Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

Widzę, że szukają pracownika w sieci i chodzi o posadę Specjalista ds. Klientów Przemysłowych. Jest lista benefitów i jest tam wpis o dodatkowych dniach urlopu. No i wiecie, na jakich zasadach dostaje się te dni dodatkowe wolne? Z jakiej okazji?

Iza

Ma ktoś info o posadzie User Experience Designer? Rekrutują od kilku dni nowego pracownika. Jestem bardzo ciekawa tej pracy, ale mam też pytania. Konkretnie, niech ktoś napisze jak wygląda uczestnictwo w konferencjach w PL? Bo w ogłoszeniu napisali o tym w benefitach. Czy to znaczy, że firma opłaca taki wyjazd i płaci normalną pensję za te dni uczestnictwa w konferencji?

@Iza

„Cześć Iza, ogłoszenie na User Experience Designera jest cały czas aktualne. Poszukujemy do naszego zespołu doświadczonej osoby, która będzie razem z nami prowadzić strategiczne projekty i rozwój e-commerce TIM.pl . Nasi pracownicy nie tylko uczestniczą w konferencjach, ale biorą także aktywny udział w roli prelegentów dzieląc się wiedzą z doświadczeń projektowych w TIM. Jeśli dołączyłabyś do naszego zespołu i chciałabyś sprawdzić się w takiej roli to na pewno będziemy Cię aktywnie wspierać. Uczestnictwo w takich wydarzeniach odbywa się w ramach godzin pracy, więc naturalnie otrzymujesz za ten czas wynagrodzenie. Pokrywamy również koszty samego wyjazdu i wejściówek. Mam nadzieję, że odpowiedziałem na Twoje pytanie. O szczegółach chętnie opowiemy na potencjalnej rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy https://www.timsa.pl/kariera/#oferty-pracy

@TIM S.A.

To ja dopytam o rekrutację na to stanowisko, bo to mnie bardziej ciekawi. Kandydat na User Experience Designera ma rekrutację online czy stacjonarną? I czy jest jakieś zadanko rekrutacyjne sprawdzające umiejętności?

@Iza

Rekrutacja na stanowisko UX Designer odbywa się online, jesteśmy otwarci na obie formy spotkania.

Iza

Extra, bardzo się cieszę. A jak wygląda podpisanie umowy? Dzieje się to zdanie np. przez pocztę, czy już podpisać trzeba w biurze?

Zuczek

Tragiczna firma omijać jak najdalej . Niemożna się doprosić od kilku. Dni poprawy faktury , zrzucają z działu na dział i nikt nie potrafi załatwić prostej rzeczy . Żałosna churtownia nic więcej nie kupię .

Zuczek

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Kamil

Czy firma ma problemy z sądem?

KONSOLIDATION
@Kamil

Firma może mieć problemy z sądem jeśli dalej będzie tolerowała zachowania jakiejś (usunięte przez administratora) kliki dzieciaczków z jednej szkółki :)

Beata
@KONSOLIDATION

Może mieć ale nie ma? Napiszesz w sumie o co nagle z tym chodzi? niektórzy pisali, że fajnie się tu pracuje, więc się teraz zastanawiam nad tym

Pener

"brewik" peneże ganiasz ściury już po Wrocku :)????

KONSOLIDATION
@Pener

Tego czarnego fiuta co jeszcze jak ja pracowałełem to był zwykłym cieciem a teraz udaje wielce pana kierownika bo komuś (usunięte przez administratora) wylizał

al

Miejsce pracy samo w sobie fajne, ale za samo fajne miejsce pracy rodziny nie nakarmie. Dobre dla kogoś kto sam się utrzymuje

@al

A podałbyś w takim razie widełki wynagrodzenia? :/ Nie ma szans na jakieś podwyżki za staż pracy, albo ze względu na inflacje?

www

ta firma to miejsce dla starych (usunięte przez administratora)ktorzy sobie nawzajem wazelinuja … niby taka nowoczesna ale tak na prawde to tam nic nie działa w sumie nawet ten ich sklep xD promuja sie nowoczesnymi technologiami i podejsciem ale mental tam jest sprzed wiekow. autorytet sie tam zdobywa tylko za dlgi staz bo pelno ludzi pracuje tam nascie albo wiecej lat. i to oni sa najwazniejsi i wszystko moga bo nikt im nie podskoczy. i nikogo to nie obchodzi ze tak wlasciwie to oni nic nie potrafia. najwazniejsze ze sa ciagle i sie zgadzaja na smieszne pieniadze. no bo placa malo, wymagaja duzo, ludzi zatrudniaja o wiele za malo. niby jest spoko bo placa jakies premie rozne ale ogolnie to zadowolonym byc z tego nie mozna. no ogolnie to nie jest miejsce dla mlodych ludzi. wszyscy szybko uciekaja jak ja. jak ktos sie buntuje to nie przedluzaja mu stazu i mowia ze nie bylo wakatu xD jak wszyscy dobrze wiedza ze to nie prawda. szkoda czasu na te pseudo firemke bo mozna bez straty nerwow latwo znalezc cos wiele lepszego i za wieksze siano

