spozywke wrzućcie bo juz wygląda jak pchli targ

brawo!!
@zorientowany

W pełni się zgadzam z powyższą opinią. W powietrzu czuć że chcą jakoś rakiem wybrnąć z tego bałaganu. Ciśnienie rośnie!

SUL

Kolejne opowieści...zapewniam, że Daniel pracuje i regularnie nas odwiedza. Dla sprostowania kolejnej opowieści wyssanej z palca to chłopak z Gorzowa poszedł na odstrzał i w handlu nie ma sentymentów - nie kalkulowało się to firma go zwolniła.

Tusk

Bronił i też od Lutego go w TIM-ie nie ma...

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.