Leroy

Omijqc szerokim. Łukiem (usunięte przez administratora)zmuszanie nadgodzin zatrudnianie na najniższą krajową brak kompetentnych ludzi mających jakąkolwiek głębszą wiedzę o tym że sprzedają system informatyczny sprzed 100 lat

TIM SA
@Leroy

Ta opinia to chyba pomyłka, gdyż nie dotyczy TIM SA. TIM nie sprzedaje klientom żadnego oprogramowania, lecz artykuły elektrotechniczne - za pośrednictwem platformy e-commerce TIM.pl. Pensje wszystkich pracowników są wyższe od minimalnego wynagrodzenia za pracę i to zazwyczaj zdecydowanie. Stanowi to odzwierciedlenie ich kompetencji, wynikających zarówno ze zdobytego wykształcenia, jak i doświadczenia (ok. 40% zespołu pracuje w firmie od co najmniej 10 lat).

Kolejne odejścia z firmy. Mega duże rotacje ludzi, którzy non stop rzucają papierami. pracowałem w tej i widzę, że ze starej gwardii nie został prawie nikt - dosłownie kilka jednostek. dobrych specjalistów ta firma odstraszyła, stąd aż tak duże rotacje. zaraz pewnie się odezwą obrońcy „jakie rotacje, o czym ty mówisz”, a wystarczy przyglądać się ilości znikających zdjęć ludzi w zakładce „o nas”, aby móc wysunąć takie wnioski.

TIM SA

@anonim, czy na pewno masz na myśli TIM SA z Wrocławia (www.timsa.pl , www.tim.pl)? Gdy piszesz o zakładce "O nas", z pewnością chodzi Ci o inną firmę albo po prostu celowo wprowadzasz innych w błąd. W sekcji "O nas" na www.timsa.pl (https://www.timsa.pl/o-nas/) są tylko zdjęcia członków Zarządu i Rady Nadzorczej, a tam bardzo stabilnie, nikt nie zniknął od kilku lat ;). W całej firmie wskaźnik rotacji za okres od stycznia do października 2022 r. wynosi 6,5%. To naprawdę dobry wynik przy obecnej sytuacji na rynku pracy. Jednocześnie odsetek osób pracujących w TIM-ie od ponad 10 lat również jest imponujący (ok. 40%). Nie wiemy, czy czują się "starą gwardią", ale jeśli tak, to chyba trzymają się całkiem mocno ;).

bodzia105

Zrobiłam zakupy w sklepie internetowym 14.10.2022. Przesyłka miała być 18.10.22. na razie nie ma . Na pytanie e-mail brak odpowiedzi . Dodzwonić się nie mogłam, wszyscy kosultanci zajęci. Na przycisk * (prośba o oddzwonienie ) - nikt tego nie zrobił.

@bodzia105

Dzień dobry, Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Chcemy jak najszybciej pomóc, więc prosimy o wiadomość z nr zamówienia pod adres marketing@tim.pl lub poprzez Messengera (facebook.com/timplmarket). Niezwłocznie się z Panią skontaktujemy i wyjaśnimy sprawę.

System Pracy

Czy firma umożliwia pracę w formie zdalnej dla pracowników działu IT?

KR
@System Pracy

Tak, jest taka opcja. Firma zachęca do pracy w biurze, ale opcja w pełni zdalna też jest możliwa.

Mieczysław
@KR

A na jakiej umowie zatrudnia firma? Można od razu dostać umowę o pracę?

Rafus
@Mieczysław

B2B też będzie ok?

KR
@Mieczysław

Umowa o pracę lub kontrakt B2B, w zależności od preferencji pracownika ;)

Konrad

Do podjęcia pracy w TIM skusiły mnie przede wszystkim zarobki , ale teraz dostrzegam również inne plusy - przede wszystkim atomsferę, możliwość rozwoju. Firma otwarta na pracowników i ich pomysły.

Leszek
@Konrad

Zarobek to konkretna kwota, podasz? I co masz na myśli przez rozwój? Czego się już nauczyłaś dzięki pracy w TIM?

Lukas
@Leszek

(usunięte przez administratora) takie rzeczy zależą od stanowiska zajmowanego, a najgorzej jak o to zapytasz PH!

Beata
@Lukas

w takim razie z ciekawości bym takiego PH tu spytała. Orientujesz się może w temacie?

Zdziwiony

O co chodzi znowu z tym HR? Kolejny ucieka?

Hanna
@Zdziwiony

Co masz na mysli? Ktoś z hr odchodzi?

Zdziwiony
@Hanna

Dwie dziewczyny się zwolniły. I to już kolejny raz gdy w tym dziale ktoś nagle pojawia się, ktoś z dnia na dzień znika, najbardziej rotujący zespół w firmie

Hanna
@Zdziwiony

Kurcze a czemu jest taka duża rotacja tam? Warunki pracy ludziom nie odpowiadają czy o co chodzi?

Halina

Dlaczego tak uwazasz? To wyraz swoja prawdziwą opinie skoro te wedlug Ciebie sa sztuczne

Byly

Prezes ma od tego ludzi aby wypisywali takie bzdury - niby pozytywne opinie. Starają się od kilku miesiecy budować swój pozytywny wizerunek, ale każdy wie jak jest w środku, szkoda zachodu - tam raczka rączkę…. Na tym okłamywaniu daleko nie zajada…

@Byly

A firma dobrze płaciła chociaż? Widzę że jesteś byłym pracownikiem, ciekawi mnie ile ogólnie udało ci się przepracować czasu w firmie? Szukam pracy, ale chciałabym coś na stałe, wiadomo

Firma nieudolnie próbuje dopasować się do dzisiejszych warunków na rynku, ale mental PRL jest zbyt głęboko zakorzeniony, żeby dało się coś z tym zrobić. Benefity pracownicze można dostać już po roku pracy! (hiphip hura) Kult prezesa i powszechny strach przed nim (zwłaszcza osób na wysokich stanowiskach), jest przerażający i jednocześnie śmieszny. Guru przechadza się po firmie popalając papierosa, a liczba anegdot o upodleniu przez niego pracowników nadaje się do spisania w przynajmniej 3 tomach. Feedback w TIM, jest rozumiany jako "zj*bka" i działa tylko z góry do dołu, próba udzielenia go w drugą stronę to praktycznie wilczy bilet. Człowiek w TIM jest mniej warty niż zepsuty mebel, a zwolnienie dyrektora działu z dnia na dzień to tam nic szczególnego. Rozwój w TIM oczywiście jest możliwy - wystarczy przeciętnie 15 lat znosić ten (usunięte przez administratora) i gotowe. Gorąco polecam omijać tą firmę szerokim łukiem.

Floffie

Całą prawda

Tru

Niestety, pracując w tej firmie nie można czuć się pewnie nawet mając umowę o prace. Pomimo podniesienia poziomu sprzedaży, z dnia na dzień zostałem zwolniony i zmuszony do podpisania porozumienia stron. Może i można tam zrobić karierę ale najpierw dużo trzeba znosić i siedzieć cicho.

Halina
@Tru

Zmuszony? A jakbyś nie podpisał tego porozumienia stron to co by się stało?

Tru
@Halina

Była to jasna wyraźna sugestia ze muszę podpisać. W przeciwnym razie…

@Tru

A czemu zostałeś zwolniony z dnia na dzień? Kurcze, dziwne :/ Skoro piszesz że wyniki były dobre:)

Jeśli miałabym polecić pracę w TIM, to owszem - zrobiłabym to. Praca pozwoliła mi się rozwijać w bardzo dobrej atmosferze. Na zarobki również nie miałam co narzekać.

Karol

Moja przygoda z firmą trwa już dłuższy czas. Zaczęło się od stażu, a obecnie pracuję na pełnym etacie. Od pracownika dużo się wymaga - to fakt, ale jest to wynagradzane poprzez atmosferę, szacunek i oczywiście wypłaty. Zresztą, gdyby tak nie było, to z pewnością nie pracowałbym w tej firmie.

Izabela
@Karol

Hej, zdradzisz w jaki to sposób dostałeś się na staż do tej firmy ? po studiach wyslales cv na maila czy było jakieś ogłoszenie ze szukaja? z chęcia tą samą drogę bym objeła by dostać sie do firmy :)

Karol
@Izabela

wiesz co, tim organizuje programy stażowe głównie na wakacje. Trzeba śledzić pracuj.pl, uważam że to fajna opcja, jak ktoś studiuje i całe wakacje ma wolne i chce się czegoś nauczyć

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w TIM S.A.?

Dźwiedź

Umowy o pracę.

Katarzyna

Ile ludzi tyle opinii. Miałam okazję pracować w różnych firmach, ale z pracy w TIM SA jestem bardzo zadowolona. Praca rozwojowa, z możliwością awansu. Zarobki na wysokim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!